Головна » 2014 » Травень » 12 » Міста і райони. 9 і 11 травня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
10:16
Міста і райони. 9 і 11 травня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Чемпіонат ще не стартував

ГОРОДЕНКА

Кубок. 1 етап
Рашків - Олієво-Королівка - 1:2
Слобідка - Семенівка - 2:4
Топорівці - Котиківка - 0:5
Кунисівці - Чортовець - 3:3 (д. ч.) - матч не завершено
Острівець - Ясенів-Пільний - 2:3
Городниця - Лука - 2:3
Стрільче - Воронів - 4:2
Копачинці - Колінки - 3:0
Семаківці - Сороки - 1:7
Рогиня - Виноград - 1:3
Поточище - Михальче - 2:3
Корнів - Чернятин - 3:6
Серафинці - Глушків - 1:1, по пен. - 5:4

1 ліга. 3 тур

Ясенів-Пільний - Топорівці - 4:1
Торговиця - Олієво-Королівка - 3:2 
Воронів - Лука - 0:5 
Котиківка - Семенівка - 1:1 
Колінки - Чернятин - 3:5
Глушків - Чортовець - перенесено

Становище команд
                        I  В  Н  П    М  O
Чернятин          3  3  0  0  15-3  9
Ясенів-Пільний 3  3  0  0  15-3  9
Торговиця         3  3  0  0  8-3  9
Лука                 3  2  1  0  13-4  7
Семенівка         3  1  2  0  6-5  5
Колінки             3  1  0  2  6-8  3
Чортовець         2  1  0  1  2-4  3
Воронів             3  1  0  2  5-13  3
Котиківка           3  0  1  2  1-7  1
Ол.-Королівка   3  0  0  3  4-7  0
Глушків             2  0  0  2  1-7  0
Топорівці           3  0  0  3  2-14  0

КОЛОМИЯ

Кубок. 1/8 фіналу
Торговиця - Спас - 2:1
Черемхів - Струпків - 0:1
Сопів - Ценява - 5:0
Семаківці - Жукотин - 1:0
Матеївці - Дебеславці - 3:2
Велика Кам'янка - Підгайчики - 6:2
Коршів - Воскресинці - матч не завершено
Печеніжин - Угорники - 2:0

1 ліга. 5 тур

Верхній Вербіж - Коршів - 0:3
Струпків - Мала Кам`янка - 2:0
Спас - Угорники - 2:1
Жукотин - Воскресинці - 3:1
Семаківці - Молодятин - 2:0
Матеївці - Лісний Хлібичин - 1:2
Дебеславці - Печеніжин - 0:0

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Струпків          5  5  0  0  14-1  15
Жукотин          5  4  1  0  11-3  13
Ліс. Хлібичин   5  3  1  1  8-8  10 
Коршів            5  3  0  2  11-6  9 
Угорники         5  2  1  2  6-6  7
Воскресинці    5  2  1  2  11-12  7
Печеніжин        5  2  1  2  8-9  7 
Матеївці          5  2  0  3  9-9  6 
Спас                 5  2  0  3  8-9  6
Семаківці          5  2  0  3  6-7  6 
Мала Кам`янка 5  2  0  3  9-11  6
Верхній Вербіж 5  1  2  2  5-6  5
Дебеславці       5  1  1  3  3-9  4
Молодятин        5  0  0  5  0-13  0

2 ліга. 4 тур

Черемхів - Голосків - 1:2
Торговиця - Лісна Слобідка - 4:1
Ворона - Королівка-Корнич - 1:5
Ковалівка - Іванівці - 0:3
Сопів - Підгайчики - 0:1
Джурків - Ценява - 2:3

Становище команд 
                     I  В  Н  П    М  O
Черемхів       4  3  0  1  11-6  9
Торговиця      4  2  2  0  10-6  8  
Ковалівка      4  2  1  1  10-9  7 
Підгайчики     4  2  1  1  7-6   7
Ценява          4  2  1  1  6-5   7
Сопів             3  2  0  1  8-2  6  
Іванівці          4  2  0  2  8-5  6
Голосків         3  1  2  0  5-4  5 
Королівка-Корнич 4  1  1  2  11-9  4
Вел. Кам'янка 3  1  1  1  5-5   4
Ліс. Слобідка 4  1  1  2  3-7   4
Джурків         3  0  0  3  4-14  0 
Ворона          4  0  0  4  1-11  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

2 тур
Рожнів - Пістинь - 0:3
Трач - Яблунів - 1:8
Кути - Малий Рожин - 1:0
Шешори - Старі Кути - 3:1
Хімчин - Вербовець - 2:7
Тюдів - Березів - 1:1

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Пістинь           2  2  0  0  16-0  6
Яблунів          2  2  0  0  11-3  6
Вербовець      2  2  0  0  10-3  6 
Шешори          2  2  0  0  6-3  6  
Березів           2  1  1  0  10-2  4
Старі Кути       2  1  0  1  5-3  3
Кути                2  1  0  1  3-3  3 
Тюдів              2  0  1  1  2-4  1  
Малий Рожин  2  0  0  2  2-4  0
Рожнів            1  0  0  1  0-3  0 
Слобідка         1  0  0  1  1-9  0
Хімчин             2  0  0  2  2-11  0
Трач                2  0  0  2  1-21  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 3 тур
Вовчківці - Стецева - 6:1
Княже - Видинів - 4:7
Прутівка - Джурів - 1:0
Белелуя - Залуччя - 3:1
Задубрівці - Потічок - 3:2
Підвисоке - Борщів - 1:1
Тулуків - Устя - 8:2

Становище команд
                     I  В  Н  П    М   O
Прутівка        3  3  0  0  11-3  9
Вовчківці       3  2  1  0  8-1  7
Видинів         3  2  1  0  11-5  7
Задубрівці     3  2  1  0  5-3  7
Тулуків          3  1  2  0  10-4  5
Підвисоке      3  1  2  0  9-5  5
Борщів          3  1  2  0  4-3  5
Белелуя        3  1  1  1  6-5  4
Княже           2  0  1  1  5-8  1
Джурів          3  0  1  2  1-4  1
Потічок          3  0  1  2  5-9  1
Стецева         3  0  1  2  2-10  1
Залуччя         2  0  0  2  3-9  0
Устя               3  0  0  3  4-15  0

2 ліга. 2 тур
Група А

Любківці - Русів - 2:0
Завалля - Будилів - 1:5
Шевченкове - Орелець - 1:2
Келихів - Красноставці - 4:1
Група Б
Новоселиця - Попельники - 4:3
Іллінці - Тростянець - 4:1
Балинці - Рудники - 6:0
Трійця - Заболотів - 0:2

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ









 

Переглядів: 546 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
колінки-чернятин 3-5дор.1-2юн.глушків -перенесно.

2  
Дякую!

Ім`я *:
Email *:
Код *: