Головна » 2016 » Вересень » 12 » Міста і райони. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани. 8-11 вересня
13:27
Міста і райони. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани. 8-11 вересня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Кубок. 1/2 фіналу
"Січ" Микитинці - "Металіст" - 4:0 

Чемпіонат. 10 тур
"Благо" - КіК - 4:2 (Ю. Калакука, 3, А. Стасюк, 25-п., І. Маланюк, 67, Ю. Матіяш, 75 - В. Михнюк, 45, В. Ярмошевич, 90)
"Легіон" - "Бистриця" Хриплин - 4:2 ()
"Хортиця Крихівці - "Бистриця" Вовчинець - 2:0 (М. Гловлюк, 35, І. Данилів, 85)
"Металіст - "Січ" Микитинці - 1:0 (С. Соколов, 80)

    І В Н П М О
1  КіК (Івано-Франківськ) 10 7 1 2 34-24 22
2  Хортиця (Крихівці) 9 7 0 2 27-10 21
3  Легіон (Івано-Франківськ) 10 5 2 3 26-22 17
4  Благо (Івано-Франківськ) 9 4 1 4 20-20 13
5  СІЧ (Микитинці) 10 4 0 6 27-22 12
6  Бистриця (Вовчинець) 9 2 4 3 18-19 10
7  Бистриця (Хриплин) 10 2 1 7 19-37 7
8  Металіст (Івано-Франківськ) 9 2 1 6 16-33 7

Бомбардири: В. Ярмошевич (КіК) - 13, Ю. Калакука ("Благо"), М. Гловлюк (Крихівці) і М. Николишин (Хриплин) - 7, В. Сенько (КіК) і І. Савчак (Микитинці) - по 6, І. Лукинів (Крихівці) і А. Жураківський ("Легіон") - по 5 голів.

БОГОРОДЧАНИ
21 тур  

Грабовець-Забережжя - Старуня - 3:6 (І. Амброзяк, 24, 56, А. Струк, 50 - В. Середюк, 40, 64, А. Чередніченко, 70, 86, І. Чередніченко, 74, Є. Фафлей, 81) 
Старі Богородчани - Глибоке - 6:2 (В. Паливода, 1, 45, В. Байгерич, 15, 25, В. Магдій, 40, Н. Куртин, 88 - І. Паламарчук, 58, 82)
Росільна - Іваниківка - 3:2 (Н. Куртяк, 33, Д. Грай, 35, М. Савчин, 52 - П. Симкович, 18, 23) 
Глибівка - Саджава - 3:0 (В. Семенів, 28, Р. Руснак, 36, Р. Загірняк, 76)
Дзвиняч - Богородчани - 0:0 Вилучення: П. Карабінович - Р. Процак.
Монастирчани - Підгір'я - 1:0 (М. Суслик, 38-п.)
Космач - вихідний 

      І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 20 18 1 1 63-15 55
2 Старі Богородчани 19 15 3 1 70-28 48
3 Монастирчани 20 14 2 4 59-27 44
4 Дзвиняч 20 11 6 3 38-21 39
5 Богородчани 19 10 2 7 31-18 32
6 Саджава 19 7 5 7 42-46 26
7 Іваниківка 19 6 5 8 30-29 23
8 Космач 19 6 5 8 39-52 23
9 Росільна 19 6 2 11 27-43 20
10 Старуня 20 5 4 11 26-35 19
11 Підгір'я 19 4 3 12 25-63 15
12 Грабовець-Забережжя 19 2 2 15 21-52 8
13 Глибоке 20 1 2 17 16-59 5

Бомбардири: М. Суслик (Монастирчани) – 26, Н. Челепіс (Старі Богородчани) - 18 голів. 

Детальніше - Борогодчанська РФФ

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 4 тур
"Колос" Братківці - "Дружба" Драгомирчани - 1:0 (А. Андрусяк, 59)
"Стримба" Липівка - "Сокіл" Чукалівка - 7:1 (В. Дутчак, 3, Дутчак 33, П. Дунда, 40, 90, С. Кукудяк, 60, Р. Конобас, 84, 87 - Б. Струк, 88-п.)
"Козацький острів" Чорнолізці - "Сокіл" Підлісся - 2:1 (В. Федорюк, 27, Б. Павлюк, 52 - О. Кобза, 66)
"Бистриця" Старий Лисець - ФК "Клубівці" - 2:2 (Т. Балан, 8, М. Балаш, 37 - М. Курчій, 41, О. Валько, 90)
"Авангард" Загвіздя - "Ураган" Черніїв - ?
СК "Радча" - вільний

    І В Н П М О
1 Дружба (Драгомирчани) 4 3 0 1 8-2 9
2 Колос (Братківці) 4 3 0 1 5-3 9
3 Бистриця (Старий Лисець) 3 2 1 0 6-2 7
4 Авангард (Загвіздя) 3 2 0 1 14-3 6
5 Козацький Острів (Чорнолізці) 3 2 0 1 4-2 6
6 ФК Радча 3 2 0 1 4-4 6
7 ФК Клубівці 3 1 1 1 5-11 4
8 Ураган (Черніїв) 2 1 0 1 4-3 3
9 Стримба (Липівка) 4 1 0 3 9-13 3
10 Сокіл (Підлісся) 3 0 0 3 1-5 0
11 Сокіл (Чукалівка) 4 0 0 4 2-14 0

Бомбардири (після 3-х турів): О. Кудла (Загвіздя) - 6, І. Якубів (Радча) - 4, Р. Конобас (Липівка), Н. Чекіс (Загвіздя), В. Трушко (Драгомирчани) і М. Курчій (Клубівці) - по 3 голи.

2 ліга. 2 тур
Група А

"Фортуна" Березівка - "Козацький Острів-2" Чорнолізці - 0:1
ФК "Старі Кривотули" - ФК "Марківці" - 8:1
ФК "Угринів" - "Колос" Пшеничники - 7:1 (Н. Самочко, 10, 27, 30, 50, Р. Погорілий, 37, 80, І. Добрянський, 67 - В. Шлемкевич, 43)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Цегельник" Нові Кривотули - 5:0

    І В Н П Р/М О
1 ФК Старі Кривотули 2 2 0 0 12-3 6
2 Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 2 2 0 0 5-1 6
3 ФК Угринів 2 1 1 0 8-2 4
4 Прикарпаття (Підлужжя) 2 1 0 1 5-1 3
5 Фортуна (Березівка) 2 1 0 1 1-1 3
6 Цегельник (Нові Кривотули) 2 0 1 1 1-6 1
7 Колос (Пшеничники) 2 0 0 2 3-11 0
8 ФК Марківці 2 0 0 2 2-12 0

Група Б
"Дністер-Рітас" Побережжя" - ФК "Тязів" - 4:3 (С. Кузенко, 20, В. Крижанівський, 50, 59, В. Коренєв, 82 - В. Кочет, 17, П. Завадовський, 25, В. Босович, 38)
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Майдан" - 6:0 (М. Бідочко, 40, Н. Бадюк, 47, С. Шиндак, 60, 88, А. Коваль, 68, М. Клюнь, 81)
"Сокіл" Угринів - "Оболонь" Милування - 1:1 (В. Красій, 65 - В. Тимчук, 28)
ФК "Вільшаниця" - вільний

    І В Н П Р/М О
1 Дністер-Рітас (с. Побережжя) 2 2 0 0 12-4 6
2 Оболонь (Милування) 2 1 1 0 4-1 4
3 Інтербур (Єзупіль) 2 1 0 1 6-3 3
4 ФК Тязів 2 1 0 1 6-6 3
5 Сокіл (Угринів) 1 0 1 0 1-1 1
6 ФК Вільшаниця 1 0 0 1 2-3 0
7 ФК Майдан 2 0 0 2 1-14 0

ТЛУМАЧ
1 ліга.
17 тур

ФК "Королівка" - "Сокіл" Братишів - 2:0
ФК "Колінці" - ФК "Ісаків" - 4:1
ФК "Надорожна" - ФК "Хотимир" - 3:1
ФК "Буківна" - ФК "Живачів" - 1:2
"Дністер" Нижнів - ФК "Грушка" - 0:1
ФК "Прибилів" - ФК "Остриня" - 3:1

    І В Н П М О
1 ФК Прибилів 17 15 1 1 45-14 46
2 ФК Живачів 17 12 1 4 54-21 37
3 ФК Грушка 17 11 2 4 52-21 35
4 ФК Колінці 17 11 2 4 33-17 35
5 ФК Королівка  17 7 4 6 16-26 25
6 Дністер (Нижнів) 17 7 3 7 33-24 24
7 ФК Буківна 17 6 4 7 24-28 22
8 ФК Надорожна 17 5 4 8 22-27 19
9 ФК Остриня 17 5 3 9 29-30 18
10 ФК Ісаків 17 4 2 11 18-43 14
11 Сокіл (Братишів) 17 3 2 12 12-49 11
12 ФК Хотимир 17 1 2 14 14-51 5

 

БРАМКИ

 

Переглядів: 367 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: