Головна » 2015 » Вересень » 10 » Міста і райони. 6 вересня. Частина ІІ
12:37
Міста і райони. 6 вересня. Частина ІІ

КОСІВ
13 тур
Яблунів - Пістинь - 0:4
Шешори - Тюдів - 2:1
Старі Кути - Березів - 1:7
Малий Рожен - Трач - 3:3
Вербовець - Слобідка - 4:3

Становище команд
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          13  13  0  0  67-9  39
Березів          13  10  0  3  52-14  30
Шешори         12  8  1  3  32-19  25
Слобідка        13  8  0  5  41-25  24
Вербовець     13  6  1  6  33-24  19
Трач               13  6  1  6  30-41  19
Тюдів             12  5  0  7  38-26  15
Мал. Рожен    13  3  1  9  17-50  10
Яблунів          11  2  0  9  9-44  6
Ст. Кути          13  0  0  13  8-75  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
1 ліга. 15 тур 
Гаврилівка - Волосів - 4:2
"Нафтовик" Битків - Лісна Тарновиця - 1:0
Красна - Тисменичани - -:+
Камінне - Назавизів - 3:2
Перерісль - Ланчин - 1:2

Становище команд
                         І    В  Н  П   М     О
Тисменичани    15  11  2  2  28-11  35
Волосів            15  10  3  2  41-24  33
Перерісль         15  7  3  5  22-16  24
Гаврилівка        15  7  3  5  31-34  24
Камінне            15  7  2  6  21-17  23
Назавизів          15  4  5  6  20-22  17
Битків               15  5  2  8  10-23  17
Ланчин             15  4  4  7  26-33  16
Ліс. Тарновиця  15  4  2  9  18-25  14
Красна              15  2  2  11  8-20   8 (знята)

2 ліга. 17 тур
Зелена - Саджавка - перенесено
Пасічна - Молодків - 1:2
Добротів - Лоєва - 6:1
Середній Майдан - Пнів - перенесено
Гвізд - Парище - 1:5
Фитьків - Стримба - 2:1

Становище команд
                          І   В  Н  П     М    О
Парище            16  13  1  2  54-15  40
Фитьків            16  12  3  1  52-26  39
Добротів           17  10  3  4  56-17  33
Гвізд                17  9  4  4  39-26  31
Саджавка         16  8  2  6  41-33  26
Стримба           17  7  2  8  40-42  23
Молодків          17  7  2  8  38-55  23
Зелена             15  5  2  8  33-43  17
Пасічна            17  4  3  10  19-32  15
Пнів                 16  4  2  10  25-40  14
Сер. Майдан    16  3  2  11  25-45  11
Лоєва               17  1  4  12  18-66  7

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 17 тур
Букачівці - Липівка - 1:5
Рогатин - Добринів - 2:0
Юнашків - Долиняни - 0:3
Помонята - Лучинці - 1:1
Нижня Липиця - Бабухів - 3:2
Верхня Липиця - вільна

Становище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Лучинці      16  11  4  1  38-14  37
​Бабухів      16  8  6  2  34-20  30
Липівка       15  9  0  6  44-27  27
Н. Липиця   16  8  3  5  49-34  27
Рогатин       15  8  3  5  35-21  27
Добринів     16  8  2  6  25-22 26
В. Липиця   15  5  4  6  26-27  19
Букачівці     15  5  2  8  24-31  17
Юнашків     15  3  5  7  25-29  14
Помонята    15  3  1  11  21-47  10
Долиняни    16  2  0  14  22-72  6
Васючин     з н я т о

1 ліга. 17 тур
Путятинці - Воскресинці - 2:4
Колоколин - Підвиння - 3:2
Козарі - Черче - 3:2
Пуків - Конюшки - 1:5
Чесники - Загір’я - 1:5 (в Загір'ю)
Кліщівна - Жовчів - 3:0

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    17  15  1  1  68-14  46
Загір'я        17  13  2  2  53-19  41
Кліщівна     17  13  0  4  45-24  39
Козарі         17  9  3  5  37-29  30
Воскресінці 17  9  0  8  48-37  27
Пуків          17  8  3  6  27-27  27
Черче         17  8  2  7  40-35  26
Жовчів        17  6  1  10  27-39  19

2 ліга. 19 тур 
Руда - Яглуш - 2:3
Явче - Чернів - +:- (3:0)
Заланів - Сарники - 1:0
Беньківці - Підкамінь - 4:1
Залужжя - Приозерне - +:- (3:0)
Фрага - вільна

Становище лідерів
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        18  14  2  2  39-15  44
Залужжя    17  14  1  2  43-13  43
Руда          17  11  3  3  48-19  36
Явче          18  9  4  5  45-26  31
Підкамінь   17  9  1  7  26-26  28
Сарники      17  7  5  5  28-20  26
Фрага         16  7  2  7  30-31  23
Беньківці    18  6  2  10  27-34  20

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 14 тур

Лоп'янка - Берлоги - 6:3
Вільхівка - Сваричів - 1:4
Суходіл - Брошнів - 5:3
Рожнятів - Нижній Струтин - 1:0

Становище команд
                      І    В  Н П     М     О
Сваричів       13  11  1  1  42-14  34
Рожнятів       12  10  1  1  29-5  31
Ниж. Струтин 12  7  1  4  32-20  22
Вільхівка       13  6  1  6  20-24  19
Лоп'янка        13  5  1  7  23-33  16
Брошнів        12  4  2  6  17-20  14
Суходіл         12  4  2  6  29-33  14
Берлоги         13  4  0  9  23-44  12
Цінева           13  0  1  12  17-39  1 (знято)

2 ліга. 16 тур
Дуба - Іванівка-Ясеновець - 3:2
Небилів - Верхній Струтин - 5:1
Вільхівка-2 - Закерничне - 1:7
Спас - Вербівка - 2:2
Ясень - Креховичі - 1:3
Петранка - Сливки - 1:1

Становище команд
                     І    В  Н П     М     О
Закерничне  16  13  2  1  70-17  41
Креховичі     16  13  1  2  48-14  40
Небилів        16  12  3  1  48-22  39
Ясень           16  10  1  5  38-25  31
Дуба             16  6  2  8  38-39  20
В. Струтин    16  5  3  8  26-30  18
Вільхівка-2    16  4  6  6  25-58  18
Вербівка        16  5  2  9  26-41  17
Сливки          16  4  3  9  26-47  15
Спас             16  4  1  11  22-45  13
Петранка       16  3  3  10  22-29  12
Іваніквка-Яс.  16  3  1  12  28-50  10

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 19 тур
Підвисоке - Белелуя - 3:1
Залуччя - Прутівка - 0:5
Будилів - Задубрівці - 2:0
Устя - Джурів - 1:0
Вовчківці - Потічок - 4:0
Видинів - Борщів - 3:0
Стецева - вільна

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці    17  16  0  1  74-13  48
Будилів      18  12  1  5  44-16  37
Видинів      18  12  0  6  41-19  36
Підвисоке   17  9  4  4  33-16  31
Борщів       17  9  4  4  33-20  31
Белелуя     18  8  2  8  31-39  26 
Прутівка     18  7  4  7  28-30  25
Задубрівці  18  5  6  7  23-28  21
Залуччя      17  5  3  9  19-44  18
Устя            18  4  3  11  19-51  15
Потічок       17  4  1  12  13-39  13
Стецева      17  3  4  10  23-38  13
Джурів        16  2  2  12  21-49  8

2 ліга. 19 тур
"Стара Сеньйора" Заболотів - Попельники - 0:7
"Кулачин" Снятин - Трійця - 2:1
Любківці - Балинці - 2:2
Красноставці - Іллінці - 1:5
Рудники - Ганьківці - 5:1
Новоселиця - Келихів - 3:3
Русів - Олешків - +:-

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        19  14  3  2  57-25  45
Русів            19  13  4  2  38-13  43
Снятин          19  11  4  4  47-29  37
Попельники   19  11  2  6  41-23  35
Трійця           19  10  3  6  36-21  33
Балинці         19  9  3  7  36-32  30
Іллінці            19  9  2  8  41-44  29
Ганьківці        19  8  4  7  35-29  28
Новоселиця   19  8  3  8  34-31  27
Любківці        19  6  2  11  31-40  20
Келихів          19  5  3  11  32-50  18
Красноставці  19  4  1  13  26-63  13
Олешків         19  3  4  12  30-39  13
Заболотів       19  2  2  15  20-66  8

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 18 тур
Єзупіль - Драгомирчани - перенесено
Черніїв - Пшеничники - 12:0
Клубівці - Чукалівка - +:-
Павлівка - Лисець - 1:0
Підлісся - Загвіздя - 4:1
Старий Лисець - Чорнолізці - 1:3
Радча - Липівка - 3:0 (був зіграний раніше)

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      18  15  2  1  48-12  47
Павлівка         17  11  4  2  33-15  37
Загвіздя          18  10  3  5  46-22  33
Черніїв            18  9  4  5  54-26  31
Лисець            18  9  3  6  30-18  30
Єзупіль           17  9  2  6  32-27  29
Підлісся          18  8  2  8  31-27  26
Клубівці          18  8  2  8  25-35  26
Ст. Лисець      18  6  5  6  39-35  23
Драгомирчани 17  5  8  4  26-22  23
Липівка           18  4  7  7  21-35  19
Радча             18  5  2  11  32-45  17
Чукалівка        18  1  2  15  10-46  5 (знята)
Пшеничники    17  1  0  16  14-66  3

1 ліга. 16 тур
Марківці - Одаї
Стебник - Стриганці
Тязів - Довге - 1:1
"Сокіл" Угринів - Березівка - 1:1
Милування - ФК "Угринів" - 4:0
Підлужжя - Старі Кривотули - 2:0

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули 14  9  2  3  33-17  29
Підлужжя        14  8  3  3  45-24  27
Милування      16  8  2  6  39-28  26
Березівка        15  7  5  3  34-23  26
"Сокіл" У         16  7  3  6  32-37  24
Стебник           14  6  5  3  36-25  23
Довге              16  6  4  6  42-25  22
ФК "Угринів"    15  6  3  6  27-30  21
Тязів               14  5  5  4  30-18  20
Одаї                9  3  0  6  20-30  9
Марківці          15  2  0  13  25-72  6
Стриганці        10  1  0  9  18-52  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 18 тур
Олеша - Ісаків - 1:3
Живачів - Надорожна - 3:0
Грушка - Королівка - 1:1
Буківна - Остриня - 1:1
Нижнів - Колінці - 2:0
Гарасимів - Прибилів - 3:0

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       18  13  3  2  48-15  42
Грушка        18  12  2  4  43-27  38
Остриня       18  11  4  3  50-23  37
Прибилів      17  8  5  4  42-23  29
Нижнів         18  7  5  6  41-39  26
Ісаків           18  7  5  6  34-33  26
Королівка     18  6  3  9  32-33  21
Колінці         18  6  3  9  22-26  21
Буківна        17  4  7  6  26-26  19
Надорожна   17  4  7  6  19-23  19
Гарасимів     18  2  5  11  26-60  11
Олеша          17  1  1  15  17-72  4

2 ліга
Група А. 14
 тур
"Єдність" Грушка - Олешів - 3:0
Вікняни - Локітка - 2:2
Братишів - Палагичі - 5:0
Петрилів - Гостів - 1:1

Становище команд
                     І   В  Н  П     М     О
Братишів      14  13  1  0  55-12  40
Вікняни         14  9  4  1  38-9  31
Гостів           14  8  2  4  49-29  26
Локітка         14  7  2  5  33-35  23
Палагичі       14  6  1  7  32-32  19
"Єдність" Гр. 14  4  0  10  17-53  12
Петрилів       14  2  2  10  19-37  8
Олешів         14  0  2  10  6-40  2 (знято)

Група Б. 17 тур
Пужники - Живачів-2 - 2:1
Бортники - ФК Підвербці - 3:0
Озеряни - Яківка - 1:4
Хотимир - Жуків - 1:3

Становище команд
                         І    В  Н  П    М     О
Бортники          15  11  2  2  42-10  35
Хотимир           16  10  2  4  36-15  32
Жуків               15  9  2  4  40-17  29
Яківка              15  8  4  3  32-12  28
Пужники           15  7  2  6  26-16  23
Озеряни           15  6  2  7  27-31  20
"Дністер" Підв. 14  5  1  8  23-47  16
ФК "Підвербці" 14  2  3  9  12-38  9
Живачів-2         15  0  0  15  9-61  0

БРАМКИ

Переглядів: 289 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: