Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Міста і райони. 4 жовтня. Частина І
20:05
Міста і райони. 4 жовтня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Микитинці - "Інваспорт" - 4:0
"Благо" - Хриплин - +:-
Крихівці - "Інваспорт" - 10:1
Крихівці - Микитинці - 3:0 
"Штурмовик" - "Легіон-1" - 0:2

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     17  17  0  0  88-20  51 - ЧЕМПІОН!
Крихівці        18  15  0  3  72-25  45 - 2-й призер
"Феміда"       17  12  1  4  63-28  37 - 3-й призер
"Благо"         17  11  0  6  44-34  33
Микитинці     17  9  2  6  41-22  29
"Легіон-2"      17  6  1  10  39-45  19
"Штурмовик" 17  5  1  11  14-46  16
Хриплин        17  3  1  13  33-78  10
Вовчинець    17  2  1  14  16-26  7 (знято)
"Інваспорт"    18  2  1  15  19-105  7

БУРШТИН
16 тур

Тенетники – Слобода - 4:5 
Дем`янів – Вигівка - 0:2 
Демешківці – Куропатники - +:- 
Новий Мартинів – Старий Мартинів - 3:3  

Підсумкове становище
                      І    В  Н  П    М     О  
Вигівка          15  13  1  1  58-14  40 
Демешківці    15  12  0  3  33-22  36 
Дем'янів        15  8  3  4  35-19  27 
​Слобода        15  7  2  6  35-32  23 
Н. Мартинів   15  6  4  5  26-20  22
Ст. Мартинів  15  5  2  8  16-34  17  
Тенетники      15  5  1  9  32-39  16 
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   15  0  1  14  12-46  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
20 тур
Старуня - Іваниківка - 0:0
Саджава - Глибівка - 0:4
Монастирчани - Дзвиняч - 3:2 
Старі Богородчани - Глибоке - 9:0
Горохолина - Богородчани - -:+
Росільна - вільна

Становище команд
                             І    В  Н  П    М     О
Глибівка               18  16  1  1  61-12  49
Богородчани         18  16  1  1  46-10  49
Ст. Богородчани   19  12  0  7  55-27  36
Росільна               18  11  2  5  35-29  35
Саджава               18  8  2  8  31-28  26
Іваниківка             19  8  2  9  31-29  26
Монастирчани       18  7  2  9  19-29  23
Старуня                18  5  5  8  21-29  20     
Дзвиняч                18  5  1  12  24-43  16
Горохолина           18  1  2  15  14-51  5 (знято)
Глибоке                 18  1  2  15  14-65  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 1 етап
"Північ"

Підсумкове становище
                     І    В  Н  П    М     О
Бовшів         20  18  1  1  66-18  55
Медуха        20  14  3  3  49-24  45
Дубівці         20  13  2  5  44-30  41
Курів            20  11  2  7  31-40  35
Більшівці      20  11  2  7  36-41  35
Кінашів         20  10  4  6  41-27  34
Нараївка       20  7  3  10  32-33  24
Межигірці      20  6  3  11  11-42  21
Придністров'я 20  4  2  14  23-48  14
Жалибори     20  4  2  14  21-28  14 (знято)
Скоморохи     20  0  0  20  5-25  0 (знято)

"Південь"

Підсумкове становище
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      22  19  3  0  63-14  60
Мединя      22  18  3  1  67-14  57
Маріямпіль 22  14  3  5  75-22  45
Комарів      22  11  7  4  46-25  40
Крилос       22  11  5  6  51-38  38
Височанка   22  9  0  13  28-43  27
Блюдники   22  8  3  11  38-42  27
Бринь          22  6  5  11  31-46  23
Кінчаки        22  6  3  13  36-55  21
Залуква       22  4  5  13  28-61  17
Маріямпіль-2 22  2  4  16  26-55  10
Острів          22  2  2  18  11-88  8

Фінал. 1 тур (Галич)
Бовшів - Медуха - 3:0
Мединя - Вікторів - 1:3

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
25 тур
Глушків - Котиківка
Олієво-Королівка - Стрільче - 1:3
Колінки - Ясенів-Пільний - -:+
Чернятин - Семенівка - 2:0
Топорівці - Воронів - 6:2
Тишківці - Торговиця - 3:0
Чортовець - Рашків - 2:3

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                  25  18  3  4  53-24  57
Чернятин              25  17  3  5  62-25  54
Чортовець            25  17  0  8  82-47  51
Яс.-Пільний          25  15  3  7  73-27  48
Семенівка             25  13  3  9  74-41  42
Стрільче               25  12  6  7  58-35  42
Торговиця             25  13  2  10  53-52  41    
Воронів                 25  11  1  13  41-87  34
Тишківці                25  10  4  11  48-48  34
Колінки                 25  7  5  13  44-57  26
Глушків                 24  7  4  13  39-51  25
Ол.-Королівка       25  6  6  13  44-67  24
Топорівці               25  5  0  20  41-85  15
Котиківка               24  1  4  19  19-102  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. 20 тур
Тисів - Одиниця +:-
Белеїв - Тяпче - 0:6
Гузіїв - Велика Тур`я  - 2:0
Гошів - Яворів - 5:0
Вигода – Міжріччя - 2:0

Підсумкове становище
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              18  14  3  1  52-20  45 
Гошів               18  9  7  2  45-23  34 
Вигода             18  9  4  5  42-33  31
Тисів                18  7  5  6  37-36  26
Вел. Тур'я        18  7  4  7  29-33  25
Гузіїв                18  5  6  7  34-34  21
Міжріччя           18  5  5  8  33-33  20    
Белеїв              18  4  7  7  35-38  19
Одиниця           18  4  3  11  28-37  15
Яворів              18  3  2  13  25-70  11    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга 
20 тур
Розточки - Витвиця - 4:2
Кальна - Станківці - 1:4
Слобода-Долинська - Кропивник - ?
Новичка - Шевченкове - -:+ 
Солуків - Новошин - 5:1

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Розточки          18  15  2  1  45-17  47
Солуків            18  13  2  3  52-16  41
Станківці          18  11  0  7  43-20  33
Шевченкове      18  10  2  6  36-22  32
Новошин           18  9  2  7  34-31  29
Сл.-Долинська  17  8  2  7  33-33  26
Кропивник        17  6  3  8  26-44  21
Кальна             18  6  2  10  25-45  20
Витвиця            18  1  3  14  19-63  6 
Новичка            18  1  0  17  9-30  3 (знято)

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
21 тур  
Тужилів - Вістова - 2:3
Негівці - Голинь - 1:3
Старий Угринів - Гуменів - 2:1
Студінка - Перекоси - 2:3
Сівка-Калуська - Станькова - 3:2
Копанки - Довге-Калуське - 1:2
Матч 20 туру
Гуменів - Копанки - 0:0

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Станькова      21  16  2  3  59-21  50 - ЧЕМПІОН!
Д.-Калуське   21  14  2  5  42-21  44 - 2-й призер
Голинь           21  11  6  4  38-25  39 - 3-й призкр
С.-Калуська    21  10  4  7  34-30  34
Студінка         21  10  2  9  34-34  32
Тужилів          21  8  4  9  32-30  28
Вістова           21  8  2  11  38-36  26
Перекоси        21  7  5  9  29-35  26
Гуменів           21  7  3  11  19-30  24
Ст. Угринів      21  7  3  11  22-39  24
Копанки          21  5  4  12  21-34  19
Негівці            21  3  3  15  23-55  12

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                       І    В  Н  П    М    О
Перевозець    16  10  2  4  37-22  32
Грабівка         16  10  1  5  24-16  31
Підгірки          16  8  2  6  31-24  26
Новиця           16  7  3  6  27-18  24
Пійло              16  7  2  7  32-27  23
Бабин-Серед. 16  6  3  7  17-27  21
Підмихайля    16  6  1  9  22-32  19
Боднарів        16  5  2  9  20-36  17
Бабин-Зарічн. 16  3  4  9  26-34  13

Група Б

Становище команд
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Фінал. 3 тур 
Войнилів - Підгірки - 5:0
Кропивник - Грабівка - 2:0
Довгий Войнилів - Перевозець - 1:0

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   7  6  1  0  17-3  19
Перевозець   7  5  0  2  15-7  15
Грабівка        7  3  1  3  6-8  10
Войнилів       7  2  1  4  10-12  7
Кропивник     7  1  2  4  5-10  5
Підгірки         7  1  1  5  6-19  4

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 24 тур
Семаківці - Струпків - 0:2
Мала Кам`янка - Печеніжин - 2:1
Сопів - Дебеславці - 3:4
Верхній Вербіж - Жукотин - 0:1
Матеївці - Лісний Хлібичин - 0:0
Коршів - Підгайчики - 4:0
Воскресинці - Угорники - 0:5

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       24  20  3  1  73-17  63
Жукотин        24  18  3  3  58-17  57
Сопів             24  16  2  6  76-48  50
Струпків        24  15  4  5  51-21  49
Дебеславці    24  14  5  5  45-29  47
Печеніжин      24  10  4  10  44-38  34
Коршів            24  8  5  11  52-56  29
Л. Хлібичин    24  8  4  12  37-46  28
М. Кам`янка    24  8  2  14  27-59  26
Воскресинці    24  7  5  12  31-42  26
Матеївці         24  6  4  14  25-56  22
Верх. Вербіж  24  5  3  16  23-49  18
Семаківці        24  4  3  17  26-62  15
Підгайчики      24  3  5  16  25-53  14

2 ліга. 23 тур
Черемхів - Торговиця - 2:0
Джурків - Ковалівка - 2:1
Велика Кам'янка - Королівка-Корнич - 2:5
Старий Гвіздець - Іванівці - 1:2
Голосків - Мала Кам'янка-2 - +:-
Лісна Слобідка - Ценява - 2:1
Спас - Ворона - +:-

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        23  18  3  2  75-20  57
Іванівці           23  18  1  4  65-22  55
Ліс. Слобідка  23  17  1  5  54-29  52
Спас               23  15  1  7  60-26  46
Голосків         22  14  3  5  31-13  45
Ценява           23  13  4  6  34-17  43
Королівка-
Корнич            23  13  1  9  52-53  40
Торговиця        22  10  1  11  51-45  31
Ст. Гвіздець     22  10  1  11  37-44  31
М. Кам'янка-2   22  6  4  12  45-56  22
В. Кам'янка      23  6  1  16  23-60  19
Джурків            23  4  3  16  26-73  15
Ковалівка         23  2  1  20  25-84  7
Ворона             23  0  1  22  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 327 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: