Головна » 2015 » Квітень » 9 » Сезон-2015. ІФФФ. Заявки команд. 8-10 квітня (оновлено)
08:23
Сезон-2015. ІФФФ. Заявки команд. 8-10 квітня (оновлено)

8 квітня розпочалася заявочна кампанія учасників чемпіонату і першості Івано-Франківщини - 2015. Першими подали свої заявкові листи "Карпати" з Брошнева-Осади і Болехова, а також франківська "Галичина". 10 квітня завлялися "Вихор" Ямниця, «Енергія» Бурштин, ФК «Битків», ФК «Калуш» і ФК «Обертин». Наступний день заявки - 14 квітня («Гал-Вапно» Галич, «Карпати» Коломия, «Придністров’я» Тлумач, «Черемош» Верховина, ФК «П’ядики» і ФК "Турка").

Склади команд (новачків виділено курсивом)

"Галичина" Івано-Франківськ (17 гравців)
Антоник Роман (1994) - без команди
Барчук Віктор (1987) - ФК "Старуня"
Барчук Роман (1990) - "Ніка Івано-Франківськ"
Безрукий Петро (1994) 
- "Ніка Івано-Франківськ"
Бойченюк Петро (1994) - "Ніка Івано-Франківськ"
Воробець Тарас (1987) - "Енергія" Бурштин
Гуменяк Дмитро (1976) - "Олімпія" Камінне
Деренюк Ярослав (1988)
- "Енергія" Бурштин
Дорош Орест (1971) - "Кремінь" Пістинь
Кудляк Богдан (1992) - "Ніка Івано-Франківськ"
Кукурудз Андрій (1996) - "Придністров`я" Тлумач

Луцаєв Роман (1994) - "Чайка" Вільхівці
Сем'янчук Ярослав (1994) - "Придністров`я" Тлумач
Федорюк Володимир (1994) - "Тепловик" Івано-Франківськ

Федорюк Олексій (1987) - "Тепловик" Івано-Франківськ
Хавлюк Олександр (1996) - "Ніка Івано-Франківськ"
Хомин Микола (1974) - ФК "Миколаїв" (Львівщина)

"Карпати" Болехів (19 гравців) 
Іванків Роман (1987)
Івасів Микола (1992)
Богаткін Денис (1992)
Богаткін Назарій (1995)
Бута Василь (1994) - без команди
Вігак Роман (1993)
Демків Ярослав (1985) - ФК "Калуш"
Дутчак Олег (1981) - "Колос" Цінева
Дяків Роман (1992)
Кладько Руслан (1976)
Кузьо Руслан (1986)
Курец Роман (1993)
Лесів Василь (1986)
Лесів Микола (1993)
Малендевич Роман (1990)
Маленевич Любомир (1987)
Романишин Михайло (1992)
Халацький Сергій (1991)
Яценко Віталій (1986) - "Нафтовик" Долина

Вибули: Гаврон Т., Мельник А., Паньків Ю., Швець І.

"Карпати" Брошнів-Осада (18 гравців)
Атаманчук Любомир (1985)
Барановський Олег (1993)
Боришкевич Володимир (1987)
Дранчук Роман (1991) - ФК "Перегінське"
Качак Назар (1994)
Кащій Микола-Дмитро (1995) - "Нафтовик" Долина
Кузьмин Роман (1996) - "Говерла" Ужгород - мол.
Локатир Олег (1984) - "Колос" Цінева
Локатир Святослав (1988) - ФК "Перегінське"

Ляхович Михайло (1985)
Перепічка Олег (1988)
Пліщук Петро (1986)
Покачайло Ромуальд (1990)
Романишин Ростислав (1992)
Турчанський Віталій (1994) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Христонько Володимир (1991) - "Сокіл" Голинь
Христонько Юрій (1990) - "Сокіл" Голинь

Яворський Георгій (1989)

Вибули: Басараб (? - Канада), Волошинович З., Громоляк, Димид, Драган А. (ФК "Калуш"), Кушецький (ФК "Тернопіль), Мельниченко М., Третяк Р., Януш (ФК "Калуш").

ФК "Калуш" (19 гравців)
Боднар Олег (1992)
Борщ Володимир (1996)
Веприк Олег (1983) - ФК "Перегінське"
Гладенький Віталій (1997)
Головінський Любомир (1988) - "Карпати" Коломия
Гром'як Тарас (1993) - ФК "Тернопіль" (ПФЛ)
Гудак Степан (1995)
Драган Андрій (1989) - "Карпати" Брошнів-Осада
Драган Назарій (1992)
Ковальчук Тарас (1991) - ФК "Перегінське"
Коско Юрій (1994)
Кузів Богдан (1993)
Мельник Орест (1992)
Микуляк Ярослав (1987)
Новицький Андрій (1993)
Олевич Ярослав (1990)
Плетеницький Микола (1985) - ФК "Тернопіль" (ПФЛ)
Стовбан Любомир (1991)
Януш Орест (1988) - "Карпати" Брошнів-Осада

Вибули: Демків Я. ("Карпати" Б), Денега, Кравців, Рибатчин ("Рух" Вістова), Фітковський, Федик.

"Енергія" Бурштин (14 гравців)
Андрухів Роман (1994)
Бендер Андрій (1994)
Бесага Максим (1994)
Гречух Іван (1995)
Козловський Микола (1996)
Кримінський Богдан (1995)
Кулик Дмитро (1995)
Купчев Володимир (1988)
Луцишин Сергій (1996)
Максимович Віталій (1996)
Метенька Тарас (1996)
П'єкний Роман (1994)
Рубинець Андрій (1996)
Стасюк Андрій (1996)

Вибули: Гетьман В., Гриців Т., Неспяк, Пендерецький, Свиридов І., Свиридов В., Срібний С.

"Вихор" Ямниця (19 гравців)
Бибик Андрій (1990)
Ванченко Назарій (1990)
Вирста Володимир (1996)
Галіпчак Юрій (1996)
Головенко Тарас (1996) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н)
Гринькевич Вітал-Йосип (1996)
Гринькевич Любомир (1997)
Дем'яник Олег (1975)
Дзекца Андрій (1996) - без команди
Дорошенко Іван (1991) - ФК "Тязів"
Зуб'як Олег (1991)
Луцик Ігор (1990) - ФК "Тязів"
Малик Ігор (1992)
Мухтаров Віталій (1992)
Наконечний Володимир (1993)
Павлів Назарій (1994)
Петрунчак Петро (1988)
Федюк Михайло (1988) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н)
Ціник Роман (1996) - "Тепловик"-юн. Івано-Франківськ

Вибули: Іваночко Н., Іваночко Т., Данилюк Вол., Запорожцев

ФК "Битків" (20 гравців)
Бандура Марко (1993)
Бенюк Василь (1985)
Берчак Тарас (1996)
Великий Сергій (1996)
Губарь Дмитро (1996)
Дитко Роман (1996)
Зубкевич Роман (1986)
Крикунов Володимир (1993)
Лавринович Василь (1991)
Ломпас Іван (1993)
Максим'юк Іван (1990)
Максим'юк Андрій (1978)
Максим'юк Володимир (1994)
Максим'юк Тарас (1991)
Мартинюк Михайло (1991)
Мотрук Василь (1987)
Рогів Ярослав (1995)
Сахарчук Микола (1996)
Ципердюк Роман (1974)
Шуфлін Олег (1996)

Вибули: Буняк П., Клюба, Кузьмич 

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 871 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: