Головна » 2014 » Липень » 7 » Міста і райони. 3-6 липня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
09:19
Міста і райони. 3-6 липня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

Кубок. 1/4 фіналу. Матч-відповідь 
Підгір’я - Грабовець – 8:2 (перша гра - 4:0)

Раніше відбулися раніше: Старуня - Глибівка – 6:1 (2:1)
Іваниківка - Старі Богородчани – 2:0 (2:3)
Саджава - Росільна – 1:1 (0:3)

13 тур
Гринівка-Нивочин – Солотвин - 5:0
Підгір’я – Росільна - 2:0
Монастирчани – Дзвиняч - 0:1
Саджава – Іваниківка - 1:1
Грабовець – Глибівка - 0:4
Старі Богородчани – Старуня - 1:5

Становище команд
                         І    В  Н  П    М    О
Підгір'я             12  12  0  0  54-9  36
Старуня            12  10  1  1  57-15  31  
Глибівка           12  9  2  1  38-10  29    
Ст. Богородчани 12  8  0  4  27-19  24 
Росільна           12  6  1  5  21-12  19 
Іваниківка          12  5  3  4  26-16  18 
Дзвиняч            12  5  3  4  24-25  18 
 Саджава           12  4  1  7  23-25  13     
 Гринівка-Нивочин 12  3  2  7  17-25  11 
Монастирчани   12  3  1  8  8-18  10    
Глибоке             12  3  1  8  16-48  10 
ФК "Солотвин"   12  1  1  10  10-64  4 
Грабовець         12  0  2  10  6-41  2   
Горохолина       знята

Бомбардири:  А. Мельничук (Старуня) – 17, П. Дмитрів (Підгір’я) – 16, О. Микуляк (Старуня) - 13, Р. Мотуз (Підгір’я) і – по 12, Н. Челепіс (Старі Богорочдани) і О. Петрів (Саджава) – по 10 голів.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

Кубок. 1/8 фіналу
"Свіча" Тяпче - Раків - 4:2 і 3:2
ФК "Долина" - Розточки - 4:2
Тисів - Княжолука - +:-
Яворів - Підліски - 0:4 і 0:1
Гошів - Белеїв - 4:3 і -:+
Міжріччя - Кальна - 7:1 і 1:2
Велика Тур'я - Станківці - 7:0 і 0:6
ТФК Тяпче - Одиниця - 4:1 і 4:1

Становище команд. 1 ліга. 1 коло
                      І   В  Н  П    М     О
"Свіча" Тяпче 11  8  0  3  29-19  24 
ФК "Долина"  11  7  1  3  22-23  22 
Белеїв           11  7  0  4  23-23  21    
  ТФК Тяпче     11  6  1  4  29-13  19 
Гошів             11  6  1  4  37-23  19  
 Міжріччя        11  6  0  5  22-23  18    
  Одиниця        11  5  1  5  28-29  16  
Велика Тур'я  11  5  0  6  32-35  15 
Розточки        11  4  3  4  29-22  15  
Тисів              11  3  2  6  16-25  11 
Яворів           11  2  2  7  16-26  8 
Ст. Мізунь      11  1  1  9  16-38  4

Становище команд. 2 ліга
                      І   В  Н  П    М     О
Вигода          11  8  2  1  44-13  26 
Надіїв            11  8  2  1  32-17  26  
Гузіїів            11  7  3  1  29-6  24
Солуків          11  6  0  5  37-26  18  
Підліски         11  5  3  3  17-16  18 
Княжолука     10  5  1  4  18-19  16 
Станківці        11  4  1  6  22-23  13   
Кальна           10  3  2  5  15-20  11 
Витвиця         11  3  2  6  22-39  11 
Раків             10  2  2  6  19-27  8  
Кропивник      10  2  1  7  21-29  7 
Тростянець    11  1  1  9  13-58  4

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

1 ліга. 10 тур
Довгий Войнилів - Вістова - 2:1
Сівка-Калуська - Верхня - 1:0
Голинь - Гуменів - 3:0
Студінка - Станькова - 0:1
Перекоси - Негівці - 3:1
Довге-Калуське - Старий Угринів - 1:0

Становище команд
                          І   В  Н  П   М    О
Станькова         10  9  0  1  28-8  27 
Довге-Калуське 10  8  1  1  17-5  25 
Голинь               10  5  3  2  23-14  18 
Сівка-Калуська  10  5  2  3  18-12  17 
Перекоси           10  5  0  5  15-14  15 
Негівці               10  4  3  3  16-19  15 
Старий Угринів   10  4  0  6  9-13  12
Довгий Войнилів 10  3  1  6  13-18  10 
Студінка            10  2  3  5  13-15  9  
Верхня              10  2  2  6  9-17  8  
 Вістова              10  2  2  6  12-21  8  
 Гуменів              10  2  1  7  9-25  7

2 ліга. 11 тур 
1 група

Бабин-Зарічний - Підгірки - 0:0
Тужилів - Перевозець - 3:4
Підмихайля - Новиця - 4:0

Становище команд
                        І  В  Н  П   М      О
Боднарів          9  7  1  1  28-11  22   
Новиця             9  7  1  1  23-11  22 
Тужилів            9  5  0  4  29-15  15 
Підмихайля      9  5  0  4  19-20  15
Бабин-Зарічний 9  4  2  3  20-15  14  
Перевозець      8  3  2  3  12-17  11  
Грабівка           9  2  3  4  19-21  9   
Пійло                9  2  1  6  10-29  7  
Бабин-Середній 9  1  2  6  11-23  5
Підгірки             8  0  4  4  11-20  4

2 група
Войнилів - Лука - 3:2
Довжка - Кропивник - 2:9
Сівка-Войнилівська - Копанки - 1:2
Дубовиця - Кадобна - 0:3
Довпотів - Мостище - 1:3

Становище команд 
                            І   В  Н  П    М    О
Копанки               10  7  1  2  26-7  22   
Мостище             9  6  1  2  23-11  19   
Войнилів              10  6  1  3  20-12  19
Кадобна              10  5  2  3  26-19 17  
Лука                    9  5  1  3  25-14  16   
Кропивник           10  5  1  4  24-18  16  
Сівка-Войнилів.   10  4  1  5  13-12  13
Довпотів              9  4  1  5  10-21  13 
Дубовиця            10  3  1  6  20-17  10 
Томашівці            9  3  0  6  23-26  9   
Довжка                10  0  0  10  6-59  0

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

Кубок. Фінал
Перерісль - Парище - 5:1

1 ліга. 6 тур
Волосів - Тисменичани - 1:4
Білі Ослави - Красна - 2:2
Саджавка - Гаврилівка - 1:3
Лісна Тарновиця - Камінне - 2:1

Становище команд 
                       I  В  Н  П   М  О
Гаврилівка       5  3  1  1  10-7  10 
Ліс. Тарновиця 5  3  1  1  11-11  10 
Перерісль        4  3  0  1  14-6  9 
Саджавка        5  3  0  2  12-8  9 
Назавизів         4  2  2  0  8-6  8 
Тисменичани    4  1  2  1  8-7  5 
Білі Ослави      6  1  2  3  11-15  5 
Камінне            5  1  1  3  7-10  4  
Волосів            5  1  0  4  8-15  3 
Красна             3  0  3  2  4-8  3

2 ліга. 6 тур
1 група

Молодків - Зелена - 5:2
Гвізд - Пасічна - 4:0

Становище команд
                І  В  Н  П   М    О
Фитьків    5  4  1  0  20-8  13
Битків      5  4  1  0  16-6  13
Молодків  5  3  0  2 15-16  9 
Пнів         4  2  1  1  7-4  7
Гвізд        5  1  1  3  11-16  4 
Зелена     5  0  1  4  8-15  1 
Пасічна    5  0  1  4  3-15  1

2 група
Добротів - Стримба - 0:1
Середній Майдан - Цуцилів - 3:1

Становище команд
                   І  В  Н  П   М   О
Стримба     4  2  2  0  12-8  8 
Добротів     5  2  2  1  11-10  8 
Ланчин       4  2  1  1  11-8  7
Лоєва         3  1  1  1  8-10  4
Сер. Майдан 3  1  0  2  5-6  3 
Цуцилів      5  0  3  2  9-13  3 
Парище      2  0  1  1  5-6  1

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Кубок. 1/16 фіналу. Перші матчі
Цінева - Вільхівка - 2:0
Рожнятів - Небилів - 4:1
Сливки - Вербівка - 9:0
Петранка - Дуба - 4:3
Ясень - Сваричів - 0:2
Суходіл - Іванівка-Ясеновець - 6:0
Спас - Слобода-Рівнянська - 2:3
Закерничне - "Лімниця" Перегінськ - 0:2

Становище команд. Вища ліга. 1 коло
                        І  В  Н  П   М    О
Брошнів           9  7  1  1  16-7  22 
Цінева             9  6  2  1  28-5  20 
Сл.-Рівнянська 9  5  2  2  17-10  17 
Сваричів          9  4  4  1  22-12  16
Нижній Струтин 9  4  2  3  15-12  14
Рожнятів          9  4  1  4  19-15  13 
Вільхівка          9  3  3  3  19-22  12 
Берлоги           9  2  0  7  12-26  6 
Суходіл           9  2  0  7  17-32  6 
Ясень              9  0  1  8  11-35  1

Становище команд. 2 ліга
                    І  В  Н  П   М    О
Дуба            9  7  0  2  32-11  21 
Лоп'янка       9  6  2  1  32-10  20  
Петранка      9  6  2  1  25-15  20 
Камінь         9  5  3  1  34-16  18   
Грабів          9  6  0  3  27-22  18
Небилів        9  5  1  3  19-19  16 
  Рівня           9  4  2  3  19-17  14
 Спас            10  4  1  5  18-14  13  
Вербівка      9  4  0  5  17-25  12 
Закерничне  9  3  2  4  19-21  11
В. Струтин    10  1  1  8  13-32  4 
Іванівка-Ясеновець 9  1  1  7  15-37  4 
Сливки         10  0  1  9  11-42  1

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ


 

Переглядів: 361 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: