Головна » 2014 » Липень » 7 » Міста і райони. 6 липня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
10:43
Міста і райони. 6 липня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

В чемпіонаті обласного центру - перерва, яка триватиме до 24 серпня.

Cтановище команд
                     І  В  Н  П     М     О
"Легіон"         8  7  1  0  31-8  22 
Крихівці         9  7  1  1  33-13  22
Микитинці      9  6  2  1  26-8  20  
"Благо"          9  6  2  1  27-11  20      
Хриплин         9  5  0  4  20-14  15
"Штурмовик"  8  3  0  5  15-22  9 
Вовчинець     9  2  1  6  10-17  7  
"Громадський форум" 5  0  1  4  6-22  1 
"Ярковиця"    8  0  0  8  5-32  0  
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6  0  0  6  5-33  0

Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 13, Вонс ("Легіон") - 8, Вістовський ("Благо") - 7, Федина (Крихівці) і Лучко ("Штурмовик") - по 6, Золотарчук, Калакука і Яцишин (усі - Микитинці), Николишин (Хриплин) і Скринник ("Легіон") - по 5 голів.

ГАЛИЧ

Кубок. Фінал
Яблунів - Бовшів - 1:1, по пен. - 4:3

1 ліга
"Північ". 4-5 тур

Більшівці - Медуха - 2:1
Тустань - Задністрянськ - 1:5

Становище команд 
                      I  В  Н  П   М     О
Більшівці        7  5  1  1  10-7  16 
Бовшів           5  5  0  0  24-3  15 
Яблунів          5  4  0  1  18-7  12
Медуха          7  4  0  3  16-12  12 
Кінашів           6  3  1  2  17-9  10
Задністрянськ 6  3  0  3  10-7  9
Слобода         5  1  0  4  4-12  3
Тустань           7  1  0  6  6-34  3
Нараївка         6  0  0  6  6-21  0

"Південь". 3 тур
Вікторів - Маріямпіль - 0:2

Становище команд  
                  I  В  Н  П   М    О
Маріямпіль 7  7  0  0  27-6  21
Мединя      6  4  1  1  27-8  13
Блюдники   7  4  1  2  17-15  13
Комарів      7  3  0  4  16-11  9 
Вікторів      6  2  3  1  13-10  9
Крилос       6  3  0  3  12-17  9 
Дубівці       5  2  1  2  14-7  7 
Крилос-2     6  1  1  4  7-25  4 
Кінчаки       6  1  0  5  2-23  3
Залуква      6  0  1  5  5-18  1

2 ліга
"Північ"

Становище команд. 1 коло 
                     І  В  Н  П    М     О
Н. Мартинів   6  4  1  1  21-7  13 
Ганівці          6  4  1  1  17-15  13
Бринь           6  2  3  1  16-11  9
Придністров'я 6  2  2  2  19-17  8 
Ст. Мартинів 6  2  2  2  8-12  8
Височанка    6  1  2  3  12-15  5
Острів          6  0  1  5  3-19  1

"Південь". 7 тур
Скоморохи - Дем'янів - перенесено

Становище команд 
                     І  В  Н  П   М    О
Вигівка          7  7  0  0  30-9  21
Курів             7  4  1  2  17-9  13 
Насташино    7  4  0  3  14-14  12
Підшумлянці 7  4  0  3  12-12  12 
Куропатники  7  3  1  3  15-16  10
Жалибори      7  2  1  4  16-15  7
Скоморохи     6  0  2  4  6-20  2
Дем'янів        6  0  1  5  7-22  1

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 7 тур
Черче - Васючин - 3:5
Верхня Липиця - Рогатин - 1:1
Помонята - Бабухів - 1:2
Долиняни - Юнашків - 2:3
Лучинці - Липівка - 1:3
Обельниця - Добринів - не відбувся

Становище команд
                 І  В  Н  П    М    О
Липівка     7  5  2  0  19-10  17
Добринів   6  4  1  1  12-5  13 
Бабухів     7  4  0  3  16-10  12 
Рогатин     7  3  2  2  16-10  11  
Юнашків   6  3  1  2  15-9  10
Черче       7  3  1  3  17-16  10    
Лучинці     7  2  3  2  13-10  9   
В. Липиця 8  2  3  3  9-15  9
Долиняни  8  2  2  4  14-14  8 
Васючин   7  2  1  4  18-32  7  
Помонята  6  1  2  3  10-11  5
Обельниця 6  1  0  5  5-22  3

Перша ліга. 7 тур
Жовчів - Букачівці - 0:3
Путятинці - Підвиння - 0:1
Нижня Липиця - Козарі - 2:1
Потік - Кліщівна - 3:0
Пуків - Чесники - 0:1
Підкамінь - вихідний

Становище команд
                   I  В  Н  П  М  О
Букачівці     7  7  0  0  32-7  21 
Чесники       7  4  2  1  10-7  14 
Н. Липиця    5  3  1  1  9-5  10 
Кліщівна     6  3  0  3  16-10  9
Козарі         6  3  0  3  9-12  9
Жовчів         7  3  0  4  7-12  9    
Підкамінь    7  2  1  4  9-10  7     
Потік            6  2  1  3  9-11  7 
Пуків           7  2  1  4  5-10  7   
Путятинці     6  1  2  3  3-8  5 
Підвиння      6  1  0  5  2-19  3 
Світанок       знято

Друга ліга. 6 тур
"Схід"

Явче - Сарники - 1:2
Вишнів - Конюшки - 0:11 (у Конюшках)
Чернів - Вербилівці - 0:0
Діброва - Загір'я - 2:3
Колоколин - вихідні
"Захід"
Приозерне - Заланів - 1:2 (у Заланові)
Залужжя - Яглуш - 3:5
Беньківці - Руда - 2:5
Долиняни-2 - Воскресинці - 0:4
Фрага - вихідні

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Кубок. 1/2 фіналу. Матчі-відповіді
Чорнолізці - підлісся - 1:3 (перша гра - 3:3)
Черніїв - Березівка - ? (7:2)

Прем'єр-ліга. 11 тур
Чорнолізці - Єзупіль - 3:1
Драгомирчани - Підлісся - 0:3
Чукалівка - Старі Кривотули - 2:1
Радча - Липівка - 2:2
Клубівці - Старий Лисець - 6:5
Загвіздя - Черніїв - 1:1

Становище команд
                      І    В  Н  П  М   О
Підлісся         10  6  3  1  21-8  21 
Єзупіль          11  6  3  2  19-14  21  
Черніїв           11  6  2  3  24-17  20 
Клубівці          10  6  1  3  24-18  19
Ст. Лисець     11  6  1  4  27-22  19 
Чорнолізці      11  6  0  5  24-26  18
Ст. Кривотули 10  5  2  3  15-12  17  
Загвіздя         10  4  3  3  20-13  15 
Радча            11  3  4  4  19-20  13 
Драгомирчани 11  3  0  8  12-23  9
Чукалівка       11  1  2  8  8-26  5 
Липівка          11  0  3  8  9-23  3

Бомбардири (після 10-го туру): М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) - 7, Р. Дмитрів (Ст. Лисець) і Р. Назарук (Ст. Кривотули) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Самойліч (Ст. Лисець) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.

1 ліга. 10 тур
Павлівка - Стебник - 7:2
Одаї - Стриганці - +:- (неявка)
Нові Кривотули - Березівка - 0:2
Довге - Вільшаниця - 1:0
Пшеничники - Тязів - 2:0
Підлужжя - Милування - 2:1

Cтановище команд
                         І   В  Н  П   М    О
Пшеничники     10  7  2  1  22-12  23  
Березівка         10  5  4  1  18-8  19  
Підлужжя         10  5  3  2  19-15  18  
Нові Кривотули 9  5  1  3  19-15  16  
Милування       10  5  0  5  24-18  15  
 Довге               8  4  1  3  19-13  13 
Одаї                 9  4  1  4  15-14  13
Тязів                10  4  1  5  17-18  13 
Павлівка           10  4  1  5  17-20  13 
Стебник            9  3  1  5  18-26  10
Вільшаниця      10  3  0  7  9-19  9  
Стриганці          9  0  1  8  8-26  1 
Сілець              знято

Бомбардири (після 9-го туру): Легун (Милування), Адамчук (Одаї), Капраленко (Березівка) і Левицький (Довге) - по 6, Можджак (Довге), Мокляк (Підлужжя) і М. Пилипів (Стебник) - по 5 голів.

ТЛУМАЧ

Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
Палагичі - Прибилів - 1:0
Живачів - Нижнів - 1:1

В чемпіонаті району перерва до 27 липня.

Становище команд 
                   І   В  Н  П    М     О
Прибилів     12  9  1  2  47-17  28 
Живачів      12  9  1  2  34-15  28  
Нижнів        12  9  0  3  42-28  27    
Грушка       12  8  1  3  30-17  25   
Колінці       12  5  2  5  13-20  17   
ФК "Тлумач" 12  4  4  4  17-11  16     
Ісаків          12  4  3  5  23-20   15    
Остриня      12  3  4  5  20-23  13 
Королівка    12  4  1  7  10-22  13 
Палагичі     12  3  3  6  18-23  12  
Надорожна 12  3  3  6  15-32  12   
Підвербці    12  2  2  8  10-32  8  
 Олеша        12  2  1  9  12-30  7 
 Жуків         знято

Кубок 2 ліги. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді
Хотимир - Локітка - 9:0 (перша гра - 0:0)
Олешів - Пужники - 6:1 (2:0)
Яківка - Антонівка - 3:0 (7:2)
Братишів - Бортники - 1:1 (1:2)

Cтановище команд. 1 коло
                  І  В  Н  П   М  О
Гарасимів  7  6  1  0  25-3  19
Бортники    7  4  3  0  27-6  15
Яківка        7  4  1  2  23-7  13 
Гринівці     7  4  1  2  17-13  13
Пужники    7  3  0  4  19-8  9
Хотимир     7  3  0  4  18-12  9
Озеряни    7  1  0  6  6-33  3 
Живачів-2  7  0  0  7  4-56  0

Група Б

Cтановище команд. 1 коло
                І  В  Н  П  М  О
Буківна    7  6  1  0  30-5  19 
Вікняни    7  5  0  2  15-9  15 
Гостів       7  4  2  1  21-16  14
Антонівка  7  4  1  2  16-12  13
Олешів     7  2  2  3  12-13  8 
Петрилів   7  2  2  3  15-23  8
Братишів  7  1  0  6  19-22  3
Локітка     7  0  0  7  12-40  0


БРАМКИ







 

Переглядів: 600 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: