Головна » 2013 » Травень » 11 » Міста і райони. Результати за 9 і 12 травня. Всі таблиці!
20:06
Міста і райони. Результати за 9 і 12 травня. Всі таблиці!
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Кубок. Фінал
"Легіон" - "Опришівці-Батьківщина" - 2:0

Чемпіонат. 1 тур
Крихівці - "Ярковиця" - 2:1
Угорники - Хриплин - 3:3
"Удар - Громадський Форум" - "Благо" - 3:1
Микитинці - Вовчинець - 3:1
ФК Опришівці-Батьківщина - Легіон - перенесено

БОГОРОДЧАНСЬКИЙ р-н 

1 ліга. 2 тур
Іваниківка – Старі Богородчани - 5:0
Горохолина – Підгір’я - 2:3
Саджава – Глибівка - 1:2
Маркова –Бабче – Дзвиняч - 0:3

Становище команд
                         І В Н П М   О
Глибівка            2 2 0 0 5-1 6
Дзвиняч             2 2 0 0 3-0 6 
Іваниківка         2 1 0 1 5-0 3 
Ст. Богородчани 2 1 0 1 3-5 3  
Підгір'я              2 1 0 1 3-5 3 
Саджава           2 0 1 1 1-2 1 
Маркова-Бабче  2 0 1 1 0-3 1 
Горохолина       2 0 0 2 2-6 0 

2 ліга. 2 тур
Монастичани – Грабовець - 2:3
Космач – Глибоке - 3:1
Старуня – Росільна - 4:2

Становище команд
                         І В Н П М   О
Глибівка            2 2 0 0 7-2 6
Космач              2 2 0 0 5-2 6 
Грабовець         2 1 1 0 4-3 4 
Глибоке             2 0 1 1 2-4 1  
Монастирчани    2 0 0 2 4-6 0 
Росільна            2 0 0 2 3-6 0 


ГАЛИЦЬКИЙ р-н

1 ліга. 1 тур
Комарів - Більшівці - 1:2
Жалибори - Вікторів-Височанка - 2:1
Мединя - Дем'янів - 1:1
Задністрянськ - Яблунів - 3:0

2 ліга. 1 тур
Сокіл - Дубівці - 0:2
Нараївка - Загір'я - 4:1
Залуква - Насташино - 0:4
Водники - Маріямпіль - 1:4
Вигівка - Медуха - -:+
Крилос - Тустань - 1:1

3 ліга. 1 тур
Кінчаки - Межигірці - 4:1
Блюдники - Острів - 3:0
Ганівці - Придністров'я - 3:1
Курів - Підшумлянці - 1:0
Колодіїв - Крилос-2 - 1:1
Куропатники - Ст. Мартинів - 3:0

Детальніше: Галицька РФФ

ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ р-н

1 ліга. 2 тур
Ясенів-Пільний - Чернятин - 2:2
Чортовець - Котиківка - 4:0
Вербівці - Топорівці - 1:1
Серафинці - Лука - 3:1
Олієво-Королівка - Колінки - 3:3
Воронів - Семенівка - 2:1

Становище команд 
                     І В Н П  М  О
Серафинці     2 2 0 0 9-3 6
Яс.-Пільний    ​2 1 1 0 4-3 4
Топорівці       2 1 1 0 2-1 4
Чортовець    2 1 0 1 4-1 3
Торговиця     1 1 0 0 2-0 3
Воронів         1 1 0 0 2-1 3
Ол.-Королівка 2 0 2 0 4-4 2
Вербівці         2 0 2 0 3-3 2
Семенівка      2 0 1 1 2-3 1
Лука              2 0 1 1 3-5 1
Чернятин       2 0 ​1 1 2-4 1
Колінки         2 0 1 1 5-9 1
Котиківка      2 0 ​0 2 1-2 0

2 ліга. 1 тур.
1 підгрупа
Слобідка - Сороки - 6:2
Росохач - Виноград - 2:1
Рогиня - Острівець - 2:2
Рашків - Тишківці - 2:2

2 підгрупа
Стрільче - Семаківці - 1:1
Михальче - Копачинці - 5:3
Кунисівці - Городниця - 4:1
Поточище - Раковець - 6:0
Чернелиця - Пробабин - 2:3

ДОЛИНСЬКИЙ р-н

1 ліга. 1 тур
Тисів – Міжріччя - 0:8
Старий Мізунь – Надіїв - 0:1
«Свіча» Тяпче – ТФК Тяпче - 8:0
Велика Тур'я – Белеїв - 3:1
Яворів – Солуків - 3:3
Гошів - ФК «Долина» - 2:3
2 тур
Міжріччя - Надіїв - 3:2
Солуків - "Свіча" Тяпче - 2:11
Тисів - Гошів - 1:0
ТФК Тяпче - Велика Тур'я - 1:3
Белеїв - Старий Мізунь - 2:1
ФК "Долина" - Яворів - 4:0

Становище команд
                         І В Н П  М   О
"Свіча" Тяпче    2 2 0 0 19-2 6
Міжріччя            2 2 0 0 11-2 6 
ФК "Долина"      2 2 0 0 7-2  6 
Велика Тур'я     2 2 0 0 6-2  6  
Надіїв               2 1 0 1 3-3  3 
Белеїв               2 1 0 1 3-4  3 
Тисів                 2 1 0 1 1-8  3 
Яворів              2 0 1 1 3-7   1 
Солуків            2 0 1 1 5-14 1 
Гошів                2 0 0 2 2-4  0 
Ст. Мізунь         2 0 0 2 1-3  0
ТФК Тяпче        2 0 0 2 1-11 0  

2 ліга. 1 тур
Княжолука – Розточки - 0:0
Слобода-Долинська – Станківці - 3:0
Підліски – Гузіїв - 2:4
Шевченково – Кальна - +:-
Раків – Новошин - 2:1
Одиниця – Підбереж- 3:2
2 тур
Станківці - Княжолука - 1:5
Підбереж - Слобода-Долинська - 1:3
Гузіїв - Новошин - 1:2
Підліски - Шевченково - 1:3
Розточки - Раків - 8:1
Кальна - Одиниця - 3:2

Становище команд
                         І В Н П  М  О
Сл.-Долинська   2 2 0 0 6-1 6
Шевченково      2 2 0 0 3-1 6 
Розточки           2 1 1 0 8-1  4 
Княжолука        2 1 1 0 5-1  4  
Гузііїв                2 1 0 1 5-4  3 
Одиниця           2 1 0 1 5-5  3
Новошин           2 1 0 1 3-3  3 
Кальна             2 1 0 1 3-2  3 
Раків                2 1 0 1 3-9  3
Підбереж          2 0 0 2 3-6  0 
Підліски            2 0 0 2 3-7  0 
Станківці          2 0 0 2 1-8  0  

Детальніше: Долинський футбол

КАЛУСЬКИЙ р-н

1 ліга. Матчі 1 туру
Вістова – Студінка – 1:1
Сівка-Калуська – Станькова – 1:3
Довгий Войнилів – Перекоси – 1:0
Довге-Калуське – Верхняя – 3:3
Гуменів – Підгірки – 2:0
Голинь - Старий Угринів – 3:2
4 тур
Перекоси - Голинь - 1:0
Студінка - Підгірки - 2:1  
Станькова - Гуменів - 5:1  
Вістова - Довге-Калуське - 0:1  
Верхня - Старий Угринів - 2:1  
Сівка-Калуська - Довгий Войнилів - 0:1 

Становище команд
                   І В Н П   М   О
Станькова   4 4 0 0 15-4 12 
Голинь         4 3 0 1 10-5 9
Д. Войнилів  4 3 0 1 6-5  9  
Студінка      4 2 2 0 7-5  8  
Верхня        4 2 1 1 9-6  7  
Д.-Калуське 4 2 1 1 7-7  7  
Гуменів        4 2 0 2 4-9  6  
Ст. Угринів  4 1 0 3 6-8   3  
Перекоси     4 1 0 3 2-5  3
С.-Калуська 4 0 2 2 4-7  2  
Вістова        4 0 2 2 3-5   2  
Підгірки       4 0 0 4 4-11 0

2 ліга. 1 зона. Матчі 1 туру
Бережниця – Підмихайля – 0:0
Середній Бабин - Бабин Зарічний -
Боднарів – Перевозець – 1:3
Грабівка - Новиця – 3:0
Добровляни – Кадобна – 0:3
4 тур
Новиця - Бабин-Середній - 4:3  
Бабин-Зарічний - Грабівка - 1:0  
Перевозець - Кадобна - 3:0  
Підмихайля - Добровляни - 4:0  
Бережниця - Боднарів - 1:4 

Становище команд
                  І В Н П  М   О
Б.-Зарічний 3 3 0 0 6-0  9
Грабівка     4 3 0 1 8-1   9
Перевозець 4 3 0 1 8-4  9
Б.-Середній 3 2 0 1 9-8  6
Боднарів     4 2 0 2 7-7   6
Новиця       4 1 2 1 6-8   5
Підмихайля 4 1 1 2 5-5   4
Кадобна     4 1 1 2 6-7   4
Бережниця 4 0 1 3 3-10  1
Добровляни 4 0 1 3 2-10 1

2 ліга. 2 зона. Матчі 1 туру
Войнилів – Негівці – 4:0
Лука – Копанки – 2:0
Завадка – Дубовиця – 1:0
Томашівці – Слобідка – 2:2
Станькова-2 - Довжка – 7:2
Довжка - ФК Лука - 1:4 
4 тур
Слобідка - Войнилів - 0:4  
Станькова-2 - Томашівці - 5:0  
Довпотів - Завадка - 2:0  
Дубовиця - Негівці - 0:0 

Становище команд
                   І В Н П  М    О
Войнилів     4 3 0 1 15-2  9
Лука           4 2 2 0 7-2   8  
Томашівці    4 2 1 1 6-7   7  
Довпотів      3 2 0 1 4-1   6  
Станькова-2 3 2 0 1 12-4 6  
Завадка      4 2 0 2 7-5   6  
Слобідка     4 1 2 1 5-6   5  
Копанки      3 1 1 1 3-4   4  
Негівці        3 0 2 1 2-6   2  
Дубовиця    4 0 2 2 2-9   2  
Довжка       4 0 0 4 3-20  0


КОЛОМИЙСЬКИЙ р-н

1 ліга. 4 тур
Мала Кам'янка - Молодятин - 1:1
Коршів - Лісний Хлібичин - 4:0
Верхній Вербіж - Семаківці - 1:1
Жукотин - Шепарівці - +:-
Спас - Воскресинці - 1:3
Дебеславці - Іванівці - 0:1
Угорники - Струпків - 0:3
5
тур
Струпків - М.Камянка - 5:2 
Іванівці - Угорники - 1:2 
Воскресинці - Дебеславці - 0:0 
Шепарівці - Спас - 0:3 
Семаківці - Жукотин - 1:1 
Хлібичин - В. Вербіж - 2:0 
Молодятин - Коршів - 1:2

Становище команд 
                  І В Н П  М     О 
Струпків     5 4 1 0 16-3 13
Коршів        5 4 0 1 11-4 12
Угорники     5 3 0 2 7-8  9
Семаківці    5 2 2 1 8-4  8
Жукотин     5 2 2 1 4-5   8
Воскресинці 5 2 1 2 6-5  7
В. Вербіж    5 2 1 2 4-6  7
Л. Хлібичин 5 2 1 2 4-8  7
Іванівці       5 2 0 3 7-7  6
Спас           5 2 0 3 6-9  6
Молодятин  5 1 2 2 4-5  5
М. Кам'янка 5 1 2 2 5-9  5
Дебеславці 5 1 1 3 2-8  4
Шепарівці   5 0 1 4 1-4  1

2 ліга. 4 тур 
Печеніжин - Джурків - 1:0
Ковалівка - Велика Кам'янка - 2:3
Підгайчики - Голосків - 2:3
Ценява - Лісна Слобідка - 1:1
Корнич - Черемхів - 1:0
Ворона - Годи-Добровідка - -:+
Сопів - Матеївці - 1:1 
5 тур
Слобідка - Корнич - 1:1 
Черемхів - Ворона - 5:0 
Годи - Сопів - 1:0 
Матеївці - Печеніжин - 1:1 
Голосків - Ценява - 1:0 
В. Камянка - Підгайчики - 4:0 
Джурків - Ковалівка - 1:0

Становище команд
                           І В Н П  М   О
Печеніжин           5 4 1 0 9-4   13
Велика Кам’янка 5 4 0 1 14-6  12 
Годи-Добровідка 5 3 1 1 5-4  10
Лісна Слобідка    5 2 3 0 12-3 9
Матеївці              5 2 2 1 15-7 8
Ценява               5 2 2 1 8-6   8
Голосків              5 2 2 1 7-6  8
Корнич               5 2 2 1 4-8   8 
Черемхів             5 2 1 2 11-7 7
Сопів                  5 1 2 2 5-6   5
Джурків              5 1 1 3 5-12 4
Ковалівка           5 0 3 2 3-5   3
Ворона               5 0 0 5 5-16 0
Підгайчики         5 0 0 5 6-19 0 


НАДВІРНЯНСЬКИЙ р-н

Кубок. 1/4 фіналу
Волосів – Тисменичани - 1:2 (перший матч - 3:1)
Перерісль – Фитьків - +:- (перший матч - 3:0)
Красна – Назавизів - 5:0 (перший матч - 1:2)
Парище – Гаврилівка - 1:1 (перший матч - 2:2)

1 ліга. 1 тур
Гаврилівка - Волосів - 4:1
Назавизів - Фитьків - 5:2
"Нафтовик" Битків - Лісна Тарновиця - 1:4
Пнів - Тисменичани - 1:3
Красна - Камінне - 2:0


РОГАТИНСЬКИЙ р-н

Суперліга. 2 тур
Васючин - "Укрлісекcпорт" - 6:0
Добринів - Долиняни - 4:0
Лучинці - Обельниця - 1:1
Н. Липиця - В. Липиця - 3:4
Помонята - Юнашків - 4:0
Черче - Потік - 1:3

Становище команд
                       І В Н П  М  О
Потік               2 2 0 0 8-2  6
Добринів         2 2 0 0 6-1  6
Васючин         2 1 1 0 6-0  4
Обельниця      2 1 1 0 3-1  4
В. Липиця       2 1 1 0 4-3  4
Помонята        2 1 0 1 5-2  3
Долиняни        2 1 0 1 2-5  3
Юнашків         2 1 0 1 1-4  3
Лучинці           2 0 1 1 2-6  1
Н. Липиця        2 0 0 2 3-6  0
Черче              2 0 0 2 2-5  0
"Укрлісекcпорт" 2 0 0 2 0-7 0

1 ліга. 2 тур
Підвиння - Пуків - 4:2
Бабухів - Кліщівна - 1:0
Букачівці - Путятинці - 1:0
Липівка - Приозерне - 6:1
Залужжя - Світанок - 2:3
Козарі - Беньківці - 2:0

Становище команд
                І В Н П  М   О
Липівка    2 2 0 0 9-3   6
Підвиння  2 2 0 0 5-2   6
Козара     2 2 0 0 4-1   6
Букачівці  2 2 0 0 5-3   6
Світанок   2 1 1 0 3-2   4
Бабухів    2 1 1 0 1-0   4
Кліщівна   2 0 1 1 0-1   1
Пуків        2 0 1 1 2-4   1
Залужжя   2 0 0 2 4-6   0
Путятинці  2 0 0 2 1-3   0
Беньківці  2 0 0 2 0-3   0
Приозерне 2 0 0 2 4-10 0

2 ліга. 1 тур
"Схід"
Руда - Загір'я - 5:3
Чесники - Чагрів - 4:2
Жовчів - Явче - 3:0
Сарники - Діброва - 0:2

"Захід"
Журів - Долиняни-2 - 3:0
Чернів - Заланів - 0:4
Воскресінці - Фрага - 1:1
Підкамінь - Колоколин - 4:1
Яглуш - Григорів - 1:1


РОЖНЯТІВСЬКИЙ р-н 

Вища ліга. 3 тур
Петранка - Вільхівка - 1:1  
"Лімниця" Перегінське - Ясень - 2:0  
Рожнятів - "Карпати" Лоп'янка - 1:1  
Сваричів - Брошнів - 1:0  
Нижній Струтин - Цінева - 0:0  
Небилів - Закерничне - 2:1  
Берлоги - ФК "Перегінське" - 1:1  

Становище команд
                      І В Н П М  О  
"Лімниця" П    2 2 0 0 7-1 6
"Перегінське" 2 1 1 0 4-2 4
Берлоги         2 1 1 0 2-1 4
Небилів         2 1 1 0 2-1  4
Сваричів       2 1 1 0 2-1  4
Н.Струтин      2 1 1 0 1-0  4
Закерничне   2 1 0 1 4-4  3
"Карпати" Л  2 0 2 0 2-2   2
Цінева          2 0 2 0 0-0  2
Петранка      2 0 1 1 2-4  1
Вільхівка      2 0 1 1 2-6  1
Рожнятів       2 0 1 1 3-4  1
Брошнів        2 0 0 2 0-2  0
Ясень           2 0 0 2 0-3  0

2 ліга. 2 тур
Рівня - Камінь - 3:0  
Верхній Струтин - Дуба - 3:1  
Креховичі - Спас - 5:5  
Суходіл - Слобода-Рівнянська - 2:7  
"Скала" Лоп'янка - Вербівка - 2:2

Становище команд
                        І В Н П  М   О
Сл.-Рівнянська 2 2 0 0 11-3 6
Рівня                2 2 0 0 5-0  6
Спас                2 1 1 0 10-6 4
В. Струтин       2 1 0 1 3-3   3
Камінь             2 1 0 1 4-6   3
Вербівка          2 0 2 0 4-4  2
"Скала" Л        2 0 1 1 5-6   1
Креховичі        2 0 1 1 6-9  1
Суходіл           2 0 1 1 4-9  1
Дуба                2 0 0 2 2-8  0



СНЯТИНСЬКИЙ р-н

1 ліга. 2 тур
Борщів - Белелуя - 2:2
Підвисоке - Прутівка - 2:0 
Тулуків - Княже - 1:2
Устя - "Єдність" Балинці - 2:1
Потічок - Задубрівці - 1:4
Видинів - Вовчківці - 1:0

Становище команд
                  І В Н П  М О
Задубрівці  2 2 0 0 8-2 6
Видинів      2 2 0 0 3-0 6
Княже        2 2 0 0 5-3 6
Підвисоке  1 1 0 0 2-0 3
Прутівка    2 1 0 1 3-3 3
Устя           2 1 0 1 3-5 3
Потічок      2 1 0 1 2-4 3
Балинці     2 0 1 1 2-3 1
Тулуків      2 0 1 1 2-3 1
Белелуя    2 0 1 1 3-5 1
Борщів      2 0 1 1 2-4 1
Залуччя     1 0 0 1 2-3 0
Вовчківці   2 0 0 2 0-2 0

2 ліга. 2 тур
Група А 
Русів - "Лідер" Снятин - 2:1
Шевченкове - Прутівка-2 - 5:2
Завалля - Стецева - 1:2
Келихів - Красноставці - 1:5

Становище команд
                     І В Н П   М  О
Стецева        2 2 0 0 10-3 6
Красноставці 2 1 1 0 6-4  4
Русів             2 1 1 0 3-2  4
Шевченкове  2 1 0 1 6-5  3
«Лідер»         2 1 0 1 4-3  3
Завалля        2 0 1 1 1-2  1
Прутівка-2     2 0 1 1 2-5  1
Келихів         2 0 0 2 3-13 0

Група Б
Джурів - "Чайка" Іллінці - 3:1
Трійця - Новоселиця - 1:3
"Карпати" Балинці - Любківці - 3:1
Олешків - "Стара Сеньйора" Іллінці - 0:1

Становище команд
                    І В Н П  М  О
Новоселиця  2 2 0 0 5-1 6
Джурів          2 2 0 0 4-1 6
Балинці        2 1 0 1 3-3 3
Трійця          2 0 1 1 3-5 1
«Чайка»       2 0 1 1 3-5 1
Олешків       2 0 1 1 1-2 1
Любківці      2 0 1 1 2-4 1
Попельники  1 0 0 1 0-1 0
«Стара
Сеньйора»   1 0 0 1 0-1 0

Детальніше: Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЬКИЙ р-н

Прем'єр-ліга. 3 тур
Клубівці - Милування - 0:2
Радча - Черніїв - 2:3
Чукалівка - Старий Лисець - 1:0
Єзупіль - Драгомирчани - 3:1
Загвіздя - Підлісся - 0:1
Вільшаниця - Старі Кривотули - перенесено
4 тур
Старі Кривотули - Братківці - 0:1
Підлісся - Вільшаниця - 7:1
Драгомирчани - Загвіздя - 2:1
Старий Лисець - Єзупіль - 1:2
Черніїв - Чукалівка - 1:2
Клубівці - Радча - 3:2

Становище команд
                         І          В          Н         П           М       О
Підлісся             4          4          0          0         15-2    12
Єзупіль             4          3          0          1         10-6      9
Черніїв               4          3          0          1          9-6     9
Чукалівка           4          2          1          1          4-6     7
Милування         3          2          0          1          5-3      6
Братківці           3          2          0          1          3-3      6
Радча                4          1          1          2          9-8      4
Старий Лисець   4          1          1          2          2-3      4
Старі Кривотули 3          1          0          2          2-5      3
Клубівці             4          1          0          2          4-8      3
Драгомирчани     4          1          1          2          6-10    4
Вільшаниця        2          0          1          1          2-8      1
Загвіздя             3          0          0          3          1-4      0

1 ліга. 1 тур
Ганнусівка - Сілець - 0:1 
Чорнолізці - Пшеничники - 8:0
Березівка - Лисець - 2:4
Липівка - Стебник - 2:0
Нові Кривотули - Стриганці - 3:1

ТЛУМАЦЬКИЙ р-н

Кубок. 1/8 фіналу
Жуків - Гарасимів - 7:3
Грушка - Прибилів - 0:1
Петрів - Бортники - 0:5
Колінці - Ісаків - 1:0
Братишів - Живачів - 0:1
Підвербці - Буківна - 3:0
Королівка - Хотимир - 1:0
Локітка - Петрилів - 2:0 

1 ліга. 3 тур
Грушка - Прибилів - 1:2
Ісаків - Нижнів - 2:0
Жуків - Петрилів - 3:0
Живачів - Колінці - 0:1
Королівка - Вікняни - 3:0
Надорожна - Олеша - 3:0
Палагичі - Підвербці - 1:2

Становище команд
                     І          В         Н          П            М       О       
Королівка      3          3          0          0          6-1      9
Жуків            3          2          1          0          8-3      7
Прибилів       3          2          1          0          7-4      7
Надорожна    3          2          0          1          6-2      6
Живачів        3          2          0          1          3-1      6
Ісаків            3          1          2          0          5-3      5
Колінці          3          1          2          0          2-1      5
Нижнів          3          1          1          1          3-4      4
Грушка          3          1          0          2          5-3      3
Палагичі        3          1          0          2          3-5      3
Підвербці      3          1          0          2          3-5      3
Петрилів        3          0          1          2          3-10    1
Олеша           3          0          0          3          1-6      0
Вікняни         3          0          0          3          2-9      0

2 ліга. Група А. 3 тур
Антонівка - Остриня - 1:2
Олешів - Братишів - 2:0
Буківна - Локітка - 3:1
"Нижнів-Агро" - Гринівці - 3:4

Становище команд
                      І В Н П  М  О
Остриня         3 3 0 0 12-2 9
Олешів           3 2 1 0 7-2  7
Гринівці         3 2 0 1 8-9  6
Буківна          3 1 1 1 6-5  4
Антонівка       3 0 2 1 5-6  2
Локітка           3 0 2 1 5-7  2
"Нижнів-Агро" 3 0 1 2 4-9  1
Братишів        3 0 1 2 2-9  1

2 ліга. Група Б. 3 тур
Пужники - Живачів-2 - 7:1
Гарасимів - Яківка - 4:2
Хотимир - Бортники - 1:2
Петрів - Гостів - 0:1

Становище команд
                І В Н П  М    О
Бортники  3 2 1 0 5-2   7
Яківка      3 2 0 1 9-4   6
Гостів       3 2 0 1 8-4   6
Хотимир    3 2 0 1 6-3   6
Пужники   3 1 1 1 8-6   4
Гарасимів  3 1 0 2 5-11 3
Живачів-2 3 1 0 2 2-10 3
Петрів       3 0 0 3 1-4  0

Переглядів: 559 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
у статті по деяким ссилкам не можна перейти...

2  
Виправлено.

Ім`я *:
Email *:
Код *: