Головна » 2013 » Грудень » 2 » Весь Кубок чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини - 2013
10:10
Весь Кубок чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини - 2013
ФК "Перегінське" - переможець ювілейного Кубка чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини. Фото Футбол Рожнятівщини

Фінальним матчем у Бурштині 1 грудня завершився розіграш Кубка чемпіонів міст і районів 2013 року. Переможцем турніру став ФК "Перегінське", який в серії післяматчевих пенальті переграв ФК "Станькова". 

Пропонуємо вашій увазі статистичні підсумки змагань. 

Кубок чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини - 2013

1 етап


Група А 
123І
В
Н
П
М
О
1
"Каменяр" Серафинці (Городенківський)

1:01:0 
3
0
1
6-3
9
2
"Прут" Видинів (Снятинський)
3:2 
2:14
2
1
1
7-6
7
3
ФК "Прибилів" (Тлумацький)
0:22:2 
4



3-7 
1



Група Б
123І
В
Н
П
М
О
1
"Кремінь" Пістинь (Косівський)

1:02:0
3
0
1
7-5
9
2
"Нива" Гаврилівка (Надвірнянський)
4:1 
1:0 4
2
0
2
5-3
6
3
"Спартак" Струпків (Коломийський)
1:31:0
4


2-6 
3



Група В 
1234І
В
Н
П
М
О
1
"Отрада" Глибівка(Богородчанський)

2:2
3:0
5:0 

4
2
0
19-3
14
2
"Легіон" Івано-Франківськ
0:0 

3:0
7:0
6
42
0
16-2
14
3
"Сокіл" Підлісся (Тисменицький)
1:3
0:2 

3:0
6
2
8-11 
6
4ФК "Збора-Інтернаціонал" (Калуш)0:6
0:2
0:4 

600-27 0



Група Г 
1234І
В
Н
П
М
О
1
ФК "Перегінське" (Рожнятівський)

2:13:13:1
4
1
1
15-9
13
2
ФК "Станькова" (Калуський)
2:1
0:23:0 6
40
2
12-8
12
3
ФК "Долина" (Долинський)
3:3 1:3 
3:36
1
13-15 
6
4"Свіча" Міжріччя (Болехів)1:32:33:3 
6410-18 2

Технічні дані матчів групового етапу: 1-2 тури, 3-4 тури, 5-6 тури  

1/4 фіналу
"Прут" Видинів (Снятинський р-н) - ФК "Перегінське" (Рожнятівський р-н) - 1:3 і 2:5
"Каменяр" Серафинці (Городенківський р-н) - ФК "Станькова" (Калуський р-н) - 0:2 і 1:1
"Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) - "Легіон" Ів.-Франківськ - 3:1 і +:- 
"Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н) - 1:1 і 2:2

1/2 фіналу
"Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) - ФК "Перегінське" (Рожнятівський р-н) - 0:3 і 1:1
ФК "Станькова" (Калуський р-н) - "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) - 3:2 і 0:0 

Технічні дані матчів плей-офф: 1/4 фіналу, 1/2 фіналу.

Фінал. 
1 грудня. Бурштин. Стадіон "Енергетик" 
ФК "Перегінське" (Рожнятівський р-н) - ФК "Станькова" (Калуський р-н) - 1:1 (О. Петрів, 86 - Сас, 16), по пен. - 3:2.
ФК "Перегінськ": Дранчук, Кулик, І. Остап'юк, О. Люклян, Т. Ковальчук, Семчій, О. Петрів, Р. Курташ, Єжижанський (Тринчук, 79), Вірстюк, Я. Соломчак (М. Кулик, 69).
ФК "Станькова": Довганич, Феліпович, Козій, Марчук, Федан, Сас (Рисей, 98), Магас, Зелінський, Федоренко (М. Курташ, 46, Т. Романів, 84), Гнатківський (Бабенко, 87), І. Яців.
Попередження: Дранчук,  Вірстюк, Семчій, Р. Курташ - Магас, Марчук, Феліпович, Козій.
Арбітри - Синишин, Дем'янчук, Вол. Герега (Ів.-Франківськ).


Бомбардири: П. Дмитрів ("Отрада") - 9, Процик ("Легіон") та І. Яців ("Станькова") - по 8, Руй ("Свіча") - 7, Єжижанський ("Перегінське") - 6, В. Гурак ("Кремінь"), Соломчак і О. Петрів ("Перегінське") - по 5, Лудчак ("Прут"), О. Андрусів ("Долина"), Тринчук ("Перегінське") - по 4 голи.    


Всі гравці турніру:

ФК "Перегінське" (19 гравців): 11 матчів (+7=3-1, голи - 28:14)
11 матчів - Єжижанський Олександр (6 голів), Ковальчук Тарас (3), Петрів Олег (5), Семчій Ігор (3);
10 матчів - Дранчук Роман, Курташ Роман (4), Люклян Олег (1);
9 матчів - Вірстюк Роман (1), Волощук Володимир, Петрів Ігор (2);
8 матчів - Соломчак Ярослав (5);
7 матчів - Кулик Петро;
6 матчів - Тринчук Андрій (3); 
5 матчів - Кулик Михайло 
2 матчі - Країло Андрій, Нгон А Нгон Яннік (1), Римик Петро 
1 матч - Маршалко Мар'ян, Остап'юк Ігор

ФК "Станькова" (21 гравець): 11 матчів (+6=3-2, голи - 19:12)
11 матчів - Гнатківський Тарас (2 голи), Довганич Андрій, Козій Віталій (2), Федан Олександр (2), Яців Ігор (8
10 матчів - Зелінський Ігор (1), Феліпович Роман (1
9 матчів - Магас Володимир (1)
8 матчів - Сас Руслан (2)
7 матчів - Федоренко Микола (2)
6 матчів - Курташ Михайло, Романів Тарас  
4 матчі - Височан Ігор 
3 матчі - Бабенко Федір, Вашкевич Віталій, Марчук Володимир  
2 матчі - Рисей Тарас, Романишин Сергій, Романів Тарас (2)  
1 матч - Демчук Роман, Цюпер Руслан

"Отрада" Глибівка (18 гравців): 10 матчів (+4=5-1, голи - 23:10)  
10 матчів - Близнюков Олександр (1 гол), Герин Назарій (3), Добровольський Петро, Процак Роман, Рожко Олег, Струтинський Сергій (2), Фафлей Олег;
8 матчів - Дмитрів Павло (9), Загірняк Роман (1), Мельниченко Дмитро (3
6 матчів - Іванів Роман (3), Винницький Тарас, Русак Павло  
5 матчів - Іванів Андрій, Загірняк Юрій, Колінковський Роман, 
3 матчі - Холевчук Володимир; 
2 матчі - Семенчук Андрій (1).

"Кремінь" Пістинь (16 гравців): 8 матчів (+5=1-2, голи - 12:9) 
7 матчів - Бірюк Вадим (2 гол), Гурак Василь (5), Конрад Руслан, Михальчук Олег, Якімишин Віталій  
6 матчів - Козлан Віталій (1)   
5 матчів - Ганущак Володимир (1), Козлан Роман  
4 матчі - Лукачук Андрій (2), Луцик Василь (1), Лялюк Остап, Тодорак Василь 
2 матчі - Мосейчук Остап, Якімишин Тарас  
1 матч - Лаврук Дмитро, Максимчук Володимир

"Легіон" Івано-Франківськ (22 гравці): 8 матчів (+4=2-2, голи - 17:5)  
7 матчів - Вонс Олександр (2 голи), Горальчук Ігор,  Зуєнко Микола, Кріль Юрій,  Соколан Андрій (1); 
6 матчів - Процик Тарас (8), Шуляр Роман (1); 
5 матчів - Ковальчук Роман (1), Скринник Євген (3), Шайда Сергій;   
4 матчі - Вівчар Віктор, Салига Ігор;
3 матчі - Ковальчук Андрій, Слободян Володимир;  
1 матч - Бабій Руслан, Драганчук Андрій, Ковальчук Василь, Мельникович Олег, Мельничук Олег, Тимків Андрій, Цимбалістий Василь, Юхимук Ігор.

"Каменяр" Серафинці (15 гравців): 6 матчів (+3=1-2, голи - 7:6) 
6 матчів - Білик Ігор (1 гол), Борисевич Володимир, Козаченко Олег, Коновалик Сергій (3), Мандич Андрій (2), Мандич Петро, Орищук Олег; 
5 матчів - Гайдаш Микола, Думанський Володимир, Кривко Михайло, Матійчик Любомир; 
3 матчі - Березовський Василь;
2 матчі - Бережанський Богдан, Гайдаш Василь;
1 матч - Бучовський Володимир.

"Нива" Гаврилівка  (18 гравців): 6 матчів (+2=2-2, голи - 8:6) 
6 матчів - Вацеба Валерій, Гавкалюк Василь, Калакука Юрій (2 голи), Костриця Михайло (1), Мельник Сергій, Романюк Мирослав (1), Шпіляревич Микола (1); 
5 матчів - Романюк Дмитро, Сем'ян Юрій;  
4 матчі - Вовчук Володимир; 
3 матчі - Кривий Андрій, Максим'юк Андрій (3);
2 матчі - Гринчак Руслан, Пинчук Іван, Шевченко Василь;
1 матч - Вишпольський Сергій, Даців Віталій, Торб'як Віталій. 

"Прут" Видинів (16 гравців): 6 матчів (+2=1-3, голи - 10:14)
6 матчів - Винничук Володимир (3 голи), Кейван Іван (1), Лудчак Віктор (4);
5 матчів - Гоян Олександр (1), Дедільман Богдан, Котлярчук Михайло,  Мурмилюк Іван (1), Сенів Віталій (1), Турчинський Тарас; 
4 матчі - Аронець Іван, Беца Микола, Бухвак Віталій; 
3 матчі - Винничук Іван, Воротняк Петро, Кейван Ігор;  
1 матч - Григорійчук Ярослав.

"Сокіл" Підлісся (18 гравців): 6 матчів (+2=0-4, голи - 8:11)
6 матчів - Іванишин Богдан (1 гол), Макара Руслан, Ципердюк Ярослав (3);
5 матчів - Галагуз Михайло, Ковтун Олександр, Коровайчук Володимир, Ломей Назар, Яцишин Ігор;        
4 матчі - Іванків Роман, Кобза Олег, Кучера Назар (1), Парипа Тарас, Скорик Андрій (2);   
3 матчі - Галагуз Ігор;
1 матч - Коровайчук Василь, Мачкур Василь (1), Харандюк Віталій, Ціцюра Віталій. 

ФК "Долина" (16 гравців): 6 матчів (+1=3-2, голи - 13:15) 
6 матчів - Андрусів Олег (4 голи), Дутчак Олег, Лаврович Святослав (1), Мерунович Руслан (2), Рапач Руслан (3), Сосєнков Олег (3);  
5 матчів - Мацевка Андрій, Романишин Юрій;
4 матчі - Кордасевич Андрій, Мацевич Юрій;
3 матчі - Сокирко Василь (1);
2 матчі - Балан Назарій, Гринечко Олег, Кліщ Василь, Рожак Іван;  
1 матч - Дмитровський Микола.

"Свіча" Міжріччя (19 гравців): 6 матчів (+0=2-4, голи - 10:18) 
6 матчів - Андрусяк Павло, Курец Роман, Павлишій Олег, Руй Василь (7 голів), Суслик Тарас;
5 матчів - Болехівський Святослав, Клим Іван (1), Настасяк Михайло; 
4 матчі - Іванюк Петро, Цюцюра Михайло, Швець Ігор;
3 матчі - Глушко Дмитро, Олексин Василь, Шопоняк Василь, Шопоняк Михайло (1); 
2 матчі - Пришлюк Микола;
1 матч - Мацик Василь, Чикаловський Михайло, Шопоняк Ярослав. 

ФК "Збора-Інтернаціонал" (18 гравців): 6 матчів (+0=0-6, голи - 0:27) 
6 матчів - Лаврик Роман, Лесів Михайло, Мудрик Дмитро, Федоришин Роман, Шпарій Василь, Шпарій Любомир;
5 матчів - Сенявський Микола; 
4 матчі - Закальницький Ігор, Лизень Роман; 
3 матчі - Захарків Олег, Фальковський Володимир, Цюпер Петро;     
2 матчі - Багрій Михайло, Лизень Юрій, Фальковський Ігор, Федоришин Олег ;    
1 матчу - Барнась Володимир, Смоляк Олексій. 


БРАМКИ
Переглядів: 707 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Цікаво звідуки взявся в Перегінську Нгон Яннік=)

2  
З ФК "Чорнолізці", що в Тисменицькому районі. Виступав там у І колі. А взагалі напевно з Франківська.

Ім`я *:
Email *:
Код *: