Головна » 2015 » Квітень » 17 » Сезон-2015. ІФФФ. Заявки команд. 16-18 квітня
14:26
Сезон-2015. ІФФФ. Заявки команд. 16-18 квітня

Продовжуємо знайомство зі складами команд-учасниць чемпіонату і першості Івано-Франківщини.

Склади команд (новачків виділено курсивом)

"Дністер" Галич (18 гравців)
Бабюк Олег (1988) - ФК "Суходіл" (Рожнятівський р-н)
Бахтіяров Юрій (1988) - "Буковина" Чернівці (ПФЛ)

Белей Василь (1983)
Вовчук Юрій (1987)
Вовчук Ярослав (1989)
Гаврилишин Віталій (1987)
Гаврон Тарас (1989) - "Карпати" Болехів
Галян Ярослав (1991) - "Метеор" Жукотин (Коломийський р-н)

Данів Назарій (1992)
Кицька Ярослав (1988)
Космірак Андрій (1989)
Курташ Роман (1989) - ФК "Перегінське"
Петрів Назарій (1994)
Прокоп Володимир (1989) - ФК "Турка"
Русак Павло (1990) - "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н)
Стирчак Тарас (1985) - "Нива" Теребовля (Тернопільська обл.)
Томин Тарас (1995)
Худобяк Ігор (1987)

"Покуття-Євромодуль" Снятин (20 гравців)
Вархуляк Михайло (1988)
Гаврилюк Степан (1986)
Говдаш Іван (1996)
Демченко Артем (1989)
Жмендак Ярослав (1995) - без команди
Кіфяк Петро (1996) - без команди
Краєвський Ігор (1990) - "Вовки" Вовчківці
Лазарук Віктор (1992) - "Карпати" Джурів
Лакуста Руслан (1996) - юн. склад
Ориджук Іван (1991) - "Черемош" Попельники

Петришин Вадим (1988)
Плехтяк Василь (1981)
Плехтяк Володимир (1994)
Плехтяк Ярослав (1996)
Рихло Сергій (1991)
Романюк Іван (1985)
Семотюк Петро (1976) - "Прут" Семаківці (Коломийський р-н)
Тофан Василь (1974)
Турчинський Тарас (1992) - "Прут" Видинів
Федоров Денис (1984)

"Пробій" Городенка (17 гравців)
Білик Ігор (1984) - "Каменяр" Серафинці
Барик Роман (1992) - "Колос" Чернятин
Бойко Роман (1996) - "Каменяр" Серафинці
Валовський Віталій (1989) - "Колос" Чернятин
Гавриш Юрій (1988) - "Каменяр" Серафинці

Григорів Ігор (1993) - "Колос" Чернятин
Грицюк Юрій (1992) - "Колос" Чернятин
Гультай Володимир (1990) - "Каменяр" Серафинці
Кривко Михайло (1977) - "Каменяр" Серафинці
Липчук Микола (1995) - ФК "Торговиця" (Городенківський р-н)    
Олійник Павло (1997) - "Каменяр" Серафинці
Орищук Олег (1987)"Каменяр" Серафинці
Сташко Андрій (1991) - "Ямгорів" Серафинці
Тис Владислав (1996) "Каменяр" Серафинці
Філіппов Петро (1989) "Каменяр" Серафинці
Човганюк Дмитро (1987) "Колос" Чернятин
Шевчук Василь (1982) - ФК "Гвіздець"

"Гуцульщина" Косів (21 гравець)
Андріюк Андрій (1991) - "Арсенал" Вербовець
Андрусяк Дмитро (1995) - "Карпати" Коломия
Боднарук Тарас (1992) - "Скала" Старі Кути
Будзуляк Петро (1990) - "Арсенал" Вербовець
Големба Роман (1973) - "Нива" Мала Кам`янка (Коломийський р-н)
Головецький Михайло (1985) - ФК "Матеївці" (Коломийський р-н)

Грудзинський Ярослав (1996) - ФК "Рожнів"
Дворник Володимир (1996) - "Покуття-Євромодуль"-юн. Снятин
Косович Володимир (1988) - "Арсенал" Вербовець
Кулешір Юрій (1992) - "Скала" Старі Кути
Матійчук Любомир (1994) - ФК "Гвіздець"
Мосейчук Юрій (1996) - "Карпати"-юн. Коломия
Палій Володимир (1995) - "Карпати" Кути

Пиптюк Тарас (1989) - "Арсенал" Вербовець
Ромаш Роман (1991) - "Арсенал" Вербовець
Свирид Юрій (1983) - "Арсенал" Вербовець
Слижук Руслан (1995) - "Арсенал" Вербовець
Тимофіїв Назарій (1996) - "Покуття-Євромодуль"-юн. Снятин
Тинкалюк Антон (1991) - "Арсенал" Вербовець
Урбанович Іван (1993) - "Ведмежа" Березів
Хрущ Олег (1994) - "Карпати" Спас (Коломийський р-н)

"Карпати" Коломия (15 гравців)
Блонський Олег (1994)
Гаврилюк Роман (1988)
Данилюк Павло (1992) - "Збруч" Волочиськ (Хмельницька обл.)
Данищук Володимир (1997)
Кисилиця Юрій (1987)
Ковальчук Андрій (1993) - "Скала" Стрий (ПФЛ)
Корнута Любомир (1981) - ФК "Перегінське"
Москалик Роман (1993)
Петранюк Тарас (1995)
Подолюк Ігор (1989) - "Славія" Отинія
Свірідов Микола (1987) - "Придністров`я" Тлумач
Тріщук Олексій (1988)
Уграк Руслан (1988)"Придністров`я" Тлумач
Федорович Максим (1991)
Филипів Андрій (1989) - ФК "Сопів" 

"Медик-Краснопіль" Солотвин (19 гравців)
Іванишак Дмитро (1996) - ФК "Солотвин"
Букатюк Василь (1996)
Гловлюк Михайло (1990) - ФК "Дзвиняч"
Глодан Андрій (1985) - ФК "Старуня"
Гнатюк Михайло (1992) - ФК "Дзвиняч"

Данилюк Віталій (1982)
Данилюк Дмитро (1987)
Крицький Іван (1996)
Крицький Михайло (1996)
Лесюк Володимир (1984) - "Епіцентр К10" Івано-Франківськ (футзал)
Міщук Тарас (1993)
Мельничук Андрій (1995) - ФК "Старуня"
Микитюк Микола (1996)
Паславський Олег (1972)
Продан Роман (1988)
Стефанишин Руслан (1986)
Стецьків Анатолій (1986)
Тащук Олег (1984) - "Олімпія" Камінне (Надвірнянський р-н)
Шевчук Михайло (1985)

"Лімниця" Перегінське (20 гравців)
Волошин Василь (1990)
Глинка Олег (1996)
Дорош Артур (1992) - "Колос" Цінева
Дорош Роман (1993) - "Колос" Цінева
Котовус Іван (1992) - "Колос" Цінева

Кулик Роман (1992)
Липай Андрій (1993)
Лисяк Володимир (1988)
Павлюк Андрій (1985) - ФК "Небилів"
Палій Тарас (1991) - "Чечва" Нижній Струтин
Попадюк Роман (1990) - "Колос" Цінева
Пуляк Мар'ян (1994) - "Бережниця" Петранка

Семко Василь (1990)
Семкович Володимир (1991)
Семкович Микола (1994)
Соломчак Петро (1995)
Соломчак Ярослав (1992) - ФК "Перегінське"
Чигринець Ілля (1995)
Якубів Юрій (1986)
Яцук Андрій (1995)

ФК "Обертин" (12 гравців)
Гасій Василь (1996) - "Січ" Микитинці
Коцур Владислав (1993) - без команди

Коцур Назар (1995)
Кулик Богдан (1996) - "Січ" Микитинці
Кутняк Ігор (1988)
Погорілий Ярослав (1992)
Скробало Володимир (1987)
Томин Андрій (1992)
Шкурашівський Ігор (1988)
Юрчак Іван (1994) - без команди
Яцик Дмитро (1992)
Яцик Степан (1994)

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 620 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: