Головна » 2013 » Травень » 3 » Міста і райони . Результати матчів за 2 травня
08:18
Міста і райони . Результати матчів за 2 травня
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Кубок. 1/2 фіналу

«Угорники» – «Опришівці-Батьківщина» - 1:3
«Легіон» - «Медуніверситет» - 2:2, по пенальті - 5:4
Фінальна гра запланована на 12 травня.

КАЛУСЬКИЙ р-н

Кубок. 1/16 фіналу. 2 травня

Дубовиця – Станькова-2 - 4:1
Лука – Вістова - 1:2
Добровляни – Підмихайля - 0:4
Новиця – Верхняя - 0:5
Боднарів – Довжка -
Грабівка – Старий Угринів - 0:1
Слобідка – Підгірки - 0:1
Перевозець – Гуменів - 0:1
Томашівці – Студінка - 1:4
Войнилів – Сівка-Калуська - 0:2
Завадка – Довгий Войнилів - 0:2
Копанки – Голинь - 1:5
Негівці – Довга-Калуська -
Довпотів – Середній Бабин - 2:2, по пенальті - 3:0
Бережниця – Станькова - 0:8
Кадобна – Перекоси - 1:1, по пенальті - 0:3

Джерело: "Юність" Верхня і ФК "Войнилів"

КОЛОМИЙСЬКИЙ р-н

1 ліга. 3 тур

Угорники - Мала Камянка – 2:0
Струпків – Дебеславці – 6:0
Іванівці – Спас – 1:2
Воскресинці – Жукотин – 3:1
Шепарівці - Верхній Вербіж – 0:1
Прут – Коршів – 3:1
Лісний Хлібичин – Молодятин – 1:0

Становище команд
                         І В Н П М О
Струпків           3 2 1 0 8-1 7
Семаківці          3 2 0 1 6-2 6
Коршів             3 2 0 1 5-3 6
Угорники          3 2 0 1 5-4 6
Верхній Вербіж 3 2 0 1 3-3 6
Молодятин        3 1 1 1 2-2 4
Жукотин           3 1 1 1 3-4 4
Мала Кам’янка  3 1 1 1 2-3 4
Лісний Хлібичин 3 1 1 1 2-4 4
Іванівці            3 1 0 2 5-5 3
Спас                3 1 0 2 5-6 3
Воскресинці     3 1 0 2 3-4 3
Дебеславці      3 1 0 2 2-7 3
Шепарівці        3 0 1 2 1-4 1

2 ліга. 3 тур
Матеївці – Ворона – 5:1
Годи-Добровідка – Корнич – 0:1
Черемхів – Ценява – 1:2
Лісна Слобідка – Підгайчики – 6:0
Голосків – Ковалівка – 0:0
Велика Кам’янка – Джурків – 5:1
Сопів – Печеніжин – 1:2

Становище команд
                           І В Н П  М   О
Печеніжин           3 3 0 0 7-3   9
Лісна Слобідка    3 2 1 0 10-1 7
Ценява               3 2 1 0 7-4   7
Матеївці              3 2 0 1 13-5 6
Велика Кам’янка 3 2 0 1 7-4  6
Черемхів             3 1 1 1 6-6  4
Годи-Добровідка 3 1 1 1 4-4  4
Сопів                  3 1 1 1 4-4  4
Корнич               3 1 1 1 2-7  4
Ковалівка           3 0 3 0 1-1  3
Голосків              3 0 2 1 3-4  2
Джурків              3 0 1 2 4-11 1
Ворона               3 0 0 3 5-11 0
Підгайчики         3 0 0 3 4-12 0

Джерело: ФОСК "Прикарпаття"

НАДВІРНЯНСЬКИЙ р-н

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі

Тисменичани - Волосів - 1:3
Фитьків - Перерісль - 0:3
Назавизів - Красна - 2:1
Гаврилівка - Парище - 2:2

Джерело: Футбол Надвірнянщини

Переглядів: 427 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: