Головна » 2015 » Серпень » 21 » У фокусі. Чемпіонат і першість Тисмениччини. 16-19 серпня
22:17
У фокусі. Чемпіонат і першість Тисмениччини. 16-19 серпня


Минулої неділі в чемпіонаті і першості Тисмениччини стартувало друге коло. А одразу за тим, в середу, відбулися чергові матчі.

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
14 тур. 16 серпня
 (неділя)
"Ураган" Черніїв - "Сокіл" Павлівка - 2:3 (Зварич, 30, М. Ткачук, 85 - Турчанський, 10, Т. Іваночко, 54, Гутник, 79)
"Сокіл" Підлісся - ФК "Клубівці" - 5:1 (Скорик, 32, 55, 67, Коровайчук, 70, О. Кобза, 76 - Фуштей, 10)
"Інтербур" Єзупіль - "Колос" Пшеничники - 5:0 (Ферштей, 27-авт., Кудринський, 41, Шиндак, 50, В. Петрик, 61, 87)
"Бистриця" Старий Лисець - "Сокіл" Чукалівка - 4:0 (Гринечко, 22, Р. Бабінчук, 38, Дмитрів, 48-п, Любенько, 78)   
ФК "Радча" - "Енергія" Лисець - 1:2 (Назаренко, 35 - Мачошак, 27, Ю. Білогубка (76). Вилучення: Шпіляревич, 60 (Е, 2 ж. к.)
"Стримба" Липівка - "Авангард" Загвіздя - 0:4 (М. Іванишин, 16, 80, 82, Гоголь, 61) 
"Козацький острів" Чорнолізці - "Дружба" Драгомирчани - 3:0 (Ревуцький, 41, 53, 89-п.)

15 тур. 19 серпня (середа)
"Козацький острів" Чорнолізці "Ураган" Черніїв - +:- 
ФК "Клубівці" - "Сокіл" Павлівка - 0:2 (?)
"Колос" Пшеничники - "Сокіл" Підлісся - 0:3 (?)
"Сокіл" Чукалівка - "Інтербур" Єзупіль - -:+    
"Енергія" Лисець - "Бистриця" Старий Лисець - 2:3 (Паращій, 73-п., Ружанський, 82 - Дмитрів, 7, В. Білогубка, 41, 90+4)
"Дружба" Драгомирчани - "Стримба" Липівка - 1:1 (Кравців, 4- Н. Паньків, 80). Вилучення: Оркуш, 72 (С, 2 ж. к.), Микитин, 89 (С)  
"Авангард" Загвіздя - ФК "Радча" - 3:0 (М. Іванишин, 23, 47, 79)

Матч 5 туру
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Клубівці" - -:+ 

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      15  12  2  1  40-11  38
Павлівка         15  9  4  2  32-15  31
Загвіздя         15  9  3  3  39-14  30
Єзупіль           15  9  1  5  32-21  28
Лисець           15  8  2  5  28-16  26​
Черніїв            15  7  3  5  38-26  24
Підлісся          15  6  2  7  26-24  20
Клубівці          15  6  2  7  22-30  20
Ст. Лисець      15  5  5  5  32-28  20
Драгомирчани 15  4  7  4  20-18  19
Липівка           16  4  6  6  21-32  18
Радча             16  5  1  10  30-41  16
Чукалівка        15  1  2  12  10-46  5 (знята)
Пшеничники    15  1  0  14  13-51  3

Бомбардири: М. Іванишин (Загвіздя) - 19, Ревуцький (Чорнолізці) - 14, М. Лаврук (Чорнолізці) і М. Ткачук (Черніїв) - по 10, Семанюк (Черніїв) і Турчанський (Павлівка) - по 9, Кравців (Драгомирчани), Р. Бабінчук (Старий Лисець), Ю. Білогубка (Лисець) і Якубів (Радча) - по 8 голів. 

16 тур. 23 серпня (неділя)
Черніїв - Клубівці
Павлівка - Пшеничники
Підлісся - Чукалівка
Єзупіль - Лисець
Старий Лисець - Загвіздя
Радча - Драгомирчани
Липівка - Чорнолізці

Першість Тисмениччини. 1 ліга
12 тур. 16 серпня (неділя)
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Одаї" - не відбувся
ФК "Стриганці" - ФК "Угринів" - не відбувся
ФК "Тязів" - "Оболонь" Милування - 3:2 (Ю. Зеленчук, 51, І. Григорчук, 55, Королевич, 87 - В. Козак, 3, Сморжанюк, 30)
ФК "Марківці" - "Сокіл" Угринів - 4:3 (Лучинський, 40, В. Адамчук, 44, 52, 85 - Макогоняк, 24, 69, 78)   
"Бистриця" Стебник - "Фортуна" Березівка - 3:3 (Романишак, 63, 67, 77 - Д. Стасюк, 4, А. Савка, 34, Салига, 36)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Дністер" Довге - 2:1 (Гринчак, 62, Обшира, 70 - Левицький, 45+1). Вилучення: М. Вінтоняк, 82 (Д, 2 ж. к.)

13 тур. 19 серпня (неділя)
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Тязів" - 4:1 (?)
ФК "Одаї" - ФК "Стриганці" - 2:1 (?)
"Сокіл" Угринів - "Оболонь" Милування - 2:1 (Макогоняк, 51, 59 - Легун, 18). Вилучення: Вівчаренко, 85 (С)
ФК "Угринів" - "Бистриця" Стебник - 2:1 (М. Федоронько, 6, Борко, 50 - Гринчак, 36)   
"Фортуна" Березівка - "Прикарпаття" Підлужжя - 1:3 (?)
"Дністер" Довге - ФК "Марківці" - 2:1 (Макогоняк, 51, 59 - Легун, 18). Вилучення: Вівчаренко, 85 (С)

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  12  8  2  2  32-15  26
Стебник           13  6  5  2  36-24  23
Милування      13  7  1  5  33-25  22
Підлужжя        12  6  3  3  39-23  21
"Сокіл" У         13  6  2  5  29-33  20
Тязів               12  5  4  3  29-15  19
Березівка        12  5  4  3  28-21  19
ФК "Угринів"   12  5  3  4  20-21  18
Довге              13  5  2  6  36-22  17
Одаї               9  3  0  6  20-30  9
Марківці          13  2  0  11  23-62  6
Стриганці        10  1  0  9  18-52  3

Бомбардири: Макогоняк ("Сокіл" Угринів) - 19, Можджак (Довге) - 15, Гринчак (Підлужжя) - 13, Баранецький (Стриганці) - 12,  І. Григорчук (ФК "Тязів") і Романишак (Стебник) - по 11, Адамчук (Марківці) - 9, Б. Гавриш (Милування), Солом'яний (Одаї) і Обшира (Підлужжя) - по 8 голів.

14 тур. 23 серпня (неділя)
Тязів - "Сокіл" Угринів
Підлужжя - ФК "Угринів"
Милування - Довге
Марківці - Березівка
Стебник - Одаї
Стриганці - Старі Кривотули

БРАМКИ, за допомоги Романа Дмитріва

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 9 серпня

Чемпіонат Тисмениччини. 2 серпня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 5-12 липня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 25-28 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 11-14 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 31 травня - 7 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 17-21 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 8-10 травня

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 26 квітня - 3 травня

Переглядів: 799 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: