Головна » 2014 » Червень » 10 » Міста і райони. 5 і 8 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
12:17
Міста і райони. 5 і 8 червня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

2 тур
"Черемош" Верховина - Верхній Ясенів - 5:2 
"Лісгосп" Верховина/Ільці - Красноїлля - 4:1
?
? - вільний від гри

ГОРОДЕНКА

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Сороки - Ясенів-Пільний - 1:3
Торговиця - Чернятин - 2:0
Олієво-Королівка - Стрільче - 6:2
Котиківка - без суперника

1 ліга. 6 тур
Чортовець - Ясенів-Пільний - 1:4
Чернятин - Торговиця - 4:1
Глушків - Семенівка - 2:4
Олієво-Королівка - Котиківка - 5:1
Колінки - Воронів - 2:8
Лука - Топорівці - перенесено

Становище команд
                        I  В  Н  П    М   O
Чернятин          6  6  0  0  31-5  18
Ясенів-Пільний 6  6  0  0  26-7  18
Торговиця         6  5  0  1  17-11  15
Семенівка         6  4  2  0  18-9  14 
Лука                 5  4  1  0  29-7  13
Воронів            6  3  0  3  17-22  9 
Чортовець        5  2  0  3  9-15  6    
Ол.-Королівка   6  1  0  5  12-18  3 
Колінки             6  1  0  5  13-24  3 
Котиківка          6  0  1  5  5-19  1
Топорівці          5  0  0  5  4-20  0 
Глушків            5  0  0  5  5-27  0

2 ліга. 5 тур

1 зона
Стрільче - Кунисівці - 2:2
Поточище - Копачинці - 1:3
Городниця - Рашків - 5:1
Семаківці - Корнів - +:-

Становище команд: Михальче, Копачинці і Городниця - по 9 очок (3 матчі), Стрільче - 7 (4), Семаківці - 6 (3), Рашків - 4 (4), Поточище і Кунисівці - по 1 (4), Корнів - 0.

2 зона
Виноград - Тишківці - 1:0
Острівець - Росохач - 7:0
Серафинці - Рогиня - 5:2
Сороки - Слобідка - +:-

Становище команд
                 І  В  Н  П  М   О
Сороки      4  4  0  0  8-2  12
Серафинці 3  3  0  0  15-3  9
Виноград  4  3  0  1  14-5  9
Острівець  3  2  0  1  12-5  6
Тишківці    4  1  0  3  2-6  3
Рогиня      4  1  0  3  3-9  3
Росохач    4  1  0  3  3-16  3
Слобідка   4  0  0  0  4-9  0

КОЛОМИЯ

1 ліга. 9 тур
Спас - Коршів - 0:1
Жукотин - Струпків - 0:1
Семаківці - Верхній Вербіж - 2:3
Матеївці - Мала Кам`янка - 3:1
Дебеславці - Угорники - 2:1
Печеніжин - Воскресинці - 4:0
Лісний Хлібичин - ФК Молодятин - +:-

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Струпків          9  9  0  0  25-2  27
Жукотин          9  6  1  2  18-8  19
Коршів            9  6  0  3  19-12  18  
Печеніжин       9  5  1  3  18-17  16 
Дебеславці      9  5  1  3  12-15  16 
Угорники         9  4  2  3  12-9  14  
Ліс. Хлібичин    9  4  1  4  15-19  13 
Матеївці           8  4  0  4  15-14  12 
Верхній Вербіж 9  3  2  4  13-18  11  
Мала Кам`янка 9  3  1  5  16-16  10 
Семаківці         9  2  2  5  8-12  8  
Воскресинці     8  2  2  4  13-19  8   
Спас                9  2  1  6  12-16  7 
Молодятин       9  0  0  9  0-15  -3

2 ліга. 8 тур
Ворона - Черемхів - 0:2
Ковалівка - Велика Кам'янка - 1:3
Сопів - Голосків - 6:1
Джурків - Лісна Слобідка - 1:4
Ценява - Королівка-Корнич - 4:3
Підгайчики - Іванівці - 3:2

Становище команд 
                     I  В  Н  П    М   O
Сопів            7  5  0  2  22-6  15
Іванівці         8  5  0  3  18-12  15
Підгайчики    7  4  2  1  16-11  14 
Черемхів       6  4  1  1  14-7  13 
Ліс. Слобідка 8  4  1  3  15-12  13 
Вел. Кам'янка 6  3  2  1  12-8  11
Голосків        7  3  2  2  12-13  11
Ковалівка      8  3  2  3  15-20  11
Ценява          8  3  1  4  13-13  10 
Торговиця      5  2  2  1  10-9  8  
Королівка-Корнич 8  2  2  4  18-21  8
Ворона          8  0  1  7  7-22  1
Джурків         6  0  0  6  9-27  -1

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

6 тур
Малий Рожин - Яблунів - ?
Пістинь - Старі Кути - 2:1
Рожнів - Вербовець - 0:4
Трач - Березів - 0:16
Кути - Слобідка - 3:1
Шешори - Тюдів - 2:0

Перенесений матч
Трач - Вербовець - 0:7

Становище команд
                       I  В  Н  П   М   O
Пістинь           5  5  0  0  25-4  15
Вербовець      6  5  0  1  26-7  15 
Березів           6  4  1  1  45-4  13 
Шешори          6  4  0  2  13-10  12 
Кути                6  3  1  2  10-16  10
Яблунів           4  3  0  1  13-6  9    
Старі Кути       6  2  1  3  16-9  7
Слобідка         5  2  1  2  7-15  7   
Малий Рожин  5  2  0  3  10-8  6 
Тюдів              5  1  1  3  16-9  4 
Рожнів            5  1  0  4  2-10  3 
Хімчин            5  0  1  4  4-34  1
Трач               6  0  0  6  1-56  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 6 тур
Прутівка - Стецева - 4:2
Белелуя - Княже - 2:1
Задубрівці - Вовчківці - 0:2
Підвисоке - Видинів - 3:3
Тулуків - Джурів - 1:1
Устя - Залуччя - 1:2
Борщів - Потічок - 2:1

Матч 1-го туру
Княже - Залуччя - 0:0

Становище команд
                     I  В  Н  П    М     O
Прутівка        7  5  1  1  19-9  16 
Видинів         6  4  2  0  22-11  14
Вовчківці       6  4  1  1  17-2  13 
Борщів          6  3  3  0  12-5  12   
Задубрівці     6  3  2  1  10-8  11 
Тулуків          6  1  5  0  14-8  8
Підвисоке      7  1  5  1  15-13  8
Белелуя        6  2  2  2  10-12  8
Джурів           7  1  3  3  6-9  6  
Залуччя        6  1  3  2  9-14  6 
Стецева         6  1  2  3  7-15  5   
Княже           7  0  4  3  8-19  4   
Потічок          6  0  3  3  9-14  3
Устя              6  0  0  6  5-24  0

2 ліга. 6 тур
Група А

Любківці - Орелець - 4:1
Будилів - Красноставці - 3:0
Русів - Келихів - 5:0
Завалля - Шевченкове - 0:0

Становище команд
                    І  В  Н  П   М   О
Будилів        6  5  1  0  13-3  16
Русів            6  4  1  1  15-5  13 
Любківці       6  4  1  1  14-7  10 
Орелець       6  3  0  3  8-10  9
Келихів         6  2  1  3  12-13  7
Завалля        6  1  1  4  5-15  4
Шевченкове  6  0  4  2  4-6  4
Красноставці 6  0  1  5  4-16  1

Група Б
Балинці - Іллінці - 4:1
Трійця - Новоселиця - 2:1
Олешків - Попельники - 1:4
Заболотів - Тростянець - 4:1

Становище команд
                   І  В  Н  П    М   О
Заболотів    5  4  1  0  13-3  13 
Попельники 5  4  0  1  17-6  12 
Балинці       6  3  1  2  15-9  10 
Новоселиця 5  3  0  2  16-9  9
Трійця         6  3  0  3  7-8  9
Іллінці         5  2  1  2  8-13  7
Олешків      5  2  0  3  9-12  6
Тростянець  6  1  0  5  9-22  3 
Рудники      5  0  1  4  3-15  1

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ






 

Переглядів: 420 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3  
Адмін, вказуйте, будь ласка, назву нашої команди як - ФК "Лісгосп" (Верховина) - Ільці, щоб уболівальники розуміли, що ФК "Лісгосп" представляє селище Верховина. А "Ільці" додано до назви, внаслідок того, що ми їх приєднали на цей сезон, до нашого клубу, через різні суб'єктивні причини. Дякую.

2  
Спасибі всім за результати!

1  
ФК "Лісгосп" (Верховина) - Красноїлля - 4:1

Ім`я *:
Email *:
Код *: