Головна » 2014 » Червень » 10 » Міста і райони. 4-10 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
10:43
Міста і райони. 4-10 червня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Матч 2-го туру
"Штурмовик" - "Благо" - -:+ (4 червня)

5 тур
Крихівці - ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - 4:1
"Легіон" - Хриплин - 4:2
Микитинці - "Штурмовик" - 6:1
"Благо" - Вовчинець - 2:0 (12 травня)

Перенесені матчі (10 червня)
"Івано-Франківськміськбуд-Сокіл" - Микитинці - 1:6
Вовчинець - Крихівці - 1:5

Cтановище команд
                     І  В  Н  П   М     О
Крихівці         5  5  0  0  18-5  15
"Благо"          5  4  1  0  8-3  13 
"Легіон"         4  3  1  0  16-5  10
Микитинці      4  2  2  0  14-4  8
Хриплин         5  2  0  3  7-9  6
Вовчинець     5  2  0  3  6-10  6
"Штурмовик"  4  0  0  4  4-15  0  
"Ярковиця"    4  0  0  4  3-12  0 
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 4  0  0  4  3-16  0 
"Удар-Громадський форум" -  -  -  -  -  -

ГАЛИЧ

Кубок. 1/2 фіналу
Вікторів - Яблунів - 3:5
Бовшів - Кінашів - 2:1

1 ліга. 5 тур
"Північ"

Нараївка - Медуха - 1:3
Тустань - Більшівці - 0:1

Становище команд 
                      I  В  Н  П   М  О
Бовшів           3  3  0  0  16-1  9
Яблунів          4  3  0  1  13-5  9
Медуха          4  3  0  1  10-4  9
Більшівці        4  3  0  1  5-4  9
Кінашів           4  2  0  2  7-8  6
Задністрянськ 3  1  0  2  2-3  3
Слобода         3  1  0  2  3-8  3
Тустань           5  1  0  4  5-19  3
Нараївка          4  0  0  4  3-12  0

"Південь"
Крилос - Залуква - СТК
Кінчаки - Маріямпіль - 0:5
Комарів - Блюдники - 1:2
Крилос-2 - Мединя - СТК

Становище команд  
                  I  В  Н  П   М  О
Маріямпіль 4  4  0  0  15-3  12
Мединя      4  3  1  0  21-3  10
Блюдники   5  3  1  1  11-12  10
Комарів      5  2  0  3  12-10  6
Крилос       4  2  0  2  7-9  6
Вікторів      3  1  2  0  6-5  5
Дубівці       4  1  1  2  14-7  4
Кінчаки       5  1  0  4  2-18  3
Крилос-2     4  1  0  3  4-19  3
Залуква      4  0  1  3  4-10  1

2 ліга. 5 тур
"Північ"

Ганівці - Острів - 4:2
Старий Мартинів - Височанка - 1:3
Придністров'я - Новий Мартинів - 3:5

Становище команд
                   І  В  Н  П    М     О
Ганівці        5  3  1  1  14-15  10
Н. Мартинів 4  3  0  1  15-6  9
Бринь          4  2  2  0  14-8  8
Ст. Мартинів 4  1  2  1  8-9  5
Придністров'я 4  1  1  2  14-13  4
Височанка    5  1  1  3  9-12  4
Острів          4  0  1  3  3-14  1

"Південь"
Курів - Вигівка - 0:2
Куропатники - Жалибори - 3:1
Насташино - Дем'янів - 4:1
Підшумлянці - Скоморохи - 2:1

Становище команд
                    І  В  Н  П   М    О
Вигівка         5  5  0  0  19-6  15
Куропатники 5  3  1  1  11-8  10
Підшумлянці 5  3  0  2  8-6  9
Насташино    5  3  0  2  12-12  9
Курів             5  2  1  2  11-5  7
Жалибори      5  1  1  3  12-13  4
Скоморохи     5  0  2  3  4-13  2
Дем'янів         5  0  1  4  5-19  1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Кубок. 1/4 фіналу
Липівка - Світанок - 0:5
Кліщівна - Нижня Липиця - 2:1
Добринів - Юнашків - 1:2
Рогатин - Лучинці - 0:3

Становище команд. Суперліга
                 І  В  Н  П   М    О
Липівка     4  3  1  0  11-5  10
Добринів   4  2  1  1  8-4  7 
Долиняни  4  2  1  1  8-4  7 
Рогатин     4  2  1  1  6-5  7 
Юнашків   4  2  0  2  9-4  6
Лучинці     4  1  3  0  9-5  6  
Бабухів     4  2  0  2  7-5  6 
Помонята  4  1  1  2  7-7  4
Черче       4  1  1  2  6-8  4    
Васючин   4  1  1  2  10-16  4
Верх. Липиця 4  1  0  3  2-9  3
Обельниця 4  1  0  3  3-14  3

Становище команд. 1 ліга
                   I  В  Н  П  М  О
Кліщівна     4  3  0  1  16-6  9
Букачівці     3  3  0  0  12-4  9 
Підкамінь    4  2  1  1  8-5  7 
Ниж. Липиця 4  2  1  1  7-4  7 
Чесники      4  2  1  1  6-6  7
Жовчів         4  2  0  2  7-7  6
Козарі          3  1  1  1  5-6  4
Пуків            4  1  1  2  3-4  4 
Путятинці     4  0  3  1  4-7  3 
Потік            4  1  0  3  5-10  3
Підвиння      4  1  0  3  3-11  3
Світанок       4  0  2  2  4-10  2

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Кубок. 1/4 фіналу. Перші матчі
Чорнолізці - Старі Кривотули - 2:1
Клубівці - Березівка - 2:3
Липівка - Підлісся - 2:1
Радча - Черніїв - 3:3

Прем'єр-ліга. 7 тур
Чукалівка - Драгомирчани - 1:2
Радча - Чорнолізці - 2:3
Клубівці - Єзупіль - 3:0
Загвіздя - Підлісся - 1:1
Старий Лисець - Старі Кривотули - 2:0
Липівка - Черніїв - 3:5

Становище команд
                      І  В  Н  П  М   О
Черніїв           7  4  1  2  21-13  13 
Ст. Кривотули 6  4  1  1  9-5  13  
Підлісся         6  3  3  0  11-4  12  
Ст. Лисець     7  4  0  3  15-13  12
Єзупіль          7  3  3  1  9-8  12 
Загвіздя         6  3  1  2  13-8  10   
Клубівці         6  3  1  2  13-8  10
Драгомирчани 7  3  0  4  8-13  9
Чорнолізці      7  3  0  4  15-21  9
Радча            7  2  2  3  11-11  8
Липівка          7  0  2  5  5-13  2
Чукалівка       7  0  2  5  6-19  2

1 ліга. 6 тур
Нові Кривотули - Одаї - 3:2
Довге - Павлівка - 6:0
Пшеничники - Стебник - 3:1
Милування - Стриганці - 6:1
Тязів - Березівка - 0:0
Підлужжя - Вільшаниця - 1:0

Cтановище команд 
                        І  В  Н  П   М    О
Пшеничники     6  5  1  0  14-6  16  
Милування       6  4  0  2  17-8  12  
Нові Кривотули 5  4  0  2  12-10  12 
Березівка         6  3  2  1  8-5  11  
Тязів                6  3  1  2  13-9  10 
Підлужжя         6  3  1  2  10-10  10 
Довге               5  3  0  2  16-8  9 
Одаї                 6  3  0  3  11-8  9 
Стебник            6  2  1  3  10-14  7  
Павлівка           6  2  0  4  5-13  6 
Вільшаниця      6  1  0  5  3-12  3 
Стриганці          6  0  0  6  6-22 0 
Сілець              знято

ТЛУМАЧ

Кубок. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді
Гарасимів - Прибилів - 3:2 (перша гра - 0:5)
Живачів - Яківка - 3:2 (3:0)
Палагичі - Ісаків - 6:1 (1:1)
Нижнів - Надорожна - +:- (3:2)

1 ліга. 10 тур
Підвербці - Живачів - 0:2
Ісаків - ФК "Тлумач" - 1:1
Грушка - Колінці - 2:0
Прибилів - Королівка - 4:1
Палагичі - Остриня - 4:0
Нижнів - Надорожна - 3:1

Становище команд
                  І   В  Н  П    М     О
Живачів     10  7  1  2  29-12  22  
Прибилів    9  7  0  2  33-13  21 
Нижнів       9  7  0  2  27-22  21

Грушка      9  5  1  3  25-17  16 
Ісаків         9  4  3  2  21-11  15   
ФК "Тлумач" 10  3  4  3  12-9  13 
Палагичі     9  3  3  3  14-9   12 
Колінці       10  3  2  5  9-19  11
Остриня      9  2  3  4  14-20  9 
Надорожна 9  2  3  4  10-21  9
Підвербці    9  2  2  5  9-22  8
Королівка    9  2  1  6  5-19   7 
 Олеша        9  1  1  7  8-21  4 
 Жуків         знято

2 ліга. 4 тур
Гринівці - Хотимир - 3:2

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ



 

Переглядів: 455 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: