Головна » 2016 » Серпень » 26 » Заявка - 2016 (літо). 2 ліга. "Гуцульщина-ДЮСШ", "Карпати" Кути, "Покуття" Снятин, "Нептун-Покуття", "Арсенал", "Черемош", ФК "Устя"
18:22
Заявка - 2016 (літо). 2 ліга. "Гуцульщина-ДЮСШ", "Карпати" Кути, "Покуття" Снятин, "Нептун-Покуття", "Арсенал", "Черемош", ФК "Устя"

Продовжуємо знайомство з учасниками обласної першості. На черзі команди "південно-східного" регіону, котрих у турнірі більшість. 

"Гуцульщина-ДЮСШ" Косів (20 гравців)
Ільницький Василь (1997)
Бахтіяров Юрій (1988)
Ганущак Дмитро (1982)
Гарасим'юк Сергій (1998) - юн. склад
Дворник Володимир (1996)
Замура Степан (1998) - юн. склад
Козлан Роман (1986)
Конрад Руслан (1984)
Косович Володимир (1988) - "Арсенал" 
Лепкалюк Євген (1998) - юн. склад
Малик Андрій (1997) - "Ніка Івано-Франківськ"
Михальчук Олег (1970)
Мосейчук Юрій (1996)
Олексюк Руслан (1998) - юн. склад
Пиптюк Тарас (1989) - "Карпати" Шешори
Ромаш Роман (1991)
Тимофіїв Назарій (1996)
Урбанович Іван (1993)
Філипчук Андрій (1996) - "Кремінь" Пістинь
Хім'як Олег (1996) - "Нива" Тюдів
Вибули: Боднарук Тарас, Кулешір Юрій, Палій Володимир і Чернецький Василь (усі - "Карпати" Кути), Вінтоняк Андрій і Грудзинський Ярослав ("Арсенал" Вербовець), Савин Богдан (ФК "Рожнів)

"Карпати" Кути (27 гравців)
Іваха Анатолій (1994)
Іваха Михайло (1994)
Андріюк Андрій (1991) - "Арсенал" Вербовець
Андрусяк Андрій (1990) - "Колос" Братківці, Тисменицький р-н
Андрусяк Дмитро (1995) - ФК "Турка"
Андрусяк Юрій (1995)
Боднарук Тарас (1992) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Букатка Юрій (1996)
Глібчук Іван (1994) - в 2014-15 рр. у базі даних не реєструвався
Кадемський Володимир (1993)
Кузменюк Ярослав (1991) - був відзаявлений у травні 
Кулешір Юрій (1992) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Лазорик Дмитро (1998)
Лазорик Олександр (1998)
Луканюк Роман (1996)
Луцький Дмитро (1991)
Підлетейчук Сергій Б. (1986) - "Нептун" Заболотів
Підлетейчук Степан (1994) - "Газовик" Трач
Павлюк Антон (1984) - "Нива" Тюдів (2015)
Палій Володимир (1995) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Романюк Вадим (1996)
Романюк Валерій (1997)
Фейчук Роман (1987) - "Нива" Тюдів
Фінчак Назар (1994)
Черленяк Андрій (1986)
Чернецький Василь (1997) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Чупіль Назар (1996)
Вибули: Букатчук Д., Лазорик С., Тонієвич Є., Усик Я., Шулько О.

"Покуття" Снятин (18 гравців)
Белей Валерій (1998) - виступав у 2015 р. (юн. склад)
Голей Андрій (1995) - "Ніка Івано-Франківськ" (2015)
Голинський Павло Іванович (1995) - ФК "Торговиця", Городенківський р-н (2016)
Голинський Павло Вікторович (1998) - "Карпати" Коломия - юн., у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Данищук Микола (1998) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Коваль Ігор (1997) - "Чайка" Вільхівці, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Краєвський Ігор (1990) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Круглов Олег (1998) - "Карпати" Коломия - юн., у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Лакуста Руслан (1996) - "Юність" Рудники, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Лютак Іван (1983) - ФК "Потічок"
Малярчук Святослав (1994) - "Дельта" Гвіздець
Маруцан Іван (1997) - "Дельта" Гвіздець, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.
Никифорук Євген (1998) - "Нептун" Заболотів - юн.
Ориджук Іван (1991) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Плехтяк Володимир (1994) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Плехтяк Ярослав (1996) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"/"Кулачин" Снятин
Романюк Іван (1985) - ФК "Устя", у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль"
Романюк Володимир (1998) - "Чайка" Вільхівці, у 2015 р. - "Покуття-Євромодуль" - юн.

"Нептун-Покуття" Заболотів (20 гравців)
Іванчук Арсен (1996) - "Юність" Рудники
Іванюк Василь (1995) - в 2014 р. - ФК "Іллінці"
Гавдуник Олександр (1998) - юн. склад
Гаврилюк Ігор (1997)
Гайнюк Олексій (1998) - юн. склад
Гриник Любомир (1992)
Драганюк Роман (1995) - "Вовки" Вовчківці
Драганюк Сергій (1988)
Каюк Віталій (1990)
Кириляк Остап (1992)
Кузьменко Іван (1976) - "Стара Сеньйора" Заболотів
Левко Василь (1989)
Лесюк Денис (1997)
Палагній Сергій (1978)
Пилип'юк Іван (1997)
Пирог Юрій (1984)
Радиш Тарас (1986)
Слижук Руслан (1995) - "Карпати" Шешори, Косівський р-н
Слободян Володимир (1982)
Сопилюк Василь (1994) - ФК "Турка"
Вибули: Горук Василь і Клебановський Тарас ("Стара Сеньйора" Заболотів), Кондратко Назар ("Колос" Городенківщини"), Підлетейчук Сергій ("Карпати" Кути), Стецик Руслан ("Вовки" Вовчківці) 

"Арсенал" Вербовець (26 гравців)
Андрусяк Назар (1989)
Вінтоняк Андрій (1997) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Гайсенюк Микола (1989)
Гордій Ігор (1980)
Грудзинський Ярослав (1996) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів
Колісник Дмитро (1989)
Колотило Віктор (1987) - "Надія Карпат" Малий Рожен
Куташ Дмитро (1990)
Марчук Сергій (1997) - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів - юн. (2015 р.)
Пасайлюк Любомир (1996) - "Черемош" Слобідка
Пишик Богдан (1988)
Риптик Михайло (1996)
Савчук Володимир (1977)
Самокіщук Микола (1991)
Свирид Назар (1980)
Синяк Василь (1990)
Синяк Микола (1989)
Слободян Орест (1998) - юн. склад
Стринадюк Андрій (1992) - "Карпати" Шешори
Сусак Андрій (1990)
Сусак Любомир (1994)
Сусак Тарас (1992)
Угляр Володимир (1976) - в 2013-16 рр. не реєструвався
Цебрук Юрій (1983)
Цьок Микола (1991)
Яремин Володимир (1993)
Вибули: Андріюк Андрій ("Карпати" Кути), Будзуляк Петро і Коржук Іван ("Черемош" Верховина), Гавучак Іван ("Черемош" Вижниця, Чернівецька обл.), Косович Володимир ("Гуцульщина-ДЮСШ" Косів) 

"Черемош" Верховина (23 гравці)
Ілюк Дмитро (1993)
Бельмега Василь (1991)
Боднарук Віталій (1992)
Бощук Володимир (1982)
Будзуляк Петро (1990) - "Арсенал" Вербовець
Вакалюк Ігор (1985) - в 2011-16 рр. не реєструвався
Додюк Віталій (1992)
Жикаляк Любомир (1996)
Зузяк Віталій (1991) - в І половині 2016 р. не реєструвався (2015 р. - "Черемош" Верховина)
Коржук Ігор (1990) - "Арсенал" Вербовець
Коржук Василь (1950)
Кумлик Богдан (1993)
Лабудяк Володимир (1985)
Овадюк Євген (1992) - в 2013-16 рр. не реєструвався
Полоз Олександр (1976)
Попелюк Олександр (1977)
Пугальський Тарас (1992)
Рибенчук Василь (1990)
Соломійчук Дмитро (1998) - юн. склад
Тимчук Дмитро (1986)
Харінчук Анатолій (1993)
Чуркін Анатолій (1990)
Якіб'юк Ігор (1995) - ФК "Кліщівна", Рогатинський р-н 
Вибули: Вітовський Микола ("Медик-Лісівник" Солотвин), Коніщук Іван, Матаржук Василь, Пітиляк Андрій, Рибарюк Святослав, Юрчук Василь

ФК "Устя" (21 гравець)
Ісарук Іван (1991) - "Пролісок" Задубрівці
Александрук Ігор (1992)
Александрук Роман (1988)
Борчук Вадим (1985) - "Буковина" Долішній Шепіт, Чернівецька обл. 
Волинський Віктор (1992) - "Кулачин" Снятин
Волинський Василь (1969)
Гарасим Іван (1995) - "Стиль Проект" Топорівці, Городенківський р-н
Гузак Сергій (1991)
Долинчук Іван (1990) - "Покуття" Підвисоке
Котлярчук Мирослав (1998) - юн. склад
Літвінов Віталій (1998) - юн. склад
Мохорук Андрій (1996) - ФК "Глушків", Городенківський р-н
Онищук Ростислав (1998) - юн. склад
Павлінець Микола (1989) - "Покуття" Підвисоке
Плехтяк Олексій (1992)
Рожко Іван (1982)
Рожко Віталій (1980)
Рожко Петро (1990)
Романюк Іван (1985)
Сергєєв Назарій (1996) - "Каменяр" Серафинці, Городенківський р-н
Харук Іван (1993) - в І половині 2016 р. не реєструвався (в 2015 р. - ФК "Устя")
Шулдак Степан (1996), "Черемош" Вижниця, Чернівецька обл.
Вибули: Плехтяк Василь ("Колос Городенківщини"), Данищук Микола, Краєвський Ігор, Ориджук Іван, Плехтяк Володимир, Плехтяк Ярослав і Романюк Іван (усі - "Покуття" Снятин), Максим'юк Василь ("Карпати" Джурів), Турчинський Тарас ("Прут" Прутівка), Федорів Любомир ("Січовик" Завалля), Магас Василь

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 352 | Додав: bramki | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: