Головна » 2017 » Вересень » 7 » Тисмениця. Чемпіонат і першість. 27 серпня - 3 вересня
07:48
Тисмениця. Чемпіонат і першість. 27 серпня - 3 вересня

Прем'єр-ліга. 3 тур. 27 серпня
ФК "Радча" - "Дружба" Драгомирчани - 3:2
(М. Струк, 27, 60, Б. Григорів, 71 - М. Німаш, 52, О. Брегін, 74)
ФК "Угринів" - "Сокіл" Підлісся - 5:3 (Н. Самочко, 28, 35, 86, Р. Погорілий, 38, А. Терешкун, 67 - Т. Парипа, 20, 54, О. Ціцюра, 21)
"Стримба" Липівка - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:2 (В. Дутчак, 32-п. - Т. Рабко, 41, І. Гладун, 90+3)
"Сокіл" Чукалівка - "Колос" Братківці - 1:3 (Н. Фучко, 70 - А. Синишин, 39, 60, А. Грабар, 89)
"Авангард" Загвіздя - "Бистриця" Старий Лисець - 3:1 (О. Вонс, 18, 61, С. Середюк, 84 - Т. Балан, 48)
"Ураган" Черніїв - вільний від гри
4 тур. 3 вересня
"Колос" Братківці - "Стримба" Липівка - 1:1 (В. Салига, 28-п. - Н. Паньків, 73)
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Угринів" - 2:1 (П. Ткаченко, 90, І. Нагірний, 90+3 - Н. Самочко, 23)
"Сокіл" Підлісся - "Ураган" Черніїв - -:+
ФК "Радча" - "Авангард" Загвіздя - 1:3 (М. Струк, 15 - Р. Ципердюк, 10, О. Кудла, 83, 87)
"Бистриця" Старий Лисець - "Сокіл" Чукалівка - 5:4 (М. Пилипів, 14, В. Білогубка, 33, 56, М. Романів, 48, Т. Балан, 78 - А. Скавронський, 1, 44, 62, Н. Фучко, 87)
"Дружба" Драгомирчани - вільний від гри

    І В Н П М О
1 Колос (Братківці) 4 3 1 0 6-2 10
2 Бистриця (Старий Лисець) 4 3 0 1 15-8 9
3 Ураган (Черніїв) 3 3 0 0 8-2 9
4 Авангард (Загвіздя) 4 3 0 1 7-3 9
5 Козацький Острів (Чорнолізці) 4 3 0 1 6-3 9
6 Сокіл (Чукалівка) 4 1 0 3 9-10 3
7 ФК Угринів 3 1 0 2 6-8 3
8 ФК Радча 4 1 0 3 4-11 3
9 Стримба (Липівка) 3 0 2 1 4-5 2
10 Сокіл (Підлісся) 4 0 1 3 7-11 1
11 Дружба (Драгомирчани) 3 0 0 3 5-13 0

Бомбардири: Т. Балан (Старий Лисець), В. Лящовський (Черніїв) і Н. Фучко (Чукалівка) - по 4, М. Струк (Радча), В. Трушко (Драгомирчани), Н. Самочко (Угринів), А. Скавронський (Чукалівка) - по 3 голи.

1 ліга. 2 тур
ФК "Клубівці" - "Оболонь" Милування
ФК "Марківці" - ФК "Сілець" - 3:1
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Фортуна" Березівка - 10:0
ФК "Старі Кривотули" - "Цегельник" Нові Кривотули - 3:6
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Єзупіль" - 3:1
3 тур
ФК "Сілець" - "Прикарпаття" Підлужжя - 3:0
ФК "Єзупіль" - ФК "Старі Кривотули" - 6:3
"Цегельник" Нові Кривотули - "Дністер-Рітас" Побережжя - 2:1
"Фортуна" Березівка - ФК "Клубівці" - 0:2
"Оболонь" Милування - ФК "Марківці" - 4:2

  КОМАНДА І В Н П М О
1 Дністер-Рітас (с. Побережжя) 3 2 0 1 14-2 6
2 ФК Клубівці 2 2 0 0 6-1 6
3 ФК Єзупіль 3 2 0 1 10-6 6
4 Прикарпаття (Підлужжя) 3 2 0 1 8-5 6
5 Цегельник (Нові Кривотули) 3 2 0 1 9-9 6
6 Оболонь (Милування) 2 1 0 1 4-5 3
7 ФК Сілець 3 1 0 2 4-6 3
8 ФК Марківці 3 1 0 2 6-9 3
9 Фортуна (Березівка) 3 1 0 2 2-12 3
10 ФК Старі Кривотули 3 0 0 3 6-14 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 6, О. Антошків (Клубівці) - 5, С. Челяк (Підлужжя), М. Маснюк (Нові Кривотули) і А. Коваль (Єзупіль) - по 4, Я. Мойсишин і В. Якубів (Побережжя), Р. Гасюк (Єзупіль) - по 3 голи.

3 ліга. 1 тур
ФК "Майдан" - "Сокіл" Угринів - 2:1
ФК "Вільшаниця" - "Колос" Пшеничники - 1:2
"Сокіл" Павлівка - вільний від гри
2 тур
"Колос" Пшеничники - ФК "Майдан" - 2:0
"Сокіл" Павлівка - ФК "Вільшаниця" - 2:2
"Сокіл" Угринів - вільний від гри

БРАМКИ

Переглядів: 307 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: