Головна » 2014 » Червень » 13 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 15 червня. Анонс
10:07
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 15 червня. Анонс

Пропонуємо увазі читачів анонс недільних матчів чемпіонату і першості області.

Чемпіонат Івано-Франківщини. 7 тур

"Гал-Вапно" Галич - ФК "Калуш" (4 гри: +0=3-1, м'ячі - 5:6)

Сезон-2013: "Гал-Вапно-Енергетик" - ФК "Калуш" - 1:2 (Деренюк, 5 - О. Мельник, 75-п., 87-п.)
ФК "Калуш" - "Гал-Вапно-Енергетик" - 1:1 (О. Боднар, 87 - Рудницький, 90+2)

Сезон-2012: ФК "Калуш" - "Галичина-Вапно" - 0:0
"Галичина-Вапно" - ФК "Калуш" - 3:3 (Паращій, 8, Царук, 41-п., Цимбалістий, 70  - О. Мельник, 38-п., Савчин, 45+1, А. Драган, 76)

"Карпати" Коломия - "Нафтовик" Долина (6 ігор: +3=2-1, м'ячі - 9:4)

Сезон-2013: "Нафтовик" - "Карпати" - 1:0 (Р. Романишин, 69). Нереалізований пенальті: А. Олійник, 83 (К) 
"Карпати" - "Нафтовик" - 2:0 (Кавінський, 16, С. Срібний, 28)

Сезон-2012: "Нафтовик" - "Карпати" - 0:4 (Щеглюк, 1, 48, М. Ткачук, 18, Нестерук, 35) 
"Карпати" - "Нафтовик" - +:- (неявка гостей)

Сезон-2011: "Нафтовик" - "Карпати" - 1:1 (Гусаковський, 58 - Р. Романишин, 15) 
"Нафтовик" - "Карпати" - 2:2 (І. Грицак, 41-п., Лаврінок, 75 - Грешта, 21, 45). Нереалізоване пенальті: Грешта, 30 (К)

"Покуття-Євромодуль" Снятин - ФК "Турка"

Раніше не зустрічалися

"Славія" Отинія - ФК "Перегінське"   

Раніше не зустрічалися

"Придністров'я" Тлумач - "Ніка-Івано-Франківськ" (2 гри: +1=0-1, м'ячі - 3:2)

Сезон-2013: "Придністров'я" - "Ніка-Тепловик" - 3:1 (Уграк, 30-п., Єжижанський, 43, Шифир, 86 - Брікнер, 80).
"Ніка-Тепловик" - "Придністров'я" - 1:0 (Ю. Павлів, 53)

"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада - вільні від гри


 

Становище команд -І - -В - - Н - - П - -  М - - О-
1 "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада 6 6 0 0 17-3 18
2 "Покуття-Євромодуль" Снятин 6 3 2 1 10-7 11
3 "Придністров'я" Тлумач 6 3 1 2 10-6 10
4 ФК "Турка" Турка 5 2 2 1 8-6 8
5 "Нафтовик" Долина 6 2 2 2 8-11 8
6 ФК "Калуш" Калуш 6 2 1 3 5-10 7
7 "Карпати" Коломия 5 1 3 1 6-6 6
8 ФК "Перегінське" Перегінське 5 1 2 2 3-2 5
9 "Гал-Вапно" Галич 5 1 0 4 7-10 3
10 "Славія" Отинія 5 0 3 2 5-9 3
11 "Ніка-Івано-Франківськ" 5 0 0 5 3-12 0

Бомбардири: Романишин Р. ("Кроно-Карпати") і Цимбалістий ("Гал-Вапно") - по 4, Кушецький ("Кроно-Карпати") - 3 голи. По 2 голи мають на своєму рахунку одразу 19 футболістів!

Дискваліфіковані: А. Олійник ("Карпати" К) і Червінський (ФК "Турка"). Без врахування рішення КДК щодо матчу ФК "Перегінське" - "Придністров'я"!!!


Першість Івано-Франківщини. 7 тур

"Північ"

«Енергія» Бурштин - «Медик-Краснопіль» Солотвин (2013 р. - 1:2 і 0:2)  
«Вихор» Ямниця - «Колос» Братківці (раніше не зустрічалися) 
«Дністер-Рітас» Побережжя - «Карпати» Болехів (2013 р. - 0:2 і 1:4, 2012 р. - 0:1 і 0:3, 2011 р. - 3:3 і 0:1, 2009 р. - 0:2 і 1:1, 2008 р. - 0:2 і 3:2, 2007 р. - 0:6 і 2:3) 
«Лімниця» Перегінське - вільна від гри

Cтановище команд
                          І  В  Н  П   М   О
"Карпати" Б        5  5  0  0  21-1  15

"Енергія"            5  2  2  1  9-5  8
"Колос"              5  2  2  1  9-12  8
"Дністер-Рітас"   5  2  1  2  5-8  7
"Вихор"              5  1  2  2  7-7  5
"Медик-Красноп." 5  1  1  3  7-6  4
"Лімниця"           6  1  0  5  4-23  3

Бомбардири: Халацький ("Карпати" Б) - 6, Купчев ("Енергія") - 5, С. Українець ("Колос"), Богаткін і Вігак ("Карпати" Б) - по 3 голи.

Дискваліфікований: Бесага ("Енергія").

"Південь"

«Каменяр» Серафинці - ФК «Гвіздець» (раніше не зустрічалися) 
«Тепловик» Івано-Франківськ - ФК «Битків» (в 1 лізі: 2012 р. - 1:0 і 1:0)  
«Прут» Делятин - ФК «П’ядики» (2010 р. - 0:0 і 1:1, 2009 р. - 2:2 і 4:1, 2008 р. - 2:0 і 0:3) 
«Чайка» Вільхівці - ФК «Обертин» (раніше не зустрічалися)

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
ФК "Битків"        6  5  1  0  14-3  16
"Тепловик"          6  4  1  1  10-1  13
ФК "Гвіздець"     6  3  2  1  10-5  11
"Прут"                6  3  0  3  6-7  9
"Каменяр"          5  2  0  3  4-5  6
"Чайка"              5  1  1  3  8-11  4
ФК "П'ядики"      6  1  1  4  5-12  4

ФК "Обертин"     6  1  0  5  4-17  3

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків"), А. Стецьків ("Чайка") і Рогів (ФК "Битків") - по 4, Глумик (ФК "Гвіздець"), Білінкевич ("Прут") та І. Максимюк (ФК "Битків") - по 3 голи.

Дискваліфіковані: немає.

БРАМКИ


Попередні анонси:

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 8 червня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 1 червня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 18 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 11 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 27 квітня



 

br />

Переглядів: 333 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: