Головна » 2015 » Серпень » 10 » Міста і райони. 9 серпня. Частина ІІ
09:04
Міста і райони. 9 серпня. Частина ІІ

КОСІВ
10 тур
Пістинь - Трач - 3:1
Березів - Вербовець - 0:2
Тюдів - Малий Рожен - 4:0
Шешори - Яблунів - +:-
Слобідка - Старі Кути - 4:2

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Пістинь          10  10  0  0  57-8  30
Березів          10  8  0  2  37-9  24
Шешори         10  7  1  2  28-14  22
Слобідка        10  6  0  4  33-20  18
Вербовець     10  5  1  4  27-16  16
Трач              10  5  0  5  23-35  15
Тюдів             10  4  0  6  34-24  12
Яблунів          10  2  0  8  9-33  6 (знято)
Мал. Рожен    10  2  0  8  10-42  6
Ст. Кути          10  0  0  10  6-63  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 11 тур
Красна - Волосів - 0:5 
Ланчин - Лісна Тарновиця - 0:3
Перерісль - Гаврилівка - 3:0
Камінне - "Нафтовик" Битків - 0:2
Назавизів - Тисменичани - не завершено

Становище команд. І коло
                         І   В  Н  П   М   О
Волосів            11  7  3  1  30-17  24
Тисменичани    10  7  1  2  24-10  22
Перерісль         11  6  1  4  19-13  19
Камінне            11  5  1  5  14-12  16
Гаврилівка        11  5  1  5  25-30  16
Назавизів          10  4  3  3  14-11  15
Ланчин             11  3  3  5  20-25  12
Ліс. Тарновиця  11  3  2  6  18-21  11
Битків               11  3  1  7  8-21   10
Красна              11  2  2  7  8-20   8

2 ліга. 13 тур
Добротів - Саджавка - 5:1 
Пасічна - Середній Майдан - 2:1 
Гвізд - Зелена - 2:1 
Парище - Пнів - +:-
Фитьків - Молодків - 3:3
Стримба - Лоєва - 3:2

Становище команд
                         І   В  Н  П    М    О
Парище            12  10  1  1  43-10  31
Фитьків            12  9  3  0  42-17  30
Добротів           13  8  3  2  44-12  27
Гвізд                13  8  2  3  31-18  26
Стримба           13  7  1  5  34-33  22
Саджавка         13  6  1  6  34-29  19
Зелена             12  5  1  6  29-32  16
Молодків          13  4  1  8  30-51  13
Пнів                 13  3  1  9  18-33  10
Сер. Майдан    13  3  0  10  22-40  9
Пасічна            13  2  3  8  11-25  9
Лоєва               13  1  3  9  15-53  6

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 13 тур
Нижня Липиця - Верхня Липиця - 5:1
Рогатин - Липівка - 3:0
Помонята - Букачівці - 0:5
Бабухів - Добринів - 1:3
Лучинці - Долиняни - 4:1
Юнашків - вільний від гри

Становище команд
                   І   В  Н  П   М   О
Лучинці      11  9  2  0  28-9  29
Добринів     12  7  2  3  22-13  23
​Бабухів      12  6  5  1  24-16  23
Н. Липиця   12  6  3  3  37-22  21
Рогатин       12  6  2  4  27-18  20
Липівка       12  6  0  6  35-24  18
Букачівці     12  5  1  6  20-20  16
Юнашків     10  3  4  3  21-19  13
В. Липиця   12  3  3  6  18-22  12
Помонята    11  1  0  10  15-40  3
Долиняни    12  1  0  11  16-60  3
Васючин     з н я т о

1 ліга. 13 тур
Козарі - Воскресінці - 3:1
Пуків - Колоколин - 6:0
Чесники - Путятинці - 0:0 (у Путятинцях)
Кліщівна - Підвиння - 3:0
Жовчів - Черче - 1:2
Загір’я - Конюшки - 2:3

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    13  11  1  1  51-12  34
Кліщівна     13  11  0  2  39-16  33
Загір'я        13  9  2  2  39-17  29
Черче         13  7  1  5  31-26  22
Пуків          13  6  2  5  21-19  20
Жовчів        13  6  1  6  24-29  19
Воскресінці 13  6  0  7  39-30  18
Козарі         13  5  3  5  26-25  18

2 ліга. 15 тур 
Заланів - Руда - 1:3
Беньківці - Фрага - 3:3
Явче - Яглуш - 1:1
Чернів - Залужжя - 0:3
Підкамінь - Сарники - 1:1
Приозерне - вільне від гри

Становище лідерів
                   І   В  Н  П     М     О
Залужжя    13  11  1  1  37-11  34
Яглуш        14  10  2  2  30-13  32
Руда          14  9  3  2  39-15  30
Явче          14  7  4  3  40-23  25
Підкамінь    14  7  1  6  21-21  22
Фрага         13  5  2  6  23-27  17
Беньківці    14  5  2  7  22-26  17
Сарники      13  4  5  4  22-18  17

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга
11 тур
Суходіл - Лоп'янка - 4:3
Нижній Струтин - Вільхівка - 4:0
Брошнів - Берлоги - 0:1
Цінева - Сваричів - 1:5
Рожнятів - вільний від гри

Становище команд
                      І   В Н П     М   О
Сваричів       10  8  1  1  29-9  25
Рожнятів       9  7  1  1  19-3  22
Ниж. Струтин 10  6  1  3  30-19  19
Вільхівка       10  5  0  5  19-20  15
Брошнів        10  4  1  5  14-15  13
Лоп'янка        10  4  1  5  15-22  13
Суходіл         9  3  2  4  23-24  11
Берлоги         10  3  0  7  11-30  9
Цінева           10  0  1  9  15-33  1

2 ліга. 12 тур
Сливки - Закерничне - 0:6
Дуба - Вільхівка-2 - 2:2
Небилів - Спас - 3:0
Ясень - Іванівка-Ясеновець - 2:0
Петранка - Верхній Струтин - 1:0
Креховичі - Вербівка - 4:1

Становище лідерів
                     І    В Н П     М      О
Закерничне  12  9  2  1  49-14  29
Небилів        12  9  2  1  33-17  29
Креховичі     12  9  1  2  34-11  28
Ясень           12  9  1  2  32-16  28
Дуба             12  4  2  6  30-27  14
В. Струтин    12  4  2  6  21-22  14
Сливки         12  4  2  6  22-35  14

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 14 тур
Задубрівці - Потічок  - 0:1
Прутівка - Борщів - 1:1
Белелуя - Видинів - 1:4
Стецева - Вовчківці - 0:5
Підвисоке - Устя - 6:1
Залуччя - Будилів - 2:1
Джурів - вільний від гри

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці   13  12  0  1  55-11  36
Борщів      13  8  2  3  27-15  26
Видинів      13  8  0  5  28-17  24
Будилів     13  7  1  5  28-14  22
Підвисоке   13  6  4  3  26-14  22
Прутівка     13  6  4  3  22-18  22 
Белелуя     13  6  2  5  24-23  20
Залуччя      13  5  2  6  15-29  17
Задубрівці  13  4  5  4  18-13  17
Стецева      13  3  2  8  17-29  11
Потічок       13  3  1  9  11-30  10
Джурів        12  2  1  9  20-43  7
Устя            13  1  2  10  12-47  5

2 ліга. 14 тур
Ганьківці - Попельники - 1:1
Іллінці - Келихів - 2:1
Балинці - Олешків - 2:0
Трійця - Русів - 1:1
"Стара Сеньйора" Заболотів - Новоселиця - 0:3
ФК "Кулачин" Снятин - Рудники - 2:4
Любківці - Красноставці - 5:2

Становище команд
                      
І   В Н П    М    О
Рудники        14  9  3  2  39-20  30
Русів            14  8  4  2  27-11  28
Трійця           14  8  3  3  26-15  27
Попельники   14  8  2  4  28-18  26
Балинці         14  8  1  5  27-24  25
Іллінці            14  7  1  6  29-36  22
Снятин           14  6  4  4  28-26  22
Новоселиця   14  7  0  7  26-22  21
Ганьківці        14  5  4  5  23-19  19
Любківці         14  5  0  9  25-30  15
Келихів          14  4  2  8  26-32  14
Олешків         14  3  4  7  28-31  13
Красноставці  14  3  1  10  21-42  10
Заболотів       14  2  1  11  18-46  7

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 13 тур
Драгомирчани - Черніїв - 2:0
Чорнолізці - Загвіздя - 3:1
Липівка - Лисець - 0:0
Радча - Чукалівка - 6:1
Старий Лисець - Пшеничники - 7:1
Єзупіль - Клубівці - 4:1
Підлісся - Павлівка - 0:0

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      13  10  2  1  37-11  32
Павлівка         13  7  4  2  27-13  25
Загвіздя         13  7  3  3  32-14  24
Лисець           13  7  2  4  24-12  23
​Єзупіль           13  7  1  5  27-21  22
Черніїв            12  6  3  3  30-21  21
Драгомирчани 13  4  6  3  19-13  18
Клубівці          12  5  2  5  21-23  17
Липівка           14  4  5  5  20-27  17
Радча             14  5  1  8  28-36  16
Підлісся          13  4  2  7  18-23  14
Ст. Лисець      13  3  5  5  26-28  14
Чукалівка        12  1  2  9  10-42  5
Пшеничники    12  1  0  11  11-47  3

1 ліга. 11 тур
Одаї - Тязів - не відбувся
Старі Кривотули - ФК "Угринів" - 3:3 
Стриганці - Березівка - -:+ 
Стебник - Довге - 3:2 
Підлужжя - "Сокіл" Угринів - 1:1 
Марківці - Милування - 0:6
Перенесені матчі 
Милування - "Сокіл" Угринів - 5:2
Тязів - Старі Кривотули - 0:1

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  11  7  2  2  28-14  23
Милування      11  7  1  3  30-20  22
Стебник           11  6  4  1  32-19  22
Березівка        11  6  3  2  24-15  21
"Сокіл" У         11  5  2  4  24-28  17
Тязів               10  4  4  2  25-9  16
Підлужжя        10  4  3  3  34-21  15
ФК "Угринів"   11  4  3  4  18-20  15
Довге              11  4  2  5  33-19  14
Одаї               8  2  0  6  18-29  6
Марківці          11  1  0  10  18-57  3
Стриганці        10  1  0  9  17-50  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 14 тур
Буківна - Прибилів
Остриня - Королівка - 3:2
Ісаків - Надорожна - 0:0
Олеша - Колінці - 3:1
Грушка - Нижнів - 5:2
Гарасимів - Живачів - 0:3

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       14  11  1  2  39-12  34
Грушка        14  10  1  3  35-20  31
Остриня       14  9  2  3  34-21  29
Прибилів      13  7  4  2  34-16  25
Колінці         14  6  1  7  19-16  19
Нижнів         14  5  4  5  33-31  19
Ісаків           14  5  4  5  27-28  19
​Надорожна   14  4  6  4  18-16  18
Буківна        13  4  4  5  22-21  16
Королівка     14  4  2  8  27-30  14
Олеша          14  1  1  12  16-59  4
Гарасимів     14  0  4  10  19-51  4

2 ліга
Група А. 10 тур

"Єдність" Грушка - Братишів - 3:5
Петрилів - Вікняни - 1:3
Гостів - Олешів - 3:0
Палагичі - Локітка - 5:0

Становище команд
                     І   В  Н  П    М    О
Братишів      10  9  1  0  43-10  28
Вікняни         10  7  3  0  29-6  24
Гостів           10  6  1  3  37-20  19
Локітка         10  5  1  4  21-25  16
Палагичі       10  4  1  5  18-23  13
"Єдність" Гр. 10  3  0  7  14-39  9
Петрилів       10  1  1  8  12-29  4
Олешів         10  0  2  8  6-28  2

Група Б. 13 тур
Озеряни - Живачів-2 - 1:0
"Дністер" Підвербці - Хотимир - 3:2
Жуків - Пужники - 0:1
Яківка - ФК "Підвербці" - 3:0

Становище команд
                         І  В  Н  П   М    О
Хотимир           13  9  1  3  35-10  28
Бортники          12  8  2  2  31-9  26
Жуків               13  7  1  5  29-16  22
Яківка              11  6  3  2  25-8  21
Пужники           10  5  2  3  13-12  17
"Дністер" Підв. 12  5  1  6  21-41  16
Озеряни           12  4  2  6  17-23  14
ФК "Підвербці" 10  2  2  6  8-21  8
Живачів-2         13  0  0  13  7-56  0

БРАМКИ

 

Переглядів: 446 | Додав: bramki | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Одаї - Тязів -;+
Старі Кривотули - ФК "Угринів" 3 - 3
Стриганці - Березівка - ; +
Стебник - Довге 3 - 2
Підлужжя - "Сокіл" Угринів 1 - 1
Марківці - Милування 0 - 6

Ім`я *:
Email *:
Код *: