ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Фінал
Микитинці - "Легіон" - 1:1, по пен. - 5:3
Чемпіонат. 1 тур
Крихівці - "Штурмовик" - 2:1
Вовчинець - "Ярковиця" - 1:0
Хриплин - ТДВ "БМФ-ІФ-буд-Сокіл" - 2:0
"Благо" - Микитинці - 1:1 (14 травня)
"Легіон" - вихідний
ГАЛИЧ
1 ліга. 2 тур
"Північ"
Бовшів - Задністрянськ - 2:0
Медуха - Кінашів - 3:1
Яблунів - Тустань - 4:0
Слобода - Більшівці - 1:2
"Південь"
Блюдники - Дубівці - 3:0
Маріямпіль - Крилос-2 - 3:1
Залуква - Вікторів - 1:1
Крилос - Комарів - 2:1
Мединя - Кінчаки - 8:0
2 ліга. 2 тур
"Північ"
Придністров'я - Старий Мартинів - 4:4
Новий Мартинів - Ганівці - 6:0
Бринь - Височанка - 5:3
"Південь"
Вигівка - Насташино - 6:1
Підшумлянці - Куропатники - 4:1
Скоморохи - Курів
Дем'янів - Жалибори
Детальніше - Галицька РФФ
РОГАТИН
Кубок. 1/16 фіналу
Приозерне - Букачівці - 1:4
Липівка - Путятинці - 4:0
Чесники - Кліщівна - 1:3
Добринів - Васючин - 1:0
Руда - Яглуш - 1:0
Підкамінь - Потік - 1:6
Вербилівці - Світанок - 1:6
Пуків - Помонята - 2:4
Лучинці - Явче - 3:0
Юнашків - Бабухів - 3:3, пен. - 8:7
Жовчів - Підвиння - 3:0
Верхня Липиця - Долиняни - 5:3
Обельниця - Козарі - 1:0
Рогатин - Сарники - 3:2
Черче - Воскресінці - 2:2, пен. - 2:4
Нижня Липиця - Колоколин - 3:1
Детальніше - Футбол Рогатинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 3 тур
Клубівці - Радча - 0:0
Загвіздя - Чукалівка - 3:0
Старий Лисець - Драгомирчани - 1:0
Липівка - Чорнолізці - 1:2
Старі Кривотули - Єзупіль - 1:1
Підлісся - Черніїв - 2:1
Становище команд
І В Н П М О
Радча 3 2 1 0 6-2 7
Підлісся 3 2 1 0 6-3 7
Ст. Кривотули 3 2 1 0 5-2 7
Ст. Лисець 3 2 0 1 6-4 6
Черніїв 3 1 1 1 6-5 4
Загвіздя 2 1 0 1 4-3 3
Єзупіль 3 0 3 0 4-4 3
Драгомирчани 3 1 0 2 2-3 3
Чорнолізці 3 1 0 2 4-7 3
Липівка 3 0 1 2 2-4 1
Клубівці 2 0 1 1 1-3 1
Чукалівка 3 0 1 2 1-7 1
1 ліга. 2 тур
Пшеничники - Довге - 3:2
Сілець - Нові Кривотули - 2:4
Тязів - Одаї - 1:2
Вільшаниця - Павлівка - 0:1
Березівка - Стебник - 1:1
Підлужжя - Стриганці - 2:0
ТЛУМАЧ
Кубок 1/8 фіналу
Грушка - Прибилів - 3:4 (д. ч.)
Гарасимів - Колінці - 3:2 (д. ч.)
Гринівці - Палагичі - 2:4 (д. ч.)
Ісаків - Підвербці - 4:2
Локітка - Надорожна - 1:4
Нижнів - ФК "Тлумач" - 8:1
Живачів - Остриня - 1:0
Яківка - Королівка - 5:0
1 ліга. 6 тур
Ісаків - Підвербці - 2:0
Грушка - Жуків - +:-
Прибилів - Олеша - 6:2
Палагичі - Живачів - 0:1
Надорожна - ФК "Тлумач" - 1:1
Остриня - Колінці - 1:1
Нижнів - Королівка - 2:0
Становище команд
І В Н П М О
Прибилів 6 6 0 0 29-7 18
Живачів 6 4 0 2 15-7 12
Грушка 6 4 0 2 17-11 12
Нижнів 6 4 0 2 15-18 12
Ісаків 6 3 1 2 12-6 10
Королівка 6 2 2 2 6-8 8
Остриня 6 2 2 2 7-10 8
Колінці 6 2 2 2 6-9 8
ФК "Тлумач" 6 2 1 3 8-7 7
Палагичі 6 1 2 3 7-9 5
Підвербці 6 1 2 3 7-15 5
Надорожна 6 1 2 2 6-17 5
Олеша 6 1 1 4 6-11 4
Жуків 6 1 1 4 6-11 4
2 ліга. 3 тур
Група А
Гарасимів - Хотимир - 3:1
Яківка - Озеряни - 5:0
Бортники - Гринівці - 2:2
Живачів-2 - Пужники - 0:9
Група Б
Вікняни - Олешів - 2:1
Локітка - Братишів - 1:8
Петрилів - Антонівка - 1:1
Буківна - Гостів - 1:1
БРАМКИ
|