Головна » 2018 » Квітень » 29 » Всі бомбардири першості Івано-Франківщини - 2017/2018 (на 28 квітня)
17:17
Всі бомбардири першості Івано-Франківщини - 2017/2018 (на 28 квітня)

В другій лізі на чолі бомбардирських перегонів надалі перебуває Микола Товстий з Рогатина. Щоправда, його перевага над переслідувача не така відчутна, як у вищому дивізіоні. Тож інтрига в цій номінації, не виклюяено, зберігатиметься до останнього туру. 

Всі бомбардири першості
Гравець Команда Голи (пен.)
Товстий Микола ФК "Рогатин" 14 (1)
Будзуляк Петро "Черемош" Верховина 11  
Щербина Василь ФК "Угорники" 10  
Нападюк Ростислав "Покуття" Коломия 8  
Паук Іван "Касова" Бовшів 8  
Жовнірик Степан "Касова" Бовшів 8 (1)
Коржук Ігор "Кремінь" Пістинь 7  
Імангулов Дмитро "Вовки" Вовчківці 6  
Іванців Максим ФК "Угорники" 6 (2)
Тимчук Дмитро "Черемош" Верховина 6 (2)
Гришко Іван "Хутровик" Тисмениця 6 (3)
Кульчак Володимир СФК "Богородчани" 5  
Торган Роман "Касова" Бовшів 4  
Семків Володимир СФК "Богородчани" 4 (1)
Шинкарик Іван "Вовки" Вовчківці 4 (1)
Бірюк Вадим "Кремінь" Пістинь 3  
Бекеша Павло ФК "Угорники" 3  
Ерназаров Михайло СФК "Богородчани" 3  
Ківнюк Роман "Касова" Бовшів 3  
Лукачук Андрій "Кремінь" Пістинь 3  
Луцик Василь "Кремінь" Пістинь 3  
Озарків Володимир ФК "Рогатин" 3  
Озарко Олег "Касова" Бовшів 3  
Паньків Станіслав "Касова" Бовшів 3  
Сенич Юрій СФК "Богородчани" 3  
Страховський Сергій ФК "Угорники" 3  
Стринадюк Андрій "Черемош" Верховина 3  
Ткачук Михайло В. "Медик-Лісівник" Солотвин 3  
Тодорак Олександр "Кремінь" Пістинь 3  
Фірсов Артур ФК "Угорники" 3  
Фафлей Олег СФК "Богородчани" 3  
Холевчук Віталій "Старт" Гвіздець 3  
Данилюк Віталій "Медик-Лісівник" Солотвин 3 (1)
Черленяк Андрій "Нептун" Заболотів 3 (1)
Ковальчук Андрій "Покуття" Коломия 3 (2)
Фарина Віталій ФК "Рогатин" 3 (2)
Гриник Назарій ФК "Рогатин" 2  
Дак Сергій "Покуття" Коломия 2  
Даляк Любомир "Касова" Бовшів 2  
Данищук Євген ФК "Угорники" 2  
Дербах Сергій "Старт" Гвіздець 2  
Довганюк Роман "Покуття" Коломия 2  
Загірняк Роман "Медик-Лісівник" Солотвин 2  
Кумлик Богдан "Черемош" Верховина 2  
Купчев Володимир ФК "Рогатин" 2  
Лунів Володимир СФК "Богородчани" 2  
Макогоняк Андрій "Хутровик" Тисмениця 2  
Матійчук Любомир "Нептун" Заболотів 2  
Никифорук Іван "Вовки" Вовчківці 2  
Савчук Олександр "Покуття" Коломия 2  
Семко Андрій "Хутровик" Тисмениця 2  
Слободян Володимир "Нептун" Заболотів 2  
Стецик Василь "Вовки" Вовчківці 2  
Уграк Руслан "Покуття" Коломия 2  
Хайнус Роман "Хутровик" Тисмениця 2  
Шевчук Олександр "Нептун" Заболотів 2  
Дмитрів Павло "Кремінь" Пістинь 2 (1)
Курдибанюк Віталій ФК "Угорники" 2 (1)
Арбузов Сергій "Старт" Гвіздець 1  
Білусяк Василь "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Баланик Василь "Старт" Гвіздець 1  
Боднарук Тарас "Нептун" Заболотів 1  
Бощук Володимир "Черемош" Верховина 1  
Валько Олександр ФК "Угорники" 1  
Василюк Михайло "Хутровик" Тисмениця 1  
Виноградов Роман "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Габрух Ярослав "Покуття" Коломия 1  
Галушка Олег ФК "Рогатин" 1  
Ганущак Володимир "Кремінь" Пістинь 1  
Горбан Іван "Касова" Бовшів 1  
Горбатий Орест "Касова" Бовшів 1  
Гриник Любомир "Вовки" Вовчківці 1  
Гультай Володимир ФК "Угорники" 1  
Гуменюк Дмитро "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Делейчук Сергій "Старт" Гвіздець 1  
Добрянський Мар'ян ФК "Рогатин" 1  
Дякун Юрій СФК "Богородчани" 1  
Зеленчук Євген "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Камрадський Мирослав "Нептун" Заболотів 1  
Кашуба Богдан "Касова" Бовшів 1  
Козлан Віталій "Кремінь" Пістинь 1  
Кордяк Сергій "Хутровик" Тисмениця 1  
Костинюк Віктор "Вовки" Вовчківці 1  
Ласійчук Андрій "Покуття" Коломия 1  
Литвинчук Любомир "Нептун" Заболотів 1  
Максимів Олег "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Мартинів Володимир "Касова" Бовшів 1  
Миць Богдан ФК "Рогатин" 1  
Момот Володимир "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Москалик Роман "Покуття" Коломия 1  
Обух Андрій "Старт" Гвіздець 1  
Олійник Андрій "Покуття" Коломия 1  
Ольшанецький Богдан ФК "Угорники" 1  
Оступ Віталій "Кремінь" Пістинь 1  
Підлетейчук Олександр "Покуття" Коломия 1  
Підлетейчук Сергій "Нептун" Заболотів 1  
Пентелюк Олег "Хутровик" Тисмениця 1  
Петрук Іван "Вовки" Вовчківці 1  
Пипчак Віталій ФК "Рогатин" 1  
Подоляк Ігор "Покуття" Коломия 1  
Попадюк Максим "Покуття" Коломия 1  
Потопляк Володимир ФК "Рогатин" 1  
Процак Роман СФК "Богородчани" 1  
Пугальський Тарас "Черемош" Верховина 1  
Сірадчук Микола "Старт" Гвіздець 1  
Семенів Володимир СФК "Богородчани" 1  
Сенич Михайло "Кремінь" Пістинь 1  
Синдунь Олег "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Смикавчук Сергій "Хутровик" Тисмениця 1  
Соломійчук Дмитро "Черемош" Верховина 1  
Сопилюк Василь "Вовки" Вовчківці 1  
Тихонюк Григорій "Касова" Бовшів 1  
Ткачук Максим СФК "Богородчани" 1  
Томашевський Віталій "Нептун" Заболотів 1  
Урсу Сергій "Медик-Лісівник" Солотвин 1  
Чобан Андрій "Вовки" Вовчківці 1  
Шевчук Олег ФК "Рогатин" 1  
авт-? ФК "Угорники" 1  
Гавдуник Олександр "Вовки" Вовчківці 1 (1)
Федорук Роман ФК "Угорники" 1 (1)
Шпільчак Сергій ФК "Угорники" 1 (1)
Ясуник Василь "Старт" Гвіздець 1 (1)

БРАМКИ

Переглядів: 87 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: