Головна » 2016 » Вересень » 19 » Міста і райони. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани. 14-18 вересня
12:33
Міста і райони. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани. 14-18 вересня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Чемпіонат
Матч 8 туру
"Благо" - "Бистриця" Вовчинець - 2:0 (І. Маланюк, 11, Ю. Калакука, 90)
Матч 9 туру
"Хортиця" Хриплин - "Металіст" - 1:0 (Федина, 38)
11 тур
"Бистриця" Хриплин – "Хортиця" Крихівці - 1:4 (М. Николишин, 39 - І. Лукинів, 13, 53, 65, М. Тарас, 89)
КіК – "Легіон" - 3:4 (В. Сенько, 15, 89, В. Михнюк, 86 - К. Фалько, 23, А. Драгомирецький, 40, М. Зуєнко, 81, В. Поздній, 90+3)
"Січ" Микитинці – "Благо" - 0:0
"Бистриця" Вовчинець – "Металіст" - 5:3
 (В. Мартинюк, 23, В. Романчук, 39, Я. Бойко, 45, Б. Буграк, 60, А. Волчук, 88, А. Долішній, 90 - Р. Мердак, 17, О. Вінтоняк, 73)

# Клуб І В Н П М'ячi Очки
1   "Хортиця" Крихівці 11 9 0 2 32-11 27
2   "КіК" Івано-Франківськ 11 7 1 3 37-28 22
3   "Легіон-1" Івано-Франківськ 11 6 2 3 30-25 20
4   "Благо" Івано-Франківськ 11 5 2 4 22-20 17
5   "СІЧ" Микитинці 11 4 1 6 27-22 13
6   "Бистриця" Вовчинець 11 3 4 4 23-24 13
7   "Бистриця" Хриплин 11 2 1 8 20-41 7
8   "Металіст" Івано-Франківськ 11 2 1 8 19-39 7

Бомбардири: В. Ярмошевич (КіК) - 13, Ю. Калакука ("Благо"), М. Гловлюк (Крихівці) і М. Николишин (Хриплин) - 7, В. Сенько (КіК) і І. Савчак (Микитинці) - по 6, І. Лукинів (Крихівці) і А. Жураківський ("Легіон") - по 5 голів.

12 тур
Вовчинець - Хриплин
Крихівці - КіК
"Легіон-1" - Микитинці
"Металіст" - "Благо"

БОГОРОДЧАНИ
22 тур  

ФК "Підгір'я" - ФК "Дзвиняч" - 0:1 (?) 
ФК "Богородчани" - "Отрада" Глибівка - 1:2 (А. Семенчук, 18 - Р. Руснак, 65, Н. Ковтун, 74-п.) 
ФК "Саджава" - ФК "Росільна" - 3:1 (С. Криховський, 25, С. Михайлів, 27, А. Середюк, 88 - В. Хмельовський, 60)
"Каменяр" Іваниківка - "Карпати" Старі Богородчани - 1:2 (І. Ганчак, 82 - М. Яців, 55, 76)
ФК "Глибоке" - ФК "Грабовець-Забережжя" - 7:0 (А. Лунь, 6, І. Паламарчук, 10, 50, Ю. Загірняк, 34-п., Р. Олексин, 62, Т. Завадський, 62, 80)
ФК "Старуня" - ФК "Космач" - 4:2 (А. Грицюк, 34, 70, 75, М. Біловусяк, 55 - Н. Герин, 76, В. Ярич, 85)
"Скала" Монастирчани - вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 21 19 1 1 65-16 58
2 Старі Богородчани 20 16 3 1 72-29 51
3 Монастирчани 20 14 2 4 59-27 44
4 Дзвиняч 21 12 6 3 39-21 42
5 Богородчани 20 10 2 8 32-20 32
6 Саджава 20 8 5 7 45-47 29
7 Іваниківка 20 6 5 9 31-31 23
8 Космач 20 6 5 9 41-56 23
9 Старуня 21 6 4 11 30-37 22
10 Росільна 20 6 2 12 28-46 20
11 Підгір'я 20 4 3 13 25-64 15
12 Глибоке 20 2 2 16 23-59 8
13 Грабовець-Забережжя 21 2 2 17 21-59 8

Бомбардири: М. Суслик (Монастирчани) – 26, Н. Челепіс (Старі Богородчани) - 18 голів. 

Детальніше - Борогодчанська РФФ

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 5 тур
"Ураган" Черніїв - "Бистриця" Старий Лисець - 2:2 (В. Семанюк, 48, В. Царук, 90+2 - О. Любенько, 58, М. Пилипів, 77)
ФК "Клубівці" - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:0 (А. Фуштей, 64). Нереалізований пенальті: В. Прокоп, 90+2 (КО)
"Сокіл" Підлісся - ФК "Радча" - 2:2 (І. Галагуз, 59, В. Яцишин, 67 - І. Якубів, 55, І. Борин, 64)
"Сокіл" Чукалівка - "Колос" Братківці - 0:4 (В. Мазурик, 15, Т. Струк, 33-авт., В. Волосінчук, 62, А. Андрусяк, 90+1). Нереалізований пенальті: Б. Струк, 86 (С) 
"Дружба" Драгомирчани - "Авангард" Загвіздя - 0:1 (М. Іванишин, 82)
"Стримба" Липівка - вільна

    І В Н П М О
1  Колос (Братківці) 5 4 0 1 9-3 12
2  Авангард (Загвіздя) 4 3 0 1 15-3 9
3  Дружба (Драгомирчани) 5 3 0 2 8-3 9
4  Бистриця (Старий Лисець) 4 2 2 0 8-4 8
5  ФК Радча 4 2 1 1 6-6 7
6  ФК Клубівці 4 2 1 1 6-11 7
7  Ураган (Черніїв) 3 1 1 1 6-5 4
8  Козацький Острів (Чорнолізці) 4 2 0 2 4-3 6
9  Стримба (Липівка) 4 1 0 3 9-13 3
10  Сокіл (Підлісся) 4 0 1 3 3-7 1
11  Сокіл (Чукалівка) 5 0 0 5 2-18 0

Бомбардири: О. Кудла (Загвіздя) - 6, І. Якубів (Радча) - 5, А. Андрусяк (Братківці), Р. Конобас (Липівка), Н. Чекіс (Загвіздя), В. Трушко (Драгомирчани) і М. Курчій (Клубівці) - по 3 голи.

6 тур. 25 вересня
"Дружба" Драгомирчани - "Сокіл" Чукалівка
"Стримба" Липівка - "Сокіл" Підлісся
ФК "Радча" - ФК "Клубівці"
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Ураган" Черніїв
"Авангард" Загвіздя - "Бистриця" Старий Лисець
"Ураган" Черніїв - вільний

2 ліга. 3 тур
Група А

"Цегельник" Нові Кривотули - "Фортуна" Березівка - 0:3 (А. Савка, 20, Д. Стасюк, 34, М. Федоронько, 85)
"Колос" Пшеничники - "Прикарпаття" Підлужжя - 1:1 (Т. Семчук, 85 - А. Гринчак, 30)
ФК "Марківці" - ФК "Угринів" - 0:5 (Р. Череватий, 13, Д. Семчук, 31, Н. Самочко, 34, М. Стуй, 47, Я. Фенчук, 65)
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - ФК "Старі Кривотули" - 4:1 (І. Григорчак, 7, М. Гайдейчук, 11-п., 31, І. Солом'яний, 87 - А. Цюпер, 78)

    І В Н П Р/М О
1  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 3 3 0 0 9-2 9
2  ФК Угринів 3 2 1 0 13-2 7
3  ФК Старі Кривотули 3 2 0 1 13-7 6
4  Фортуна (Березівка) 3 2 0 1 4-1 6
5  Прикарпаття (Підлужжя) 3 1 1 1 6-2 4
6  Колос (Пшеничники) 3 0 1 2 4-12 1
7 Цегельник (Нові Кривотули) 3 0 1 2 1-9 1
8 ФК Марківці 3 0 0 3 2-17 0

4 тур. 25 вересня
"Фортуна" Березівка - ФК "Старі Кривотули"
ФК "Угринів" - "Козацький Острів-2" Чорнолізці
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Марківці"
"Цегельник" Нові Кривотули - "Колос" Пшеничники

Група Б
ФК "Майдан" - "Сокіл" Угринів - 1:3 ()
ФК "Тязів" - "Інтербур" Єзупіль - 3:2 (В. Кочет, 35, І. Салига, 67, В. Григорчук, 70 - Б. Кудла, 55, Н. Бадюк, 65)
ФК "Вільшаниця" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 0:4 (А. Кабан, 20, Д. Третяк, 44, 52, 66)
"Оболонь" Милування - вільна

    І В Н П Р/М О
1 Дністер-Рітас (с. Побережжя) 3 3 0 0 16-4 9
2 ФК Тязів 3 2 0 1 9-8 6
3 Оболонь (Милування) 2 1 1 0 4-1 4
4 Сокіл (Угринів) 2 1 1 0 4-2 4
5 Інтербур (Єзупіль) 3 1 0 2 8-6 3
6 ФК Вільшаниця 2 0 0 2 2-7 0
7 ФК Майдан 3 0 0 3 2-17 0

4 тур. 25 вересня
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Вільшаниця"
"Сокіл" Угринів - ФК "Тязів"
"Оболонь" Милування - ФК "Майдан"
"Дністер-Рітас" Побережжя - вільний 

ТЛУМАЧ
1 ліга.
 18 тур

"Сокіл" Братишів - ФК "Прибилів" - 1:4
ФК "Остриня" - "Дністер" Нижнів - 2:1
ФК "Грушка" - ФК "Буківна" - 3:1
ФК "Живачів" - ФК "Надорожна" - 4:2
ФК "Хотимир" - ФК "Колінці" - 2:4
ФК "Ісаків" - ФК "Королівка" - 1:1

    І В Н П М О
1  ФК Прибилів 18 16 1 1 49-15 49
2  ФК Живачів 18 13 1 4 58-23 40
3  ФК Грушка 18 12 2 4 55-22 38
4  ФК Колінці 18 12 2 4 37-19 38
5  ФК Королівка  18 7 5 6 17-27 26
6  Дністер (Нижнів) 18 7 3 8 34-26 24
7  ФК Буківна 18 6 4 8 25-31 22
8  ФК Остриня 18 6 3 9 31-31 21
9  ФК Надорожна 18 5 4 9 24-31 19
10  ФК Ісаків 18 4 3 11 19-44 15
11  Сокіл (Братишів) 18 3 2 13 13-53 11
12  ФК Хотимир 18 1 2 15 16-55 5

 

БРАМКИ

Переглядів: 428 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: