Головна » 2014 » Жовтень » 6 » Міста і райони. 2-5 жовтня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)
14:04
Міста і райони. 2-5 жовтня (Коломия, Снятин, Городенка, Косів, Верховина)

ВЕРХОВИНА

Становище команд
                      І  В  Н  П   М    О
"Черемош" 
Верховина     7  7  0  0  28-7  21
Верх. Ясенів  8  5  1  2  31-17  16
Яблуниця       8  5  1  2  27-17  16
Криворівня     7  4  0  3  19-11  12
Красноїлля     8  2  1  5  10-33  7
Ільці-"Лісгосп" 8  2  0  6  16-28  6
Буковець        8  0  1  7  7-27  1

ГОРОДЕНКА

1 ліга. 21 тур
Ясенів-Пільний - Лука - 2:1
Колінки - Олієво-Королівка - 0:3
Торговиця - Семенівка - 3:2
Глушків - Топорівці - 4:3
Чортовець - Котиківка - 2:0 
Чернятин - Воронів - +:-

Становище команд
                         I    В  Н  П    М     O
Чернятин          21  16  3  2  84-18  51
Ясенів-Пільний  21  15  3  3  75-29  48 
Лука                 20  15  2  3  56-23  47
Семенівка         21  13  3  5  57-36  42
Торговиця         21  11  2  8  56-51  35
Воронів             21  9  0  12  42-54  27 
Чортовець         21  9  0  12  31-55  27    
Ол.-Королівка    21  8  0  13  35-49  24 
Топорівці           20  7  0  13  42-59  21
Колінки             20  6  0  14  38-69  18 
Глушків            21  4  2  15  34-73  14
Котиківка          20  3  1  16  24-57  10

2 ліга. І етап
1 зона

Становище команд
                  І   В  Н  П   М     О
Копачинці 16  12  0  4  35-18  36
Стрільче   16  11  2  3  32-26  35
Михальче  16  10  0  6  42-30  30
Рашків      16  9  2  5  37-30  29
Городниця 16  9  1  6  35-36  28
Семаківці   16  7  0  9  21-22  21
Поточище  16  6  3  7  23-30  21
Корнів       16  2  1  13  19-25  7
Кунисівці   16  1  1  14  10-39  4

2 зона

Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Сороки      14  13  0  1  49-12  39
Серафинці  14  9  3  2  36-17  30
Виноград   14  9  1  4  40-23  28
Тишківці     14  6  2  6  26-18  20
Острівець   14  4  2  8  30-33  14
Слобідка    14  4  2  8  24-35  14
Рогиня       14  3  1  10  23-39  10
Росохач     14  2  1  11  18-71  7

Детальніше: Футбол Прикарпаття

КОЛОМИЯ

1 ліга. 24 тур
Коршів - Мала Кам`янка - 6:0
Угорники - Верхній Вербіж - 2:1
Воскресинці - Струпків - 3:3
Лісний Хлібичин - Жукотин - 1:2
Печеніжин - Семаківці - +:-
Дебеславці - Матеївці - 2:1
Перенесені матчі
Жукотин - Угорники - 1:1
Лісний Хлібичин - Матеївці - +:-
КДК: Мала Кам'янка - Струпків - +:-

Становище команд
                        I    В  Н  П    М     O
Коршів            22  16  1  5  54-27  49  
Угорники         22  15  4  3  44-15  49 
Струпків          23  15  3  5  50-18  48
Жукотин          22  14  3  5  50-24  45 
М. Кам`янка    22  10  3  9  40-42  33 
Верх. Вербіж   23  9  4  10  40-46  31
Дебеславці      21  9  3  9  29-36  30
Воскресинці     22  8  4  10  38-46  28 
Печеніжин        21  8  3  10  33-43  27 
Ліс. Хлібичин    21  6  3  12  32-47  21       
Матеївці           21  6  0  15  40-50  17 (-1)
Семаківці         22  4  5  13  23-47  16 (-1)     
Спас                22  2  2  18  29-61  8
Молодятин       знято

2 ліга. 23 тур
Голосків - Черемхів - 1:0 
Лісна Слобідка - Торговиця - +:- 
Королівка-Корнич - Ворона - 5:2 
Іванівці - Ковалівка - 4:2 
Підгайчики - Сопів - 1:1 
Ценява - Джурків - 0:1

Становище команд 
                       I    В  Н  П    М    O
Сопів             22  16  1  5  57-23  49
Черемхів        21  14  2  5  66-34  44
Підгайчики     21  12  8  1  50-34  44
Іванівці           21  13  1  7  46-28  40
Вел. Кам'янка 21  11  3  7  46-37  36
Ценява           21  9  4  8  35-39  31
Ліс. Слобідка  21  9  4  8  41-36  30 (-1) 
Ковалівка       21  9  3  9  38-55  30 
Голосків         22  8  2  12  30-39  25 (-1)
Королівка-Корнич 21  7  4  10  47-52  25
Джурків          22  5  3  14  40-66  17 (-1)
Торговиця       21  3  4  14  29-32  13 (знята)
Ворона           21  1  3  17  28-78  6

Детальніше - Футбол Коломийщини

КОСІВ

24 тур
Яблунів - Пістинь - 0:3
Малий Рожен - Рожнів - 2:5
Трач - Старі Кути - 1:3
Вербовець - Кути - 6:1
Березів - Шешори - 2:2
Слобідка - Хімчин - 5:3
Тюдів - вільний від гри

Становище команд
                        I   В  Н  П    М     O
Пістинь           22  19  2  1  76-19  59
Березів           22  16  4  2  111-21  52
Вербовець      22  16  1  5  94-31  49 
Шешори          22  15  4  3  78-25  49
Рожнів            23  12  4  7  66-34  40
Слобідка         23  10  3  10  51-50  33
Старі Кути       22  9  3  10  52-45  30
Малий Рожен  22  7  3  12  45-53  24
Тюдів              22  7  2  13  40-52  23
Кути                22  5  5  12  33-68  20  
Яблунів           22  5  4  13  30-54  19 
Хімчин             22  3  5  14  39-90  14
Трач                22  0  0  22  12-182  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

СНЯТИН

1 ліга. 22 тур
Стецева - Белелуя - 2:0
Прутівка - Задубрівці - 3:1
Княже - Підвисоке - 5:0
Вовчківці - Тулуків - 3:0
Видинів - Устя - 4:2
Джурів - Борщів - 0:0
Залуччя - Потічок - 2:1

Становище команд
                      I    В  Н  П     М     O
Вовчківці       22  19  2  1  84-11  59
Видинів         21  16  3  2  69-27  51 
Борщів          22  12  9  1  37-16  45
Прутівка        22  11  6  5  45-35  39 
Задубрівці     22  10  5  7  35-41  35
Джурів           22  8  7  7  19-17  31 
Белелуя         22  8  3  11  29-41  27
Підвисоке      21  6  6  9  43-46  24
Залуччя         22  5  7  10  31-54  22 
Княже            22  4  10  8  28-33  22  
Стецева         22  5  5  12  23-45  20
Потічок           22  5  4  13  29-38  19
Тулуків           22  2  9  11  35-54  15
Устя               22  3  2  17  22-71  11

2 ліга. І етап
Група А

Становище команд
                      І   В  Н  П   М    О
Будилів        14  12  2  0  34-8  38
Русів            14  8  3  3  25-15  27 
Любківці       14  8  2  4  25-19  26 
Орелець       14  7  1  6  20-19  22
Келихів         14  6  2  6  22-23  20
Шевченкове  14  3  6  5  13-19  15
Завалля        14  2  3  9  11-32  9
Красноставці 14  0  1  13  4-19  1

Група Б

Становище команд
                    І   В  Н  П    М   О
Заболотів    16  9  5  2  36-16  32 
Попельники 16  10  3  3  48-15  33  
Новоселиця 16  9  1  6  33-19  25 
Балинці       16  6  6  4  31-24  24 
Рудники      16  6  3  7  27-28  21 
Трійця         16  6  2  8  17-17  20 
Іллінці         16  5  4  7  25-36  19 
Олешків      16  5  3  8  25-29  18
Тростянець  16  1  1  14  14-67  4

Фінал. 1-8 місця
5 тур

Балинці - Будилів - 0:2
Новоселиця - Русів - 1:3
Заболотів - Любківці - 1:1
Попельники - Орелець - 3:3

Становище команд
                     І   В  Н  П    М    О
Будилів        11  8  2  1  25-7  26
Русів            11  7  1  3  18-16  22
Попельники  11  6  2  3  27-16  20
Заболотів      11  4  6  1  17-12  18
Новоселиця  11  4  1  6  19-23  13
Балинці         11  3  2  6  13-24  11
Любківці        11  3  1  7  19-24  10
Орелець        11  1  1  9  14-30  4 

Детальніше - Футбол Снятинщини

БРАМКИ

Переглядів: 445 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: