Головна » 2015 » Вересень » 9 » Міста і райони. 6 вересня. Частина І
15:28
Міста і райони. 6 вересня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
12 тур
"Легіон-2" - Микитинці - 0:1
"Феміда" - Крихівці - 2:3
"Легіон-1" - "Інваспорт" - 4:2

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
"Легіон-1"     12  12  0  0  71-16  36
Крихівці        11  9  0  2  52-12  27
Микитинці     12  7  2  3  30-13  23
"Феміда"      12  7  1  4  44-24  22
"Благо"         11  7  0  4  34-24  21
"Легіон-2"     13  5  1  7  38-39  16
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7 (знято)
"Штурмовик" 11  2  1  8  9-35  7
Хриплин        11  2  1  8  26-65  7
"Інваспорт"    12  0  1  11  12-79  1

БУРШТИН
13 тур

Куропатники - Дем`янів - 0:6
Демешківці – Тенетники - 5:2
Старий Мартинів – Слобода - 2:4
Вигівка – Новий Мартинів - 3:2

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О  
Вигівка          12  10  1  1  47-13  31 
Демешківці    12  9  0  3  30-22  27 
Дем'янів        12  7  3  2  32-14  24 
Слобода        12  6  2  4  29-23  20
Н. Мартинів   12  5  3  4  23-19  18 
Тенетники      12  4  1  7  27-31  13 
Ст. Мартинів  12  4  1  7  13-25  13  
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 (знято)
Куропатники   12  0  1  11  12-46  1

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
16 тур
Монастирчани - Старуня - 2:1
Горохолина - Росільна - 3:6
Старі Богородчани - Іваниківка - 2:1
Глибоке - Глибівка - 0:5
Богородчани - Дзвиняч - 8:1
Саджава - вільний

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Богородчани        15  13  1  1  40-9  40
Глибівка               14  12  1  1  48-11  37
Ст. Богородчани   15  10  0  5  41-20  30
Росільна               15  9  1  5  29-27  28
Саджава               14  7  1  6  23-18  22
Монастирчани       14  6  2  6  15-17  20
Іваниківка             15  6  1  8  23-23  19
Старуня                14  4  2  8  18-26  14     
Дзвиняч                14  3  1  10  16-37  10
Горохолина           13  1  2  10  14-46  5
Глибоке                15  1  2  12  14-48  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга
"Північ"

19 тур        
Бовшів - Придністров'я - +:-
Дубівці - Жалибори - +:-
Медуха - Більшівці - 6:0
Курів - Скоморохи - +:-
Межигірці - Нараївка - 1:2
Кінашів - вільний

Становище команд
                    І    В  Н  П    М     О
Бовшів        18  17  1  0  59-13  52
Медуха        17  12  3  2  40-19  39
Дубівці         17  11  2  4  35-26  35
Більшівці      16  10  1  5  35-38  31
Курів            17  9  2  6  29-38  29
Кінашів         17  8  3  6  40-27  27
Нараївка        18  6  2  10  32-33  20
Жалибори      17  4  2  11  21-28  14
Межигірці      17  4  2  11  11-42  14
Придністров'я 17  3  2  12  21-35  11
Скоморохи     17  0  0  17  5-25  0 (знято)

"Південь"
19 тур      
Блюдники - Кінчаки - +:-
Височанка - Вікторів - 0:1
Маріямпіль-2 - Крилос - 1:3
Комарів - Маріямпіль - 0:0
Острів - Мединя - 1:2
Бринь - Залуква - 0:1

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вікторів      19  16  3  0  61-14  51
Мединя      19  16  2  1  58-12  50
Маріямпіль 19  13  1  5  60-18  40
Комарів      19  11  6  2  44-21  39
Крилос       18  9  4  5  41-33  31
Блюдники   18  7  2  9  32-38  23
Бринь         19  5  4  10  26-40  19
Височанка   19  6  0  13  17-41  18
Кінчаки        19  5  3  11  34-50  18
Залуква       19  4  4  11  26-48  16
Острів          19  2  2  15  9-69  8
Маріямпіль-2 19  1  4  14  24-51  7

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
21 тур
Воронів - Торговиця - 2:1
Колінки - Глушків - 3:2
Тишківці - Олієво Королівка - 1:1
Чернятин - Стрільче - 0:0
Чортовець - Котиківка - 10:0
Топорівці - Рашків - 2:3
Семенівка - Ясенів-Пільний - 3:1

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Рашків                 21  16  2  3  45-16  50
Чернятин              21  14  2  5  52-23  44
Чортовець            21  15  0  6  76-41  45
Яс.-Пільний          21  13  2  6  69-24  41
Семенівка             21  11  3  7  69-36  36
Торговиця             21  11  2  8  49-44  35    
Стрільче               21  8  6  7  47-30  30
Тишківці                21  8  4  9  42-42  28
Воронів                 21  8  1  12  36-81  25
Колінки                  21  7  4  10  41-52  25
Ол.-Королівка        21  6  5  10  39-54  23
Глушків                 21  6  4  11  34-49  22
Топорівці               21  4  0  17  31-75  12
Котиківка               21  1  3  17  13-93  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 4 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. 17 тур
Тяпче - Вигода - 5:1. ФК "Тяпче" за три тури до фінішу виборов звання чемпіона району!
Гузіїв - Гошів - 1:1
Одиниця - Яворів - 1:3
Міжріччя - Белеїв - 3:1
Тисів - Велика Тур`я - 3:2

Становище команд
                        І    В  Н  П    М     О
Тяпче              15  12  2  1  42-17  38    
Гошів              15  7  6  2  35-21  27
Вел. Тур'я        15  7  3  5  28-27  24
Вигода            15  6  4  5  28-29  22
Тисів                15  5  5  5  32-31  20
Гузіїв               15  4  6  5  29-29  18    
Міжріччя          15  4  4  7  29-28  16
Одиниця          15  4  3  8  25-30  15
Белеїв              15  2  7  6  29-31  13
Яворів              15  3  2  10  23-54  11    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга
17 тур
Новошин - Витвиця - 4:1
Шевченкове - Слобода-Долинська - 5:4
Кропивник - Солуків - перенесено
Кальна - Розточки - 0:5
Станківці - Новичка - +:-

Становище команд
                         І   В  Н  П     М    О
Розточки          14  11  2  1  32-12  35
Станківці          14  10  0  4  36-12  30
Солуків            14  9  2  3  41-14  29
Шевченкове      15  8  2  5  33-19  26
Новошин          15  8  2  5  28-20  26
Сл.-Долинська  15  7  2  6  30-32  23
Кальна             15  6  2  7  22-34  20
Кропивник        14  4  3  7  23-41  15
Новичка            15  1  0  14  9-30  3 (знято) 
Витвиця            15  0  3  12  17-56  3

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
Кубок. Фінал
Станькова - Студінка - 2:0

18  тур  
Гуменів - Студінка - перенесено 
Станькова - Тужилів - перенесено
Голинь - Вістова - 4:0 
Негівці - Копанки - 3:3 
Сівка-Калуська - Старий Угринів - 3:1 
Довге-Калуське - Перекоси - 2:1

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Станькова     17  13  2  2  51-18  41
Д.-Калуське   18  11  2  5  37-19  35
Голинь           18  10  4  4  32-21  34
Тужилів         17  8  4  5  29-21  28
С.-Калуська   18  8  3  7  28-26  27
Студінка        17  8  2  7  27-27  26
Вістова          18  7  2  9  34-29  23
Гуменів          17  6  2  9  15-25  20
Перекоси       18  5  4  9  22-32  19
Копанки         18  5  3  10  20-30  18
Ст. Угринів     18  5  3  10  18-37  18
Негівці           18  3  3  12  22-49  12

2 ліга
Група А. 17 тур

Підгірки - Боднарів - 5:2
Бабин-Зарічний - Пійло - 3:3
Новиця - Перевозець - 0:1
Підмихайля - Грабівка - 1:3
Середній Бабин - вільний

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Перевозець    15  9  2  4  32-20  29
Грабівка         15  9  1  5  19-14  28
Підгірки          15  8  2  5  29-19  26
Новиця           15  7  3  5  27-18  24
Бабин-Серед. 15  6  3  6  15-22  21
Пійло              15  6  2  7  32-27  20
Підмихайля    15  6  1  8  22-32  19
Боднарів        15  4  2  9  20-36  14
Бабин-Зарічн. 16  3  4  9  26-34  13

Група Б

Становище команд. І етап
                      І   В  Н  П    М    О
Д. Войнилів   14  13  0  1  47-7  39
Войнилів       14  9  1  4  35-16  28
Кропивник     14  8  2  4  39-11  26
Верхня          14  8  2  4  35-17  26
Довпотів        14  5  2  7  23-33  17
Довжка          14  3  2  9  7-39  11
Томашівці      14  3  0  11  8-44  9
Кулинка         14  2  1  11  15-40  7

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 20 тур
Печеніжин - Лісний Хлібичин - 4:1
Мала Кам`янка - Жукотин - 2:2
Дебеславці - Струпків - 2:0
Сопів - Підгайчики - 5:2
Верхній Вербіж - Угорники - 1:5
Семаківці - Воскресинці - 0:4
Матеївці - Коршів - 3:2

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       20  16  3  1  59-14  51
Сопів            20  15  2  3  68-36  47
Жукотин        19  14  3  2  46-13  45
Струпків        20  11  4  5  39-21  37
Дебеславці    20  10  6  4  36-23  36
Печеніжин     20  10  4  6  38-24  34
М. Кам`янка   20  7  2  11  25-48  23
Матеївці         20  7  2  11  22-47  23
Воскресинці   20  5  5  10  23-33  20
Л. Хлібичин    19  5  3  11  21-39  18
Верх. Вербіж 19  5  2  12  20-36  17
Коршів           19  4  4  11  35-48  16
Семаківці       20  4  2  14  23-49  14
Підгайчики     20  3  2  15  21-45  11

2 ліга. 19 тур
Іванівці - Ковалівка - 6:1
Королівка-Корнич - Мала Кам'янка-2 - 5:1
Джурків - Ценява - 0:3
Велика Кам'янка - Торговиця - 2:1
Старий Гвіздець - Ворона - +:-
Голосків - Спас - 2:0
Лісна Слобідка - Черемхів - 3:1

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Ліс. Слобідка  19  15  1  3  49-22  46
Черемхів        19  14  3  2  69-19  45
Іванівці           19  14  1  4  51-20  43
Голосків          19  12  3  4  31-12  39
Спас               19  12  1  6  52-19  37
Ценява           19  11  4  4  32-13  37
Королівка-
Корнич            19  10  1  7  29-44  31
Ст. Гвіздець     19  9  1  9  32-37  28
Торговиця        19  8  1  10  42-39  25
В. Кам'янка     19  6  1  12  20-48  19
М. Кам'янка-2  19  4  4  11  38-54  16
Джурків           19  3  3  13  21-56  12
Ковалівка        19  2  1  16  19-66  7
Ворона            19  0  1  18  8-44  1 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 339 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: