Головна » 2015 » Квітень » 14 » Сезон-2015. ІФФФ. Заявки команд. 14-15 квітня
08:32
Сезон-2015. ІФФФ. Заявки команд. 14-15 квітня

14 квітня продовжилася заявкова кампанія учасників чемпіонату і першості області. Цього дня мали заявитися: «Гал-Вапно» Галич, «Карпати» Коломия, «Придністров’я» Тлумач, «Черемош» Верховина, ФК «П’ядики» і ФК "Турка". Втім, на кінець дня ми мали лише склади "Турки" і "Придністров'я". 15 квітня мали заявлятися одразу дев'ять колективів: «Дністер-Рітас» Побережжя, «Карпати» Кути, «Колос» Братківці, «Нафтовик» Долина, «Нептун» Заболотів, «Ніка-Івано-Франківськ», «Оскар» Підгір’я, «Тепловик» Івано-Франківськ і ФК «Снятин-Євромодуль». І знову ж таки більшість клубів термін власної заявки проігнорувала. Наступний день подачі заявкових листів - п'ятниця, 17 квітня. Зауважимо, що старт першості (2 ліга) перенесено на 26 квітня. Отож, представники другого дивізіону і не поспішають.

Склади команд (новачків виділено курсивом) 

ФК "Турка" (20 гравців)
Блащук Василь (1995)
Буджак Тарас (1985)
Гарасим'як Руслан (1994) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Гнатюк Олександр (1984)
Гнатюк Ярослав (1989) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Дмитрук Василь (1987)
Дяків Ростислав 1990
Карач Василь (1989)
Кондратко Назар (1993) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Кулик Михайло (1989)
Маковійчук Василь (1989)
Максим'юк Дмитро (1988)
Мегдиник Володимир (1987)
Мироняк Роман (1987)
Піддубрівний Богдан (1972)
Тепчук Ігор (1990)
Тепчук Олег (1995)
Томчук Назар (1995) - "Карпати" Коломия
Цибульський Роман (1984)
Червінський Василь (1991)

Вибули: Іванців, Жолоб О., Прокоп, Тимчук П.

"Придністров'я" Тлумач (17 гравців)
Борсук Євгеній (1986)
Вікарюк Олег (1979) - ФК "Яблунів" Галицький р-н
Гундяк Василь (1987) - "Гал-Вапно" Галич
Денищук Ігор (1995) - "Ніка Івано-Франківськ"

Калитка Михайло (1989)
Качан Ярослав (1989)
Красій Василь (1994) - "Тепловик" Івано-Франківськ
Олійник Володимир (1996)
Прокопів Назарій (1996) - "Дністер" Нижнів
Рій Володимир (1986)
Семенчук Роман (1986)
Синишин Василь (1987)
Ткаченко Олександр (1987)
Трухан Микола (1993)
Француз Василь (1996) - "Благо" Івано-Франківськ
Шифир Роман (1986)
Щербина Василь (1990)

Вибули: Борисевич Р., Павлюк Б., Сікач, Свірідов, Сем'янчук ("Галичина"), Уграк.

"Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ (19 гравців)
Іванишин Юрій І. (1993) - "Гал-Вапно" Галич
Вацеба Ярослав (1997)

Генсьор Владислав (1994)
Грона Юрій (1994)
Гук Олександр (1976) - без команди
Гуменюк Назар (1996)
Гуменяк Ігор (1988)
Кучера Василь (1993) - ФК "Старуня"
Легкий Іван (1996)
Мельничук Андрій (1988) - без команди
Оринчак Богдан (1993) - ФК "Перегінське"

Павлів Юрій (1994)
Пилка Олег (1995) 
Подолюк Ігор (1989) - "Славія" Отинія
Рудницький Денис (1993)
Самочко Андрій (1994)
Слободян Михайло (1983)
Ступницький Василь (1995)
Яцурак Василь (1973)

Вибули: Романчук І., Федорюк ("Галичина")

"Оскар" Підгір'я (19 гравців)
Іванишин Юрій Я. (1985) - ФК "Перегінське"
Бочкур Назарій (1995)
Вірстюк Роман (1991) - ФК "Перегінське"
Герин Назарій (1991)
Гребінський Ігор (1985) - ФК "Перегінське"
Гринів Олег (1994)
Данищук Віктор (1983) - ФК "Перегінське"
Дмитрів Павло (1993)
Долотко Ігор (1982)
Канюк Андрій (1983)
Лазорик Микола (1984) - ФК "Перегінське"
Макогон Михайло (1987)
Мельничук Тарас (1987)
Мотуз Роман (1981)
Онуфрак Тарас (1995)
Руснак Роман (1980)
Стоцький Роман (1990)
Цимбалістий Ігор (1990) - "Гал-Вапно" Галич
Ципердюк Іван (1986)

Вибули: Гоголь І., Клебан І., Ковтун Н. ("Отрада" Глибівка), Савчук М. і Колінковський ("Газовик" Богородчани), Степаненко.

"Нафтовик" Долина (18 гравців)
Івахнюк Віталій (1995) - "Карпати" Болехів
Видрак Василь (1994) - без команди
Гошовський Михайло (1990) - ФК "Вільхівка"
Гошовський Роман (1971) - без команди

Грицак Ігор (1987)    
Громоляк Андрій (1989) - "Карпати" Брошнів-Осада
Димид Святослав (1988) - "Карпати" Брошнів-Осада
Лаврінок Василь (1990) - "Колос" Цінева
Локатир Олег (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада

Медвідь Богдан (1992)
Паньків Іван (1992) - "Карпати" Болехів
Пукаляк Іван (1996)
Смоляр Олександр (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Сосєнков Олег (1988)
Ференц Юрій (1995)
Шатковський Олег (1984)
Шиян Роман (1996) - "Карпати"-юн. Болехів
Ярич Назарій (1990) - ФК "Тяпче"

Вибули: Білогубка Ю., Бобко, Дербах, Жмуркевич, Кащій ("Карпати" Б-О), Кліщ, Коржук, Петрик М., Трушко В., Яценко

"Ніка-Івано-Франківськ" (19 гравців)
Атаманюк Юрій (1995)
Бойко Тарас (1995)
Волок Владислав (1994)
Вульчин Остап (1992)
Голей Андрій (1995) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Гуйван Петро (1989) - без команди
Дербах Василь (1996) - "Нафтовик" Долина

Джус Роман (1995)
Довгань Олександр (1995) - ФК "Чорнолізці" (Тисменицький р-н)
Ковалюк Володимир (1972)
Комар Артур (1995)
Лаврук Святослав (1996)
Метенька Назарій (1995)
Попович Юрій (1995)
Пристай Віталій (1995)
Сворень Остап (1997) - СДЮШОР "Прикарпаття"
Слободян Єгор (1993)
Солоненко Андрій-Олег (1995)
Чопик Михайло (1987)

Вибули: Барчук Р., Безрукий, Бойченюк і Кудляк (усі - "Галичина"), Денищук ("Придністров'я"),  Гринюк, Грицак І.

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 712 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: