Головна » 2016 » Серпень » 25 » Заявка - 2016 (літо). 2 ліга. НФК "Бурштин", "Касова", ФК "Рогатин", "Сокіл" Павлівка, "Медик-Лісівник", "Прут" Делятин
08:05
Заявка - 2016 (літо). 2 ліга. НФК "Бурштин", "Касова", ФК "Рогатин", "Сокіл" Павлівка, "Медик-Лісівник", "Прут" Делятин

Ми вже подавали заявку бурштинців. Зокрема, відзначали перехід в команду 2-ї ліги кращого бомбардира чемпіонату Івано-Франківщини Ігоря Цимбалістого. Як виявилося, це було не останнє "гучне" надбання нового колективу. Склад команди поповнили Віктор Барчук і Олексій Федорюк, які виступали у складі володаря Кубка міст і районів "Козацького острова" з Чорнолізців, а також Тарас Мельничук ("Авангард" Загвіздя). Повернулися в Бурштин Володимир Купчев і Тарас Воробець. А надодачу бурштинці внесли в заявку екс-енергетика Андрія Чернова

НФК "Бурштин" (25 гравців)
Андрухів Роман (1994) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин
Барчук Віктор (1987) - "Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н (2015-16)
Бендер Андрій (1994) - ФК "Лучинці", Рогатинський р-н, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин/"Дністер" Галич
Британ Володимир (1992) - "Касова" Бовшів
Виноградов Роман (1997) - "Євробуд" Вигівка, Галицький р-н, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Воробець Тарас (1987) - "Гал-Вапно" Галич
Гриців Тарас (1992) - ФК "Рогатин", в 2014 р. - "Енергія" Бурштин
Дволятик Олег (1997) - ФК "Конюшки", Рогатинський р-н
Деренюк Ярослав (1988) - "Гал-Вапно" Галич
Кантор Назарій (1997) - "Луква" Залуква, Галицький р-н
Кашуба Богдан (1995) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н
Купчев Володимир (1988) - ФК "Лучинці", Рогатинщина, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин
Ліщук Юрій (1998) - "Касова" Бовшів - юн.
Мельничук Тарас (1987) - "Авангард" Загвіздя, Тисменицький р-н
Метенька Тарас (1996) - в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Пархуць Ярослав (1998) - "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. - юн., , в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Парцей Володимир (1997) - ФК "Мединя", Галицький р-н
Пендерецький Ярослав (1993) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н, в 2014 р. - "Енергія" Бурштин
Сигут Роман (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Торган Роман (1993) - ФК "Рогатин", в 2014 р. - "Енергія" Бурштин
Федорюк Олексій (1987) - "Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н (2015-16)
Цимбалістий Ігор (1990) - "Оскар" Підгір'я
Чернов Андрій (1988) - "Нова Поліція" Кропивницький
Шенкевич Віталій (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.

"Касова" Бовшів (20 гравців)
Іванків Андрій (1993) - ФК "Більшівці"
Білоус Руслан (1996)            
Бесага Максим (1994)        
Боднар Андрій (1992)        
Галич Зіновій (1993)            
Горбатий Орест (1974)        
Даляк Любомир (1992)            
Данилишин Роман (1989) - "Сокіл" Коршів, Коломийський р-н           
Жовнірик Степан (1994)            
Козловський Микола (1996) - ФК "Лучинці", Рогатинський р-н   
Кулик Дмитро (1995) - "Гал-Вапно" Галич   
Луцишин Сергій (1996) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н         
Мартинів Володимир (1987)            
Озарко Олег (1985)            
Паук Іван (1990)            
Плешка Сергій (1969)            
Сабат Євген (1987) - "Гал-Вапно" Галич           
Сташко Павло (1987)            
Тимків Ігор (1991)        
Товкач Іван (1991)            
Червоняк Богдан (1997) - ФК "Нижня Липиця", Рогатинський р-н            
Вибули: Кримінський Богдан ("Гал-Вапно"), Британ Володимир (НФК "Бурштин"), Калин Петро і Ковальчук Дмитро (ФК "Більшівці"), Рубинець Андрій і Червоняк Богдан (ФК "Нижня Липиця", Рогатинський р-н), Воробець Тарас, Салій Петро, Сас Руслан, Сачевський Роман, Цибух Роман

 

Недавній дебютант обласної першості ФК "Рогатин" оновив свій склад більш, ніж на половину. Вісім з десяти новачків раніше виступали у клубах Львівщини. 

ФК "Рогатин" (18 гравців)
Галушка Олег (1992)
Горинь Володимир (1997)
Гриник Назарій (1994)
Добрянський Мар'ян (1995) - Львівщина, у 2015/16 виступав у Польщі
Задорожний Тарас (1991) - "Сокіл" Сокільники, Львіщина
Качала Андрій (1994)
Качур Ярослав (1994)
Кашуба Андрій (1990) - "Ураган" Добринів
Квик Іван (1990) - "Золота Липа" Чемеринці, Львівщина 
Миць Богдан (1997) - "Рух" Винники, Львівщина
Оступ Віталій (1993)
Притика Роман (1995)
Процишин Андрій (1983) - "Гал-КАТ" Давидів, Львівщина
Тітунін Анатолій (1993) - Львівщина, у І половині 2016 р. виступав у Польщі
Труш Юрій (1996) - "Фенікс-Стефано" Підмонастир, Львівщина
Фарина Віталій (1995)
Челядин Віталій (1999) - "Опір" Львів - юн.
Шевчук Олег (1991)
Вибули: Гриців Тарас і Торган Роман (НФК "Бурштин"), Мінурка Іван (ФК "Ходорів", Львівщина), Белегай Мирослав і Зінько Тарас (ФК "Яглуш"), Вовк Іван і Соломка Ярослав (ФК "Конюшки"), Лавров Роман (ФК "Долиняни"), Адамович Павло, Бойсин Степан, Замощак Зіновій, Нестеренко Єгор 

"Хутровик" Тисмениця (25 гравців)
Баранецький Богдан (1997) - ФК "Стриганці-Довге"
Беспалов Сергій (1998) - юн. склад
Богович Андрій (1986)
Василюк Михайло (1993)
Грицанюк Василь (1996)
Гришко Іван (1983)
Данилюк Петро (1984)
Дебелюк Руслан (1995)
Дубенюк Іван (1990)
Дяченко Дмитро (1991) - зареєстрований вперше
Кордяк Сергій (1997)
Кузенко Назар (1997) - ФК "Стриганці-Довге"
Левко Ярослав (1998) - юн. склад
Луцький Андрій (1995)
Макогоняк Андрій (1987)
Петруняк Сергій (1982)
Приймак Любомир (1993)
Семків Андрій (1997)
Семко Андрій (1981)
Смикавчук Володимир (1994)
Смикавчук Сергій (1989)
Смучок Володимир (1984)
Стефінка Василь (1992) 
Чопик Михайло (1987) - "Ніка Івано-Франківськ"
Ярославський Віталій (1990) - ФК "Клубівці"
Вибули: Денисюк Назар ("Прикарпаття" Рожнятів), Петринка Любомир (ФК "Клубівці"), Семенчук Роман ("Козацький острів" Чорнолізці), Хомик Андрій ("Придністров'я" Тлумач), Данек Микола, Дудяк Володимир, Калашніков Іван, Пасемко Іван, Тарнавський Станіслав

"Сокіл" Павлівка (22 гравці)
Іваночко Тарас (1985)
Баранович Іван (1989)
Вівчар Дмитро (1997)
Волок Владислав (1994) - "Ніка Івано-Франківськ"
Жирик Олексій (1989) - "Січ" Микитинці (Івано-Франківськ)
Копачук Назар (1992)
Кубрак Василь (1993)
Куфедчук Микола (1984)
Лещук Володимир (1991) - "Чайка" Вільхівці
Луців Мар'ян (1997) - "Бескид" Надвірна
Мірошников Андрій (1998) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Маковійчук Денис (1995)
Підвисоцький Сергій (1988)
Поліщук Юрій (1993) 
Семенів Юрій (1997)
Тихонюк Григорій (1996) - "Вихор" Ямниця
Токарук Владислав (1998) - юн. склад
Тришньовський Ігор (1998) - "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Франківськ - юн.           
Трушин Андрій (1998) - юн. склад
Турчанський Віталій (1994)
Федишин Олег (1982)
Шайбан Роман (1978)
Вибули: Кабат Андрій і Тригуб'як Роман ("Придністров'я" Тлумач), Телепчук Петро (ФК "Турка"), Король Назарій (ФК "Стрільче", Городенківський р-н), Галущак Віталій, Гуменяк Ігор, Курилюк Андрій, Мойсишин Ярослав, Нагірний Ігор, Рішко Олександр, Ткач Роман

"Медик-Лісівник" Солотвин (18 гравців)
Букатюк Василь (1996)            
Вітовський Микола (1967) - "Черемош" Верховина
Вовк Ростислав-Святослав (1996)
Глодан Андрій (1985)
Данилюк Дмитро (1987)
Довгань Олександр (1995) - "Придністров'я" Тлумач
Зіняк Орест (1994)
Зубкевич Роман (1986)
Міщук Тарас (1993)
Мельниченко Дмитро (1982)
Мельничук Андрій (1995)
Пристай Віталій (1995) - "Ніка Івано-Франківськ"
Синишин Василь (1987)
Ткачук Михайло (1979)
Федик Любомир (1994) - "Чайка" Вільхівці
Шевчук Михайло (1985)
Шевчук Роман (1992)
Яцурак Олександр (1993) - в базі даних зареєстрований вперше
Вибули: Іванишак Дмитро (ФК "Дзвиняч"), Данилюк Віталій ("Скала" Монастирчани), Прокоп Володимир ("Козацький острів" Чорнолізці), Гнатюк Анатолій (ФК "Ісаків", Тлумацький р-н), Данилюк Василь, Попадюк Роман, Трач Микола

"Прут" Делятин (25 гравців)
Білінкевич Іван (1978)            
Бойчук Андрій (1997)            
Виксюк Василь (1998)            
Виксюк Михайло (1995)            
Горішний Василь (1999) - юн. склад            
Ільків Володдимир (1991) - зареєстрований вперше            
Кіщук Василь (1990)            
Ковалюк Михайло (1995) - "Торнадо" Делятин            
Кочержук (1990)            
Кучак Богдан (1992)            
Кучак Тарас (1990)            
Ліхновський Михайло (1994) - "Медик-Краснопіль" Солотвин  
Миндюк Віктор (1991)            
Небелюк Володимир (1986)            
Петрин Михайло (1998) - ФК "Битків" - юн.    
Саксон Володимир (1998) - "Бексид" Надвірна - юн.         
Семенюк Борис (1996)            
Сенюк Тарас (1991)            
Слезінський Василь (1998) - ФК "Битків" - юн.            
Слободян Єгор (1993)            
Сулятицький Юрій (1995)            
Ткачук Сергій (1992)            
Урбанович Михайло (1995)            
Хайнус Роман (1995)            
Цурак Ігор (1986)            
Вибули: Голіней Михайло (ФК "Ланчин"), Зупник Руслан ("Олімпія" Камінне), Довбенюк Максим, Ключівський Микола, Ліхновський Андрій, Небелюк Олександр

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 700 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
В Бурштині та Рогатині знову зміни стались.

0
2  
В Бурштині - Тарас Мельничук. Решта без змін.

Ім`я *:
Email *:
Код *: