Головна » 2013 » Липень » 8 » Міста і райони. 7 липня. Результати і таблиці (оновлюється)
14:09
Міста і райони. 7 липня. Результати і таблиці (оновлюється)
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Друге коло чемпіонату розпочнеться наприкінці серпня.

Становище команд
                    І  В Н П     М     О
"Легіон"        9  7 0 2  25-10  21
Крихівці       9  6 2 1  17-7    20
"Благо"         9  6 0 3  29-13  18
Микитинці     9  5 1 3  28-17  16
Опришівці     9  5 1 3  23-13  16
"Удар-Громадський
форум"         9  4 1 4  13-10  13
Угорники      9  3 2 4  25-36  11 
"Ярковиця"  9  2 0 7  12-30   6
Вовчинець   9  2 0 7  9-33     6 
Хриплин       9  1 1 7  6-19     4

БОГОРОДЧАНЩИНА

Друге коло чемпіонату і першості стартують 26 серпня.

1 ліга 
Становище команд
                          І  В  Н П    М     О
Глибівка             7  6  1  0  17-4  19
Іваниківка          7  4  2  1  23-4  14
Дзвиняч              7  4  1  2  22-9  13 
Маркова-Бабче   7  3  2  2  8-6    11 
Ст. Богородчани 7  2  2  3  12-13  8 
Підгір'я               7  2  0  5  8-29   6  
Саджава            7  1  2  4  8-14   5  
Горохолина        7  1  0  6  9-28   3 

2 ліга
Становище команд
                         І  В  Н  П   М     О 
Космач              6  5  0  1  18-7   15 
Старуня            6  5  0  1  15-10  15 
Грабовець         6  4  1  1  14-4   13  
Росільна            6  2  0  4  8-13   6 
Глибоке             6  1  1  4  5-16   4  
Монастирчани    6  0  0  6  9-17   0 


ВЕРХОВИНЩИНА

5 тур
Криворівня - Верх. Ясенів - 0:1
"Лісгосп" - Ільці - 1:3
Буковець - "Черемош" - 3:8

Становище команд
                    І В Н П   М   О
"Черемош"    5 3 1 1 16-8  10
Криворівня   5 3 1 1 10-4  10
"Лісгосп"       5 3 0 2 10-6  9
Верх. Ясенів 5 3 0 2 5-4    9
Ільці            5 2 0 3 7-11  6
Буковець     5 0 0 5 8-23  0

ГАЛИЧИНА (Галицький р-н)

Кубок. Фінал
Бовшів - Задністрянськ - 2:0

1 ліга
Становище команд
                      І В Н П   М   О
Бовшів            4 4 0 0 8-1   12
Задністрянськ 5 3 1 1 10-6 10
Комарів          5 2 2 1 7-7    8
Дем'янів          4 2 1 1 7-4   7
Вікторів-
Височанка      5 2 0 3 9-9   6
Більшівці        4 2 0 2 3-4   6
Мединя           5 1 2 2 4-6   5
Жалибори       4 1 0 3 4-8   3
Яблунів           4 0 0 4 0-8   0


2 ліга. 8 тур
Тустань - Маріямпіль - 0:1
Медуха - Насташино - 3:0
Крилос - Загір’я - 12:3
Вигівка - Дубівці - 0:1
Водники - Сокіл - +:-
Залуква - Нараївка - 2:1

Становище команд
                 І  В  Н  П    М      О
Медуха     7  6  0  0  18-2    18
Дубівці      8  5  1  2  17-13  16
Залуква    8  5  1  2  16-12  16
Насташино 7  5  0  2  19-7   15
Маріямпіль 7  5  0  2  17-4   15
Тустань     8  3  2  3  10-10  11
Нараївка   8  3  0  5  8-10     9
Вигівка     8  3  0  5  7-12     9
Крилос      8  3  3  2  23-11   9
Водники    8  1  1  6  5-10    7
Загір'я       7  1  0  6  10-37  3
Сокіл        8  0  0  8  1-23    0

3 ліга. 9 тур
Блюдники - Курів - 3:1
Кінчаки - Колодіїв - 7:2
Межигірці - Куропатники - 2:5
Острів - Бринь - 2:1
Придністров’я - Ст. Мартинів - 1:3
Підшумлянці - Крилос-2 - 0:1

Становище команд
                    І  В Н П   М      О
Кінчаки        9  8 1 0  36-9   25
Блюдники     7  6 1 0  20-5   19
Крилос-2       8  5 1 2  15-6   16
Курів            7  5 0 2  12-7   15
Підшумлянці  8  4 0 4  12-11  12
Колодіїв        8  3 2 3  20-18  11
Бринь           8  3 1 4  16-12  10
Ст. Мартинів  8  2 4 2  14-14  10
Куропатники 8  3 0 5  22-29  9
Ганівці          8  2 1 5  11-18  7
Острів           8  2 1 5  8-24    7
Придністров'я 7  1 0 6  7-21  3
Межигірці      8  0 2 6  5-23   1
Детальніше: Галицький футбол.

ГОРОДЕНКІВЩИНА

1 ліга. 10 тур
Олієво-Королівка - Вербівці - 5:2
Воронів - Чортовець - 1:4
Семенівка - Ясенів-Пільний - 1:3
Колінки - Торговиця - 5:5
Лука - Чернятин - 2:5
Топорівці - Котиківка
- перенесено 

Становище команд 

                      І  В Н П    М     О
Чернятин        10  7 1 2  32-14  22
Яс.-Пільний     9  7 1 1  31-13  22
Серафинці      9  6 1 2  22-11  19
Торговиця      9  5 2 2  24-19  17
Чортовець      9  5 1 3  18-18  16
Воронів          9  4 1 4  15-32   13
Лука              9  3 2 4  30-27  11
Ол.-Королівка 10  3 2 5  18-19  11
Колінки          9  2 4 3  23-29  10
Вербівці         9  2 3 4  14-19   9
Котиківка       9
  2 1 6  13-17   7
Семенівка      9  1 2 6  13-29   5
Топорівці        8  1 1 6  6-22    4

2 ліга. 9 тур
1 підгрупа
Тишківці - Слобідка - 2:1
Острівець - Росохач - 4:0
Виноград - Рашків - 4:2
Сороки - Глушків - 4:0

Становище команд

               І  В  Н  П     М     О
Рашків     8  6  1  1  36-12  19
Тишківці   8  4  2  2  20-14  14
Сороки     7  4  1  2  18-13  13 
Слобідка  8  4  1  3  21-20  13
Глушків    8  4  1  3  10-12  13 
Острівець 7  3  1  3  13-14  10
Виноград  8  3  0  5  16-15  9
Росохач    8  2  2  4  7-17  
Рогиня      8  0  1  6  8-34    1

2 підгрупа
Пробаин - Поточище - 1:0
Михальче - Чернелиця - 2:1
Городниця - Стрільче - 0:6
Раковець - Кунисівці - перенесено
Семаківці - Копачинці - перенесено

Становище команд

                     І  В  Н  П   М      О
Пробабин      9  7  1  1  27-12  22
Поточище      9  6  1  2  29-7   19
Стрільче        9  5  3  1  29-12  18
Семаківці      8  5  1  2  21-11  16
Кунисівці       8  4  0  4  18-14  12
Михальче      9  4  2  3  24-23  14
Копачинці      8  2  3  3  20-16  9
Городниця     9  2  0  7  18-31   6
Раковець       8  2  0  6  12-36   6
Чернелиця     9  0  1  8  7-43    1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 10 тур
Міжріччя - ФК "Долина" - 6:3
Яворів - Белеїв - 4:2
Велика Тур'я - Старий Мізунь - 3:3
Гошів - ТФК Тяпче - 0:4
Тисів - Солуків - 0:3
"Свіча" Тяпче - Надіїв - 6:0

Становище команд
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   10  10  0  0  57-10  30
ФК "Долина"     10  8  0  2  36-21  24 
Міжріччя           10  6  3  1  37-17  21
ТФК Тяпче        10  5  1  4  22-25  16
Велика Тур'я    10  4  3  3  20-19  15
Яворів              10  4  2  4  23-23  14  
Надіїв               10  4  1  5  12-18  13 
Тисів                10  3  0  7  12-30   9 
Гошів                10  2  3  5  15-26  9  
Ст. Мізунь        10  2  2  6  18-28   8 
Солуків            10  2  1  7  17-34   7
Белеїв              10  2  0  8  13-33   6 
 

2 ліга. 10 тур
Слобода-Долинська - Княжолука - 2:0
Одиниця - Раків - 2:0
Шевченкове - Новошин - 1:6
Підліски - Розточки - 2:5
Кропивник - Станківці- 2:3
Кальна - Підбереж - 2:3

Становище команд
                         І   В  Н  П     М     О
Новошин           9  8  0  1  39-9   24
Розточки           9  7  1  1  33-11  22
Княжолука        10  6  1  2  30-10  22
Одиниця           8  7  0  1  21-9   21
Сл.-Долинська  9  6  0  3  23-11  18 
Раків                10  4  2  4  25-26  14     
Кальна             9  4  0  5  21-25  12  
Гузііїв               8  3  2  3  16-12  11  
Підбереж          9  3  1  5  17-26  10 
Шевченково     8  3  0  5  10-19   9
Станківці          9  1  0  8  15-41  3
Підліски            8  0  1  7  7-34   1  
Кропивник        8  0  0  8  10-34  0
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

6 тур
«Євробуд-Олімпія» – «Червона Валіза» - 5:0

Становище команд
                              І В Н П   М   О
"Євробуд-Олімпія" 5 4 1 0  18-4  13
Збора                    4 3 0 1  4-3    9
"Дністер"               4 2 1 1  8-7    7
Хотінь                   3 0 0 3  1-5    0
"Червона Валіза"   4 0 0 4  3-15  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 10 тур
Студінка - Станькова - 1:3
Вістова - Перекоси - 5:1
Сівка-Калуська - Верхня - 1:3
Довгий Войнилів - Підгірки - 2:1
Довге-Калуське - Старий Угринів - 3:0
Гуменів - Голинь
- 3:2

Становище команд
                   І    В  Н  П   М       О
Станькова   10  8  1  1  27-12  25
Верхня        10  7  1  2  26-12  22
Д. Войнилів  10  7  0  3  18-16  21
Студінка      10  5  2  3  23-21  17 
Вістова        10  4  3  3  18-14  15
Д.-Калуське 10  4  3  3  17-17  15
Голинь         10  4  1  5  19-16  13 
Гуменів        10  4  1  5  15-20  13 
С.-Калуська 10  3  3  4  15-17  12
Підгірки       10  2  1  7  12-19   7  
Перекоси     10  2  0  8  11-24   6 
Ст. Угринів   10  2  0  8  10-23   6  

2 ліга
1 зона
Команди були вільними від гри.

Становище команд
                  І В Н П   М      О
Грабівка      9 7 1 1 24-7   22
Б.-Зарічний 9 7 1 1 17-2   22
Перевозець 9 6 2 1 20-7   20 
Боднарів     9 5 1 3 20-14  16  
Підмихайля  9 5 1 3 15-12  16  
Кадобна      9 2 2 5 12-17   8  
Б.-Середній 9 2 1 5 12-20  7
Добровляни 9 2 1 6 11-22  7
Новиця        9 1 3 5 14-22  6 
Бережниця  9 1 1 7 11-33  4

2 зона. 11 тур
Негівці - Лука - 3:1
Копанки - Завадка - 3:0
Дубовиця - Томашівці - 2:0
Станькова-2 - Слобідка - 2:1
Довжка - Довпотів - 0:2

Становище команд
                    І   В Н П    М      О
Войнилів      9   7 1 1  30-7    22
Копанки       10  7 1 2  22-10  22 
Негівці         10  6 2 2  28-12  20
Лука            9   4 4 1  23-8    16 
Станькова-2 10  5 2 3  24-15  17
Слобідка      10  4 2 4  19-17  14 
Довпотів       9  4 2 3  11-11    14
Завадка       10  3 0 7  12-20   9 
Дубовиця     9   2 3 4  13-16   8 
Томашівці     10  2 1 6  8-37     7  
Довжка        10  0 0 10  5-42   0


КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 13 тур
Семаківці - М. Кам'янка - 0:1
Ліс. Хлібичин - Шепарівці - 3:0
Молодятин - Воскресинці - 2:4
Спас - Дебеславці - 0:1
Коршів - Іванівці - 6:1
Верх. Вербіж - Струпків - 3:3
Жукотин - Угорники - 4:0

Становище команд 
                   І    В  Н  П    М      О 
Струпків      13  8  5  0  38-10  28
Жукотин       13  8  4  1  19-6   28
Коршів         13  8  0  5  37-17  24
Воскресинці 12  7  3  2  19-11  24  
Семаківці     13  6  4  3  19-10  22
В. Вербіж     13  6  4  3  21-18  22 
Л. Хлібичин  13  6  3  4  22-19  21
М. Кам'янка  13  6  2  5  16-17  20
Дебеславці  13  4  4  5  11-18  16 
Угорники     13  5  0  8  18-34  15  
Іванівці       13  3  1  9  12-32  10
Спас            13  3  0  10 11-26   9 
Молодятин   13  2  3  8  14-22   9 
Шепарівці    13  1  1 10  7-24     4

2 ліга. 13 тур
Голосків - Печеніжин - 1:2
Вел. Кам'янка - Ліс. Слобідка - 0:1
Підгайчики - Матеївці - 0:4
Ценява - Сопів - 3:1
Джурків - Черемхів - 4:5
Ковалівка - Годи-Доровідка - 2:1

Становище команд
                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           12  9  2  1  20-8    29
Матеївці               12  7  4  1  37-13  25
Лісна Слобідка     12  7  4  1  24-9   25
Велика Кам’янка  11  7  1  3  30-15  22
Ценява                11  5  4  2  18-14  19  
Королівка-Корнич 11  5  3  3  14-19  18
Черемхів              11  5  2  4  22-17  17 
Годи-Добровідка  12  5  1  6  15-19  16 
Ковалівка            12  3  4  5  18-19  13 
Джурків               12  2  3  7  19-30   9  
Сопів                   12  2  3  7  12-27   9
Голосків               12  2  2  8  12-24   8  
Підгайчики          12  0  1  11 12-38    1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

7 тур
Березів - Рожнів - 2:0
Слобідка - Вербовець
Шешори - Тюдів - 4:5
Яблунів - Старі Кути - 0:5
Пістинь - Хімчин - 4:1

Становище команд
                  І  В Н П    М      О
Пістинь       7  5 2 0  29-9    17
Березів       7  5 1 1  17-12  16
Вербовець  6  4 1 1  17-6   13
Рожнів        7  4 1 2  14-14  13
Тюдів         7  3 1 3  14-16  10
Ст. Кути      7  3 0 4  16-16  9
Хімчин        7  3 0 4  15-16  9
Шешори      7  2 1 4  12-13  7
Слобідка    6  1 1 4  6-17    4
Яблунів      7  0 0 7  8-29    0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

Кубок. Фінал
Перерісль - Волосів - 4:2

1 ліга. Матчі 7 туру 

Пнів - Назавизів - 1:1
Лісна Тарновиця - Фитьків - 1:2

Становище команд
                        І  В Н П   М     О
Гаврилівка        6  4 1 1  12-7   13 
Перерісль         5  3 1 1  14-5    10 
Фитьків            7  3 1 3  12-16  10
Назавизів         6  2 3 1  12-9    9 
Тисменичани     7  2 3 2  11-9    9  
Камінне            7  2 2 3  11-11  8 
Красна             7  2 2 3  10-10  8
Л. Тарновиця    7  1 4 2  13-13  7
Волосів             6  2 1 3  12-14  7  
Пнів                  6  1 2 3  7-20   5  
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 9 тур
Пасічна - Верхній Майдан - +:-
Білі Ослави - Середній Майдан - перенесена
Зелена - Стримба - 0:4
Саджавка - Гвізд - 6:1
Парище - Молодків - 0:0

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Саджавка         7  5 1 1  23-7    16
Стримба            7  5 0 2  27-6    15
Парище             7  4 3 0  27-11  15
Пасічна             8  4 2 2  14-13  14
Б. Ослави          6  4 1 1  21-9   13 
Гвізд                 8  4 1 3  21-25  13 
Серед. Майдан  7  2 1 4  5-14    7  
Молодків           8  2 1 5  14-21  7
Зелена              7  1 0 6  5-25    3   
Верх. Майдан    7  0 0 7  4-30    0  


РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 7 тур
Верхня Липиця - Потік - 3:2
Васючин - Черче - 5:3
Нижня Липиця - Лучинці - 0:1
Обельниця - Помонята - 1:0
Верилівці - Долиняни - 2:2
Юнашків - Добринів - 4:0

Становище команд
                         І  В Н П    М     О
Обельниця         7  5 1 1  12-5  16
В. Липиця          7  4 3 0  14-10  15
Юнашків            7  4 1 2  14-10  13
Помонята           7  4 0 3  18-6   12
Добринів            6  3 2 1  11-8   11
Васючин            7  3 1 3  16-12  10
Долиняни           7  3 1 3  14-13  10
Лучинці             7  3 1 3  11-11  10
Черче                7  2 1 4  15-17   7
Потік                 7  2 1 4  12-14   7
Вербилівці         6  1 1 4  8-20    4
Н. Липиця          7  0 1 6  7-26    1

2 ліга. 7 тур
Путятинці - Бабухів - 1:5
Беньківці - Приозерне - 7:1
Пуків - Залужжя - 6:2
Кліщівна - Світанок - 6:3
Підвиння - Липівка - 2:2
Козарі - Букачівці - 2:1

Становище команд
                 І  В Н П    М    О
Бабухів     7  5 2 0  13-2   17
Липівка     6  5 1 0  23-9  16
Світанок   7  5 1 1  19-13  16
Букачівці  7  5 1 1  13-7   16
Підвиння   7  4 3 0  18-6  15
Козарі       7  4 0 3  10-11  12
Кліщівна    6  2 1 3  8-11   7
Беньківці   7  2 0 5  13-13  6
Пуків         7  1 1 5  12-18  4
Путятинці  7  1 1 5  11-19  4
Залужжя    7  0 2 5  9-22   2
Приозерне 7  0 1 6  12-30  1

2 ліга. 5 тур
"Схід"
Чесники – Конюшки - 2:1
Жовчів – Руда - 3:2
Сарники – Княгиничі - 1:2
Діброва – Загіря - 1:0
Явче – Чагрів - 2:1

Становище команд
                І  В Н П    М   О
Жовчів     5  5 0 0  16-4  15
Конюшки  5  4 0 1  13-5  12
Чесники   5  4 0 1  12-6   12
Діброва    5  3 1 1  9-7    10
Руда        5  3 0 2  13-10  9 
Сарники   5  2 0 3  6-7    6
Явче        5  1 0 4  3-9    3
Загір'я      5  1 0 4  5-12  3
Княгиничі 5  1 0 4  5-14  3
Чагрів      5  0 1 4  7-14   1

"Захід" 
Чернів – Григорів - 3:2 
Воскресинці – Журів - 5:0
Підкамінь – Яглуш - 3:1
Колоколин – Долиняни-2 - 7:0 
Фрага – Заланів - 6:1

Становище команд
                   І  В Н П   М    О
Підкамінь    5  5 0 0  15-4   15
Воскресинці 5  4 1 0  15-2  13
Фрага          5  3 1 1  22-5   10
Колоколин   5  3 0 2  21-10  9
Журів          5  3 0 2  17-12  9
Яглуш          5  2 1 2  16-8   7 
Чернів         5  2 0 3  6-16   6
Заланів        5  1 0 4  6-17   3
Григорів      5  0 1 4  4-27    1
Долиняни-2 5  0 0 5  1-19   0 

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 11 тур

Брошнів - Небилів - 1:1
"Карпати" Лоп'янка - Нижній Струтин - 1:4
"Перегінське" - Цінева - 3:4
Берлоги - Закерничне - 3:1
Сваричів - Петранка - 8:0
Рожнятів - "Лімниця" Перегінське - 2:0
Вільхівка - Ясень - 6:2

Становище команд
                      І   В Н П    М      О
Цінева            11 8 3 0  23-12  27
Небилів          11  7 2 2  26-6   23
Н. Струтин      11  7 2 2  20-10  23
"Перегінське" 11  7 1 3  32-18  22
"Лімниця" П    11  7 0 4  18-14  21
Сваричів        11  6 1 4  19-10  19
Берлоги         11  5 2 4  17-12  17
Брошнів         11  4 3 4  13-11  15
Рожнятів        11  4 2 5  17-15  14
Закерничне   11  3 1 7  19-24  10
Ясень            11  3 0 8   9-18   9
Вільхівка       11  2 3 6  13-29  9
"Карпати" Л   11  2 2 7  15-31   8 
Петранка       11  0 2 9  10-41   2

2 ліга. 1 коло
Становище команд
                       І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 8  7 0 1  25-8    21
Рівня                8  6 1 1  19-4    19 
Суходіл            8  5 1 2  19-19  16
Камінь              8  4 1 3  16-17  13
Спас                 8  3 3 2  26-16  12
"Скала" Л         8  3 1 4  13-17  10
В. Струтин        8  2 1 5  11-20   7
Креховичі         8  1 2 5  14-22   5 
Дуба                 8  0 0 8  9-29    0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 10 тур
Борщів - Устя - 3:2
Потічок - Тулуків - 0:1
Видинів - Залуччя - 3:2
Вовчківці - Підвисоке - 8:1
Задубрівці - Белелуя - 1:2
"Єдність" Балинці - Прутівка - 0:0

Становище команд
                  І    В Н П   М     О
Видинів      9  8 0 1  30-9   24
Прутівка     10  7 2 1  18-7   23
Княже        9  7 0 2  23-12  21
Вовчківці   9  5 1 3  26-9   16
Белелуя     10  4 2 4  13-18  14
Устя           9  4 1 4  14-15  13
Підвисоке   9  4 1 5  14-23  13
Задубрівці  9  4 0 5  16-19  12
Залуччя     9  3 1 5  10-13  10
Тулуків      9  2 2 5  8-13    8
Балинці      9  2 2 5  10-17  8
Потічок       9  1 2 6  6-17    5
Борщів       10  1 2 7  9-25   5

2 ліга
Група А. 8 тур
Русів - Красноставці - перенесено
Шевченкове - "Лідер" Снятин - 2:0
Завалля - Прутівка-2 - 7:1
Келихів - Стецева - 2:5

Становище команд
                     І  В Н П    М      О
Стецева        8  6 1 1  36-14  19
Красноставці 7  5 2 0  28-7    17
Русів             7  4 2 1  15-7    14 
«Лідер»         8  4 0 4  31-19  12
Шевченкове  8  4 1 3  13-11  13
Завалля        8  2 3 3  16-11   9
Келихів         8  1 0 7  18-33   3
Прутівка-2     8  0 1 7  8-63     1

Група Б. 10 тур
Попельники - Джурів - 0:0
Трійця - "Чайка" Іллінці - 5:0
"Карпати" Балинці - Новоселиця - 0:1
Олешків - Любківці - 0:1

Cтановище команд
                    І  В Н П    М     О
Новоселиця  9  6 0 3  20-12  18
Трійця          9  5 3 1  25-11  18
Джурів         9  5 2 2  13-6    17
«Стара 
Сеньйора»   8  5 1 2  9-14   16
Попельники  9  4 3 2  15-7   15
Любківці      9  3 2 4  11-11  11
Балинці        9  3 1 5  14-15  10
Олешків       9  1 2 6  9-20   5
«Чайка»       9  0 2 7  9-29   2

Детальніше: Футбол Снятинщини.

ТЛУМАЧЧИНА

1 ліга. 11 тур
Королівка - Прибилів - 2:4
Надорожна - Живачів - 2:1
Палагичі - Жуків - 2:3
Підвербці - Ісаків - 0:0
Олеша - Грушка - 0:5
Вікняни - "Дністер" Нижнів - 4:1
Колінці - Петрилів - +:-

Становище команд
                   І     В    Н    П      М       О       
Грушка        11   8    0    3     28-13  24
Нижнів         11   7    2    2     27-13  23
Королівка    11   7    1    3     20-11  22
Прибилів      11   6    2   3     22-18  20
Підвербці    11   5    3    3     19-14  18
Колінці        11   4    6    1     16-9   18
Надорожна  11   5    2    4     18-13  17
Жуків          11   5    1    5     20-14  16
Вікняни       11   4    4    3     21-18  16
Живачів       11   4    1   6     13-16   13
Ісаків          10   3    4    3     11-16  13
Палагичі      10   2    0    8      9-29    6
Петрилів      11   1    2    8     13-27    5
Олеша         11   1    0   10     12-40   3

2 ліга. 11 тур
Група А
Олешів - Антонівка - 1:0
Буківна - Братишів - 6:1
"Нижнів-Агро" - Локітка - 3:2
Гринівці - Остриня - 1:5
Матч 10 туру
Антонівка - Буківна - 0:1, а не 1:0

Становище команд

                      І   В  Н  П     М     О
Остриня         11  8  2  1  39-12  26
Буківна          11  5  2  4  29-21  17
Олешів           11  5  2  4  21-28  17
Локітка          11  4  4  3  20-19  16
Братишів        10  3  4  3  17-24  13
Антонівка       11  3  3  5  17-17  12
"Нижнів-Агро" 11  2  4  5  20-29  10
Гринівці          10  2  1  7  12-25   7

Група Б
Гостів - Живачів-2 - 5:1
Петрів - Бортники - -:+
Хотимир - Яківка - 2:1
Гарасимів - Пужники - 3:2

Становище команд
                І    В  Н  П    М      О
Бортники  11  9  2  0  19-3    29
Гарасимів  11  7  1  3  31-19  22
Пужники   11  6  2  3  23-18  20 
Хотимир    11  5  3  3  23-14  18
Гостів       11  5  2  4  27-19  17
Яківка      11  4  4  3  21-16  16
Живачів-2 11  1  0  10  5-45   3
Петрів       11  0  0  11  1-16   0
Переглядів: 441 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: