Головна » 2017 » Травень » 15 » Міста і райони. 7-14 травня. Коломия, Снятин
22:36
Міста і райони. 7-14 травня. Коломия, Снятин

КОЛОМИЯ
1 ліга.
2 тур

FC Skiff Черемхів - "Прут" Воскресинці - 3:2
"Дебеславці ФК" - ФК "Сопів" - 3:2
"Спартак" Струпків - "Прут" Семаківці - 4:0
"Прометей" Матеївці - "Довбушівець" Печеніжин - 1:0
"Метеор" Жукотин - "Карпати" Спас - 1:0
ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин - вільний від гри
3 тур
"Прут" Воскресинці - "Метеор" Жукотин - 1:1
"Довбушівець" Печеніжин - "Спартак" Струпків - 0:0
"Карпати" Спас - "Прометей" Матеївці - 1:4
ФК "Сопів" - FC Skiff Черемхів - 1:0
ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин - "Дебеславці ФК" - 0:0
"Прут" Семаківці - вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Прометей" Матеївці 3 3 0 0 6-1 9
2  "Спартак" Струпків 2 1 1 0 4-0 4
3  ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин 2 1 1 0 4-2 4
4  "Прут" Воскресинці 3 1 1 1 5-4 4
5  "Метеор" Жукотин  3 1 1 1 3-3 4
6  "Довбушівець" Печеніжин 3 1 1 1 2-2 4
7  "Дебеславці ФК" 3 1 1 1 3-4 4
8  FC Skiff Черемхів 3 1 0 2 6-7 3
9  ФК "Сопів" 3 1 0 2 5-7 3
10  "Карпати" Спас 3 1 0 2 5-8 3
11  "Прут" Семаківці 2 0 0 2 0-5 0

2 ліга. 2 тур
"Сокіл" Коршів - "Нива" Джурків - 6:0
"Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Мишин" - 4:2
ФК "Молодятин" - "Діброва" Годи-Добровідка - 0:1
"Княгинин" Підгайчики - "Підгір'я" Іванівці - 2:1
ФК "Голосків" - ФК "Королівка-Корнич" - 5:0
ФК "Отинія" - вільна від гри

Кубок. 1/16 фіналу
"Нива" Джурків - ФК "Королівка-Корнич" - 1:2
ФК "Мишин" - "Княгинин" Підгайчики - 3:2
"Діброва" Годи-Добровідка - "Карпати" Спас - 0:3
"Ювента" Лісна Слобідка - ФК "Сопів" - 2:3
ФК "Голосків" - "Підгір'я" Іванівці - 7:0
ФК "Отинія" - ФК "Молодятин" - +:-
"Прут" Семаківці - "Довбушівець" Печеніжин - 0:2
"Сокіл" Коршів - ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин - 3:2

СНЯТИН
1 ліга
Група А

4 тур

"Черемош" Залуччя - ФК "Потічок" - 0:1
"Ліга" Будилів - "Єдність" Балинці - 4:2
"Вовки" Вовчківці - "Карпати" Джурів - 7:1
5 тур
"Карпати" Джурів - "Черемош" Залуччя - 2:0
"Єдність" Балинці - "Вовки" Вовчківці - 0:4
ФК "Потічок" - "Ліга" Будилів - 1:2

    І В Н П М О
1  "Вовки" Вовчківці 5 5 0 0 25-3 15
2  "Ліга" Будилів 5 3 0 2 14-9 9
3  "Єдність" Балинці 5 2 1 2 5-9 7
4  "Карпати" Джурів 5 2 1 2 4-8 7
5  ФК "Потічок" 5 2 0 3 4-7 6
6  "Черемош" Залуччя 5 0 0 5 1-17 0

Група Б
4 тур

"Покуття" Підвисоке - "Колос" Белелуя - 4:1
"Прут" Видинів - ФК "Борщів" - 1:0
"Прут" Прутівка - "Пролісок" Задубрівці - 5:1
5 тур
"Пролісок" Задубрівці - "Покуття" Підвисоке - 1:3
ФК "Борщів" - "Прут" Прутівка - 2:1
"Колос" Белелуя - "Прут" Видинів - 2:3

    І В Н П М О
1  "Прут" Видинів 5 5 0 0 13-2 15
2  ФК "Борщів" 5 3 1 1 8-6 10
3  "Прут" Прутівка 5 3 0 2 10-5 9
4  "Покуття" Підвисоке 5 2 0 3 10-11 6
5  "Колос" Белелуя 5 1 0 4 6-11 3
6  "Пролісок" Задубрівці 5 0 1 4 2-14 1

БРАМКИ

Переглядів: 446 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: