Головна » 2015 » Травень » 10 » Міста і райони. 8-10 травня
21:15
Міста і райони. 8-10 травня

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
2 тур

"Штурмовик" - Крихівці - 0:6
"Легіон-1" - "Благо" - 8:1
"Легіон-2" - Хриплин - 9:1
Вовчинець - Микитинці - 2:6
Матч 8-го туру
Микитинці - Крихівці - 1:2

Становище команд
                    І  В  Н  П  М  О
"Легіон-1"     2  2  0  0  11-1  6
Крихівці        2  2  0  0  8-1   6
Микитинці     3  2  0  1  10-5  6
"Легіон-2"     2  1  0  1  9-4   3
"Феміда"      1  1  0  0  4-1   3
Вовчмнець   1  0  0  1  2-6   0
"Благо"         1  0  0  1  1-8   0
"Штурмовик" 2  0  0  2  1-9   0
Хриплин        2  0  0  2  2-13  0
"Інваспорт"   -  -  -  -  -  -    

Кубок. Фінал
"Феміда" - Опришівці - 2:0

БОГОРОДЧАНИ
Матчі чемпіонату і кубка не проводилися

Становище команд
                            І  В  Н  П  М  О
Богородчани        3  3  0  0  8-1  9
Ст. Богородчани   3  3  0  0  8-4  9
Глибівка                2  2  0  0  7-3  6
Росільна               3  2  0  1  7-4  6
Саджава                3  1  1  1  6-5  4
Дзвиняч                3  1  0  2  5-6  3    
Глибоке                3  0  2  1  5-9  2
Монастирчани      2  0  1  1  1-3  1
Горохолина           3  0  1  1  1-3  1
Старуня                3  0  1  2  4-7  1
Іваниківка            3  0  0  3  1-8  0

Детальніше - БРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 3 тур

Рашків - Котиківка - 2:1
Торговиця - Стрільче - 4:1
Ясенів-Пільний - Глушків - 7:0
Семенівка - Олієво-Королівка - 6:0
Воронів - Чортовець - 2:3
Топорівці - Тишківці - 0:1
Чернятин - Колінки - 4:2

Становище команд
                             І  В  Н  П   М   О
Семенівка             3  3  0  0  17-2  9
Чернятин               3  3  0  0  8-3   9
Рашків                  3  3  0  0  4-1   9
Яс.-Пільний           3  2  1  0  15-1  7
Торговиця              3  2  1  0  7-3   7    
Воронів                 3  2  0  1  8-6   6
Колінки                  3  1  0  2  5-6   3
Стрільче                3  1  0  2  4-5   3
Тишківці                3  1  0  2  4-11  3
Чортовець             3  1  0  2  4-13  3
Ол.-Королівка        3  0  1  2  2-9   1
Глушків                 3  0  1  2  1-9   1
Котиківка               3  0  0  3  1-7   0
Топорівці               3  0  0  3  1-8   0

ДОЛИНА
1 ліга. 2 тур

Гошів - Гузіїв - 3:1
Одиниця - Міжріччя - 3:1
Надіїв - Вигода - 1:2
ФК "Тяпче" - Белеїв - 1:1
Яворів - Велика Тур`я - 0:1
Тисів - вільний від гри

Становище команд
                          І  В  Н  П  М  О
Вигода               2  2  0  0  3-1  6
Одиниця             2  1  1  0  4-2  4
Вел. Тур'я           2  1  1  0  2-1  4
Міжріччя            2  1  0  1  8-4  3
Гошів                 1  1  0  0  3-1  3
Белеїв                2  0  2  0  3-3  2
Тисів                  1  0  1  0  1-1  1    
Тяпче                 2  0  1  1  1-2  1    
Яворів                2  0  1  1  1-2  1    
Гузіїв                  2  0  1  1  2-4  1
Надіїв                 2  0  0  2  2-9  0

2 ліга. 2 тур
Розточки - Солуків - 2:1
Витвиця - Слобода-Долинська - 3:6
Шевченкове - Новичка - 5:0
Новошин - Станківці - 2:0
Тростянець - Кальна - 3:4

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 3 тур
Довге-Калуське - Станькова - 1:4 (3 травня)
Студінка - Ст. Угринів - 3:0
Тужилів - Копанки - 4:0
Перекоси - Сівка-Калуська - 2:1
Гуменів - Голинь - 1:3
Вістова - Негівці - 5:0

Становище команд
                     І  В  Н  П  М  О
Вістова          3  2  0  0  13-1 9
Станькова     3  3  0  0  13-3  9
Тужилів         3  2  1  0  6-1  7
Студінка        3  2  0  1  5-2  6
Д.-Калуське   3  2  0  1  6-4  6
Перекоси       3  1  1  1  3-4  4
Голинь           3  1  1  1  5-8  4
Ст. Угринів     3  1  0  2  3-9  3
Негівці           3  1  0  2  2-8  3
Копанки         3  0  1  2  1-6  1
С.-Калуська    3  0  0  3  2-7  0
Гуменів          3  0  0  3  2-8  0

2 ліга. 2 тур
Група А

Підмихайля - Пійло - 3:2
Підгірки - Бабин-Зарічний - 2:2
Грабівка - Боднарів - 1:0
Середній Бабин - Перевозець - 1:0
Група Б
Довжка - Довгий Войнилів - 2:1
Томашівці - Верхня - 2:1
Кулинка - Войнилів - 0:2
Довпотів - Кропивник - 1:3

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1
 ліга. 4 тур
Сопів - Жукотин - 2:1
Верх. Вербіж - Струпків - 1:0
Семаківці - Ліс. Хлібичин - 2:0
Мала Кам'янка - Воскресинці - 1:0
Печеніжин - Дебеславці - 4:1
Матеївці - Підгайчики - 0:0
Коршів - Угорники - 0:5

Становище команд
                     І  В  Н  П   М   О
Угорники       4  4  0  0  12-2  12
Сопів            4  3  1  0  15-5  10
Струпків        4  3  0  1  8-2   9
Печеніжин     4  2  1  1  10-3  7
Жукотин        4  2  1  1  6-4   7
Дебеславці    4  1  2  1  9-9   5
В. Вербіж       4  1  2  1  2-3  5
Воскресинці   4  1  1  2  2-3  4
Матеївці         4  1  1  2  2-3  4
Семаківці       4  1  1  2  5-8   4
Л. Хлібичин    4  1  1  2  1-4  4
М. Кам`янка   4  1  0  3  3-16  3
Підгайчики     4  0  2  2  2-6   2
Коршів           4  0  1  3  1-10  1

2 ліга. 3 тур
Лісна Слобідка - Мала Кам'янка-2 - 1:0
Старий Гвіздець - Королівка-Корнич - 1:2
Ворона - Ковалівка - 0:1
Спас - Торговиця - 6:2
Черемхів - Ценява - 3:1
Голосків - Іванівці - 2:0
Велика Кам'янка - Джурків - 2:2

Становище команд
                     І  В  Н  П   М    О
Черемхів       3  3  0  0  13-1  9
Голосків         3  2  1  0  6-1   7
Вел. Кам'янка 3  2  1  0  5-3   7
Ценява          3  2  0  1  5-3    6
Торговиця       3  2  0  1  8-9   6
Ліс. Слобідка  3  2  0  1  3-7   6
Королівка-
Корнич           3  1  1  1  4-4   4
Іванівці           3  1  0  2  6-3   3
Спас              2  1  0  1  6-4   3
Ковалівка       3  1  0  2  3-5   3
Джурків          3  0  2  1  3-6   2
Ст. Гвіздець    3  0  1  2  3-5   1
Ворона           3  0  0  3  1-5   0
М. Кам'янка-2 2  0  0  2  0-10  0

Детальніше - Футбол Коломийщини

НАДВІРНА
1 ліга. 1 тур

Тисменичани - Волосів - 3:1
Назавизів - Лісна Тарновиця
Ланчин - Гаврилівка - 4:1
Перерісль - "Нафтовик" Битків - 0:0
Камінне - Красна - 1:1

2 ліга. 1 тур
Пнів - Саджавка - 2:4
Парище - Лоєва - 11:0
Стримба - Молодків - 6:1
Фитьків - Зелена - 4:2
Гвізд - Пасічна - 3:1
Середній Майдан - Добротів - 0:4

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 3 тур

Лучинці – Липівка - 3:1
Бабухів – Долиняни - 4:1
Нижня Липиця – Добринів - 3:2
Помонята – Верхня Липиця - 1:3
Юнашків – Букачівці - 2:0
Рогатин – Васючин - 8:0

Суперліга. Становище команд
                  І   В  Н  П  М  О
Лучинці      3  3  0  0  9-1   9
Юнашків    3  2  1  0  7-2   7
Бабухів      3  2  1  0  6-2   7
Липівка      3  2  0  1  9-6   6
Н. Липиця   3  2  0  1  8-7   6
Букачівці    3  2  0  1  6-5   6
Рогатин      3  1  1  1  9-5   4
Помонята   3  1  0  2  8-8   3
В. Липиця   3  1  0  2  7-7   3
Добринів    3  0  1  2  3-6   1
Долиняни    3  0  0  3  4-11  0
Васючин     3  0  0  3  1-16  0

1 ліга. 3 тур
Загір’я - Воскресінці - 1:0
Жовчів - Конюшки - 1:6
Кліщівна - Черче - 4:3
Чесники - Підвиння - 2:0
Пуків - Путятинці - 0:0
Козарі - Колоколин - 3:3

2 ліга. 2 тур
Яглуш - Підкамінь - 0:1
Залужжя - Сарники - 2:1
Руда - Явче - 2:2
Фрага - Чернів - 2:0
Приозерне - Беньківці - 0:1

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 2 тур

Суходіл - Берлоги - 7:0
Ниж. Струтин - Цінева - 2:1
Брошнів - Лоп'янка - 0:1
Рожнятів - Сваричів - 0:0
Вільхівка - вільна від гри

Становище команд
                   І  В Н П    М   О
Рожнятів     2  1  1  0  3-0   4
Сваричів     2  1  1  0  3-0   4
Суходіл       2  1  0  1  8-2  3
Брошнів      2  1  0  1  3-2  3
Вільхівка     1  1  0  0  2-1  3
Лоп'янка      1  1  0  0  1-0  3
Ниж. Струтин 2  1  0  1  2-3  3
Цінева         2  0  0  2  2-5   0
Берлоги       2  0  0  2  0-10  0

2 ліга. 1 тур
Закерничне - Сливки - 3:0
Вільхівка-2 - Дуба - 3:2
Верх. Струтин - Петранка - 2:1
Вербівка - Креховичі - 1:0 (не завершено)
Іванівка - Ясень - 3:5
Спас - Небилів - 1:5

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 3 тур

Борщів - Джурів - 5:2
Видинів - Задубрівці - 1:4
Вовчківці - Прутівка - 4:0
Устя - Белелуя - 1:4
Будилів - Стецева - 1:0
Залуччя - Підвисоке - 1:1
Потічок - вільний від гри

Становище команд
                 І   В Н П    М    О
Вовчківці   3  3  0  0  11-1  9
Задубрівці 3  3  0  0  9-2  9
Підвисоке  3  2  1  0  5-1  7
Будилів      3  2  0  1  4-1  6
Борщів       3  1  1  1  6-4  4
Прутівка     3  1  1  1  3-5  4
Джурів       2  1  0  1  5-5  3
Стецева      3  1  0  2  4-4  3
Белелуя      3  1  0  2  7-9  3
Видинів      3  1  0  2  4-8  3
Залуччя      2  0  1  1  1-4  1
Потічок       2  0  0  2  1-7  0
Устя            3  0  0  3  2-11  0

2 ліга. 3 тур
Келихів - Попельники - 2:2
Олешків - Ганьківці - 2:1
Русів - Іллінці - 1:0
Новоселиця - Балинці - 6:1
Рудники - Трійця - 2:2
Красноставці - «Стара Сеньйора» Заболотів - 6:3
Любківці - ФК «Кулачин» Снятин - 1:3

Становище команд
                   
І  В Н П    М    О
Русів            3  3  0  0  4-0   9
Попельники  3  2  1  0  9-3    7
Рудники       3  2  1  0  10-5   7
Новоселиця   3  2  0  1  10-4  6
Іллінці           3  2  0  1  10-9  6
Снятин          3  2  0  1  7-6   6
Келихів         3  1  1  1  7-6   4
Трійця           3  1  1  1  4-3   4
Олешків        3  1  1  1  10-10  4
Красноставці 2  1  0  1  6-6   3
Балинці         3  0  1  2  4-11   1
Любківці        2  0  0  2  2-7   0
Ганьківці        3  0  0  3  1-7   0
Заболотів       3  0  0  3  6-13 0

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 3 тур

Драгомирчани - Радча - 3:0
Загвіздя - Старий Лисець - 1:1
Лисець - Єзупіль - 4:0
Чукалівка - Підлісся - 0:3  
Пшеничники - Павлівка - 0:3
Клубівці - Черніїв - 2:2
Чорнолізці - Липівка - 1:0

Становище команд
                      І  В  Н  П   М   О
Загвіздя         3  2  1  0  10-2  7
Павлівка         3  2  0  1  8-2  6
Підлісся         3  2  0  1  7-2  6
Лисець           3  2  0  1  6-3  6
Драгомирчани 3  1  2  0  3-0  5
Ст. Лисець     3  1  2  0  5-3  5
Чорнолізці       3  1  2  0  1-0  5
Клубівці         3  1  1  1  4-6  4
Єзупіль          3  1  1  1  3-5  4
Пшеничники   3  1  0  2  2-6  3
Чукалівка        3  0  2  1  2-5  2
Черніїв            3  0  2  1  2-6  2
Липівка           3  0  1  2  0-5  1
Радча             3  0  0  3  1-9  0

1 ліга. 2 тур
Марківці - Довге - 0:5
Підлужжя - Березівка - 4:2
Стебник - ФК "Угринів" - 0:0
Стриганці - Одаї - перенесено      
Тязів - Старі Кривотули - перенесено       
Милування - "Сокіл" Угринів - перенесено

ТЛУМАЧ
1 ліга. 4 тур

Грушка - Прибилів - 4:2
Буківна - Колінці - 2:0
Олеша - Надорожна - 0:5
Ісаків - Королівка - 2:1
Гарасимів - Остриня - 1:3
Живачів - Нижнів - 5:1

Становище команд
                   І  В  Н  П   М    О
Надорожна  4  4  0  0  9-0    12
Грушка        4  3  1  0  15-7  10
Живачів       4  3  0  1  12-7  9
Прибилів      4  2  1  1  9-7   7
Ісаків           4  2  1  1  7-5   7
Остриня       4  2  0  2  7-4   6
Колінці         4  2  0  2  4-7   6
Нижнів         4  1  2  1  10-9  5
Буківна        4  1  1  2  6-6   4
Королівка     4  0  1  3  4-9   1
Гарасимів     4  0  1  3  6-14  1
Олеша          4  0  0  4  1-15  0

2 ліга. 3 тур
Група А

Братишів - "Єдність" Грушка         
Вікняни     - Петрилів - 4:0 
Олешів     - Гостів - 1:2 
Локітка     - Плагичі - 4:2
Група Б 
Яківка  - Пужники  - 1:1 
Жуків - "Дністер" Підвербці         
Живачів-2 - Хотимир - 0:5 
Озеряни - Бортники   

БРАМКИ

Переглядів: 516 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Братишів - "Єдність" Грушка - 9:0

Ім`я *:
Email *:
Код *: