Головна » 2014 » Вересень » 10 » Міста і райони. 4-7 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
15:43
Міста і райони. 4-7 вересня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

11 тур
"Штурмовик" - "Легіон" - 0:6
12 тур
"Благо" - "Штурмовик" - 3:0
Вовчинець - Хриплин - 3:6
Крихівці - "Ярковиця" - 6:1
"Легіон" - Микитинці - 7:1
"Громадський форум" - ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - 0:4
Матч 2 туру
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" - "Громадський форум" - 1:2

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         11  10  1  0  50-10  31 
Крихівці         12  10  1  1  49-14  31
Микитинці      12  8  2  2  31-15  26  
"Благо"          12  7  3  2  32-14  24      
Хриплин         11  6  0  5  26-21  18
Вовчинець     12  3  1  8  17-28  10  
"Штурмовик"  11  3  0  8  15-37  9 
"ІФ-буд-Сокіл" 11  2  0  9  13-40  6    
"Громадський форум" 9  1  1  7  8-33  4 
"Ярковиця"     11  1  1  9  11-40  4

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 20, Вонс ("Легіон") - 11, Николишин (Хриплин) і Процик ("Легіон") - по 10, Вістовський ("Благо"), Федина (Крихівці) і Самочко ("Лнгіон") - по 8, Скринник ("Легіон") - 7 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. 14 тур
"Північ"

Яблунів - Слобода - +:-
Медуха - Нараївка - +:-
Більшівці - Бовшів - 0:2
Задністрянськ - Тустань - -:+

Становище команд 
                       I    В  Н  П   М     О
Бовшів           13  10  2  1  54-9  32
Яблунів          12  10  1  1  37-15  31
Більшівці        12  8  2  2  18-9  26 
Кінашів          12  8  1  3  30-13  25
Медуха          12  6  0  6  26-24  18  
Задністрянськ 13  4  0  9  13-12  12 (знято)
Тустань          12  3  1  8  12-46  10
Слобода         13  2  1  10  7-37  7
Нараївка         13  1  1  11  10-42  4

"Південь"
Залуква - Крилос - 2:1
Маріямпіль - Кінчаки - 4:0
Блюдники - Комарів - +:-
Дубівці - Вікторів - перенесено
Мединя - Крилос-2 - +:-

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Мединя      14  10  3  1  43-16  33
Маріямпіль 14  10  2  2  45-17  32
Блюдники   14  8  1  5  28-24  25
Вікторів      13  7  3  3  28-21  24
Залуква      14  5  3  6  23-30  18
Дубівці       13  5  1  7  27-26  16
Крилос       14  5  0  9  20-35  15
Кінчаки       14  5  0  9  16-41  15
Крилос-2     14  4  1  9  16-36  13
Комарів      14  3  0  11  17-17  9 (знято) 

2 ліга. 12 тур
"Північ"

Острів - Височанка - 6:1
Бринь - Ганівці
Новий Мартинів - Старий Мартинів - 0:0

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   10  7  2  1  34-10  23 
Ганівці          8  5  1  2  20-17  16
Ст. Мартинів  11  4  4  3  13-15  16
Бринь            9  3  4  2  19-15  13
Придністров'я 10  3  2  5  25-25  11 
Височанка    9  2  2  5  18-26  8
Острів          11  2  1  8  12-31  7

"Південь"
Вигівка - Жалибори - 4:0
Дем'янів - Курів - 1:1
Скоморохи - Куропатники - +:-
Підшумлянці - Насташино - -:+

Становище команд
                      І   В  Н  П      М    О
Вигівка          12  12  0  0  42-10  36
Насташино    12  8  1  3  26-17  25
Курів             12  6  2  4  27-19  20 
Жалибори      12  4  1  7  23-25  13
Підшумлянці  12 4  0  8  12-12  12 (знято) 
Куропатники   12  3  1  8  18-32  10
Дем'янів         12  2  4  6  20-34  10
Скоморохи     12  3  3  6  14-33  12

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 16 тур
Черче - Рогатин - 1:0
Бабухів - Васючин - 4:0
Юнашків - Верхня Липиця - 1:0
Липівка - Помонята - 3:0
Добринів - Долиняни - 2:1
Лучинці - вільні від гри 

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Добринів   15  11  2  2  34-17  35
Лучинці     14  8  4  2  35-15  28  
Липівка     15  9  3  3  35-21  30
Рогатин     15  7  3  5  25-19  24
Юнашків   15  7  2  6  34-22  23
Бабухів     15  6  2  7  28-22  20 
Долиняни  14  5  3  6  27-29  18
В. Липиця 14  4  4  6  20-26  16
Черче       15  3  2  10  21-40  11
Помонята  14  3  2  9  19-40  11
Васючин   14  3  1  10  31-57  10
Обельниця знята

1 ліга. 16 тур
Букачівці - Підвиння - 3:1
Козарі - Жовчів - 4:3
Кліщівна - Путятинці - 1:1
Чесники - Потік - 1:1
Пуків - Підкамінь - 2:2
Нижня Липиця - вільна від гри 

Становище команд
                     I   В  Н  П     М    О
Букачівці     15  13  0  2  56-18  39 
Кліщівна      15  9  3  3  39-21  30
Н. Липиця    14  9  3  2  32-16  30 
Чесники       15  7  6  2  22-17  27 
Козарі          14  7  0  7  21-24  21
Жовчів         14  5  1  8  19-24  16   
Потік            15  4  3  8  23-25  15 
Підкамінь     15  3  4  8  21-34  13   
Путятинці      14  2  7  5  10-21  13 
Пуків            15  3  3  9  15-26  12   
Підвиння      14  3  0  11  11-29  9 
Світанок       знято

2 ліга. 15 тур

"Схід"
Сарники - Явче - 7:1
Загір'я - Діброва - 1:0
Вербилівці - Чернів  - матч не завершено
Вишнів - Конюшки - -:+ (0:3)
Колоколин - вільний від гри
"Захід"
Заланів - Приозерне - 2:0
Яглуш - Залужжя - 1:1 
Воскресинці - Долиняни-2 - 7:0
Руда - Беньківці - 6:2 (в Беньківцях)
Фрага - вільна від гри

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 15 тур
Чукалівка - Радча - 1:5 
Драгомирчани - Клубівці - 0:2
Чорнолізці - Загвіздя - 0:2
Єзупіль - Старий Лисець - 1:0
Підлісся - Липівка - 1:0
Черніїв - Старі Кривотули - 5:1

Становище команд
                       І   В  Н  П    М     О
Черніїв           16  11  2  3  47-25  35 
Єзупіль          16  9  4  3  27-17  31  
Ст. Лисець     16  9  2  5  35-25  29 
Підлісся         16  8  5  3  28-15  29
Загвіздя         16  8  4  4  30-15  28
Клубівці          16  8  3  5  31-26  27
Ст. Кривотули 16  7  3  6  22-28  24 
Чорнолізці      16  7  1  8  31-34  22
Радча            16  4  6  6  31-32  18 
Драгомирчани 16  3  0  14  11-41  9
Чукалівка       16  2  3  11  13-38  9
Липівка          16  1  5  10  18-28  8 

Бомбардири (після 1-го кола): М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) і Р. Дмитрів (Ст. Лисець) - по 7, Р. Назарук (Ст. Кривотули) і Макогоняк (Клубівці) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Пентелюк (Клубівці), Самойліч (Ст. Лисець), Скорик (Підлісся) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 15 тур
Нові Кривотули - Довге - 2:3
Одаї - Пшеничники - 0:6
Павлівка - Милування - 1:2
Стебник - Тязів - 5:3
Стриганці - Вільшаниця - 1:2 
Березівка - Підлужжя - 0:0

Cтановище команд
                          І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     15  10  3  2  34-17  33
Довге               15  9  2  4  44-25  29
Березівка         15  8  5  2  33-11  29
Стебник            15  9  1  5  35-35  28
Підлужжя         15  7  4  4  28-24  25  
Милування       15  7  2  6  36-28  23
Павлівка           15  6  2  7  25-34  20 
Нові Кривотули 15  5  3  7  26-35  18  
Вільшаниця      15  5  2  6  16-24  17 
Одаї                 15  5  2  8  23-35  17
Тязів                 15  5  1  9  29-31  16 
Стриганці          15  0  1  14  16-50  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 1-го кола): Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 21 тур
Підвербці - Ісаків - 1:2 
Олеша - Прибилів - 1:3 
Живачів - Палагичі - 1:0
ФК "Тлумач" - Надорожна - 3:1 
Колінці - Остриня - 1:1 
Королівка - Нижнів - 2:2
Грушка - вільна від гри

Становище команд 
                    І   В  Н  П    М     О
Нижнів        19  15  1  3  81-35  46    
Грушка       19  14  1  4  46-24  43  
Прибилів     20  13  4  3  61-27  43 
Живачів      19  13  2  4  48-23  41  
Колінці        19  9  3  7  23-26  30   
Королівка    20  8  3  9  22-33  27 
ФК "Тлумач" 19  7  5  7  30-19  26     
Остриня      20  6  6  8  36-40  24 
Ісаків          19  5  5  9  32-34  20    
Палагичі     20  5  3  12  26-40  18  
Надорожна 20  5  3  12  27-58  18   
Олеша        19  4  2  13  22-62  14 
Підвербці    19  2  2  15  15-48  8 
Жуків         знято

2 ліга. 14 тур
Група А

Гринівці - Озеряни - 3:0 
Пужники - Хотимир - 0:1 
Бортники - Гарасимів - 1:2 
Живачів-2 - Яківка - 0:3

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б
Антонівка - Братишів - 2:4
Гостів - Олешів - 3:0 
Петрилів - Вікняни - 0:3 
Буківна - Локітка - 3:0

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2


БРАМКИ

Переглядів: 434 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
4  
в стебника має бути 28очок,а не 25 3а рішенням кдк,вільшаниці в 14 турі постановили програш,стебник виграш!

0
6  
Виправляємо.

3  
В Черніїва 35 очок. В 15 турі Черніїв виграв в Радчі з рахунком 5-2 , а в Вас результат написаний навпаки що Черніїв програв 5-2. Тому потрібно 3 очки дадати Черніїві і 3 очки зняти в Радчі

0
5  
Справді, за тією інформацією, що нам надали, матч Радча - Черніїв був зупинений за рахунку 2:5 на користь Чернієва. Однак на сайті ФФУ, де розміщує протоколи Тисменицька РФФ, вказано результат 5:2 на користь Радчі. Власне, це нас і дезорієнтувало. Виправляємо помилку.

1  
Драгомирчани - Клубівці - 0:2

0
2  
Дякую.

Ім`я *:
Email *:
Код *: