Головна » 2014 » Квітень » 24 » Першість Івано-Франківщини - 2014. "Південь". Календар ігор
09:11
Першість Івано-Франківщини - 2014. "Південь". Календар ігор

ДРУГА ЛІГА

РЕГІОН «ПІВДЕНЬ»
1. ФК «П’ядики» П’ядики
2. ФК «Битків» Битків
3. ФК «Обертин» Обертин
4. «Каменяр» Серафинці
5. «Тепловик» Івано-Франківськ
6. «Прут» Делятин
7. ФК «Гвіздець» Гвіздець

ПЕРШИЙ ЕТАП

ПЕРШЕ КОЛО

І тур. 27.04 (неділя) 14:00; 16:00
1 ФК «П’ядики» - ФК «Гвіздець»
2 ФК «Битків» - «Прут»
3 ФК «Обертин» - «Тепловик»
«Каменяр» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч)
01.05 (четвер) 17:00

ІІ тур. 04.05 (неділя) 14:00; 16:00
4 «Тепловик» - «Каменяр»
5 «Прут» - ФК «Обертин»
6 ФК «П’ядики» - ФК «Битків»
ФК «Гвіздець» - вихідний


 

ІІІ тур. 11.05 (неділя) 14:00; 16:00
7 ФК «Битків» - ФК «Гвіздець»
8 ФК «Обертин» - ФК «П’ядики»
9 «Каменяр» - «Прут»
«Тепловик» - вихідний


 

ІV тур. 18.05 (неділя) 14:00; 16:00
10 ФК «Гвіздець» - «Тепловик»
11 ФК «П’ядики» - «Каменяр»
12 ФК «Битків» - ФК «Обертин»
«Прут» - вихідний


 

Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05 (неділя) 17:00


 

V тур. 01.06 (неділя) 15:00; 17:00
13 ФК «Обертин» - ФК «Гвіздець»
14 «Каменяр» - ФК «Битків»
15 «Тепловик» - «Прут»
ФК «П’ядики» - вихідний


 

Кубок області – 1/8 фіналу (перші матчі)
29.05 (четвер) 17:00


 

Кубок області – 1/8 фіналу (матчі-відповіді)
05.06 (четвер) 17:00


 

VІ тур. 08.06 (неділя) 15:00; 17:00
16 ФК «Гвіздець» - «Прут»
17 ФК «П’ядики» - «Тепловик»
18 ФК «Обертин» - «Каменяр»
ФК «Битків» - вихідний

VІІ тур. 15.06 (неділя) 15:00; 17:00
19 «Каменяр» - ФК «Гвіздець»
20 «Тепловик» - ФК «Битків»
21 «Прут» - ФК «П’ядики»
ФК «Обертин» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (перші матчі)
19.06 (четвер) 17:00


 

ДРУГЕ КОЛО

VIII тур. 22.06 (неділя) 15:00; 17:00
22 ФК «Гвіздець» - ФК «П’ядики»
23 «Прут» - ФК «Битків»
24 «Тепловик» - ФК «Обертин»
«Каменяр» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06 (четвер) 17:00

ІХ тур. 29.06 (неділя) 15:00; 17:00
25 «Каменяр» - «Тепловик»
26 ФК «Обертин» - «Прут»
27 ФК «Битків» - ФК «П’ядики»
ФК «Гвіздець» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08 (четвер) 17:00


 

Х тур. 10.08 (неділя) 15:00; 17:00
28 ФК «Гвіздець» - ФК «Битків»
29 ФК «П’ядики» - ФК «Обертин»
30 «Прут» - «Каменяр»
«Тепловик» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08 (четвер) 17:00


 

ХІ тур. 17.08 (неділя) 15:00; 17:00
31 «Тепловик» - ФК «Гвіздець»
32 «Каменяр» - ФК «П’ядики»
33 ФК «Обертин» - ФК «Битків»
«Прут» - вихідний

Кубок області – ФІНАЛ
24.08 (неділя)
16:00


 

ХІІ тур. 31.08 (неділя) 15:00; 17:00
34 ФК «Гвіздець» - ФК «Обертин»
35 ФК «Битків» - «Каменяр»
36 «Прут» - «Тепловик»
ФК «П’ядики» - вихідний

ХІІІ тур. 07.09 (неділя) 14:00; 16:00
37 «Прут» - ФК «Гвіздець»
38 «Тепловик» - ФК «П’ядики»
39 «Каменяр» - ФК «Обертин»
ФК «Битків» - вихідний

ХІV тур. 14.09 (неділя) 14:00; 16:00
40 ФК «Гвіздець» - «Каменяр»
41 ФК «Битків» - «Тепловик»
42 ФК «П’ядики» - «Прут»
ФК «Обертин» - вихідний

ІФФФ


 

Переглядів: 311 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: