Головна » 2015 » Квітень » 22 » Заявки команд. ІФФФ. 21-29 квітня
09:00
Заявки команд. ІФФФ. 21-29 квітня

Продовжуємо знайомство зі складами команд. На цьому тижні подають свої заявкові листи клуби другого дивізіону. Оприлюднили свої склади "Нептун" Заболотів, "Черемош" Верховина, ФК "Гвіздець", "Дністер-Рітас" Побережжя, "Колос" Братківці, "Бескид" Надвірна, "Чайка" Вільхівці і ФК "П'ядики". Останнім подав заявку на сезон "Прут" з Делятина, що був вльним у 1-му турі.

Склади команд (новачків виділено курсивом)

"Черемош" Верховина (24 гравці)
Ілюк Дмитро (1993)
Бельмега Василь (1991)
Боднарук Віталій (1992)
Бощук Володимир (1982)
Жикаляк Любомир (1996)
Коржук Ігор (1990) - "Нафтовик" Долина
Коржук Володимир (1987)
Кумлик Богдан (1993)
Лабудяк Володимир (1985)
Мосорук Андрій (1994)
Полоз Олександр (1976)
Попелюк Олександр (1977)
Пугальський Тарас (1992) - "Нафтовик" Долина
Рибенчук Василь (1990)
Рильчук Андрій (1994)
Рубаняк Володимир (1992)
Семенів Олег (1992)
Семенюк Андрій (1984)
Тимчук Дмитро (1986)
Федорчук Андрій (1987)
Федорчук Володимир (1989)
Харінчук Анатолій (1993)
Чуркін Анатолій (1990)
Якіб'юк Ігор (1995)

"Нептун" Заболотів (18 гравців)
Іванчук Арсен (1996) - ФК "Рудники"
Голюк Василь (1994) - ФК "Рожнів" (Косівський р-н)
Горук Василь (1983) - "Ентузіаст" Тулуків
Горук Володимир (1993) - "Газовик" Трач (Косівський р-н)
Гриник Любомир (1992) - "Вовки" Вовчківці
Драганюк Роман (1995) - "Вовки" Вовчківці
Драганюк Сергій (1988) - "Вовки" Вовчківці
Каюк Віталій (1990) ФК "Рожнів" (Косівський р-н)
Клебановський Тарас (1990) - без команди
Кузьменко Іван (1976) - без команди
Левко Василь (1989) - "Ентузіаст" Тулуків
Максим'юк Олександр (1988) - без команди
Никифорук Мирослав (1986) - "Факел" Трійця
Онищук Андрій (1984) - "Ентузіаст" Тулуків
Палагній Сергій (1978) - без команди
Пирог Юрій (1984) - без команди
Савин Богдан (1993) ФК "Рожнів" (Косівський р-н)
Слободян Володимир (1982) - "Прут" Видинів

ФК "Гвіздець" (18 гравців)
Антонюк Василь (1980)
Бицкало Віктор (1995)
Бойків Василь (1992)
Бойчук Олександр (1995) - без команд
Гайдичук Іван (1990) - "Прут" Воскресинці
Гайдичук Ігор (1991) - ФК "Сороки" (Городенківський р-н)

Голейчук Ігор (1989) 
Делейчук Юрій (1995) - ФК "П`ядики"
Запотічний Петро (1977) - "Єдність" Балинці (Снятинський р-н)
Ковтуник Олег (1992) - ФК "Виноград" (Городенківський р-н)
Коновалик Сергій (1981) - "Каменяр" Серафинці

Кофлюк Богдан (1996)
Лоюк Сергій (1992) - ФК "Виноград" (Городенківський р-н)
Малярчук Святослав (1994)
Михайлищук Микола (1988)
Томашевський Віталій (1985)
Цибуляк Сергій (1986)
Ясуник Василь (1983)

"Дністер-Рітас" Побережжя (16 гравців)
Білан Василь (1993)
Вовк Ростислав-Святослав (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Гнатишин Олег (1980)
Гнатишин Тарас (1976)
Кабан Андрій (1996)
Крижанівський Володимир (1971)
Крис Олександр (1995)
Кузенко Святослав (1994)
Маковецький Дмитро (1996) - "Січ"-юн. Микитинці
Михайлів Іван (1995)
Мойсишин Ярослав (1987)
Тихонюк Григорій (1996)
Трач Микола (1992)
Третяк Дмитро (1996)
Чеверда Роман (1994)
Шаламов Михайло (1984)

"Колос" Братківці (22 гравці)
Андрусяк Андрій (1990) - "Скала" Старі Кути (Косівський р-н)
Варишко Петро (1992)
Василишин Микола (1995)
Волосінчук Віталій (1985)
Гап'як Володимир (1989)
Грабар Андрій (1986)
Гураль Василь (1992)
Данилець Андрій (1993)
Дереш Василь (1993) - без команди
Дожджанюк Володимир (1995)
Духович Микола (1993)
Кіф'як Іван (1995) - "Черемош" Попельники (Снятинський р-н)
Качур Тарас (1984)
Кузик Тарас (1969)
Ружанський Володимир (1987)
Салига Василь (1996)
Слободян Олег (1990)
Соколовський Назар (1990)
Турчин Любомир (1985)
Федорів Василь (1993)
Шпільчак Сергій (1989)
Шумляс Роман (1985)

"Бескид" Надвірна (16 гравців)
Борис Роман (1997) - без команди
Зомбік Володимир (1986) - ФК "Гвіздець"
Капущак Михайло (1991) - "Лістер" Лісна Тарновиця
Криска Іван (1986) - без команди
Крук Ігор (1987) - "Лістер" Лісна Тарновиця
Логажевський Богдан (1980) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Максим'юк Богдан (1997) - без команди
Павлюк Іван (1994) - ФК "Перерісль"
Павлюк Олег (1994) - ФК "Перерісль"
Петрик Михайло (1994) - "Нафтовик" Долина
Поліщук Олег (1996) - "Дністер-Рітас"-юн. Побережжя
Сеньків Юрій (1991) - "Нафтовик" Долина
Угринчук Василь (1991) - ФК "Перерісль"
Хилюк Сергій (1997) - без команди
Шевченко Василь (1996) - "Нива" Гаврилівка
Янчій Роман (1991) - "Прут" Саджавка

"Чайка" Вільхівці (16 гравців)
Богдан Юрій (1991) - ФК "Олієво-Королівка" 
Брунець Юрій (1996) - "Бори" Бориничі (Львівщина)
Бузуляк Юрій (1994) - "Литмір" Присліп (Львівщина)
Вістовський Юрій (1996) - "Благо" Івано-Франківськ
Грабець Богдан (1996) - "Бори" Бориничі (Львівщина)
Гурак Василь (1987) - "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н)
Клепко Олексій (1995) - ?
Козлов Володимир (1996) - "Опір" Львів
Крижанівський Іван (1995) - "Каменяр" Серафинці
Носко Василь (1995) - без команди 

Приймак Роман (1990)
Прокіпчук Михайло (1996) - "Каменяр" Серафинці
Стецьків Анатолій (1986) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Ципердюк Ярослав (1991)  - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Чорнописький Василь (1994) ФК "Олієво-Королівка"
Шнайдер Василь (1990) - "Колос" Цінева (Рожнятівський р-н)

ФК "П'ядики" (19 гравців) 
Андріяш Ігор (1985)
Вінтоняк Микола (1986)
Волощук Олег (1993) - "Вербіж" Верхній Вербіж
Дербах Сергій (1993) - "Сокіл" Коршів
Зелінський Володимир (1990) - "Вікторія" Велика Кам`янка
Костюк Роман (1986) - "Нива" Мала Кам`янка

Марків Петро (1980)
Мельничук Віталій (1985)
Мотель Олег (1995)
Палійчук Микола (1994) - ФК "Королівка-Корнич"
Рубич Ігор (1978) - без команди

Соповський Тарас (1995)
Тарасенко Назарій (1990) - "Нива" Мала Кам`янка
Тонюк Петро (1981)
Федюк Назарій (1983)
Хорт Володимир (1992) - "Вікторія" Велика Кам`янка
Христан Назарій (1996) - ФК "Гвіздець"-юн.
Шарморецький Юрій (1987) - "Нива" Мала Кам`янка
Ясуник Володимир (1959) - без команди

"Прут" Делятин (19 гравців)
Білінкевич Іван (1978)
Виксюк Михайло (1995)
Зупник Руслан (1984)
Кіщук Василь (1990)
Ключівський Микола (1992)
Ковалюк Михайло (1995)
Кочержук Василь (1990)
Кучак Тарас (1990)
Ліхновський Андрій (1995)
Небелюк Володимир (1986)
Небелюк Олександр (1989)
Непейвода Юрій (1995) - без команди
Нечепуренко Андрій (1989)
Римарук Ростислав (1994)
Семенюк Борис (1996)
Сенюк Тарас (1991)
Ткачук Сергій (1992)
Хайнус Роман (1995) - "Підгір`я" Назавизів
Цурак Ігор (1986)

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 739 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: