Головна » 2016 » Травень » 11 » Міста і райони. 3-8 травня. Коломия, Городенка, Снятин, Косів, Верховина
16:17
Міста і райони. 3-8 травня. Коломия, Городенка, Снятин, Косів, Верховина

ВЕРХОВИНА
Сезон не розпочато

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 3 тур
Сороки - Семаківці - 1:1 
Чортовець - Олієво-Королівка - 2:1
Чернятин - Стрільче - 5:1
Рашків - Тишківці 2:0
Ясенів-Пільний - Глушків - 1:0
Колінки - Семенівка 2:2
Воронів - Торговиця - 0:3
4 тур
Ясенів-Пільний - Сороки - 5:0
Семаківці - Чортовець - 0:1
Олієво-Королівка - Воронів - 2:2
Семенівка - Рашків - 4:1
Тишківці - Чернятин - 0:1
Глушків - Стрільче - 0:1
Торговиця" - Колінки - 6:4

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Ясенів-Пільний 4 4 0 0 11-0 12
2 Семенівка 4 3 1 0 15-7 10
3 Чернятин 4 3 0 1 12-5 9
4 Торговиця 4 2 2 0 12-7 8
5 Чортовець 4 2 1 1 6-5 7
6 Рашків 4 2 1 1 6-6 7
7 Тишківці 4 2 0 2 4-4 6
8 Сороки 4 1 2 1 5-8 5
9 Стрільче 4 1 2 1 3-6 5
10 Глушків 4 1 0 3 3-6 3
11 Колінки 4 0 2 2 7-11 2
12 Олієво-Королівка 4 0 1 3 4-8 1
13 Семаківці 4 0 1 3 1-8 1
14 Воронів 4 0 1 3 6-14 1

2 ліга
Група А
1 тур

Котиківка - Рогиня - 0:3
Серафинці - Острівець - 3:0
Поточище - Городниця - 2:2
Топорівці - Слобідка - 3:3
2 тур
Котиківка - Серафинці - 2:2
Острівець - Поточище - 1:4
Городниця - Топорівці - 1:0
Рогиня - Слобідка - 2:0

Група Б
1 тур

Михальче - Кунисівці - 4:2
Корнів - Незвисько - 2:1
Раковець - Лука - 0:5
Чернелиця - Копачинці - 0:7
2 тур
Михальче - Корнів - 3:4
Незвисько - Раківець - 3:2
Лука - Чернелиця - 9:0
Кунисівці - Копачинці - 1:4

 

КОЛОМИЯ
Суперкубок
Угорники - Жукотин - 2:0

Кубок. 1/16 фіналу
Ценява - Ст.Гвіздець - 2:2, пен. - 3:1
Іванівці - Матеївці - 5:1
Джурків - В.Камянка - 2:1
Шепарівці - Семаківці - 3:3, пен. - 4:2
Підгайчики - Печеніжин - -:+
Спас - Воскресинці - 3:1
Королівка - Мишин - 6:1
Торговиця - Черемхів - 3:2
Л.Слобідка - Хлібичин - -:+

1 ліга. 3 тур
Матчі перенесено на 10 липня

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Угорники 2 2 0 0 11-0 6
2 Струпків 2 2 0 0 10-1 6
3 Матеївці 2 2 0 0 8-1 6
4 Дебеславці 2 2 0 0 6-0 6
5 Лісний Хлібичин 2 1 0 1 2-3 3
6 Коршів 2 1 0 1 2-8 3
7 Жукотин 2 0 1 1 0-1 1
8 Черемхів 2 0 1 1 0-1 1
9 Іванівці 2 0 1 1 2-4 1
10 Сопів 2 0 1 1 3-6 1
11 Печеніжин 2 0 0 2 0-9 0
12 Воскресинці 2 0 0 2 1-11 0

2 ліга. 4 тур
Семаківці - Старий Гвіздець - 4:2
Королівка-Корнич - Голосків - 5:2
Підгайчики - Джурків - 1:0
Лісна Слобідка - Торговиця - 1:2
Шепарівці - Спас - 1:6
Велика Кам'янка - Мишин - 1:3
Ценява - вільна від гри

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Спас 4 3 0 1 11-3 9
2 Королівка-Корнич 4 3 0 1 12-6 9
3 Підгайчики 4 3 0 1 7-6 9
4 Семаківці 4 2 1 1 7-5 7
5 Старий Гвіздець 4 2 0 2 10-8 6
6 Шепарівці 3 2 0 1 8-6 6
7 Ценява 3 2 0 1 3-2 6
8 Лісна Слобідка 4 2 0 2 8-8 6
9 Торговиця 4 2 0 2 6-7 6
10 Мишин 4 1 0 3 8-10 3
11 Голосків 3 1 0 2 4-9 3
12 Джурків 4 0 1 3 1-5 1
13 Велика Кам'янка 3 0 0 3 2-12 0

Детальніше - ФОСК "Прикарпаття"

 

КОСІВ
Сезон стартує 15 травня

СНЯТИН
1 ліга. 2 тур

Стецева - Балинці - 0:2
Потічок - Борщів - 2:1
Задубрівці - Прутівка - 4:1
Вовчківці - Залуччя - 5:2
Видинів - Белелуя - 5:3
Будилів - Джурів - 4:0
Підвисоке - вільне

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Вовчківці 2 2 0 0 12-2 6
2 Видинів 2 2 0 0 9-3 6
3 Задубрівці 2 2 0 0 7-2 6
4 Балинці 2 1 1 0 4-2 4
5 Потічок 2 1 1 0 4-3 4
6 Будилів 1 1 0 0 4-0 3
7 Підвисоке 1 0 1 0 2-2 1
8 Борщів 2 0 1 1 5-6 1
9 Стецева 2 0 1 1 4-6 1
10 Прутівка 2 0 1 1 3-6 1
11 Залуччя 2 0 0 2 3-8 0
12 Джурів 2 0 0 2 0-8 0
13 Белелуя 2 0 0 2 3-12 0

2 ліга. 2 тур
Келихів - Новоселиця - 0:5
Іллінці - Потічок - 1:1
Любківці - Попельники - 1:6
Олешків - Русів - 0:5
Завалля - «Стара Сеньйора» Заболотів - 1:0
Ганьківці - Рудники - 2:2
Трійця - «Кулачин» Снятин - 3:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Попельники 2 2 0 0 10-1 6
  Русів 2 2 0 0 10-1 6
3 Новоселиця 2 2 0 0 8-0 6
4 Рудники 2 1 1 0 6-2 4
5 Ганьківці 2 1 1 0 3-2 4
6 Трійця 1 1 0 0 3-1 3
7 Завалля 2 1 0 1 1-4 3
8 Заболотів 2 0 1 1 2-3 1
9 Потічок 2 0 1 1 1-4 1
10 Іллінці 2 0 1 1 1-5 1
11 Олешків 2 0 1 1 2-7 1
12 Снятин 2 0 0 2 1-4 0
13 Келихів 1 0 0 1 0-5 0
14 Любківці 2 0 0 2 2-11 0

Детальніше - Футбол Снятинщини


БРАМКИ

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 190 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: