Головна » 2015 » Серпень » 10 » Міста і райони. 6-9 серпня. Частина І
07:37
Міста і райони. 6-9 серпня. Частина І

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
ІІ коло чемпіонату розпочнеться 23 серпня

Становище команд
                    І  В  Н  П    М    О
"Легіон-1"     9  9  0  0  56-12  27
Крихівці        9  7  0  2  46-9  21
"Феміда"      9  6  1  2  34-17  19
"Благо"         9  6  0  3  27-22  18
Микитинці     9  5  2  2  27-10  17
"Легіон-2"     9  3  1  5  24-26  10
Хриплин        9  2  1  6  22-52  7
Вовчинець    9  2  1  6  16-26  7
"Штурмовик" 9  1  1  7  6-32  4
"Інваспорт"    9  0  1  8  9-61   1

БУРШТИН

Становище команд. І коло
                      І  В  Н П    М     О  
Вигівка          8  6  1  1  29-10  19 
Демешківці    8  6  0  2  24-17  18 
Н. Мартинів   8  5  1  2  14-8  16 
Дем'янів        8  4  3  1  20-13  15 
Ст. Мартинів  8  4  1  3  11-14  13 
Слобода        8  3  2  3  20-14  11 
Тенетники      8  3  0  5  20-22  9 
Насташине     8  1  0  6  9-25  3 
Куропатники   8  0  0  8  10-30  0

Детальніше - БМФФ

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. 1/2 фіналу. Петрі матчі
Глибівка - Старі Богородчани - 2:0
Старуня - Монастирчани 4:0

13 тур
Іваниківка - Дзвиняч  - 4:1
Росільна - Богородчани - 0:2
Старуня - Глибоке - +:-
Саджава - Старі Богородчани - 1:4
Монастирчани - Горохолина - 1:0
Глибівка - вільна від гри

Становище команд
                             І    В  Н  П    М   О
Богородчани        12  11  0  1  31-7  33
Глибівка               11  10  0  1  39-9  30
Ст. Богородчани   12  9  0  3  38-15  27
Росільна               12  6  1  5  17-22  19
Монастирчани       12  5  2  5  13-15  17
Саджава               12  5  1  6  19-18  16
Іваниківка             12  5  1  6  20-21  16
Старуня                12  3  2  7  15-23  11     
Дзвиняч                12  3  1  8  14-26  10
Глибоке                12  1  2  9  12-37  5
Горохолина           11  1  2  8  11-37  5

Детальніше - БРФФ

ГАЛИЧ
1 ліга. 14 тур
"Північ"

Курів - Медуха - 1:1
Межигірці - Дубівці - 1:3
Кінашів - Бовшів - 1:4
Нараївка - Придністров'я - 1:1
Скоморохи - Жалибори - -:+
Більшівці - вільні від гри

Становище команд
                    І    В  Н  П    М   О
Бовшів        13  13  0  0  50-8  39
Медуха        11  8  1  2  23-13  25
Дубівці         12  8  1  3  31-22  25
Більшівці      12  8  1  3  24-20  25
Кінашів         12  7  0  5  33-19  21
Курів            13  6  2  5  25-28  20
Межигірці      12  3  2  7  8-35  11
Нараївка        12  3  1  8  15-22  10
Жалибори       12  3  0  9  12-20  9
Придністров'я 12  2  2  8  13-26  8
Скоморохи     10  0  0  10  5-25  0 (знято)

"Південь"
Залуква - Крилос - 2:2
Маріямпіль - Вікторів - 0:1
Мединя - Кінчаки - +:-
Бринь - Блюдники - 0:1
Острів - Височанка - 0:1
Комарів - Маріямпіль-2 - 6:0

Становище команд
                   І    В  Н  П   М   О
Вікторів      13  10  3  0  41-9  33
Мединя      13  10  2  1  40-6  32
Комарів       13  7  5  1  48-16  26
Крилос       13  7  4  2  35-27  25
Маріямпіль 13  8  0  5  40-18  24
Бринь         13  5  2  6  23-29  17
Блюдники    13  3  2  6  28-28  17
Височанка   13  5  0  8  17-30  15
Кінчаки        13  4  2  7  28-41  14
Залуква       13  2  5  6  22-37  11
Острів          13  1  1  11  7-49  4
Маріямпіль-2 13  0  3  10  10-35  3

Детальніше - ГРФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 15 тур
Чортовець - Воронів - 7:2
Колінки - Чернятин - 1:1
Олієво-Королівка - Семенівка - 3:3
Тишківці - Топорівці - 1:2 
Котиківка - Рашків - 0:3 
Стрільче - Торговиця - 1:1
Глушків - Ясенів-Пільний - 2:3

Становище команд
                              І   В  Н  П    М     О
Яс.-Пільний          16  11  2  3  54-15  35
Рашків                 16  11  2  3  31-13  35
Чернятин              16  11  1  4  40-19  34
Чортовець            16  11  0  5  52-35  33
Торговиця             16  9  2  5  40-32  29    
Семенівка             16  8  3  5  56-31  27
Стрільче               16  5  5  6  30-25  22
Тишківці               16  6  3  7  25-31  21
Воронів                 16  6  1  9  37-55  19
Глушків                 16  5  4  7  27-34  19
Ол.-Королівка        16  5  3  8  29-43  18
Колінки                 16  4  3  9  27-38  15
Топорівці               16  3  0  13  23-56  9
Котиківка               16  1  3  12  11-58  6

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Сороки          10  7  0  3  25-12  21
Лука              10  6  2  2  13-6  20
Острівець      10  5  2  3  20-13  17    
Серафинці     10  5  2  3  18-16  17
Росохач        10  2  1  7  10-29  7
Виноград       10  0  1  9  6-16  1

Група Б
Становище команд
                      І   В  Н  П    М     О
Городниця     10  7  1  2  28-11  22
Семаківці       10  7  1  2  22-9  22
Копачинці      10  6  1  3  14-17  19    
Поточище      10  4  1  5  9-14  13
Кунисівці       10  1  1  8  5-21  4
Михальче      10  0  3  7  4-10  3

ІІ етап. 3 тур
 

Становище команд
                   І  В  Н  П  М  О
Сороки        2  1  1  0  4-2  4
Лука             2  1  0  1  3-2  3
Семаківці     1  1  0  0  1-0  3    
Городниця   2  1  0  1  5-5  3
Копачинці     2  1  0  1  4-5  3  
Серафинці    1  0  1  0  1-1  1  
Острівець     2  0  0  2  3-6  0

ДОЛИНА
1 ліга. 14 тур
Вигода - Гошів - 3:2
Тяпче - Велика Тур`я - 3:1
Одиниця - Гузіїв - 3:3
Яворів - Міжріччя - 2:2 
Белеїв - Тисів - 2:3

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Тяпче              12  9  2  1  33-14  29    
Гошів              12  6  4  2  30-17  22
Вигода            12  6  4  2  24-16  22
Вел. Тур'я        12  5  3  4  19-22  18
Тисів                12  4  5  3  25-22  17
Одиниця          12  4  3  5  22-21  15    
Гузіїв                12  3  4  5  22-26  13
Белеїв              12  2  5  5  26-29  11
Міжріччя          12  2  4  6  18-22  10
Яворів              12  1  2  9  17-47  5    
Надіїв                з  н  я  т  о

2 ліга. 14 тур
Витвиця - Кальна - 3:4
Шевченкове - Солуків - 1:3
Новошин - Кропивник - 3:1 
Розточки - Станківці - перенесено
Новичка - Слобода-Долинська - -:+

Становище команд
                         І   В  Н  П    М    О
Солуків            12  9  1  2  41-11  28
Станківці          11  8  0  3  33-10  24
Розточки          10  7  2  1  24-12  23
Новошин          12  7  2  3  22-13  23
Сл.-Долинська  12  7  0  5  25-26  21
Шевченкове      11  6  1  4  26-14  19
Кропивник        12  4  1  7  20-38  13
Кальна             12  4  2  6  19-28  11
Новичка            12  1  0  11  9-30  3
Витвиця            12  0  1  11  13-49  1   

Детальніше - Долинський футбол

КАЛУШ
1 ліга. 14 тур
Копанки - Тужилів - 1:3
Сівка-Калуська - Перекоси - 3:1
Негівці - Вістова - 0:4
Старий Угринів - Студінка - 1:2
Станькова - Довге-Калуське - 1:4
Голинь - Гуменів - 2:0

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Станькова     14  10  2  2  38-14  32
Д.-Калуське   14  8  2  4  27-12  26
Студінка        14  8  2  4  26-19  26
Голинь           14  7  4  3  20-17  25
Тужилів         14  7  2  5  24-20  23
Вістова          14  7  1  6  27-15  22
Гуменів          14  6  1  7  13-20  19
С.-Калуська   14  5  2  7  19-25  17
Копанки         14  5  1  8  16-21  16
Ст. Угринів     14  4  1  9  15-33  13
Перекоси       14  3  4  7  17-23  13
Негівці           14  2  2  10  15-37  8

2 ліга
Група А. 13 тур

Пійло - Грабівка - 1:0
Бабин-Зарічний - Середній Бабин - 4:0
Перевозець - Боднарів - 6:1
Новиця - Підмихайля - 4:0
Підгірки - вільні від гри

Становище команд
                       І   В  Н  П   М    О
Перевозець    12  7  2  3  26-14  23
Грабівка         11  6  1  4  11-9  19
Підмихайля    12  6  1  5  21-24  19
Новиця           11  5  3  3  20-13  18
Підгірки          11  5  2  4  18-15  17
Бабин-Серед. 12  4  3  5  9-17  15
Боднарів        11  4  2  5  13-22  14
Пійло              12  4  1  7  21-22  13
Бабин-Зарічн. 12  2  3  7  18-21  9

Група Б. 11 тур
Кропивник - Довжка - 7:0
Томашівці - Довпотів - 2:5
Довгий Войнилів - Войнилів - 3:1
Верхня - Кулинка

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Д. Войнилів   11  10  0  1  38-5  30
Кропивник     11  7  2  2  38-6  23
Войнилів       11  7  1  3  33-14  22
Верхня          10  6  2  2  33-12  20
Довпотів        11  4  1  6  18-30  13
Кулинка         10  2  1  7  15-40  7
Томашівці      11  2  0  9  8-44  6
Довжка          11  1  1  9  6-38  4

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 16 тур
Сопів - Матеївці - 7:1
Струпків - Підгайчики - 3:1
Печеніжин - Коршів - 5:1
Мала Кам'янка - Лісний Хлібичин - 1:1
Дебеславці - Воскресинці - 5:0
Верхній Вербіж - Семаківці - 2:0
Жукотин - Угорники - 0:1

Становище команд
                      І    В  Н  П    М     О
Угорники       16  12  3  1  47-11  39
Сопів            16  12  2  2  50-25  38
Жукотин        16  12  2  2  39-10  38
Струпків        16  9  4  3  33-13  31
Печеніжин     16  9  3  4  33-20  30
Дебеславці    16  7  6  3  29-20  27
М. Кам`янка   16  6  1  9  21-43  19
Л. Хлібичин    16  5  3  8  17-28  18
Верх. Вербіж 16  5  2  9  17-27  17
Матеївці         16  4  2  10  14-41  14
Воскресинці   16  3  4  9  16-28  13
Коршів           16  3  4  9  22-35  13
Семаківці       16  3  2  11  17-35  11
Підгайчики     16  2  2  12  16-34  8

2 ліга. 15 тур
Мала Кам'янка-2 - Торговиця  
Ценява - Ковалівка
Іванівці - Ворона - +:-
Королівка-Корнич - Спас - 3:1
Джурків - Черемхів - 2:2
Велика Кам'янка - Лісна Слобідка - 1:2
Старий Гвіздець - Голосків - 2:0

Становище команд 
                       І    В  Н  П    М     О
Черемхів        15  13  2  0  61-10  41
Ліс. Слобідка  15  12  1  2  38-18  37
Іванівці           15  10  1  4  39-17  31
Голосків         15  9  2  4  22-10  29
Спас               15  9  1  5  43-16  28
Королівка-
Корнич            15  8  1  5  20-37  25
Ценява           14  7  4  3  17-10  25
Ст. Гвіздець    15  7  1  7  28-29  22
Торговиця       14  6  0  8  30-29  18
М. Кам'янка-2  14  4  2  8  34-42  14
В. Кам'янка     15  4  1  10  16-42  13
Джурків           15  2  3  10  20-42  9
Ковалівка        14  2  0  12  15-45  6
Ворона            15  0  1  14  8-44  0 (знята)

Детальніше - Футбол Коломийщини

БРАМКИ

Переглядів: 283 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: