Головна » 2016 » Вересень » 20 » Міста і райони. Калущина
07:08
Міста і райони. Калущина

КАЛУШ
Кубок. Фінал. 21 вересня
ФК "Станькова" - "Сокіл" Голинь - 2:1. ФК "Станькова" вчетверте поспіль стала володарем почесного призу!!!

Чемпіонат. 1 ліга
13 тур

"Сокіл" Голинь - "Тріумф" Довгий Войнилів - 5:2
"Чайка" Перевозець - ФК "Тужилів" - 4:1
"Будучність" Довге-Калуське - ФК "Станькова" - 0:2
"Рух" Вістова - ФК "Перекоси" - 2:4
ФК "Студінка" - "Тризуб" Старий Угринів - 2:2
"Штурм" Сівка-Калуська - ФК "Гуменів" - 2:1

14 тур
Старий Угринів - Вістова - 1:1
Довгий Войнилів - Сівка-Калуська - 1:1
Гуменів - Студінка - 1:1
Перекоси - Тужилів - 4:2
Станькова - Голинь - 3:2
Довге-Калуське - Перевозець - 0:2

15 тур
Студінка - Довгий Войнилів - 0:0
Вістова - Гуменів - 2:0
Голинь - Довге-Калуське - 5:1
Тужилів - Старий Угринів - 0:1
Сівка-Калуська - Станькова - 0:2
Перевозець - Перекоси - 2:0

16 тур
Голинь - Перевозець - 1:1
Старий Угринів - Перекоси - 3:1
Станькова - Студінка - 2:1
Довгий Войнилів - Вістова - 2:1
Довге-Калуське - Сівка-Калуська - 1:2
Гуменів - Тужилів - 2:1

17 тур
Перевозець - Старий Угринів - 0:1
Вістова - Станькова - 1:3
Сівка-Калуська - Голинь - 1:2
Тужилів - Довгий Войнилів - 2:1
Перекоси - Гуменів - 2:1
Студінка - Довге-Калуське - 1:1

18 тур
Сівка-Калуська - Перевозець - 1:2
Довге-Калуське - Вістова - 3:3
Довгий Войнилів - Перекоси - 4:2
Голинь - Студінка - 3:1
Гуменів - Старий Угринів - +:-
Станькова - Тужилів - перенесено      

Матч 3-го туру
Студінка - Гуменів - 2:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Станькова 17 13 3 1 41-13 42
2 Голинь 18 13 2 3 63-22 41
3 Перекоси 18 10 2 6 39-27 32
4 Старий Угринів 18 8 6 4 20-22 30
5 Студінка 18 6 7 5 29-27 25
6 Перевозець 18 5 6 7 26-32 21
7 Довге-Калуське 18 6 3 9 26-36 21
8 Довгий Войнилів 18 5 5 8 25-43 20
9 Сівка-Калуська 18 5 3 10 18-31 18
10 Тужилів 17 5 3 9 22-29 18
11 Гуменів 18 5 2 11 18-26 17
12 Вістова 18 3 4 11 25-44 13

2 ліга
Група А 

10 тур
БГрабівка - Підгірки - 1:3
Бабин-Зарічний - Підмихайля - 0:2
Середній Бабин - Пійло - 2:4
Новиця - Боднарів - 2:3
11 тур
Боднарів - Пійло - 1:2
Підгірки - Новиця - 3:1
Підмихайля - Грабівка - 2:3
Бабин-Зарічний - Середній Бабин - 2:3
12 тур
Середній Бабин - Боднарів - 0:1
Новиця - Підмихайля - 3:0
Грабівка - Бабин-Зарічний - +:-
Пійло - Підгірки - 2:3
13 тур
Бабин-Зарічний - Новиця    - -:+
Підгірки - Боднарів - 1:0
Грабівка - Середній Бабин - 0:2
Підмихайля - Пійло - 3:1
14 тур
Пійло - Бабин-Зарічний - +:-
Боднарів - Підмихайля - 1:3
Новиця - Грабівка - 6:1
Середній Бабин - Підгірки - 2:0

  Підсумкове становище   І  В  Н  П  М  О
1 Пійло 14 11 0 3 23-13 33
2 Підгірки 14 9 4 1 44-14 31
3 Новиця 14 8 1 5 31-17 25
4 Підмихайля 14 7 1 6 26-22 22
5 Бабин-Середній 14 6 1 7 22-26 19
6 Грабівка 14 6 1 7 17-25 19
7 Боднарів 14 5 0 9 19-26 15
8 Бабин-Зарічний (знято) 14 0 0 14 5-44 0


Група Б
12 тур
Томашівці - Кропивник - 0:7
Збора - Копанки - 0:0
Войнилів - Довпотів - 3:1
Негівці - Верхня - 0:0
13 тур
Кропивник - Довжка - +:-
Верхня - Войнилів - 0:0
Копанки - Негівці - 1:0
Довпотів - Томашівці - 1:1

14 тур
Довжка - Довпотів - -:+
Негівці - Збора - 5:1
Войнилів - Копанки - 2:0
Томашівці - Верхня - 0:3
15 тур
Верхня - Довжка    - +:-
Довпотів - Кропивник - 3:4
Томашівці - Копанки - 0:1
Збора - Войнилів - 2:2
16 тур
Довжка - Копанки - -:+
Кропивник - Верхня - 3:2
Войнилів - Негівці - 1:1
Томашівці - Збора - 1:5

17 тур
Копанки - Кропивник - 2:2
"Юність" Верхня - Довпотів - +:-
Негівці - "Авангард" Томашівці - 3:0
Збора - Довжка - +:-

      І  В  Н  П  М  О
1 Негівці 15 11 3 1 38-11 36
2 Войнилів 15 9 5 1 43-11 32
3 Збора 15 8 3 4 41-26 27
4 Кропивник 15 8 2 5 40-27 26
5 Копанки 15 7 5 3 26-14 26
6 Верхня 16 7 4 5 23-20 25
7 Довпотів 15 3 3 9 21-39 12
8 Томашівці 15 1 2 12 9-54 5
9 Довжка (знято) 15 0 1 14 7-46 1

БРАМКИ. Детальніше - Калущина футбольна

Переглядів: 180 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: