Головна » 2014 » Квітень » 24 » Сезон-2014. Склади команд: "Придністров'я" Тлумач, "Славія" Отинія, ФК "Гвіздець", ФК "Обертин", "Вихор" Ямниця, "Медик-Краснопіль"
09:40
Сезон-2014. Склади команд: "Придністров'я" Тлумач, "Славія" Отинія, ФК "Гвіздець", ФК "Обертин", "Вихор" Ямниця, "Медик-Краснопіль"

24 квітня - третій день заявкової кампанії чемпіонату і першості Івано-Франківщини. За графіком повинні подати свої склади вісім команд - "Придністров'я" Тлумач, "Карпати" Болехів, "Славія" Отинія, ФК "Обертин", "Медик-Краснопіль" Солотвин, "Вихор" Ямниця, ФК "Турка" і ФК "Гвіздець".

Нижче подаємо склади команд станом на 24 квітня (новачки виділені курсивом). Нагадуємо, що реєстраційний період триватиме до 15 травня.

"Придністров'я" Тлумач (17 гравців)

Борисевич Роман (1993) - "Ніка-Тепловик"
Борсук Євгеній (1986) - "Гал-Вапно-Енергетик"
Гуменяк Дмитро (1976) - "Славія" Отинія  
Калитка Михайло (1989)
Павлюк Богдан (1979), "Ніка-Тепловик"  
Рій Володимир (1986)
Сікач Микола (1991)
Свірідов Микола (1987) - "Гуцульщина" Косів
Сем'янчук Ярослав (1994) - "Ніка-Тепловик"
Семенчук Роман (1986)
Синишин Василь (1987)
Телепчук Петро (1992)
Ткаченко Олександр (1987)
Трухан Микола (1993) - "Ніка-Тепловик"
Уграк Руслан (1988)
Шифир Роман (1986)
Щербина Василь (1990)

Пішли: Войтків, Гуменяк І., Малендевич, Фірсов (ФК "Нижнів"), Федюк (ФК "Тлумач"), Царук ("Чайка" Вільхівці), Ядилович

"Славія" Отинія (19 гравців)

Іванишин Юрій (1993)
Белей Василь (1983) - "КРОНО-Карпати"
Волошенюк Іван (1984)
Галян Ярослав (1991)
Ганущак Дмитро (1982) - "Гуцульщина" Косів
Кваснюк Руслан (1980)

Космірак Андрій (1989) - "Граніт" Тлумач
Луцик Антон (1987) - "Карпати" Коломия
Лящовський Віктор (1984)
Максим'юк Іван (1992)
Моголівський Зіновій (1984) - "Нафтовик" Долина

Палійчук Андрій (1998) - "Прут" Воскресинці (юн.)
Подолюк Ігор (1989)
Попів Степан (1986) - "Удар-Громадський форум" Ів.-Франківськ
Ромаш Роман (1991) - "Гуцульщина" Косів
Сенич Михайло (1980)
Синчишен Андрій (1978)
Срібний Сергій (1985) - "Карпати" Коломия
Турчанський Віталій (1994) - "Сокіл" Павлівка
Хомин Микола (1974)
Шкварилюк Петро (1982) - "Сокіл" Павлівка

Пішли: Іванців (ФК "Угорники", Коломийський р-н), Білоус В., Бриндзей, Гуменяк Д. ("Придністров'я"), Стецьків А. ("Чайка" Вільхівці), Чабан, Чехович, Шайкін, Ярий

ФК "Гвіздець" (18 гравців)
Антонюк Василь (1980)
Бицкало Віктор (1995)
Глумик Андрій (1993)
Голейчук Ігор (1989)
Голинський Юрій (1994) - ФК "Вербівці" (Городенківський р-н)
Зомбік Володимир (1986) - ФК "Битків"

Кіцанюк Андрій (1989)
Корнута Віталій (1993) - "Світ інструментів" Шепарівці
Малярчук Святослав (1994) - ФК "Снятин"

Матійчук Любомир (1994)
Михайлищук Микола (1988)
Москалюк Олександр (1981)
Обух Андрій (1993)
Симотюк Тарас (1994)
Томашевський Віталій (1985)
Фреюк Владислав (1994)
Шевчук Василь (1982)
Ясуник Василь (1983)

Пішли: Бойків А., Дердюк і Мороз А. (ФК "Сопів"), Волощук О. (ФК "Вербіж"), Палійчук (ФК "Корнич"), Юрчук

ФК "Обертин" (13 гравців)

Вівчарук Андрій (1988) - ФК "Жуків"
Велигорський Ігор (1989)
Возняк Володимир (1994)
Големба Роман (1973) - "Нива" Мала Кам'янка
Големба Ростислав (1994)
Кутняк Ігор (1988)
Скробало Володимир (1987)
Томин Андрій (1992)
Федорів Роман (1987)
Фучинський Олег (1995) - ФК "Жуків"
Шкурашівський Ігор (1988)
Яцик Дмитро (1992)
Яцик Степан (1994)

Пішли: Багліков (ФК "Матеївці"), Бойчук В. (ФК "Яківка"), Долінський і Яворський О. (ФК "Хотимир"), Ткачук О. ("Вікторія" Вел. Кам'янка), Тутка 

"Вихор" Ямниця (18 гравців)

Іваночко Тарас (1985) - "Сокіл" Павлівка
Бибик Андрій (1990)
Ванченко Назарій (1990)
Данилюк Володимир (1986)
Дем'яник Олег (1975)
Дорошенко Іван (1991)
Жирик Олексій (1989) - "Сокіл" Павлівка
Зуб'як Олег (1991)
Когуч Андрій (1995) - юн. склад
Луцик Ігор (1990)
Малик Ігор (1992)
Мухтаров Віталій (1992)
Наконечний Володимир (1993)
Павлів Назарій (1994)
Петрунчак Петро (1988)
Пятничук Юрій (1992)
Федишин Олег (1982) - "Сокіл" Павлівка
Шпільчак Андрій (1994)

Пішли: Антонець, Гнатишин О., Гнатишин Т., Сабат ("Енергія" Бурштин), Федорук Р. (ФК "Клубівці")

"Медик-Краснопіль" Солотвин (25 гравців)

Брицький Назар (1991) - ФК "Маркова-Бабче"
Гловлюк Михайло (1990)
Данилюк Віталій (1982) - ФК "Небилів"
Данилюк Василь (1980) - ФК "Маркова-Бабче"
Данилюк Дмитро (1987) - ФК "Маркова-Бабче"

Дашковець Тарас (1965)
Зіняк Дмитро (1995) - юн. склад
Зіняк Орест (1994)
Кабат Андрій (1986) - "Сокіл" Павлівка
Клапощук Андрій (1995) - юн. склад
Ковалів Кирил (1995) - юн. склад

Ковтун Назарій (1995) - "Газовик"-юн.
Логажевський Богдан (1980)
Лютий Ігор (1994)
Міщук Тарас (1993)
Мариневич Андрій (1995) - "Газовик" (юн.)
Михайлюк Володимир (1994) - ФК "Маркова-Бабче"

Муамгюе Муамгюе Роже Тібо (1991)
Паславський Олег (1972)
Продан Роман (1988) - ФК "Маркова-Бабче"
Стефанишин Руслан (1986)
- ФК "Маркова-Бабче"
Ткачук Михайло (1979)
Цахнів Микола (1995) - юн. склад
Ципердюк Ярослав (1991) - "Сокіл" Підлісся
Шевчук Михайло (1985)

Пішли: Волков О. і Стельмахович ("Карпати" Ст. Богородчани), Гандзюк, Гнатюк М. (ФК "Дзвиняч"), Гуессом, Кравчук Я. (ФК "Солотвин"), Михайлишин Р., Суслик і Урсу ("Грім" Монастирчани), Огбанга, Тимчишин Р.

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ

Заявки інших команд:

"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада, "Тепловик" Івано-Франківськ
ФК "Калуш", ФК "Битків", "Прут" Делятин, "Енергія" Бурштин

Переглядів: 871 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: