Головна » 2014 » Вересень » 11 » Міста і райони. 4-7 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
08:54
Міста і райони. 4-7 вересня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
"Черемош" 
Верховина     7  7  0  0  28-7  21
Верх. Ясенів  8  5  1  2  31-17  16
Яблуниця       8  5  1  2  27-17  16
Криворівня     7  4  0  3  19-11  12
Красноїлля     8  2  1  5  10-33  7
Ільці-"Лісгосп" 8  2  0  6  16-28  6
Буковець        8  0  1  7  7-27  1

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 17 тур
Воронів - Семенівка - +:-
Котиківка - Ясенів-Пільний - 0:1
Топорівці - Торговиця - 4:3
Олієво-Королівка - Чернятин - 0:5
Колінки - Чортовець - 4:1
Глушків - Лука - 0:2

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          17  14  2  1  79-13  44
Лука                 17  13  2  2  49-19  41
Ясенів-Пільний  17  12  2  3  57-24  38 
Семенівка         17  10  3  4  46-28  33
Торговиця         17  10  2  5  50-38  32
Воронів             17  7  0  10  33-49  21 
Чортовець         17  7  0  10  25-42  21    
Ол.-Королівка    17  6  0  11  28-44  18 
Топорівці           17  6  0  11  36-53  18
Колінки             17  6  0  11  35-60  18 
Глушків            17  3  2  12  26-57  11
Котиківка          17  1  1  15  15-51  4

2 ліга
1 зона. 15 тур

Стрільче - Михальче - 3:0
Поточище - Кунисівці - 3:0
Городниця - Копачинці - 2:1
Семаківці - Рашків - 0:3

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Стрільче   14  9  2  3  26-23  29
Копачинці 13  9  0  4  29-17  27
Рашків      14  8  2  4  37-27  26
Михальче 13  8  0  5  34-23  24
Городниця 13  7  1  5  25-28  22
Поточище 14  6  3  5  21-24  21
Семаківці  13  6  0  7  14-16  18
Корнів       13  2  1  10  19-25  7
Кунисівці   13  0  1  12  7-31  1

2 зона. 13 тур
Тишківці - Виноград - 3:2
Рогиня - Серафинці - 0:7
Слобідка - Сороки - 1:8
Росохач - Острівець - 3:2

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      13  12  0  1  45-12  36
Серафинці  13  8  3  2  36-17  27
Виноград   13  8  1  4  37-22  25
Тишківці     13  5  2  6  21-18  17
Слобідка    13  4  2  7  24-35  14
Острівець   12  4  1  7  29-27  13
Рогиня       12  3  0  9  21-35  9
Росохач     13  2  1  10  18-67  7

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 20 тур
Коршів - Струпків - 0:2
Верхній Вербіж - Спас - 4:0
Мала Кам`янка - Жукотин - 2:0
Угорники - Семаківці - 6:1
Воскресинці - Матеївці - 2:0
Лісний Хлібичин - Печеніжин - 2:2
Дебеславці - вільні від гри
Матч 18 туру
Угорники - Дебеславці - 2:0
Матч 19 туру
Спас - Струпків - -:- (обом командам зараховано технічні поразки)

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Струпків          18  14  1  3  44-11  43
Коршів            18  13  0  5  42-24  39  
Угорники         17  12  2  3  37-13  38 
Жукотин          18  11  2  5  42-22  35 
М. Кам`янка     18  8  3  7  33-30  27 
Верх. Вербіж   19  8  3  8  34-38  27
Печеніжин       18  7  3  8  33-40  24 
Дебеславці      18  7  3  8  24-32  24
Воскресинці     18  7  2  9  32-40  23 
Матеївці           18  6  0  12  39-48  18
Ліс. Хлібичин    18  5  2  11  31-45  17       
Семаківці         19  4  3  12  22-46  15     
Спас                19  2  2  15  26-50  8
Молодятин       знято

2 ліга. 19 тур
Черемхів - Ворона - 8:1
Велика Кам'янка - Ковалівка - 3:0
Голосків - Сопів - 0:3
Лісна Слобідка - Джурків - 7:5
Королівка-Корнич - Ценява - 2:1
Іванівці - Підгайчики - 1:1

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             18  14  0  4  53-19  42
Підгайчики     18  12  5  1  46-30  41
Черемхів        18  12  2  4  62-33  38
Іванівці           16  10  1  5  36-23  31
Ценява          18  8  3  7  32-36  27
Вел. Кам'янка 16  7  3  6  29-23  24
Ковалівка       17  7  3  7  33-46  24 
Ліс. Слобідка 16  6  4  6  35-33  22 
Королівка-Корнич 17  5  3  9  34-43  18
Голосків         18  5  2  11  25-38  17
Торговиця       17  3  4  10  26-28  13 (знята)
Джурків         17  4  1  12  31-41  12 (-1)
Ворона          17  1  3  13  22-61  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

20 тур
Шешори - Хімчин - +:- (3:0)
Кути - Тюдів - 2:4
Трач - Слобідка - 0:7
Рожнів - Березів - 0:1
Пістинь - Вербовець - 2:0
Старі Кути - Яблунів - 2:2
Малий Рожен - вільний від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           19  16  2  1  68-19  50
Березів           18  13  3  2  77-18  42
Шешори          18  13  2  3  62-20  41
Вербовець      18  13  0  5  63-27  39 
Рожнів            19  9  4  6  57-28  31
Старі Кути       18  8  2  8  47-39  26
Слобідка         19  7  3  9  39-41  24
Тюдів              19  7  2  10  40-42  23
Малий Рожен  18  6  2  10  37-41  20
Кути                18  5  4  9  30-50  19  
Яблунів           18  4  3  11  28-45  15 
Хімчин             18  2  5  11  31-74  11
Трач                18  0  0  18  9-140  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 18 тур
Стецева - Княже - 0:0
Вовчківці - Прутівка - 6:0
Видинів - Белелуя - 2:1
Джурів - Задубрівці - 0:0
Залуччя - Підвисоке - 2:3
Потічок - Тулуків - 2:1
Борщів - Устя - 2:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       18  15  2  1  66-7  47
Видинів         17  13  2  2  54-21  41 
Борщів          18  9  8  1  28-14  35
Прутівка        17  10  4  3  37-25  34 
Задубрівці     18  9  5  4  30-25  32
Підвисоке      18  6  6  6  41-34  24
Белелуя         18  7  2  9  24-34  23
Джурів           18  5  6  7  12-16  20 
Залуччя         18  4  6  8  26-42  18 
Княже            18  3  8  7  22-31  17  
Стецева         18  3  5  10  19-38  14
Потічок           18  3  4  11  23-35  13
Тулуків          18  1  9  8  30-45  12
Устя               18  3  1  14  19-64  10

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Фінал. 1-8 місця
1 тур

Будилів - Балинці - 3:1
Русів - Новоселиця - 3:1
Любківці - Заболотів - 2:3
Орелець - Попельники - 0:3

Становище команд
                     І  В Н  П    М    О
Будилів        7  6  1  0  18-4  19
Попельники  7  4  1  2  17-9  13
Русів            7  4  1  2  11-11  13
Новоселиця  7  3  1  3  12-11  10
Заболотів      7  2  4  1  9-9  10
Любківці       7  2  0  5  11-14  6
Балинці        7  1  2  4  8-17  5
Орелець       7  1  0  6  7-18  3 

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 325 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: