Головна » 2016 » Серпень » 9 » Заявка - 2016 (літо). 2 ліга. "Карпати" Кути, НФК "Бурштин" і "Покуття" Снятин. Цимбалістий - у Бурштині!!!
22:07
Заявка - 2016 (літо). 2 ліга. "Карпати" Кути, НФК "Бурштин" і "Покуття" Снятин. Цимбалістий - у Бурштині!!!

У вівторок заявилися перші три з 14-ти команд другого дивізіону: один з аутсайдерів попередньої першості - кутські "Карпати", а також два нові-старі знайомі - НФК "Бурштин" і "Покуття" Снятин. Варто відзначити несподівану появу у складі бурштинської команди кращого бомбардира чемпіонату Івано-Франківщини Ігоря Цимбалістого з "Оскара".

"Карпати" Кути (25 гравців)
Іваха Анатолій (1994)
Іваха Михайло (1994)
Андріюк Андрій (1991) - "Арсенал" Вербовець
Андрусяк Андрій (1990) - "Колос" Братківці, Тисменицький р-н
Андрусяк Дмитро (1995) - ФК "Турка"
Андрусяк Юрій (1995)
Боднарук Тарас (1992) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Букатка Юрій (1996)
Глібчук Іван (1994) - в 2014-15 рр. у базі даних не реєструвався
Кадемський Володимир (1993)
Кузменюк Ярослав (1991) - був відзаявлений у травні 
Кулешір Юрій (1992) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Лазорик Дмитро (1998)
Лазорик Олександр (1998)
Луканюк Роман (1996)
Луцький Дмитро (1991)
Підлетейчук Сергій (1986) - "Нептун" Заболотів
Павлюк Антон (1984) - "Нива" Тюдів (2015)
Палій Володимир (1995) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Романюк Вадим (1996)
Романюк Валерій (1997)
Фінчак Назар (1994)
Черленяк Андрій (1986)
Чернецький Василь (1997) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Чупіль Назар (1996)
Вибули: Букатчук Д., Лазорик С., Тонієвич Є., Усик Я., Шулько О. 

НФК "Бурштин" (23 гравці)
Андрухів Роман (1994) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин
Барчук Віктор (1987) - "Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н (2015-16)
Бендер Андрій (1994) - ФК "Лучинці", Рогатинський р-н, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин/"Дністер" Галич
Британ Володимир (1992) - "Касова" Бовшів
Виноградов Роман (1997) - "Євробуд" Вигівка, Галицький р-н, в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Гриців Тарас (1992) - ФК "Рогатин", в 2014 р. - "Енергія" Бурштин
Дволятик Олег (1997) - ФК "Конюшки", Рогатинський р-н
Деренюк Ярослав (1988) - "Гал-Вапно" Галич
Кантор Назарій (1997) - "Луква" Залуква, Галицький р-н
Кашуба Богдан (1995) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н
Ліщук Юрій (1998) - "Касова" Бовшів - юн.
Меренько Ігор (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Николайко Юрій (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Пархуць Ярослав (1998) - "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Фр. - юн., , в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Парцей Володимир (1997) - ФК "Мединя", Галицький р-н
Пендерецький Ярослав (1993) - "Ураган" Добринів, Рогатинський р-н, в 2014 р. - "Енергія" Бурштин
Пипчак Віталій (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Сигут Роман (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Торган Роман (1993) - ФК "Рогатин", в 2014 р. - "Енергія" Бурштин
Федорюк Олексій (1987) - "Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н (2015-16)
Цимбалістий Ігор (1990) - "Оскар" Підгір'я
Шенкевич Віталій (1998) - "Касова" Бовшів - юн., в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.
Шумський Юрій (1997) - "Касова" Бовшів/ФК "Букачівці", в 2015 р. - "Енергія" Бурштин - юн.

"Покуття" Снятин (19 гравців)
Белей Валерій (1998) - виступав у 2015 р. (юн. склад)
Голей Андрій (1995) - "Ніка Івано-Франківськ" (2015)
Голинський Павло Іванович (1995) - ФК "Торговиця", Городенківський р-н (2016)
Голинський Павло Вікторович (1998) - "Карпати" Коломия - юн., у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Данищук Микола (1998) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Коваль Ігор (1997) - "Чайка" Вільхівці, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Краєвський Ігор (1990) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Круглов Олег (1998) - "Карпати" Коломия - юн., у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Лакуста Руслан (1996) - "Юність" Рудники, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Лютак Іван (1983) - ФК "Потічок"
Малярчук Святослав (1994) - "Дельта" Гвіздець
Маруцан Іван (1997) - "Дельта" Гвіздець, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Никифорук Євген (1998) - "Нептун" Заболотів - юн.
Ориджук Іван (1991) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Плехтяк Володимир (1994) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Плехтяк Ярослав (1996) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"/"Кулачин" Снятин
Попович Олексій (1999)  - "Буковина" Чернівці (ДЮФЛ), у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Романюк Володимир (1998) - "Чайка" Вільхівці, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Синюк Назарій (1999) - "Карпати" Коломия - юн., у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 555 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: