Головна » 2014 » Травень » 5 » Міста і райони. 4 травня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)
08:50
Міста і райони. 4 травня (Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани, Надвірна)

БОГОРОДЧАНИ

4 тур
Солотвин – Підгір’я - 0:9
Монастирчани – Глибоке - 0:2
Саджава – Гринівка-Нивочин - 3:1
Грабовець – Горохолина - 3:0
Старі Богородчани – Росільна - 3:2
Старуня – Дзвиняч - 6:2
Глибівка – Іваниківка - 0:0

Становище команд
                        І   В  Н  П   М   О
Підгір'я             3  3  0  0  17-1  9
Глибівка           4  2  2  0  7-4    8
Старуня            3  2  1  0  11-6  7
Росільна           4  2  1  1  4-3   7
Дзвиняч            4  2  1  1  7-7   7
Саджава           4  2  0  2  10-7  6
Глибоке            3  2  0  1  5-4   6
Ст. Богородчани 4  2  0  2  6-6  6
Монастирчани   4  1  1  2  5-4   4
Іваниківка          4  1  1  2  6-6  4
Грабовець         4  1  1  2  4-5   4
Гринівка-Нивочин 4  1  0  3  3-8  3
ФК "Солотвин"   3  1  0  2  5-14  3
Горохолина       4  0  0  4  2-18  0

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

1 ліга. 3 тур 
Розточки - Старий Мізунь - 5:0
Оболоня - Міжріччя - 2:1
"Свіча" Тяпче - Гошів - 1:5
Велика Тур'я - Яворів - 6:0
Тисів - Белеїв - 1:2
ФК "Долина" - ТФК Тяпче - 0:1

Становище команд
                      І  В  Н  П  М  О
Белеїв           3  3  0  0  6-2   9
Гошів            3  2  1  0  18-5  7
Велика Тур'я  3  2  0  1  14-3  6
ТФК Тяпче     3  2  0  1  5-1   6
"Свіча" Тяпче 3  2  0  1  8-6  6
Розточки        3  1  1  1  9-5  4
Тисів              3  1  0  2  5-5  3
ФК "Долина"  3  1  0  2  4-9  3
Ст. Мізунь     3  1  0  2  2-8   3
Міжріччя        3  1  0  2  3-10  3
Оболоня        3  1  0  2  4-13  3
Яворів           3  0  0  3  0-11  0

2 ліга. 3 тур
Витвиця - Княжолука - 3:3
Надіїв - Солуків - 2:1
Вигода - Станківці - 5:1
Слобода-Долинська - Раків - матч незавершено
Тростянець - Підліски 0:0
Гузіїв - Кропивник - 3:0

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ

Кубок. 1/16 фіналу
Тужилів - Вістова - 7:1 (2 травня)
Копанки – Бабин-Зарічний - 2:3
Довпотів – Довга-Калуська - 0:4
Сівка-Войнилівська - Старий Угринів - 1:1, по пен. - 2:4
Довжка – Довгий Войнилів - 1:3
Перевозець - Підгірки - 0:3
Слобідка – Студінка - -:+
Дубовиця - Гуменів - -:+
Томашівці – Грабівка - 3:2
Підмихайля – Голинь - 0:4
Новиця – Негівці - 0:1
Бабин-Середній – Станькова - 0:7
Боднарів – Перекоси - 4:2
Кадобна – Войнилів - 1:2
Мостище - Верхня - 1:6
Лука - Сівка-Калуська - 2:1

Детальніше - Калущина футбольна

НАДВІРНА

Кубок. 1/8 фіналу. Перші матчі
Стримба - Пнів - 1:0 (перша гра - 2:2)
Перерісль - Лоєва - 7:3 (2:0)
Саджавка - Гаврилівка - 2:1 (2:3)
Волосів - Фитьків - 4:4 (4:1)
Середній Майдан - Парище - -:+ (2:9)
Красна - Назавизів - 3:2 (1:3)
Лісна Тарновиця - Тисменичани - 1:3 (1:1)
Молодків - Камінне - 0:3 (0:0)

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОЖНЯТІВ

Вища ліга. 1 тур
Берлоги - Сваричів - 0:3
Цінева - Суходіл - 9:0
Нижній Струтин - Слобода-Рівнянська - 1:2
Вільхівка - Ясень - 3:2
Брошнів - Рожнятів - 1:0

2 ліга. 1 тур
Лоп'янка - Іванівка-Ясеновець - 5:1
Петранка - Небилів - 3:0
Рівня - Грабів - 3:2
Камінь - Вербівка - 3:1
Креховичі - Дуба - 1:3
Спас - Верхній Струтин - 2:0

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

БРАМКИ


 

Переглядів: 371 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: