Головна » 2014 » Жовтень » 2 » Всі бомбардири першості Івано-Франківщини - 2014
15:02
Всі бомбардири першості Івано-Франківщини - 2014

Не минув марно минулий тур і для лідера бомбардирської гонки у 2-й лізі Сергія Халацького з болехівських "Карпат" (на фото). Він відзначився голом у воротах "Тепловика". Тепер його доробок складають 15 м'ячів. Другим іде Василь Ступницький з "Тепловика" (12 голів), котрий пропустить найближчий поєдинок через дискваліфікацію.

Всі бомбардири першості Івано-Франківщини - 2014

 

Гравець Команда Голи Пен.
Халацький Сергій "Карпати" Болехів 15  
Ступницький Василь "Тепловик" Івано-Франківськ 12  
Купчев Володимир "Енергія" Бурштин 10 (3)
Іваночко Тарас "Вихор" Ямниця 7  
Богаткін Денис "Карпати" Болехів 7  
Легкий Іван "Тепловик" Івано-Франківськ 7  
Максим'юк Іван ФК "Битків" 7  
Шпільчак Сергій "Колос" Братківці 7  
Роже Тібо Муамгюе Муамгюе "Краснопіль" Солотвин 7 (3)
Продан Роман "Краснопіль" Солотвин 6  
Стецьків Анатолій "Краснопіль" Солотвин 6  
Третяк Дмитро "Дністер-Рітас" Побережжя 6 (1)
Крикунов Володимир ФК "Битків" 6 (2)
Кривко Михайло "Каменяр" Серафинці 5  
Томашевський Віталій ФК "Гвіздець" 5  
Білінкевич Іван "Прут" Делятин 5 (3)
Бибик Андрій "Вихор" Ямниця 4  
Бойко Роман "Каменяр" Серафинці 4  
Павлів Юрій "Тепловик" Івано-Франківськ 4  
Паньків Іван "Карпати" Болехів 4  
Рогів Ярослав ФК "Битків" 4  
Шарморецький Юрій ФК "П'ядики" 4  
Шевчук Роман "Краснопіль" Солотвин 4  
Щеглюк Іван "Чайка" Вільхівці 4  
Дем'яник Олег "Вихор" Ямниця 4 (1)
Ясуник Василь ФК "Гвіздець" 4 (1)
Романчук Іван "Тепловик" Івано-Франківськ 4 (3)
Вігак Роман "Карпати" Болехів 3  
Волосінчук Віталій "Колос" Братківці 3  
Гавриш Юрій "Каменяр" Серафинці 3  
Гаврон Тарас "Карпати" Болехів 3  
Глумик Андрій ФК "Гвіздець" 3  
Гнатишин Олег "Дністер-Рітас" Побережжя 3  
Гринькевич Любомир "Вихор" Ямниця 3  
Данилюк Володимир "Вихор" Ямниця 3  
Дяків Роман "Карпати" Болехів 3  
Коновалик Сергій "Каменяр" Серафинці 3  
Красій Василь "Тепловик" Івано-Франківськ 3  
Крижанівський Володимир "Дністер-Рітас" Побережжя 3  
Павлів Назарій "Вихор" Ямниця 3  
Слободян Михайло "Тепловик" Івано-Франківськ 3  
Тарасенко Назарій ФК "П'ядики" 3  
Ткачук Михайло "Краснопіль" Солотвин 3  
Ткачук Сергій "Прут" Делятин 3  
Українець Сергій "Колос" Братківці 3  
Ципердюк Роман ФК "Битків" 3  
Чигринець Ілля "Лімниця" Перегінське 3  
Яцик Степан ФК "Обертин" 3  
Андрухів Роман "Енергія" Бурштин 2  
Антонюк Василь ФК "Гвіздець" 2  
Борисевич Володимир "Каменяр" Серафинці 2  
Виксюк Василь "Прут" Делятин 2  
Воробець Тарас "Енергія" Бурштин 2  
Големба Роман ФК "Обертин" 2  
Големба Ростислав ФК "Обертин" 2  
Грона Юрій "Тепловик" Івано-Франківськ 2  
Гультай Володимир "Каменяр" Серафинці 2  
Гураль Василь "Колос" Братківці 2  
Гутник Богдан "Дністер-Рітас" Побережжя 2  
Делейчук Юрій ФК "П'ядики" 2  
Зомбік Володимир ФК "Гвіздець" 2  
Кримінський Богдан "Енергія" Бурштин 2  
Кузьо Руслан "Карпати" Болехів 2  
Кулик Роман "Лімниця" Перегінське 2  
Лавринович Василь ФК "Битків" 2  
Лялюк Остап "Чайка" Вільхівці 2  
Максим'юк Андрій ФК "Битків" 2  
Матійчук Любомир ФК "Гвіздець" 2  
Мельник Андрій "Карпати" Болехів 2  
Петрунчак Петро "Вихор" Ямниця 2  
Поліщук Олег ФК "Обертин" 2  
Прокіпчук Михайло "Каменяр" Серафинці 2  
Римарук Роман "Прут" Делятин 2  
Тарас Мстислав "Чайка" Вільхівці 2  
Фодчук Микола "Колос" Братківці 2  
Шевчук Василь ФК "Гвіздець" 2  
Якубів Юрій "Лімниця" Перегінське 2  
Іванків Роман "Карпати" Болехів 2 (1)
Паславський Олег "Краснопіль" Солотвин 2 (1)
Тис Владислав "Каменяр" Серафинці 2 (1)
Федюк Назарій ФК "П'ядики" 2 (1)
Ружанський Володимир "Колос" Братківці 2 (2)
Івахнюк Віталій "Карпати" Болехів 1  
Андрієчко Олександр ФК "Обертин" 1  
Андрусяк Андрій "Колос" Братківці 1  
Білик Ігор "Каменяр" Серафинці 1  
Бережанський Богдан "Каменяр" Серафинці 1  
Богаткін Назарій "Карпати" Болехів 1  
Бочкур Назарій "Колос" Братківці 1  
Вівчарук Андрій ФК "Обертин" 1  
Варишко Петро "Колос" Братківці 1  
Виксюк Михайло "Прут" Делятин 1  
Войчук Андрій ФК "Обертин" 1  
Волярчук Назар "Прут" Делятин 1  
Гайдаш Микола "Каменяр" Серафинці 1  
Глинка Володимир "Лімниця" Перегінське 1  
Глинка Олег "Лімниця" Перегінське 1  
Глушко Іван "Лімниця" Перегінське 1  
Гнатишин Тарас "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Голейчук Ігор ФК "Гвіздець" 1  
Гриців Тарас "Енергія" Бурштин 1  
Гугляк Тарас "Прут" Делятин 1  
Гуменяк Ігор "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Гурак Василь "Чайка" Вільхівці 1  
Данилець Андрій "Колос" Братківці 1  
Данилюк Віталій "Краснопіль" Солотвин 1  
Деренюк Ярослав "Енергія" Бурштин 1  
Дзюбінський Роман "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Досин Андрій ФК "П'ядики" 1  
Зеленчук Євген "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Зупник Руслан "Прут" Делятин 1  
Косович Іван "Краснопіль" Солотвин 1  
Кочержук Василь "Прут" Делятин 1  
Крис Олександр "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Кузенко Святослав "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Кулик Михайло "Лімниця" Перегінське 1  
Кутняк Ігор ФК "Обертин" 1  
Мандич Андрій "Чайка" Вільхівці 1  
Мартинюк Михайло ФК "Битків" 1  
Мигалюк Денис "Прут" Делятин 1  
Михайлюк Володимир "Краснопіль" Солотвин 1  
Наконечний Володимир "Вихор" Ямниця 1  
Остапчук Микола ФК "П'ядики" 1  
Пендерецький Ярослав "Енергія" Бурштин 1  
Романишин Михайло "Карпати" Болехів 1  
Соколовський Назар "Колос" Братківці 1  
Тихонюк Григорій "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Томин Андрій ФК "Обертин" 1  
Федорів Василь "Колос" Братківці 1  
Федорів Роман ФК "Обертин" 1  
Федорюк Володимир "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Форович Олег "Карпати" Болехів 1  
Халусяк Василь "Лімниця" Перегінське 1  
Цибуляк Сергій ФК "Гвіздець" 1  
Чабан Сергій "Колос" Братківці 1  
Шимчук Василь "Колос" Братківці 1  
Яцик Дмитро ФК "Обертин" 1  
Яцурак Василь "Тепловик" Івано-Франківськ 1  
Зуб'як Олег "Вихор" Ямниця 1 (1)
Костюк Денис ФК "П'ядики" 1 (1)
Питльований Олег "Тепловик" Івано-Франківськ 1 (1)
Федорюк Олексій "Тепловик" Івано-Франківськ 1 (1)
Шаламов Михайло "Дністер-Рітас" Побережжя 1 (1)
Шпилька Микола "Лімниця" Перегінське 1 (1)

БРАМКИ

Переглядів: 369 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: