Головна » 2013 » Квітень » 23 » Першість області. 2 ліга. Регіон "Північ". Заявки команд із зазначенням новачків (станом на 25 квітня)
15:47
Першість області. 2 ліга. Регіон "Північ". Заявки команд із зазначенням новачків (станом на 25 квітня)
Подаємо заявки команд-учасниць першості області. Курсивом виокремлено новачків із зазначенням попереднього клубу. 

Регіон "Північ"

«ВИХОР» Ямниця (23 гравці)

Антонець Володимир Володимирович (1981)
Бибик Андрій Олегович (1990)                                                                 
Ванченко Назарій Вячеславович (1990)                                                               
Гелей Андрій Васильович (1988)                                                              
Гнатишин Олег Михайлович (1980)                                                                     
Гнатишин Тарас Михайлович (1976)                                                       
Горбатий Орест Юліанович (1974)                                                           
Данилюк Володимир Миколайович (1986)                                                         
Дем'яник Олег Іванович (1975)                                                       
Дорошенко Іван Васильович (1991)                                             
Драгомирецький Андрій Богданович (1974)                                                         
Зуб'як Олег Романович (1991)                                                         
Луцик Ігор Васильович (1990)                                                         
Малик Ігор Ярославович (1992)                                                      
Мухтаров Віталій Аміярович (1992)                                                            
Наконечний Володимир Романович (1993)                                                          
Павлів Назарій Ігорович (1994)                                                       
Петрунчак Петро Ігорович  (1988)                                                  
Пятничук Юрій Михайлович (1992)                                                           
Рубанюк Василь Олегович  (1994)                                                  
Токарук Ігор Михайлович (1988) – ФК «Одаї» (Тисменицький р-н)                
Федорук Роман Миколайович (1989) – ФК «Клубівці» (Тисменицький р-н)
Шпільчак Андрій Миколайович (1994)

«ГРАНІТ» Тлумач (19 гравців)

Атаманюк Володимир Ярославович (1992)
Байдюк Володимир Ігорович (1993)
Бачинський Микола Миколайович (1990)
Безус Роман Богданович (1992) – ФК «Клубівці» (Тисменицький р-н)
Вакулінський Ярослав Богданович (1987)
Водославський Назарій Дмитрович (1990)
Гармата Дмитро Степанович (1977)
Космірак Андрій Володимирович  (1989)
Левандовський Андрій Євгенійович (1985)
Нижник Мирослав Михайлович (1984) – ФК «Ісаків» (Тлумацький р-н)
Рій Володимир Миколайович (1986)
Солонина Дмитро Петрович (1987)
Телепчук Петро Петрович (1992) – ФК «Клубівці» (Тисменицький р-н)
Федюк Андрій Михайлович (1987) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Фуштей Андрій Васильович (1993) – ФК «Клубівці» (Тисменицький р-н)
Чаплинський Віталій Володимирович (1987)
Чаплинський Сергій Володимирович (1991) - невідомо
Шпільчак Сергій Юрійович (1989) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Щербина Василь Васильович (1990) – ФК «Клубівці» (Тисменицький р-н)

«ДНІСТЕР-РІТАС» Побережжя (18 гравців)

Ільніцький Роман Ярославович (1981) – «Бистриця» Ст.Лисець (Тисменицький р-н)
Білан Василь Михайлович (1993)                                      
Бобрис Олег Михайлович (1990) - «Крилос-2» (Галицький р-н)
Борсук Євгеній Ігорович (1986) – «Придністров'я» Тлумач
Вовчук Дмитро Мирославович (1991) – «Інтербур» Єзупіль                             
Гаврон Назар Іванович (1990)                                                         
Кліщ Володимир Романович (1993) – без команди                                              
Коштрубій Микола Миколайович  (1994) – «Тепловик» (юнаки)
Кудла Богдан Михайлович (1993) – без команди                                                 
Кузенко Роман Васильович (1994) – «Дністер» Довге (Тисменицький р-н) 
Кузенко Святослав Михайлович (1994)
Мойсишин Ярослав Богданович (1987)                                                     
Обух Святослав Ігорович (1994) – «Тепловик» (юнаки)
Пентелюк Олег Васильович (1987) - ФК «Клубівці» (Тисменицький р-н)
Регей Ігор Михайлович (1991)                                                        
Харенко Володимир Васильович (1993)                                                    
Чеверда Роман Ярославович (1994)                                                           
Шаламов Михайло Олександрович (1984)

«ЕНЕРГІЯ» Бурштин (18 гравців)

Іванків Андрій Петрович (1993)
Гелемей Володимир Степанович (1993)
Гетьман Василь Миколайович (1994) - ФК «Юнашків» (Рогатинський р-н)
Гриців Тарас Дмитрович (1992)                                                                            
Драган Олег Вікторович (1992)                                                                             
Качанівський Сергій Андрійович (1994)   
Кашуба Андрій Ігорович (1990) – «Ураган» Добринів (Рогатинський р-н)
Купчев Володимир Володимирович (1988) – «Касова» Бовшів (Галицький р-н)
Луцаєв Роман Ігорович (1994) – «Сокіл» Угринів (юнаки)
Мельник Ярослав Васильович (1991)                                                                   
П'єкний Роман Віталійович (1994)                                                             
Пендерецький Ярослав Ігорович (1993) – «Галичина-Вапно» Галич      
Петровський Віталій Володимирович (1992)                                                        
Стецьків Роман Васильович (1990)                                                            
Тимків Ігор Іванович (1991)                                                                                   
Товстий Микола Михайлович (1987)                                                         
Торган Роман Іванович (1993)                                                                              
Щепанський Ігор Мирославович (1978) – «Галичина-Вапно» Галич

«Карпати» Болехів (20 гравців)

Іванків Роман Євгенович (1987)
Івасів Микола Романович (1992)
Бойко Богдан Богданович (1991)
Вігак Роман Андрійович (1993)
Дяків Роман Володимирович (1992)
Кладько Руслан Васильович (1976)
Косовський Степан Вікторович (1986) - невідомо
Кузьо Руслан Олегович (1986)
Курец Роман Миколайович (1993)
Лесів Василь Дмитрович (1986)
Лесів Микола Дмитрович (1993)
Міськів Василь Омелянович (1971)
Малендевич Роман Олександрович (1990) – «Галичина-Вапно»
Маленевич Любомир Володимирович (1987)
Риндзак Олег Володимирович (1994) - юнаки
Романишин Михайло Мар'янович (1992)
Соловій Микола Васильович (1992)
Федорів Андрій Володимирович (1994) - юнаки
Форович Олег Володимирович (1986)
Халацький Сергій Ігорович (1991)

«КРАСНОПІЛЬ» Солотвин (24 гравці)
 
Богоносюк Андрій Васильович (1990)
Брицький Назар Васильович (1991)
Волков Олександр Володимирович (1991) – «Карпати» Ст. Богородчани (Богородчанський р-н)
Гринішак Назар Валерійович (1993) – «Краснопіль-2»
Грицюк Анатолій Ігорович (1985) - невідомо
Данилюк Віталій Іванович  (1982)
Данилюк Василь Іванович (1980)
Данилюк Дмитро Іванович (1987)
Дашковець Тарас Михайлович (1965)
Дутко Олег Ігорович (1991)
Загірняк Роман Романович (1991) – «Газовик» Богородчани   
Котів Назарій Васильович (1993)
Кравчук Ярослав Валерійович (1992) - невідомо
Міщук Тарас Михайлович (1993)
Михайлишин Руслан Володимирович (1979)
Паславський Олег Зіновійович (1972)
Пилипчук Василь Богданович (1992)
Продан Роман Іванович (1988) – ФК «Маркова-Бабче» (Богородчанський р-н)
Стельмахович Олег Васильович (1984)
Стефанишин Руслан Романович (1986)
Тимчишин Роман Ігорович (1991) – «Хутровик» Тисмениця
Ткачук Михайло Васильович (1979)
Труш Юрій Вікторович (1992)
Шевчук Михайло Михайлович (1985)

«СОКІЛ» Павлівка (19 гравців)

Іваночко Тарас Мирославович (1985)
Жирик Олексій Іванович (1989)
Кабат Андрій Романович (1986)
Калиновський Михайло Михайлович (1978)
Копачук Назар Васильович (1992)
Крижанівський Володимир Романович (1971)
Куфедчук Микола Васильович (1984)
Підвисоцький Сергій Васильович  (1988)
Поліщук Юрій Вікторович (1993)
Сміжак Ярослав Васильович (1993)
Соколан Володимир Миколайович (1992)
Трач Микола Володимирович (1992) – ФК «Маріямпіль» (Галицький р-н)
Труш Олег Степанович (1980)
Турчанський Віталій Васильович (1994) - юнаки
Федишин Олег Миколайович (1982)
Шайбан Роман Богданович (1978)
Шишов Євгеній Андрійович (1993) – «Карпати» Клузів (Тисменицький р-н)
Шкварилюк Петро Михайлович (1982) – «Хутровик» Тисмениця
Яків'як Ігор Богданович (1992) – «Яспіль» Ясенів-Пільний

ФК «БИТКІВ» (25 гравців)

Іванюк Михайло Михайлович (1991)
Андрусяк Василь Васильович (1987)
Андрусяк Олег Михайлович (1990)
Бенюк Василь Васильович (1985)
Бенюк Василь Олексійович (1985)
Близнюк Василь Михайлович (1993) - невідомо
Зомбік Володимир Едуардович (1986)
Зубкевич Роман Мирославович (1986) – ФК «Маріямпіль» (Галицький р-н)
Клюба Андрій Тарасович (1994) - юнаки
Корж Олександр Олександрович (1994) - юнаки
Косило Назарій Андрійович (1992)
Крикунов Володимир Тарасович (1993) – «Авангард» Загвіздя (Тисменицький р-н)
Лавринович Василь Ярославович (1991)
Лахоцький Ігор Богданович (1990)
Логажевський Богдан Богданович (1980)
Ломпас Андрій Миколайович (1992)
Ломпас Михайло Васильович (1989) – «Нафтовик» Битків (Надвірнянський р-н)
Максим'юк Іван Іванович (1990)
Максим'юк Тарас Іванович (1991)
Мартинюк Михайло Дмитрович (1991)
Мотрук Василь Михайлович (1987)
Петришак Андрій Михайлович (1988)
Рудейчук Іван Михайлович (1985)
Хандащук Олег Анатолійович (1992)
Ципердюк Роман Іванович (1974) – «Карпати» Яремче



Переглядів: 1184 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: