Головна » 2014 » Вересень » 9 » Міста і райони. 7 вересня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:06
Міста і райони. 7 вересня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

21 тур
Монастирчани – Грабовець - 4:2
Підгір’я – Старі Богородчани - 7:1
Глибоке – Старуня - 0:8
Гринівка-Нивочин – Глибівка - 0:2
Росільна – Дзвиняч - 2:2
Саджава – Солотвин - +:-
Іваниківка – вільна від гри

Становище команд
                         І    В  Н  П    М      О
Підгір'я             19  19  0  0  110-13  57
Старуня            19  17  1  1  93-21  52 
Ст. Богородчани 19  13  0  6  42-33  39 
Глибівка            19  12  2  5  47-19  38   
Дзвиняч            20  10  4  6  37-33  34 
Іваниківка          19  8  3  8  35-30  27 
Саджава           19  8  2  9  35-39  26     
Росільна           20  7  5  8  33-33  26 
Монастирчани    19  5  2  12  15-34  17   
Гринівка-Нивочин 20  5  2  13  24-45  17 
Глибоке             20  5  2  13  26-85  17 
Грабовець          19  2  4  13  21-67  10   
ФК "Солотвин"   20  1  1  18  12-76  4 
Горохолина       знята

Бомбардири (після 19-го туру):  П. Дмитрів (Підгір’я) – 32, А. Мельничук (Старуня) – 31, Р. Мотуз (Підгір’я) - 21, О. Микуляк (Старуня) – 20 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

1 ліга. 18 тур
Міжріччя - "Свіча" Тяпче - 5:1 
Гошів - ФК "Долина" - 3:2
Велика Тур'я - Одиниця - 5:1
Белеїв - Розточки - 4:1
Яворів - Тисів - 4:1
ТФК Тяпче - Старий Мізунь - +:-

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Гошів             18  12  1  5  58-39  37 
ФК "Долина"  18  11  3  4  36-31  36  
"Свіча" Тяпче 18  11  1  6  45-34  34 
Міжріччя        18  11  0  7  44-30  33
ТФК Тяпче     18  10  2  6  42-25  32 
Белеїв           18  10  2  6  46-37  32    
Велика Тур'я  18  9  1  8  61-54  28 
Одиниця        18  8  3  7  38-40  27 
Яворів            18  5  3  10  31-43  18   
Розточки        18  4  4  10  24-48  16  
Тисів              18  4  3  11  29-44  15 
Ст. Мізунь      18  1  1  16  18-55  4 (знято)

2 ліга. 19 тур
Витвиця - Гузіїв - 2:3
Підліски - Кропивник - 2:1
Тростянець - Раків - 4:8
Кальна - Станківці - 1:1
Вигода - Солуків - 5:3
Надіїв - Княжолука - +:-

Становище лідерів
                       І    В  Н  П    М     О
Вигода           19  15  3  1  85-24  48 
Надіїв            19  13  4  2  62-32  43   
Гузіїв             19  12  3  4  47-25  39  
Солуків          19  11  1  7  62-39  34 
Підліски         19  9  5  5  45-37  32 
Станківці        19  8  3  8  46-44  27 

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

Кубок. Фінал
Станькова - Тужилів - 3:0

Становище команд
                          І    В  Н  П    М     О
Станькова         16  14  1  1  49-15  43
Довге-Калуське 17  12  3  2  31-13  39
Голинь              17  9  5  3  44-22  32
Сівка-Калуська  17  9  3  5  30-23  30 
Перекоси           17  8  1  8  28-30  25 
Негівці               17  7  4  6  32-35  25
Гуменів              15  6  1  8  20-29  19
Старий Угринів   17  5  3  9  16-29  18
Студінка            16  4  3  9  22-31  15  
Верхня              17  4  3  10  16-33  15 
Вістова              17  3  3  11  20-36  12 
Довгий Войнилів 17  3  2  12  23-36  11

2 ліга
1 група 

Матч 19 туру
Підгірки - Новиця - 2:2

Становище лідерів
                         І    В  Н  П   М      О
Боднарів          16  11  2  3  44-18  35   
Новиця             15  10  2  3  34-21  32 
Тужилів            14  10  0  4  50-17  30 
Перевозець      15  8  2  5  27-25  26
Підмихайля      14  8  1  5  30-28  25

2 група
Становище лідерів
                            І     В  Н  П    М    О
Копанки               17  14  1  2  49-7  43   
Лука                    17  12  2  3  40-15  38   
Войнилів              17  12  1  4  33-17  37
Кадобна              19  10  3  6  34-31  33   
Кропивник           17  10  2  5  29-21  32  
Мостище             20  9  2  9  34-18  29   
Довпотів              17  9  1  7  18-32  28   

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

1 ліга. 13 тур
Красна - Волосів - 2:2
Назавизів - Тисменичани - 1:0
Гаврилівка - Білі Ослави - 3:1
Камінне - Перерісль - 3:1
Лісна Тарновиця - Саджавка - 4:3

Становище команд
                        I  В  Н  П    М    О
Назавизів         12  9  2  1  26-16  29 
Гаврилівка       12  7  3  2  25-16  24 
Ліс. Тарновиця 13  7  2  4  33-30  23  
Волосів            12  5  2  5  33-27  17
Перерісль        12  5  1  6  32-27  16 
Камінне            13  5  1  7  19-25  16 
Тисменичани    13  3  6  4  24-22  15  
Красна             12  3  4  5  18-21  13 
Саджавка         12  3  2  7  27-28  11  
Білі Ослави      13  2  3  8  23-48  9 

2 ліга. 12 тур
Група 1

Гвізд - "Нафтовик" Битків - 0:3
Молодків - Пасічна - 3:1
Фитьків - Зелена - 7:1
Пнів - вільний від гри

Становище команд 
                І    В  Н  П    М    О
Фитьків    11  9  2  0  44-18  29
Битків      11  7  2  2  40-19  23
Пнів         10  5  3  2  20-9  18
Молодків  10  5  0  5  25-33  15 
Гвізд        10  2  2  6  24-34  8 
Зелена     10  1  2  7  19-37  5 
Пасічна    10  1  1  8  9-31  4

Група 2
Парище - Цуцилів - +:-
Добротів - Лоєва - 6:3
Ланчин - Стримба - 0:0
Середній Майдан - вільний від гри

Становище команд 
                  І  В  Н  П    М     О
Стримба     10  7  3  0  29-15  24 
Ланчин       11  6  3  2  30-19  21
Парище      10  6  1  3  30-16  19 
Добротів     10  5  2  3  28-23  17 
Лоєва         10  2  3  5  20-32  9
Сер. Майдан 10  2  0  8  13-31  6 
Цуцилів      11  0  4  7  18-33  4 

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 14 тур
Цінева - Вільхівка - 0:0
Сваричів - Нижній Струтин - 2:0
Слобода-Рівнянська - Ясень - 4:1
Суходіл - Рожнятів - 1:2
Берлоги - Брошнів - не завершено

Становище команд
                        І    В  Н  П   М    О
Цінева             14  10  3  1  44-5  33 
Брошнів           13  9  1  3  25-18  28 
Сл.-Рівнянська 14  8  2  4  28-16  26 
Рожнятів          14  8  1  5  30-22  25 
Сваричів          14  6  4  4  30-18  22
Вільхівка          14  6  4  4  29-31  22 
Нижній Струтин 14  5  3  6  19-25  18
Суходіл            14  3  0  11  26-46  9 
Берлоги            13  2  1  10  15-40  7 
Ясень               14  2  1  11  19-45  7

Бомбардири (після 11-го туру): В. Лаврінок (Цінева) - 16, І. Матуляк (Вільхівка) - 13, Р. Якимів (Ниж. Струтин) - 11, Ревуцький (Рожнятів) - 10 голів.

2 ліга. 20 тур
Вербівка - Небилів - 2:2
Верхній Струтин - Закерничне - 1:3
Дуба - Іванівка-Ясеновець - 6:2
Спас - Лоп'янка - 1:5
Камінь - Рівня - +:-
Сливки - Грабів - +:-

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Дуба            18  13  2  3  54-23  41 
Лоп'янка       18  12  3  3  64-22  39  
Петранка      17  10  5  2  51-26  35 
Небилів        18  11  2  5  38-35  35 
Камінь         17  10  3  4  51-28  33   
Вербівка      18  9  1  8  36-45  28 
Закерничне  18  8  3  7  40-39  27
Грабів          18  8  1  9  42-46  25
Спас            17  7  2  8  28-31  23  
Рівня            16  3  3  10  23-31  12 (знято)
Іванівка-Ясеновець 18  3  1  14  32-63  10 
Сливки         17  2  2  13  20-54  8 
В. Струтин    16  2  2  12  18-54  8 
Креховичі    знято 

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ

Переглядів: 401 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: