Головна » 2017 » Листопад » 6 » Першість Тисмениччини. 2 ліга + 3 ліга
21:41
Першість Тисмениччини. 2 ліга + 3 ліга

Першість Тисмениччини. 2 ліга
4 тур. 10 вересня

"Оболонь" Милування - "Фортуна" Березівка - 4:2 (М. Левицький, 28, В. Осташ, 31, Н. Легун, 33, Б. Баранецький, 73 - М. Федоронько, 9, Р. Жураківський, 81)
ФК "Клубівці" - "Цегельник" Нові Кривотули - 3:0 (О. Антошків, 10, 79, В. Пророк, 81)
"Дністер-Рітас" Побережжя - ФК "Єзупіль" - 2:1 (О. Гнатишин, 32, Д. Третяк, 61 - Н. Бадюк, 1)
22 жовтня
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Сілець" - 4:0 (Б. Кочай, 25, І. Назарук, 37, А. Цюпер, 65, 78)
ФК "Марківці" - "Прикарпаття" Підлужжя - 1:1 (В. Фрейнак, 3 - Р. Стойко, 55)
5 тур. 17 вересня
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Старі Кривотули" - 9:0 (Т. Мокляк, 6, 50, А. Обшира, 12, 46, М. Пинило, 16, В. Челяк, 32, 59, Р. Федорак, 80, 85)
ФК "Сілець" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 1:2 (А. Туркевич, 9 - В. Крижанівський, 60, Д. Третяк, 63)
ФК "Єзупіль" - ФК "Клубівці" - 4:2 (М. Сеньга, 10, А. Коваль, 69, 71, Н. Бадюк, 86 - В. Пророк, 51, В. Пророк, 53)
"Цегельник" Нові Кривотули - "Оболонь" Милування - 1:3 (О. Золотонишин, 64 - Я. Татарин, 19, Н. Легун, 26, В. Козак, 88)
"Фортуна" Березівка - ФК "Марківці" - 0:2 (Т. Михайлюк, 72, Я. Назарук, 90+3)
6 тур. 24 вересня
ФК "Марківці" - ФК "Старі Кривотули" - 3:2 (Т. Михайлюк, 11, В. Василишин, 45, В. Фрейнак, 87 - Д. Грабовецький, 60, Д. Грабовецький, 88)
"Фортуна" Березівка - "Цегельник" Нові Кривотули - 4:1 (Н. Гавриляк, 55, І. Федоришин, 67, М. Федоронько, 75, Д. Стасюк, 90 - І. Ільків, 25)
"Оболонь" Милування - ФК "Єзупіль" - 2:2 (В. Осташ, 40, Н. Легун, 83 - М. Сеньга, 34, А. Коваль, 66)
ФК "Клубівці" - ФК "Сілець" - 2:3 (О. Антошків, 11, Р. Майданчук, 21 - Р. Дуда, 52, В. Нагнибіда, 60, Р.-С. Вовк, 81)
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Прикарпаття" Підлужжя - 3:2 (О. Крис, 22, Д. Третяк, 30-п., 86 - Р. Стойко, 70, 90+2)
7 тур. 1 жовтня
ФК "Старі Кривотули" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 0:5 (Д. Третяк, 13, І. Маланюк, 29, Т. Гнатишин, 52, 64, Я. Мойсишин, 80)
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Клубівці" - 3:5 (Д. Федорів, 31-п., Р. Стойко, 78, Т. Мокляк, 89 - С. Парадний, 21, О. Антошків, 38, І. Лялик, 46, 76, О. Антошків, 51)
ФК "Сілець" - "Оболонь" Милування - 2:2 (Р.-С. Вовк, 40, 72 - Б. Баранецький, 61, В. Осташ, 67)
ФК "Єзупіль" - "Фортуна" Березівка - 0:2 (М. Федоронько, 55, В. Федоронько, 90+4)
"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Марківці" - 1:2 (Р. Гавадзин, 47 - Д. Харевич, 17, В. Фицик, 22)
8 тур. 8 жовтня
"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Єзупіль" - 1:0 (Р. Романець, 17)
"Фортуна" Березівка - ФК "Сілець" - 1:2 (І. Федоришин, 82 - Н. Борис, 46, Р. Сеньків, 72)
"Оболонь" Милування - "Прикарпаття" Підлужжя - 2:1 (О. Легун, 75, Н. Кузенко, 82 - Б. Стасінчук, 5)
ФК "Клубівці" - ФК "Старі Кривотули" - 3:0 (Р. Майданчук, 22, 31-п., Б. Берладин, 89)
ФК "Марківці" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 0:3 (В. Коренєв, 52, Я. Мойсишин, 79, 90+1)
9 тур. 15 жовтня
"Дністер-Рітас" Побережжя - ФК "Клубівці" - 2:0 (Д. Третяк, 88, 90+2)
ФК "Старі Кривотули" - "Оболонь" Милування - 0:0
"Прикарпаття" Підлужжя - "Фортуна" Березівка - 0:1
(В. Капраленко, 65)
ФК "Сілець" - "Цегельник" Нові Кривотули - 1:1 (Р.-С. Вовк, 90 - М. Маснюк, 41)
ФК "Єзупіль" - ФК "Марківці" - 1:5 (Р. Гасюк, 48 - А. Козак, 21, 58, 67, В. Фицик, 33, В. Пронін, 51)

    І В Н П М О
1 Дністер-Рітас (Побережжя) 9 8 0 1 31-6 24
2 Оболонь (Милування) 9 5 3 1 19-14 18
3 ФК Марківці 9 5 1 3 19-17 16
4 ФК Клубівці 9 5 0 4 22-15 15
5 Фортуна (Березівка) 9 4 0 5 12-21 12
6 ФК Сілець 9 3 2 4 13-18 11
7 Прикарпаття (Підлужжя) 9 3 1 5 24-17 10
8 ФК Єзупіль 9 3 1 5 18-20 10
9 Цегельник (Нові Кривотули) 9 3 1 5 14-22 10
10 ФК Старі Кривотули 9 1 1 7 12-34 4

Бомбардири: Д. Третяк ("Дністер-Рітас") - 13, О. Антошків (ФК "Клубівці") - 10, А. Коваль (ФК "Єзупіль") - 7, Я. Мойсишин ("Дністер-Рітас") і Р. Стойко ("Прикарпаття") - по 6, Р.-С. Вовк (ФК "Сілець"), М. Маснюк ("Цегельник"), Н. Легун ("Оболонь") і М. Федоронько ("Фортуна") - по 5 голів.

3 ліга
1 тур.
27 серпня

ФК "Майдан" - "Сокіл" Угринів - 2:1
ФК "Вільшаниця" - "Колос" Пшеничники - 1:2
2 тур. 3 вересня
"Колос" Пшеничники - ФК "Майдан" - 2:0
"Сокіл" Павлівка - ФК "Вільшаниця" - 2:2
3 тур. 10 вересня
ФК "Майдан" - "Сокіл" Павлівка - 1:2
"Сокіл" Угринів - "Колос" Пшеничники - 2:2
4 тур. 17 вересня
ФК "Вільшаниця" - ФК "Майдан" - 2:2
"Сокіл" Павлівка - "Сокіл" Угринів - 4:1
5 тур. 24 вересня
"Колос" Пшеничники - "Сокіл" Павлівка - 2:0
"Сокіл" Угринів - ФК "Вільшаниця" - 1:5
6 тур. 1 жовтня
"Колос" Пшеничники - ФК "Вільшаниця" - 1:1
"Сокіл" Угринів - ФК "Майдан" - 2:1
7 тур. 8 жовтня
ФК "Вільшаниця" - "Сокіл" Павлівка - 3:1
ФК "Майдан" - "Колос" Пшеничники - 1:4
8 тур. 15 жовтня
"Колос" Пшеничники - "Сокіл" Угринів - 2:0
"Сокіл" Павлівка - ФК "Майдан" - 3:2
9 тур. 22 жовтня
"Сокіл" Угринів - "Сокіл" Павлівка - 1:7
ФК "Майдан" - ФК "Вільшаниця" - 1:4
10 тур. 29 жовтня
ФК "Вільшаниця" - "Сокіл" Угринів - 4:1
"Сокіл" Павлівка - "Колос" Пшеничники - 0:0

    І В Н П М О
1 Колос (Пшеничники) 8 5 3 0 15-5 18
2 ФК Вільшаниця 8 4 3 1 22-11 15
3 Сокіл (Павлівка) 8 4 2 2 19-12 14
4 ФК Майдан 8 1 1 6 10-20 4
5 Сокіл (Угринів) 8 1 1 6 9-27 4

 

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 168 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: