Головна » 2014 » Травень » 5 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 травня
23:18
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 травня

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 2 тур

"Карпати" Коломия - "Придністров'я" Тлумач - 1:1 (Веретко, 14 - Рій, 70). Юнаки - 4:1
ФК "Калуш" - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада - 0:2 (Януш, 23, А. Драган, 38). Юнаки - 1:3
"Гал-Вапно" Галич - ФК "Снятин" - 3:4 (Цимбалістий, 15, Кицька, 20, Войтків, 74 - Скибінський, 62, Коржук, 72, Плехтяк, 86, Гнатюк, 88). Юнаки - 0:3.
"Нафтовик" Долина - ФК "Турка" - 2:2 (Білогубка, 19, Ільницький, 70 - Блащук, 40, Дяків, 79). Юнаки - 2:1
ФК "Перегінське" - "Ніка-Івано-Франківськ" - 2:0 (Корнута, 22, Вік. Данищук, 80). Вилучення: Р. Барчук, 38 (Н). Юнаки - 1:1
"Славія" Отинія - вільна від гри

Примітка: голи подано за sport.if.ua

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Кроно-Карпати" 2  2  0  0  5-0  6
ФК "Турка"         2  1  1  0  4-2  4
ФК "Снятин"       2  1  1  0  5-4  4
"Нафтовик"         2  1  1  0  3-2  4
"Придністров`я"  2  1  1  0  3-2  4 
ФК "Перегінське"  1  1  0  0  2-0  3
"Карпати" К        2  0  2  0  2-2  2

"Славія"             1  0  0  1  1-2  0
"Ніка"                 2  0  0  2  0-3  0
"Гал-Вапно"       2  0  0  2  3-7  0
ФК "Калуш"       2  0  0  2  0-4  0

Бомбардири: Дяків Рост. (ФК "Турка"), Коржук (ФК "Снятин") і Свірідов ("Придністров'я") - по 2 голи.

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга

"Північ"
"Вихор" Ямниця - "Лімниця" Перегінське - 5:1. Юнаки - 0:1
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Медик-Краснопіль" Солотвин - 0:4. Юнаки - 3:0

"Карпати" Болехів - "Колос" Братківці - 7:0. Юнаки - 0:0

"Енергія" Бурштин - вільна від гри

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Вихор"              2  1  1  0  5-1  4
"Медик-Красноп." 2  1  1  0  4-0  4
"Карпати" Б        1  1  0  0  7-0  3
"Енергія"            1  1  0  0  4-0  3
"Дністер-Рітас"   2  0  1  1  1-5  1
"Колос"              2  0  1  1  1-8  1
"Лімниця"           2  0  0  2  1-9  0

"Південь"
"Тепловик" Івано-Франківськ - "Каменяр" Серафинці - 3:0. Юнаки - 5:0
"Прут" Делятин - ФК "Обертин" - 2:0. Юнаки - 4:1
ФК "П'ядики" - ФК "Битків" - 0:1. Юнаки - 2:9
ФК "Гвіздець" - "Чайка" Вільхівці - 4:0. Юнаки - 6:0

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Тепловик"          2  2  0  0  6-0  6
ФК "Битків"        2  2  0  0  3-0  6
ФК "Гвіздець"     2  1  1  0  5-1  4
"Прут"                2  1  0  1  2-2  3
ФК "П'ядики"      2  0  1  1  1-2  1
"Каменяр"          1  0  0  1  0-3  0

"Чайка"              1  0  0  1  0-4  0
ФК "Обертин"     2  0  0  2  0-5  0

БРАМКИ

Переглядів: 421 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: