Головна » 2014 » Липень » 7 » Міста і райони. 6 липня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
14:36
Міста і райони. 6 липня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

3 тур
?

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 10 тур
Колінки - Лука - 3:0
Глушків - Олієво-Королівка - 1:2
Чортовець - Топорівці - 4:2
Торговиця - Воронів - 4:2
Ясенів-Пільний - Семенівка - 1:1

Становище команд
                        I  В  Н  П    М   O
Чернятин          9  7  1  1  38-9  22
 Лука                 9  7  1  1  40-15  22 
Торговиця         10  7  0  3  28-23  21 
Семенівка        10  6  3  1  27-17  21  
Ясенів-Пільний 10  6  2  2  29-14  20 
Чортовець        9  5  0  4  19-20  15    
Колінки             10  4  0  6  23-29  12 
Воронів            10  4  0  6  25-36  12 
Ол.-Королівка   10  3  0  7  19-28  9 
Топорівці          9  2  0  7  20-29  6 
Глушків            9  2  0  7  14-36  6
Котиківка          9  0  1  8  8-28  1

2 ліга. 7 тур

1 зона
Стрільче - Поточище - 2:0  
Михальче - Городниця - 3:0
Кунисівці - Семаківці - 1:2
Копачинці - Корнів - 3:1

Становище команд: Копачинці - 18, Михальче - 15, Городниця - 12, Стрільче і Поточище - по 10, Рашків - 7, Семаківці - 6, Корнів - 3, Кунисівці - 1.

2 зона
Росохач - Тишківці - 2:3  
Виноград - Серафинці - 1:1
Острівець - Слобідка - 3:0
Рогиня - Сороки - 2:5

Становище команд
                 І  В  Н  П   М   О
Сороки      7  7  0  0  22-6  21
Виноград   7  5  1  1  20-9  16 
Острівець  6  4  0  2  17-6  12 
Серафинці 6  3  1  2  19-11  10
Тишківці    7  3  0  4  5-10  9 
Рогиня      7  2  0  5  12-20  6
Слобідка   7  1  0  6  7-14  3 
Росохач    7  1  0  6  8-28  3

КОЛОМИЯ

1 ліга. 13 тур
 Семаківці - Коршів - 3:2
Матеївці - Жукотин - 1:4
Дебеславці - Спас
Печеніжин - Струпків - 2:1
Лісний Хлібичин - Верхній Вербіж - 2:1
Воскресинці - Угорники - 1:2
Мала Кам'янка - вільна від гри 

Становище команд
                       I    В  Н  П    М     O
Струпків          12  10  1  1  34-9  31
Жукотин          12  8  1  3  31-14  25 
Коршів            12  8  0  4  27-18  24  
Угорники         12  7  2  3  19-11  23 
М. Кам`янка    12  5  2  5  22-22  17 
Печеніжин       12  5  2  5  23-25  17 
Матеївці           11  5  0  6  20-25  15
Верх. Вербіж   12  4  2  6  20-26  14
Дебеславці      11  4  2  5  15-23  14  
Ліс. Хлібичин   12  4  1  7  20-31  13       
Воскресинці     11  3  2  6  19-25  11 
Семаківці         12  3  2  7  14-25  11     
Спас                11  1  1  9  13-24  4 
Молодятин       знято

2 ліга. 12 тур
Сопів - Ворона - 5:1
Джурків - Торговиця - 3:4
Ценява - Черемхів - 0:8
Підгайчики - Велика Кам'янка - 2:1
Іванівці - Голосків - 3:2
Королівка-Корнич - Лісна Слобідка - 1:3

Становище команд 
                      I    В  Н  П    М    O
Підгайчики     11  8  2  1  27-18  26 
Сопів             11  8  0  3  37-13  24 
Іванівці          11  8  0  3  26-15  24 
Черемхів        10  7  1  2  35-16  22 
Вел. Кам'янка 9  5  2  2  19-13  17
Ліс. Слобідка 12  5  2  5  22-20  17 
Ковалівка       11  4  3  4  21-30  15
Голосків         11  4  2  5  18-20  14 
Ценява          11  4  2  5  17-25  14  
Торговиця       9  3  3  3  22-22  12  
Королівка-Корнич 11  2  2  7  23-31  8
Ворона          11  0  3  8  15-35  3
Джурків         10  0  0  10  15-39  -1

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

10 тур
Трач - Шешори - 0:8
Рожнів - Хімчин - 4:0
Пістинь - Тюдів - 3:0
Яблунів - Слобідка - 0:1
Малий Рожен - Березів - 3:3
Старі Кути - Вербовець - 0:1

Становище команд
                       I   В  Н  П    М   O
Вербовець      10  8  0  2  38-13  24 
Пістинь           9  8  0  1  34-10  24 
Шешори          9  7  0  2  34-12  21 
Березів           10  6  2  2  53-11  20 
Старі Кути       9  4  1  4  27-12  13 
Рожнів            9  5  0  4  15-13  15  
Кути                9  3  2  4  11-21  11  
Тюдів              9  3  1  5  22-16  10 
Слобідка         9  4  1  4  19-20  13    
Малий Рожен  9  3  1  5  20-22  10  
Яблунів           9  3  0  6  15-21  9
Хімчин            9  1  2  6  18-51  5
Трач               10  0  0  10  3-87  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 11 тур
Задубрівці - Стецева - 2:1
Підвисоке - Белелуя - 3:0
Тулуків - Прутівка - 3:3
Устя - Княже - 1:0
Борщів - Вовчківці - 1:1
Потічок - Видинів - 0:1
Залуччя - Джурів - 2:1

Перенесена гра
Видинів - Задубрівці - 4:1

Становище команд
                     I    В  Н  П    М    O
Видинів         11  9  2  0  39-14  29 
Вовчківці       11  8  2  1  41-5  26  
Прутівка        11  8  2  1  30-15  26  
Борщів          11  6  4  1  18-9  22 
Задубрівці     11  5  2  4  18-19  17 
Княже            11  3  4  4  19-23  13 
Джурів           11  3  3  5  9-12  12  
 Белелуя        11  3  2  6  14-24  11   
Підвисоке      11  2  5  4  21-21  11 
Залуччя         11  2  5  4  17-23  11  
Тулуків          11  1  7  3  20-28  10  
Потічок          11  2  3  6  18-20  9 
Стецева         11  2  3  6  12-23  9 
Устя               11  1  0  10  8-48  3

2 ліга
Група А. 7 тур

Любківці - Красноставці - +:-
Завалля - Русів - 1:1
Шевченкове - Будилів - 1:3
Келихів - Орелець - 2:1

Становище команд
                    І  В  Н  П   М   О
Будилів        8  6  2  0  18-6  20
Любківці       8  6  1  1  17-9  19 
Русів            8  5  2  1  20-7  17 
Орелець       8  4  0  4  12-12  12
Келихів         8  3  2  3  16-16  11
Завалля        8  1  2  5  8-19  5
Шевченкове  8  0  4  4  6-13  4
Красноставці 8  0  1  7  4-19  1

Група Б. 10 тур
Новоселиця - Тростянець - 3:0
Іллінці - Рудники - 0:1
Балинці - Заболотів - 2:2
Трійця - Олешків - СТК

Становище команд
                   І  В  Н  П    М   О
Новоселиця 9  6  1  2  26-10  19 
Заболотів    9  4  5  0  18-8  17 
Попельники 8  5  1  2  27-10  16  
Балинці       9  3  4  2  19-13  13 
Іллінці         9  3  2  4  10-20  11 
Олешків      8  3  1  4  15-17  10
Трійця         8  3  1  4  8-10  10 
Рудники      9  2  2  5  9-20  8 
Тростянець  9  1  1  7  11-35  4

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ









 

Переглядів: 470 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: