Головна » 2014 » Жовтень » 6 » Міста і райони. 2-5 жовтня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)
09:36
Міста і райони. 2-5 жовтня (Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин)

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

16 тур
"Ярковиця" - "Штурмовик" - 2:1
Хриплин - Микитинці - 0:3
Крихівці - "Легіон" - 0:5
"Сокіл" - "Благо" - 2:3
Вовчинець - "Громадський Форум" - 4:3

Cтановище команд
                       І   В  Н  П     М     О
"Легіон"         16  15  1  0  73-11  46 
Микитинці      16  12  2  2  44-18  38  
Крихівці         15  11  2  2  55-23  35
"Благо"          15  9  3  3  38-18  30      
Хриплин         15  6  0  9  28-32  18
Вовчинець     16  5  2  9  27-42  17  
"Громадський  
форум"           15  4  1  10  16-44  13    
"Штурмовик"   15  4  0  11  19-45  12 
"Ярковиця"     16  3  1  12  16-50  10 
"ІФ-буд-Сокіл" 15  2  0  12  21-54  6

Бомбардири (після 15-го туру): Лукинів (Крихівці) - 23, Процик ("Легіон") - 18, Вонс ("Легіон") - 12, Николишин (Хриплин) - 11, Вістовський ("Благо"), Федина (Крихівці) і Самочко ("Легіон") - по 9, Калакука (Микитинці) - по 8, Скринник і Юхимчук ("Легіон") - по 7 голів.

ГАЛИЧ

1 ліга. 18 тур
"Північ"

Яблунів - Кінашів - +:-
Медуха - Задністрянськ - +:-

Становище команд 
                       I    В  Н  П   М     О
Яблунів          16  14  1  1  45-17  43
Бовшів           16  13  2  1  57-9  41
Кінашів          16  10  1  5  30-13  31
Більшівці        15  9  2  4  24-15  29 
Медуха          16  9  0  7  33-26  27  
Задністрянськ 16  4  0  12  13-12  12 (знято)
Слобода         15  3  1  11  7-41  10
Тустань          15  3  1  11  14-56  10
Нараївка         15  1  1  13  10-44  4

"Південь"
Маріямпіль - Дубівці
Мединя - Блюдники

Становище команд
                   I    В  Н  П   М     О
Маріямпіль 17  13  2  2  50-19  41
Мединя      17  13  3  1  52-17  42
Вікторів      16  9  3  4  36-24  30
Блюдники   17  9  2  6  30-31  29
Залуква      17  6  4  7  24-32  22
Крилос       17  7  0  10  20-41  21
Дубівці       16  5  2  9  28-28  17
Крилос-2     17  5  1  11  20-41  16
Кінчаки       17  5  1  11  18-45  16
Комарів      17  3  0  14  17-17  9 (знято) 

2 ліга
"Північ"

Становище команд 
                      І   В  Н  П    М    О
Н. Мартинів   12  8  2  2  37-16  26 
Ганівці           10  6  2  2  29-23  20
Бринь            11  5  4  2  28-17  19
Ст. Мартинів  12  4  5  3  14-16  17
Придністров'я 12  3  4  5  29-29  13 
Височанка     11  2  2  7  20-29  8
Острів           12  2  1  9  12-37  7

"Південь"
Становище команд
                      І    В  Н  П      М    О
Вигівка          14  14  0  0  53-13  42
Насташино    14  9  1  4  27-21  28
Курів             14  8  2  4  31-20  26 
Жалибори      14  5  1  8  27-29  16
Скоморохи     14  4  3  7  16-37  15
Куропатники   14  4  1  9  18-32  13
Підшумлянці  14  4  0  10  12-12  12 (знято) 
Дем'янів         14  2  4  8  25-45  10

Детальніше - Галицька РФФ

РОГАТИН

Суперліга. 20 тур
Черче - Верхня Липиця - 0:1
Васючин - Помонята - 0:5
Бабухів - Лучинці - 0:3
Липівка - Добринів - 0:1
Рогатин - Долиняни - 5:1
Юнашків - вільний від гри

Становище команд
                  І  В  Н  П    М     О
Добринів   18  13  3  2  41-21  42
Липівка     18  11  3  4  39-23  36
Лучинці     18  9  6  3  41-20  33  
Рогатин     19  9  4  6  34-24  31
Бабухів     19  9  2  8  35-25  29 
Юнашків   18  7  4  7  39-29  25
В. Липиця 18  6  5  7  25-28  23
Помонята  18  6  2  10  32-45  20
Долиняни  18  5  4  9  30-41  19
Черче       18  4  2  12  28-47  14
Васючин   18  3  1  14  33-70  10
Обельниця знята

1 ліга. 20 тур
Букачівці - Путятинці - 5:0
Жовчів - Нижня Липиця - 2:3
Підвиння - Потік - 3:0
Козарі - Підкамінь - 6:2
Кліщівна - Пуків - 2:0
Чесники - вільні від гри 

Становище команд
                     I   В  Н  П     М     О
Букачівці     19  16  0  3  71-20  48 
Н. Липиця    18  12  4  2  42-20  40 
Кліщівна      19  12  3  4  46-25  39
Чесники       18  10  6  2  27-18  36 
Козарі          18  8  1  9  29-32  25
Путятинці      18  5  7  6  23-31  22 
Жовчів         18  6  1  11  25-35  19   
Потік            18  5  3  10  24-31  18 
Підкамінь     18  3  4  11  24-44  13   
Пуків            18  3  3  12  16-35  12   
Підвиння      18  4  0  14  19-39  12 
Світанок       знято

2 ліга. І етап

"Схід"
Становище команд
                  І    В  Н  П    М     О
Колоколин 16  13  0  3  52-22  39
Загір'я       16  12  0  4  38-18  36
Конюшки   16  12  0  4  46-16  36
Сарники    16  12  0  4  40-19  36
Явче         16  7  2  7  50-30  23
Діброва     16  7  1  8  32-30  22
Вербилівці 16  3  2  11  17-43  11
Вишнів      16  2  0  14  13-75  6
Чернів       16  1  1  14  21-65  4

"Захід"
Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Воскресинці 16  15  0  1  56-11  45
Залужжя      16  9  5  2  41-23  32
Руда            16  8  4  4  50-33  28
Яглуш          16  8  3  5  40-31  27
Заланів        15  7  2  6  24-28  23
Фрага           16  4  1  11  32-53  13
Беньківці      16  3  3  10  23-41  12
Долиняни-2   15  3  1  11  21-43  10
Приозерне    16  3  1  12  23-51  10

ІІ етап. 1/4 фіналу
Залужжя - Конюшки - 2:4
Загір'я - Руда - 2:1

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ

Прем'єр-ліга. 20 тур
Чорнолізці - Драгомирчани - 3:0
Єзупіль - Чукалівка - 7:1
Підлісся - Радча - 0:1
Старі Кривотули - Клубівці - 3:2
Липівка - Загвіздя - 0:0
Черніїв - Старий Лисець - 3:1

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Черніїв           20  15  2  3  60-27  47 
Загвіздя         20  11  5  4  37-17  38
Підлісся         20  10  5  5  31-18  35
Єзупіль          20  10  4  6  38-27  34  
Ст. Лисець      20  10  3  7  42-33  33 
Клубівці          20  10  3  7  37-32  33
Чорнолізці      20  10  1  9  38-35  31
Ст. Кривотули 20  8  5  7  29-35  29 
Радча            20  7  6  7  37-36  27 
Драгомирчани 20  4  0  16  14-49  12
Липівка          20  1  7  12  21-34  10
Чукалівка       20  2  3  15  14-54  9

Бомбардири (після 19-го туру): М. Іванишин (Загвіздя) - 15, Р. Зварич (Черніїв) - 13, Гайдейчук (Чорнолізці) і Сеньга (Єзупіль) - по 10, Вікуловськийі М. Ткачук (Черніїв), Макогоняк (Клубівці) - по 9, Семанюк (Черніїв), Кудла (Загвіздя) і Пентелюк (Клубівці) - по 8 голів.

1 ліга. 19 тур
Павлівка - Одаї - 0:1
Стебник - Нові Кривотули - 1:0
Стриганці - Довге - -:+
Березівка - Пшеничники - 2:3
Вільшаниця - Милування - 1:3
Тязів - Підлужжя - 4:0

Cтановище команд
                          І   В  Н  П    М     О
Пшеничники     19  14  3  2  44-21  45
Довге               19  13  2  4  54-26  41
Березівка         19  10  8  3  40-16  36
Підлужжя         19  10  4  5  36-30  34  
Милування       19  10  3  6  51-33  33
Стебник            19  10  1  8  39-44  31
Тязів                 19  8  1  10  34-34  25 
Одаї                 19  7  2  10  30-41  23
Нові Кривотули 19  6  3  10  29-48  21  
Павлівка           19  6  2  11  28-44  20 
Вільшаниця      19  5  2  12  20-32  17 
Стриганці          19  0  1  18  18-59  1 (знято)
Сілець              знято

Бомбардири (після 17-го туру): Легун (Милування) - 24, Можджак (Довге) - 23, М. Пилипів (Стебник) - 11, Мокляк (Підлужжя) - 10,  Адамчук (Одаї) і Капраленко (Березівка) - по 9, Волосянко Д. (Стебник) і Юрчак (Павлівка) - по 8 голів.

ТЛУМАЧ

1 ліга. 25 тур
Грушка - Прибилів - 9:2 
Ісаків - Палагичі - 2:3
Підвербці - Надорожна - 6:1 
Олеша - Королівка - 3:0
Живачів - Колінці - 8:1
ФК "Тлумач" - Нижнів - 6:1
Остриня - вільна від гри

Становище команд 
                    І    В  Н  П    М     О
Живачів      23  17  2  4  69-26  53  
Нижнів        23  17  1  5  91-49  52    
Грушка       23  17  1  5  67-30  52  
Прибилів     23  15  4  4  74-37  49 
ФК "Тлумач" 23  11  5  7  43-21  38     
Колінці        23  11  3  9  30-40  36   
Королівка    24  8  3  13  22-41  27 
Остриня      23  7  6  10  43-52  27 
Палагичі     23  7  3  13  37-46  24  
Надорожна 23  6  3  14  36-70  21   
Ісаків          23  5  5  13  39-54  20    
Олеша        23  5  2  16  31-81  17 
Підвербці    23  4  2  17  23-59  14
Жуків         знято

2 ліга. І етап
Група А

Cтановище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Гарасимів  14  10  2  2  46-12  32
Яківка        14  10  2  2  41-11  32 
Хотимир     14  9  0  5  37-23  27
Бортники    14  7  3  4  41-15  24
Пужники    14  7  2  5  39-13  23
Гринівці     14  6  1  7  25-35  19
Озеряни    14  2  0  12  14-58  6 
Живачів-2  14  0  0  14  4-80  0

Група Б

Cтановище команд 
                 І    В  Н  П    М     О
Буківна    14  11  3  0  49-12  36 
Вікняни    14  9  1  4  38-18  28 
Гостів       14  7  4  3  41-28  25
Братишів  14  7  0  7  35-31  21
Антонівка  14  6  3  5  25-28  21
Олешів     14  4  3  7  21-30  15 
Петрилів   14  2  4  8  17-36  10
Локітка     14  0  2  12  17-60  2

Фінал. 5 тур
Буківна - Бортники - 3:3
Гостів - Яківка - 5:0
Хотимир - Вікняни - 4:1
Братишів - Гарасимів - 3:4

Cтановище команд
                  І   В  Н  П    М     О
Буківна      11  6  4  1  24-13  22 
Гарасимів  11  6  2  3  23-19  20
Яківка        11  5  2  4  15-16  17 
Хотимир      11  5  1  5  24-23  16
Бортники    11  4  3  4  17-13  15
Гостів         11  4  2  5  17-18  14
Вікняни      11  3  1  7  22-31  10
Братишів    11  3  1  7  17-28  10 


БРАМКИ

Переглядів: 451 | Додав: bramki | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: