Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Першість Івано-Франківщини. Всі автори голів
10:04
Першість Івано-Франківщини. Всі автори голів

 

Першість Івано-Франківщини. Бомбардири
Гравець Команда Голи Пен.
Коржук Ігор "Черемош" Верховина 19  
Гурак Василь "Чайка" Вільхівці 13 (2)
Максим'юк Іван ФК "Битків" 13 (2)
Мельничук Андрій "Краснопіль" Солотвин 10  
Давидюк Роман "Бескид" Надвірна 10 (1)
Купчев Володимир "Енергія" Бурштин 10 (3)
Гайдичук Іван ФК "Гвіздець" 9  
Третяк Дмитро "Чайка" Вільхівці 9  
Шарморецький Юрій ФК "П'ядики" 9 (2)
Федюк Михайло "Вихор" Ямниця 9 (3)
Крикунов Володимир ФК "Битків" 8 (1)
Тимчук Дмитро "Черемош" Верховина 8 (3)
Виксюк Михайло "Прут" Делятин 7  
Максим'юк Андрій ФК "Битків" 7  
Коновалик Сергій ФК "Гвіздець" 6  
Павлів Назарій "Вихор" Ямниця 6  
Пуляк Мар'ян "Лімниця" Перегінське 6  
Шнайдер Василь "Чайка" Вільхівці 6  
Федюк Назарій ФК "П'ядики" 6 (3)
Великий Сергій ФК "Битків" 5  
Дитко Роман ФК "Битків" 5  
Підлетейчук Сергій "Нептун" Заболотів 5  
Павлюк Іван "Бескид" Надвірна 5 (1)
Савин Богдан "Нептун" Заболотів 5 (1)
Волощук Олег ФК "П'ядики" 4  
Козлов Володимир "Чайка" Вільхівці 4  
Кримінський Богдан "Енергія" Бурштин 4  
Петрунчак Петро "Вихор" Ямниця 4  
Слободян Володимир "Нептун" Заболотів 4  
Стасюк Андрій "Енергія" Бурштин 4  
Білінкевич Іван "Прут" Делятин 4 (1)
Глодан Андрій "Краснопіль" Солотвин 4 (1)
Радиш Тарас "Нептун" Заболотів 4 (1)
Салманов Валентин "Бескид" Надвірна 4 (2)
Бибик Андрій "Вихор" Ямниця 3  
Блонський Владислав ФК "Битків" 3  
Букатюк Василь "Краснопіль" Солотвин 3  
Гавриш Андрій "Чайка" Вільхівці 3  
Гнатишин Олег "Дністер-Рітас" Побережжя 3  
Гриник Любомир "Нептун" Заболотів 3  
Дем'яник Олег "Вихор" Ямниця 3  
Дорошенко Іван "Вихор" Ямниця 3  
Кочержук Василь "Прут" Делятин 3  
Лялюк Остап "Чайка" Вільхівці 3  
Прокіпчук Михайло "Чайка" Вільхівці 3  
Семкович Микола "Лімниця" Перегінське 3  
Томашевський Віталій ФК "Гвіздець" 3  
Шовгенюк Іван "Прут" Делятин 3  
Крижанівський Володимир "Дністер-Рітас" Побережжя 3 (1)
Антонюк Василь ФК "Гвіздець" 2  
Вовк Ростислав-Святослав "Дністер-Рітас" Побережжя 2  
Глинка Олег "Лімниця" Перегінське 2  
Гречух Іван "Енергія" Бурштин 2  
Драганюк Роман "Нептун" Заболотів 2  
Крук Ігор "Бескид" Надвірна 2  
Максимович Віталій "Енергія" Бурштин 2  
Малярчук Святослав ФК "Гвіздець" 2  
Михайлищук Микола ФК "Гвіздець" 2  
Пархуць Віталій "Енергія" Бурштин 2  
Пирог Юрій "Нептун" Заболотів 2  
Рильчук Андрій "Черемош" Верховина 2  
Семенюк Борис "Прут" Делятин 2  
Федорчук Володимир "Черемош" Верховина 2  
Хайнус Роман "Прут" Делятин 2  
Цурак Ігор "Прут" Делятин 2  
Шевчук Роман "Краснопіль" Солотвин 2  
Яцик Дмитро ФК "Обертин" 2  
Шпільчак Сергій "Колос" Братківці 2 (1)
Білан Василь "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Бесага Максим "Енергія" Бурштин 1  
Вістовський Юрій "Чайка" Вільхівці 1  
Варишко Петро "Колос" Братківці 1  
Василишин Назарій "Прут" Делятин 1  
Виноградов Роман "Енергія" Бурштин 1  
Гап'як Володимир "Колос" Братківці 1  
Гнатишин Тарас "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Голейчук Ігор ФК "Гвіздець" 1  
Грицак Ігор "Бескид" Надвірна 1  
Данилець Андрій "Колос" Братківці 1  
Данилюк Віталій "Краснопіль" Солотвин 1  
Данилюк Дмитро "Краснопіль" Солотвин 1  
Делейчук Юрій ФК "П'ядики" 1  
Дербах Сергій ФК "П'ядики" 1  
Дмитрук Євген "Колос" Братківці 1  
Драганюк Сергій "Нептун" Заболотів 1  
Зомбік Володимир "Краснопіль" Солотвин 1  
Зубко Михайло ФК "Битків" 1  
Кириляк Остап "Нептун" Заболотів 1  
Клебановський Тарас "Нептун" Заболотів 1  
Ковалюк Михайло "Прут" Делятин 1  
Кофлюк Руслан ФК "Гвіздець" 1  
Кузів Віктор "Вихор" Ямниця 1  
Кулик Богдан ФК "Обертин" 1  
Кутицький Валентин "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Легун Назарій "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Матійчук Любомир ФК "Гвіздець" 1  
Микитюк Микола "Краснопіль" Солотвин 1  
Мойсишин Ярослав "Дністер-Рітас" Побережжя 1  
Нікулін Альберт ФК "П'ядики" 1  
Павлюк Андрій "Краснопіль" Солотвин 1  
Поліщук Олег "Бескид" Надвірна 1  
Полоз Олександр "Черемош" Верховина 1  
Продан Роман "Краснопіль" Солотвин 1  
Рубич Ігор ФК "П'ядики" 1  
Савків Олександр ФК "Гвіздець" 1  
Сахарчук Микола ФК "Битків" 1  
Соколовський Назар "Бескид" Надвірна 1  
Соломійчук Дмитро "Черемош" Верховина 1  
Тимчишин Роман ФК "Битків" 1  
Тихонюк Григорій "Чайка" Вільхівці 1  
Хавлюк Олександр "Вихор" Ямниця 1  
Цибуляк Сергій ФК "Гвіздець" 1  
Червоняк Богдан "Енергія" Бурштин 1  
Юрчак Іван ФК "Обертин" 1  
Ясуник Володимир ФК "П'ядики" 1  
Яцик Степан ФК "Обертин" 1  
Стецьків Анатолій "Чайка" Вільхівці 1 (1)
Ясуник Василь ФК "Гвіздець" 1 (1)


БРАМКИ

Переглядів: 322 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: