Головна » 2013 » Червень » 10 » Міста і райони. 9 червня. ВСІ результати і таблиці
09:32
Міста і райони. 9 червня. ВСІ результати і таблиці
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

5 тур
Опришівці - Вовчинець - 0:1
Крихівці - Микитинці - 0:1
Угорники - "Удар-Громадський Форум" - 3:1
"Ярковиця" - "Благо" - 0:4
Хриплин - "Легіон" - 0:1

Становище команд
                  І В Н П   М   О
Крихівці     5 4 0 1  8-4   12
Микитинці   5 3 1 1  16-8 10
"Легіон"      4 3 0 1  8-4    9
Опришівці   4 3 0 1  6-3    9
"Удар-Громадський
форум"       5 2 1 2  10-6   7
Вовчинець 5 2 0 3  5-10   6
Хриплин     5 1 1 3  5-8     4
Угорники    5 1 1 3  12-23 4
"Благо"      5 2 0 3  12-8   3
Ярковиця" 5 1 0 4  4-13   3

БОГОРОДЧАНЩИНА

Кубок. 1/8 фіналу (попередній етап). Перші матчі
Іваниківка – Грабовець - 2:3
Маркова-Бабче – Старуня - 3:1
Підгір’я – Космач 0:8
Горохолина – Росільна - 2:1
Саджава – Монастирчани - 2:2
Глибівка – Глибоке - 7:0


ВЕРХОВИНЩИНА

2 тур
"Лісгоп" Верховина - "Черемош" Верховина - 2:0
Ільці - Криворівня - 0:3
Буковець - Верхній Ясенів - 2:3

Становище команд
                   І В Н П  М   О
Криворівня  2 2 0 0 6-1  6
"Лісгосп"      2 2 0 0 3-0  6
"Черемош"   2 1 0 1 5-3  3
Верх. Ясенів2 1 0 1 3-3  3
Буковець    2 0 0 2 3-6  0
Ільці           2 0 0 2 1-8  0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

Кубок. 1/4 фіналу
Задністрянськ - Блюдники - 3:1
Комарів - Жалибори - 1:2
Яблунів - Бовшів - 0:1
Крилос - Більшівці - 1:4 

2 ліга. 4 тур
Вигівка - Водники - 2:1
Медуха - Нараївка - 2:1
Маріямпіль - Сокіл - +:-
Насташино - Дубівці - 5:1
Тустань - Загір'я - 3:1

Становище команд
                 І В Н П  М    О
Насташино 4 4 0 0 17-2 12
Медуха     4 4 0 0 6-1   12
Маріямпіль 4 3 0 1 6-3  9
Тустань     4 2 2 0 7-3   8
Дубівці      4 2 1 1 9-6   7
Крилос      3 1 2 0 5-2   5
Нараївка   4 1 0 3 6-7   3
Вигівка     4 1 0 3 2-6   3
Залуква    3 1 0 2 2-8   3
Загір'я      4 1 0 3 6-13  3
Водники   4 0 1 3 3-7   1
Сокіл        4 0 0 4 1-12 0

3 ліга. 5 тур
Острів - Придністров'я - 4:1
Межигірці - Підшумлянці - 0:3
Кінчаки - Крилос-2 - 2:0
Ганівці - Бринь - 2:1
Курів - Куропатники - 5:1
Матч 2 туру
Ст. Мартинів - Колодіїв - 2:2

Становище команд
                    І В Н П  М   О
Кінчаки        5 5 0 0 21-2 15
Блюдники    3 3 0 0 9-2    9
Курів            4 3 0 1 9-3    9
Колодіїв       4 2 2 0 11-6  8
Ганівці          5 2 1 2 8-7   7
Бринь           4 2 0 2 9-9   6
Підшумлянці  5 2 0 3 7-10 6
Крилос-2       4 1 1 2 3-5    4
Острів           4 1 1 2 5-9   4
Куропатники 4 1 0 3 8-14  3
Придністров'я 4 1 0 3 4-14 3
Ст. Мартинів  4 0 2 2 4-9   2
Межигірці      4 0 1 3 2-10  1

Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 6 тур
Ясенів-Пільний - Вербівці - 6:3
Серафинці - Торговиця - 5:3 
Олієво-Королівка - Чернятин - 1:4
Воронів - Котиківка - 1:0
Семенівка - Топорівці - 3:1 
Колінки - Лука - 2:4

Становище команд 
                      І  В Н П    М     О
Серафинці      6  5 0 1  21-9   15
Воронів           5  4 1 0  10-4   13
Чернятин         6  3 1 2  18-10  10
Яс.-Пільний     5  3 1 1  14-10  10
Ол.-Королівка 6  2 2 2  12-12  8
Вербівці          6  2 2 2  12-13  8
Лука               6  2 1 3  21-19  7
Торговиця       5  2 1 2  13-11  7
Семенівка      5  1 2 2  10-16   5
Чортовець      5  2 1 2  11-15  4
Топорівці        6  1 1 4  3-13    4
Котиківка       6  1 0 5  4-7      3
Колінки          5  0 3 2  9-15    3

2 ліга. 5 тур
1 підгрупа
Росохач - Слобідка - 1:1
Рогиня - Глушків - -:+
Виноград - Тишківці - 5:1
Острівець - Сороки - перенесена 

Становище команд
               І  В  Н  П    М     О
Рашків     4  3  1  0  19-6   10
Тишківці  5  3  1  1  16-10  10
Глушків    4  3  0  1   8-3    9 
Виноград  4  2  0  2  11-10  6
Росохач    5  1  2  2  5-10   5
Острівець 3  1  1  1  7-6     4
Сороки     4  1  1  2  11-12 4
Слобідка  4  1  1  2  9-17    4
Рогиня      5  0  1  4  8-20   1

2 підгрупа
Поточище - Стрільче - 1:2
Пробабин - Семаківці - 4:1
Михальче - Кунисівці - 3:2
Чернелиця - Копачинці - 1:1
Раковець - Городниця - +:-

Становище команд
                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      5  5  0  0  20-6   15
Поточище      5  4  0  1  16-4   12
Михальче      5  3  1  1  16-13  10
Стрільче        5  2  3  0  8-5      9
Семаківці      5  2  1  2  10-9     7
Кунисівці       5  2  0  3  12-10  6
Раковець       5  2  0  3  9-19    6
Городниця     5  1  0  4  13-11  3
Копачинці      5  0  2  3  7-14   2
Чернелиця     5  0  1  4  5-25   1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 6 тур 
Міжріччя - ТФК Тяпче - 1:1
Тисів - Старий Мізунь - 4:0
Яворів - "Свіча" Тяпче - 1:2
ФК "Долина" - Надіїв - 3:1
Солуків - Белеїв - 2:0
Гошів - Велика Тур'я - 2:0

Становище команд
                         І  В Н  П     М    О
"Свіча" Тяпче    6  6  0  0  38-7  18
ФК "Долина"      6  5  0  1  17-9  15 
Міжріччя           6  4  2  0  24-7  14
Велика Тур'я     6  4  0  2  15-9  12 
Надіїв               6  3  0  3  7-7     9  
Гошів                6  2  1  3  10-14  7 
ТФК Тяпче        6  2  1  3  12-17  7    
Ст. Мізунь         6  2  0  4  10-13  6  
Тисів                6  2  0  4  8-19    6  
Яворів              6  1  1  4  10-19  4 
Солуків            6  1  1  4  10-24  4 
Белеїв              6  1  0  5  5-21   3 

2 ліга. 6 тур
Підбереж – Розточки - 1:3
Кальна - Раків - 5:3
Кропивник - Княжолука - 3:8
Підліски - Слобода-Долинська - 0:4
Шевченкове - Одиниця - 2:3

Становище команд
                         І В Н П  М    О
Княжолука        6 5 1 0 24-7 16 
Новошин           5 4 0 1 15-5  12  
Сл.-Долинська  6 4 0 2 16-7  12 
Одиниця           5 4 0 1 15-8  12
Розточки           5 3 1 1 20-6  10  
Кальна             5 3 0 2 12-10  9 
Шевченково      4 3 0 1 8-6    9   
Гузііїв               5 2 1 2 10-7   7
Раків                6 2 1 3 15-22  7 
Підбереж          6 1 0 5 9-21  3  
Підліски            4 0 0 4 3-14  0  
Кропивник        4 0 0 4 6-19  0
Станківці          5 0 0 5 6-27  0   
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ
 
3 тур
«Євробуд-Олімпія» – «Дністер» - 2:2
Збора – Хотінь - 1:0

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 3 2 1 0  12-4  7
Збора                    3 3 0 0  10-6  9
"Дністер"               3 1 1 1  8-7    4
"УТОГ-Іскра"         1 0 0 1  4-6    0
Хотінь                   2 0 0 2  1-5    0
"Червона Валіза"   1 0 0 1  3-10  0

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 7 тур
Студінка - Довге-Калуське - 4:1 
Гуменів - Довгий Войнилів - 2:0
Голинь - Сівка-Калуська - 3:0
Старий Угринів - Вістова - 1:3
Підгірки - Станькова - 1:1 
Верхня - Перекоси  - 3:1

Становище команд
                   І  В  Н  П   М       О
Станькова   7  6  1  0  19-5    19 
Студінка      7  4  2  1  16-12  14 
Верхня        7  4  1  2  16-9    13 
Голинь         7  4  0  3  14-8   12
Д. Войнилів  7  4  0  3  11-13  12 
Гуменів        7  3  1  3  8-12   10
 Вістова        7  2  3  2  9-8     9
Д.-Калуське 7  2  2  3  11-15  8  
Підгірки       7  2  1  4  9-12    7  
Ст. Угринів  7  2  0  5  9-14    6  
С.-Калуська 7  1  3  3  7-12   6  
Перекоси     7  1  0  6  4-13   3

2 ліга 
1 зона. 7 тур
Грабівка - Середній Бабин  - 1:1
Добровляни - Боднарів  - 1:5
Кадобна - Бережниця - 5:0
Новиця - Бабин Зарічний  - 0:1
Перевозець - Підмихайля - 3:1

Становище команд
                  І В Н П   М      О
Б.-Зарічний 6 6 0 0 14-0   18
Грабівка     7 5 1 1 16-7   16
Перевозець 7 5 1 1 13-6   16
Боднарів     7 4 0 3 17-12  12 
Підмихайля 7 3 1 3 12-11  10  
Кадобна     7 2 1 4 11-12   7 
Б.-Середній 6 2 1 3 11-13  7
Новиця       7 1 3 3 10-15   6
Добровляни 7 1 1 5 8-18   4 
Бережниця  7 0 1 6 6-24   1

2 зона. 7 тур
Лука - Томашівці - 8:0
Станькова-2 - Войнилів  - 2:4
Негівці - Довпотів  - 2:0
Копанки - Довжка  - 3:1
Дубовиця - Слобідка - 1:2

Становище команд
                   І В Н П  М     О
Войнилів     7 5 1 1 24-6   16
Лука           7 3 4 0 17-4   13
Негівці        6 3 2 1 13-8   11 
Слобідка     7 3 2 2 13-12  11 
Станькова-2 6 3 1 2 17-9  10   
Копанки      6 3 1 2 10-10  10
Завадка      6 3 0 3 11-7   9 
Довпотів      6 2 2 2 6-5    8   
Томашівці    6 2 1 3 6-19   7  
Дубовиця    6 0 2 4 4-13   2  
Довжка       7 0 0 7 5-33   0


КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 9 тур
Воскресинці - Мала Кам'янка  - 2:1
Шепарівці - Іванівці  - 3:1
Семаківці - Струпків  - 1:1
Лісний Хлібичин - Угорники  - 4:0
Молодятин - Дебеславці  - 5:1
Коршів - Спас  - 7:1
Верхній Вербіж - Жукотин - 1:1

Становище команд 
                   І  В  Н  П    М     О 
Струпків      9  6  3  0  28-4   20
Коршів         9  6  0  3  22-11  18 
Семаківці     9  5  3  1  17-8   18
Жукотин       9  5  3  1  13-6   18 
Воскресинці 9  5  2  2  12-7   17 
В. Вербіж     9  4  2  3  10-10  14  
Л. Хлібичин  9  4  2  3  10-14  14  
Угорники     9  4  0  5  12-19  12 
М. Кам'янка  9  3  2  4  12-15  11 
Спас            9  3  0  6  10-12   9 
Молодятин   9  2  2  4  10-11   8 
Дебеславці  9  2  2  5  6-15    8 
Іванівці       9  2  0  7  9-19    6
Шепарівці    9  1  1  7  6-17    4

2 ліга. 9 тур
Черемхів - Печеніжин - 3:1 
Лісна Слобідка - Годи-Добровідка - 2:0
Голосків - Матеївці  - 1:3
Велика Кам'янка - Сопів  - 7:2
Джурків - Ворона - 
Ковалівка - Корнич - 2:3
Підгайчики - Ценява - 2:2

Становище команд
                           І  В Н П   М     О
Печеніжин           8  6 1 1 11-5   19
Велика Кам’янка 8  6 0 2 25-11  18
Ценява               9  4 4 1 15-10  16  
Матеївці              8  4 3 1 22-10  15 
Лісна Слобідка    8  4 3 1 17-7   15 
Королівка-Корнич 9  4 3 2 11-15  15   
Черемхів             8  3 2 3 14-11  11 
Годи-Добровідка 8  3 1 4 6-12    10 
Голосків              8  2 2 4 9-13    8  
Джурків              8  2 2 4 11-17   8 
Ковалівка           9  1 4 4 11-12   7
Сопів                  8  1 2 5 7-17    5  
Підгайчики         9  0 1 8 11-30   1  
Ворона               знята


КОСІВЩИНА

3 тур
Тюдів - Рожнів - 1:3
Вербовець - Старі Кути - 2:0
Березів - Хімчин - 3:2
Слобідка - Пістинь - 0:9
Шешори - Яблунів - 2:0

Становище команд
                  І В Н П   М    О
Рожнів        3 3 0 0  9-5   9
Пістинь       3 2 1 0  14-4  7
Березів      3 2 1 0  10-5  7
Вербовець  3 2 0 1  8-5   6
Тюдів         3 2 0 1  8-6   6
Шешори      3 1 1 1  4-3   4
Слобідка    3 1 1 1  2-10  4
Ст. Кути      3 0 0 3  5-10  0
Хімчин        3 0 0 3  5-10  0
Яблунів      3 0 0 3  1-8    0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 5 тур
Назавизів - Волосів - 3:3
Пнів - Гаврилівка - 1:5
Красна - Перерісль - 1:1
Камінне - Фитьків - 1:2
Тисменичани - Лісна Тарновиця - 2:2

Становище команд
                        І В Н П  М     О
Перерісль         4 3 1 0 11-2   10 
Гаврилівка        4 3 1 0 9-2    10 
Фитьків             5 3 0 2 13-11 9
Тисменичани     5 2 2 1 9-6    8  
Красна             5 2 2 1 9-7     8
Л. Тарновиця    5 1 4 0 11-8   7 
Назавизів          4 1 2 1 9-7    5
Волосів             4 1 1 2 6-9    4
Пнів                  5 1 1 3 6-19  4 
Камінне            5 0 2 3 3-8    2  
"Нафтовик" Б    4 0 0 4 2-9    0

2 ліга. 5 тур
Середній Майдан - Молодків - 2:1
Пасічна - Гвізд - 2:4
Білі Ослави - Саджавка - 1:1
Зелена - Парище - 1:7

Становище команд
                        І В Н П  М    О
Парище             4 3 1 0 16-7  10
Гвізд                 4 3 0 1 12-10  9
Пасічна             4 2 1 1 10-8   7
Саджавка         4 2 1 1 4-4     7  
Стримба            3 2 0 1 11-2   6
Б. Ослави          3 1 1 1 11-4  4  
Молодків           4 1 0 3 8-15  3
Зелена              3 1 0 2 1-10   3   
Серед. Майдан  4 1 0 3 4-6    0
Верх. Майдан    3 0 0 3 2-13  0  

 
РОГАТИНЩИНА

Кубок району. 1/8 фіналу
Підвиння - Путятинці - 1:1, пен. - 1:4
Добринів - Руда - 2:0
Бабухів - Козарі - 1:1, пен. - 4:3 
Потік - Букачівці - 1:4
Світанок - Помонята - 3:1
В. Липиця - Липівка - 0:0, пен. - 5:6
Кліщівна - Обельниця - 2:5
Черче - Чесники - 5:1

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 7 тур
Петранка - Нижній Струтин - 1:2
Берлоги - Небилів - 0:1
Брошнів - ФК "Перегінське" - 2:3
Рожнятів - Ясень - 2:0
"Карпати" Лоп'янка - Вільхівка - 2:0
"Лімниця" Перегінське - Закерничне - 3:1 
Сваричів - Цінева - 1:2

Становище команд
                      І В Н П  М   О  
"Перегінське" 6 5 1 0 17-8 16 
Н. Струтин     6 5 1 0 11-3  16 
Цінева           6 4 2 0 9-3   14 
Небилів         6 4 1 1 17-2  13
Сваричів       6 3 1 2 8-5   10
"Лімниця" П    6 3 0 3 11-10 9
Брошнів         6 3 0 3 7-6    9  
Берлоги         6 2 2 2 4-4    8 
"Карпати" Л    6 2 2 2 9-10  8 
Рожнятів        6 2 1 3 10-10 7 
Ясень            6 1 0 5 2-8    3 
Закерничне   6 1 0 5 7-14  3 
Вільхівка       6 0 2 4 4-15  2
Петранка       6 0 1 5 5-23  1

2 ліга. 6 тур
Верхній Струтин - Суходіл - 0:2
"Скала" Лоп'янка - Креховичі - 3:2
Рівня - Дуба - 4:0
Камінь - Спас - 2:2  

Становище команд
                        І В Н П   М    О
Рівня               5 5 0 0  13-1   15 
Сл.-Рівнянська 5 4 0 1  17-6  12
Суходіл           5 3 0 2  11-14  9
Спас                6 2 3 1  19-13  9 
"Скала" Л        5 2 1 2  9-10    7 
Камінь             5 2 1 2  9-13    7 
Креховичі        6 1 2 3  14-18  5 
В. Струтин       5 1 1 3  6-9     4
Дуба                6 0 0 6  7-21   0
Вербівка знята з першості 


СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 6 тур
Борщів - Залуччя - 1:1
Тулуків - Підвисоке - 0:3
Устя - Белелуя - 3:1
Потічок - Прутівка - 0:0
Вовчківці - Княже - 2:0
Задубрівці - "Єдніть" Балинці - 3:0

Становище команд
                  І В Н П   М     О
Видинів      5 5 0 0 14-3   15
Прутівка     6 4 1 1 10-5   13
Вовчківці   6 4 0 2 15-4   12
Підвисоке   5 4 0 1 10-3   12
Задубрівці  6 4 0 2 14-10 12
Княже        6 4 0 2 14-10  12
Белелуя     6 2 1 3 8-11    7
Устя           5 2 0 3 6-11    6
Залуччя     5 1 1 3 5-7      4
Балинці      6 1 1 4 7-14    4
Потічок       5 1 1 2 4-12   4
Борщів       6 0 2 4 5-16    2
Тулуків      5 0 1 4 4-10    1

2 ліга. 6 тур
Група А
Русів - Стецева - 1:1
Прутівка-2 - Красноставці - 0:8
«Лідер» Снятин - Келихів - 8:2
Шевченково - Завалля - 2:1

Становище команд
                     І  В Н П   М    О
Стецева        6  5 1 0 30-7  16
Красноставці 6  4 2 0 23-8  14
Русів             6  3 3 0 16-7  12 
«Лідер»         6  3 0 3 29-16  9
Шевченкове  6  3 0 3 11-11  6
Завалля        6  1 2 3 8-9     5
Келихів         6  0 1 5 8-28   1
Прутівка-2     6  0 1 5 6-47   1

Група Б
"Чайка" Іллінці - Любківці - 1:2 
Попельники - «Стара Сеньйора» Іллінці - 1:2 
Джурів - Олешків - 3:0 
Трійця - «Карпати» Балинці - 2:0

Становище команд
                    І  В Н П    М    О
Трійця          6  4 1 1  15-6  13
Новоселиця  5  4 0 1  10-4  12
Джурів         6  4 0 2  8-3    12
«Стара 
Сеньйора»   5  3 1 1  6-8    10
Попельники  5  2 1 2  6-4    7
Балинці        5  2 1 2  7-8    7
Любківці      6  1 2 3  5-9    5
Олешків       5  0 1 4  3-10   1
«Чайка»       5  0 1 4  5-13  1

Детальніше: Футбол Снятинщини.

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 7 тур
Жуків - Прибилів - 3:0 
Живачів - Ісаків - 0:1 
Королівка - Грушка - 2:3
Надорожна - "Дністер" Нижнів - 0:1
Палагичі - Петрилів - 2:1
Підвербці - Колінці - 1:1
Олеша - Вікняни - 0:1

Становище команд
                   І       В      Н       П        М      О       
Грушка        7       5      0       2       19-8     15
Нижнів         7      4       2       1      10-7     14
Королівка    7       4      1       2      11-7     13
Прибилів      7      4       1      2       12-9     13
Підвербці    7       3       2       2       13-7    11
Колінці        7       2       5       0       8-4      11
Ісаків          7       3       2       2      9-10     11
Надорожна  7       3       1       3       10-6    10
Жуків          7       3       1       3       13-10   10
Живачів       7       3       1      3        9-8      10
Вікняни       7       3       1       3       12-12   10
Палагичі      7       2       0       5       8-22      6
Олеша         7       1       0       6       8-19      3
Петрилів      7       0       1       6       8-21     1

2 ліга. 7 тур
Група А
Локітка - Братишів - 0:1
Гринівці - Антонівка - 0:3
"Нижнів-Агро" - Олешів - 5:3
Буківна - Остриня - 2:3

Становище команд
                      І В Н П  М     О
Остриня         6 5 1 0 23-6  16
Буківна         7 3 2 2 21-15 11
Олешів          7 3 1 3 15-19 10
Локітка          7 2 3 2 13-13  9
Братишів        7 2 3 2 10-14  9
Гринівці         6 2 0 4 10-18  6
"Нижнів-Агро" 7 1 3 3 11-17  6
Антонівка       7 1 3 3 11-14  3

Група Б
Хотимир - Живачів-2 - 5:0 
Петрів - Гарасимів - 0:3
Гостів - Пужники - 6:2 
Бортники - Яківка - 2:0

Становище команд
                І В Н П   М    О
Бортники  7 6 1 0 16-2   19
Гостів       7 4 1 2 18-10  13
Пужники   7 4 1 2 17-13 13 
Гарасимів  7 4 0 3 19-15 12 
Яківка      7 3 2 2 15-9   11
Хотимир    7 3 1 3 14-8   10
Живачів-2 7 1 0 6 3-30  3
Петрів       7 0 0 7 1-16  0
Переглядів: 453 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
3  
VI тур у групі Б відбувся 09.06. (неділя), 13:00
21. «Чайка» - «Чорнява» 1-2
22. «Черемош» - «Стара С.» 1-2
23. «Карпати» Дж. - «Аеліта» 3-0
24. «Факел» - «Карпати» Б. 2-0
Снятинщи додайте хотяби це! 

http://vk.com/ribnitca і тут завжди вчасно є результати Снятинщини Групи Б

4  
Додали.

1  
Калущина: Кадобна - Бережниця 5-0.

2  
Додали.

Ім`я *:
Email *:
Код *: