Головна » 2014 » Квітень » 24 » Першість Івано-Франківщини - 2014. "Північ". Календар матчів
08:51
Першість Івано-Франківщини - 2014. "Північ". Календар матчів

ДРУГА ЛІГА

РЕГІОН «ПІВНІЧ»
1. «Карпати» Болехів
2. «Колос» Братківці
3. «Медик-Краснопіль» Солотвин
4. «Лімниця» Перегінське
5. «Енергія» Бурштин
6. «Вихор» Ямниця
7. «Дністер-Рітас» Побережжя

ПЕРШИЙ ЕТАП

ПЕРШЕ КОЛО
І тур. 27.04 (неділя) 14:00; 16:00
1 «Колос» - «Дністер-Рітас» (13:00; 16:15)
2 «Медик-Краснопіль» - «Вихор»
3 «Лімниця» - «Енергія»
«Карпати» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч)
01.05 (четвер) 17:00

ІІ тур. 04.05 (неділя) 14:00; 16:00
4 «Вихор» - «Лімниця»
5 «Дністер-Рітас» - «Медик-Краснопіль»
6 «Карпати» - «Колос»
«Енергія» - вихідний

ІІІ тур. 11.05 (неділя) 14:00; 16:00
7 «Медик-Краснопіль» - «Карпати»
8 «Лімниця» - «Дністер-Рітас»
9 «Енергія» - «Вихор»
«Колос» - вихідний

ІV тур. 18.05 (неділя) 14:00; 16:00
10 «Дністер-Рітас» - «Енергія»
11 «Карпати» - «Лімниця»
12 «Колос» - «Медик-Краснопіль»
«Вихор» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05 (неділя) 17:00

V тур. 01.06 (неділя) 15:00; 17:00
13 «Лімниця» - «Колос»
14 «Енергія» - «Карпати»
15 «Вихор» - «Дністер-Рітас»
«Медик-Краснопіль» - вихідний

Кубок області – 1/8 фіналу (перший матч)
29.05 (четвер) 17:00

Кубок області – 1/8 фіналу (матч-відповідь)
05.06 (четвер) 17:00

VІ тур. 08.06 (неділя) 15:00; 17:00
16 «Карпати» - «Вихор»
17 «Колос» - «Енергія»
18 «Медик-Красопіль» - «Лімниця»
«Дністер-Рітас» - вихідний

VІІ тур. 15.06 (неділя) 15:00; 17:00
19 «Енергія» - «Медик-Краснопіль»
20 «Вихор» - «Колос»
21 «Дністер-Рітас» - «Карпати»
«Лімниця» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (перший матч)
19.06 (четвер) 17:00

ДРУГЕ КОЛО

VIII тур. 22.06 (неділя) 15:00; 17:00
22 «Дністер-Рітас» - «Колос»
23 «Вихор» - «Медик-Краснопіль»
24 «Енергія» - «Лімниця»
«Карпати» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06 (четвер) 17:00

ІХ тур. 29.06 (неділя) 15:00; 17:00
25 «Лімниця» - «Вихор»
26 «Медик-Краснопіль» - «Дністер-Рітас»
27 «Колос» - «Карпати»
«Енергія» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08 (четвер) 17:00

Х тур. 10.08 (неділя) 15:00; 17:00
28 «Карпати» - «Медик-Краснопіль»
29 «Дністер-Рітас» - «Лімниця»
30 «Вихор» - «Енергія»
«Колос» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08 (четвер) 17:00

ХІ тур. 17.08 (неділя) 15:00; 17:00
31 «Енергія» - «Дністер-Рітас»
32 «Лімниця» - «Карпати»
33 «Медик-Краснопіль» - «Колос»
«Вихор» - вихідний

Кубок області – ФІНАЛ
24.08 (неділя)
16:00

ХІІ тур. 31.08 (неділя) 15:00; 17:00
34 «Колос» - «Лімниця»
35 «Карпати» - «Енергія»
36 «Дністер-Рітас» - «Вихор»
«Медик-Краснопіль» - вихідний

ХІІІ тур. 07.09 (неділя) 14:00; 16:00
37 «Вихор» - «Карпати»
38 «Енергія» - «Колос»
39 «Лімниця» - «Медик-Краснопіль»
«Дністер-Рітас» - вихідний

ХІV тур. 14.09 (неділя) 14:00; 16:00
40 «Медик-Краснопіль» - «Енергія»
41 «Колос» - «Вихор»
42 «Карпати» - «Дністер-Рітас»
«Лімниця» - вихідний

ІФФФ

Переглядів: 261 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: