Головна » 2014 » Квітень » 25 » Сезон-2014. Склади команд: "Ніка-Івано-Франківськ", ФК "Турка", "ГалВапно" Галич, "Карпати" Коломия, ФК "Перегінське", "Карпати" Болехів
09:49
Сезон-2014. Склади команд: "Ніка-Івано-Франківськ", ФК "Турка", "ГалВапно" Галич, "Карпати" Коломия, ФК "Перегінське", "Карпати" Болехів

25 квітня мала б завершитися основна частина заявкової кампанії чемпіонату і першості Івано-Франківщини. За графіком сьогодні подають свої склади вісім команд: "Ніка-Івано-Франківськ", "Каменяр" Серафинці, "Карпати" Коломия, ФК "Снятин", "Колос" Братківці, "Лімниця" Перегінське, ФК "П'ядики" і ФК "Перегінське".

Нижче подаємо склади команд станом на 25 квітня (новачки виділені курсивом). Нагадуємо, що реєстраційний період триватиме до 15 травня.

"Ніка-Івано-Франківськ" (18 гравців)

Атаманюк Юрій (1995) - "Карпати" Яремче
Барчук Роман (1990) - "Газовик" Богородчани

Бойко Тарас (1995) - "Карпати" Яремче

Бойченюк Петро (1994) - "Карпати" Яремче
Волок Владислав (1994) - "Карпати" Яремче

Вульчин Остап (1992) - "Карпати" Яремче
Грицак Ігор (1995) - "Карпати" Яремче
Дербах Василь (1996) - "Карпати" Яремче
Джус Роман (1995) - "Карпати" Яремче
Кащій Микола-Дмитро (1995) - "Карпати" Яремче
Комар Артур (1995) - "Карпати" Яремче

Кудляк Богдан (1992)
Лаврук Святослав (1996) - "Гуцульщина" Косів

Метенька Назарій (1995) - "Гал-Вапно-Енергетик"
Пристай Віталій (1995) - "Карпати" Яремче
Солоненко Андрій-Олег (1995) - "Карпати" Яремче
Чопик Михайло (1987) - "Карпати" Яремче

Шовгенюк Іван (1993) - "Карпати" Яремче

Пішли: Борисевич Р., Павлюк Б., Сем'янчук і Трухан М. ("Придністров''я"), Павлів Ю., Самочко, Слободян М. і Федорюк ("Тепловик"), Рибатчин (ФК "Калуш"), Шпирка ("Чайка" Вільхівці), Януш ("Кроно-Карпати"), Дорош ("Кремінь" Пістинь), Бадлюк, Вандзіляк, Гаврилишин, Качан, Липецький

ФК "Турка" (17 гравців)

Блащук Василь (1995)

Блонський Олег (1994) - "Гуцульщина"
Буджак Тарас (1985) - ФК "Вербіж"
Гнатюк Олександр (1984)
Дяків Ростислав (1990)
Карач Василь (1989)
Кулик Михайло (1989)
Левицький Роман (1994)

Маковійчук Василь (1989) - "Газовик"
Максим'юк Дмитро (1988)
Мегдиник Володимир (1987)
Піддубрівний Богдан (1972)
Тепчук Ігор (1990)

Тепчук Олег (1995) - "Славія" Отинія (юн.)
Тимчук Павло (1985)
Цибульський Роман (1984)
Червінський Василь (1991)

Пішли: Бордун Л. (ФК "Вербіж"), Голіней Ю. (ФК "Коршів"), Жолоб О. (ФК "Матеївці"), Куровський, Мегдиник Т. ("Княгинин" Підгайчики)

"ГалВапно" Галич (15 гравців)

Вандзіляк Андрій (1990) - "Ніка-Тепловик"
Вовчук Юрій (1987)
Вовчук Ярослав (1989)
Войтків Андрій (1987) - "Придністров'я" Тлумач
Воробець Тарас (1987)
Гаврилишин Віталій (1987) - "Ніка-Тепловик"
Головінський Любомир (1988) - "Кроно-Карпати"

Гуменюк Вадим (1985)
Данів Назарій (1992)
Кицька Ярослав (1988)
Нагірний Ігор (1989)
Цимбалістий Ігор (1990) - "Кроно-Карпати"
Цяпа Сергій (1992)
Яків'як Ігор (1992)
Ярий Роман (1980) - "Славія" Отинія

Пішли: Бесага, Деренюк і Торган ("Енергія" Бурштин), Борсук, Метенька, Рудницький, Чернов ("Буревісник" Кіровоградщина)

"Карпати" Коломия (15 гравців)

Андрусяк Дмитро (1995) - юн. склад
Веприк Олег (1983)
Веретко Андрій (1985)
Гаврилюк Роман (1988)
Данищук Володимир (1997) - "Гуцульщина" Косів
Кавінський Василь (1986)
Кисилиця Юрій (1987)
Климус Петро (1985) - "Кроно-Карпати"
Москалик Роман (1993)
Огаль Василь (1984)

Олійник Андрій (1983) - "Гуцульщина" Косів
Попадюк Максим (1994)
Рябий Михайло (1983) - "Кроно-Карпати"

Томчук Назар (1995) - юн. склад 
Тріщук Олексій (1988)
Федорюк Олексій (1987)
Ципердюк Іван (1986)

Пішли: Луцик А. і Срібний С. ("Славія" Отинія), Михайлів ("Отрада" Глибівка), Нестерук, Пислар ("Буковина" Чернівці), Родевич ("Рух" Винники, Львівщина), 

ФК "Перегінське" (26 гравців)

Іванишин Юрій (1985) - "Нафтовик" Долина
Іванцівський Мар'ян (1991)
Бігун Роман (1972) - "Чечва" Ниж. Струтин
Вірстюк Роман (1991)
Гребінський Ігор (1985) - "Газовик" Богородчани
Данищук Віктор (1983) - "Газовик" Богородчани

Дранчук Роман (1991)
Ковальчук Тарас М. (1991)
Корнута Любомир (1981) - "Карпати" Кути
Країло Андрій (1995)
Кулик Михайло (1991)
Кулик Петро (1995)
Курташ Михайло (1994) - ФК "Станькова"
Курташ Роман (1989)
Лисяк Олег (1991)
Локатир Олег (1984) - "Карпати" Кути
Локатир Святослав (1988) - "Карпати" Кути

Люклян Олег (1985)

Люклян Ігор (1991) - без команди
Макогон Михайло (1987) - "Газовик" Богородчани
Мельник Ярослав (1990)
Мельничук Тарас (1987) - "Газовик" Богородчани
Оринчак Богдан (1993) - "Чечва" Ниж. Струтин

Римик Петро (1989)
Семчій Ігор (1991)
Соломчак Ярослав (1992)
Стефінін Ярослав (1980)
Стоцький Роман (1990)- "Газовик" Богородчани

"Карпати" Болехів (22 гравці)

Іванків Роман (1987)
Івасів Микола (1992)
Івахнюк Віталій (1995) - "Нафтовик" Долина (юн.)
Богаткін Денис (1992) - "Прикарпаття" Гошів
Богаткін Назарій (1995) - юн. склад

Бойко Богдан (1991)
Вігак Роман (1993)
Гаврон Тарас (1989)
Долбієв Богдан (1992) - без команди
Дяків Роман (1992)
Кладько Руслан (1976)
Кузьо Руслан (1986)
Курец Роман (1993)
Лесів Василь (1986)
Лесів Микола (1993)
Маленевич Любомир (1987)
Мельник Андрій (1994)
Романишин Михайло (1992)
Соловій Микола (1992)
Форович Олег (1986)
Халацький Сергій (1991)
Швець Ігор (1978) - "Свіча" Міжріччя

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 1057 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: