Головна » 2013 » Серпень » 5 » Міста і райони. 1-4 серпня
09:29
Міста і райони. 1-4 серпня
ВЕРХОВИНЩИНА

8 тур
Ільці - Верх. Ясенів - 0:5
"Лісгосп" - Буковець - 8:1
Криворівня - "Черемош" - 2:4

Становище команд
                    І  В Н П    М     О
"Черемош"    8  6 1 1  39-13  19
Верх. Ясенів 8  6 0 2  16-7   18
Криворівня   8  5 1 2  16-8   16
"Лісгосп"       8  4 0 4  22-17  12
Ільці            8  2 0 6  7-28    6
Буковець     8  0 0 8  11-38  0 

ГОРОДЕНКІВЩИНА

Кубок 1/2 фіналу
Чернятин – Торговиця - 0:1 (перша гра - 2:4)
Вербівці - Чортовець - 5:0 (0:1)

1 ліга. 14 тур

Торговиця – Чернятин - 1:7
Ясеній-Пільний – Котиківка - 5:0
Серафинці – Колінки - 7:2
Чортовець – Топорівці - 5:0
Олієво-​Королівка – Семенівка - 1:2
Вербівці – Лука - 3:2
 
Становище команд
                      І     В Н П     М     О
Яс.-Пільний     13  11 1 1  49-18  34
Чернятин        13
  10 1 2  45-17  31
Серафинці      13  10 1 2  39-17  31
Чортовець      13  8 1 4  31-21  25
Торговиця      13  7 2 4  36-30  23
Вербівці         13  5 4 4  29-24  19
Ол.-Королівка 13  4 2 7  25-24  14
Воронів          12  4 1 7  18-48  13
Колінки          13  3 4 6  27-43  13
Лука              13
  3 2 8  35-46  11
Котиківка       13  3 1 9  17-31  10
Семенівка       13  2 3 8  20-38   9
Топорівці      
  13  2 1 10  15-38  7


2 ліга. 10 тур
1 підгрупа

Сороки – Слобідка - 3:2
Острівець – Рогиня - 4:1
Тишківці – Рашків - 2:3
Виноград – Росохач - 3:2

Становище команд
               І  В  Н  П     М     О
Рашків     9  7  1  1  39-14  22
Острівець 9  5  1  3  21-16  16
Глушків    8  5  1  2  10-6   16
Тишківці   9  4  2  3  22-17  14
Слобідка  9  4  1  4  23-23  13
Сороки     9  4  1  4  18-19  13
Виноград  9  4  0  5  19-17  9
Росохач    9  2  2  5  9-20   
Рогиня      9  0  1  8  9-38    1

2 підгрупа
Городниця – Кунисівці - 2:4
Копачинці – Михальче - 2:1
Пробабин – Чернелиця - 10:0
Раковець – Поточище - 0:3
Семаківці – Стрільче - перенесено

Становище команд

                     І   В  Н  П    М      О
Пробабин      10  8  1  1  37-12  25
Поточище      10  7  1  2  32-7   22
Семаківці      9  6  1  2  22-11   19
Кунисівці       10  6  0  4  24-17  18
Стрільче        9  5  3  1  29-12   18
Михальче      10  4  2  4  25-25  14
Копачинці      10  3  3  4  22-18  12
Городниця     10  2  0  8  20-35   6
Раковець       10  2  0  8  13-41   6
Чернелиця     10  0  1  9  7-53    1


ДОЛИНЩИНА

1 ліга. 12 тур
Міжріччя - Старий Мізунь - 4:2
Тисів - ФК "Долина" - 3:4
Гошів - Солуків - 0:0
Яворів - ТФК Тяпче - 2:2
Велика Тур'я - Надіїв - +:-
"Свіча" Тяпче - Белеїв - 1:0

Становище команд
 
                        І    В  Н  П     М      О
"Свіча" Тяпче   12  11  1  0  61-13  34
ФК "Долина"     12  10  0  2  40-24  30
Міжріччя           12  7  4  1  44-22  25
ТФК Тяпче        13  7  2  4  33-29  23
Велика Тур'я    12  6  3  3  22-20  21
Яворів              12  4  3  5  26-29  15  
Надіїв               12  4  1  7  13-20  13 
Гошів                13  3  4  6  19-33  13
Тисів                12  3  0  9  15-34   9 
Ст. Мізунь        12  2  3  7  23-35   9 
Солуків            12  2  2  8  19-37   8
Белеїв              12  2  1  8  16-37   7 
 
2 ліга. 14 тур
Розточки - Слобода-Долинська - 4:1
Гузіїв - Підліски - 4:0
Княжолука - Новошин - 0:2
Шевченкове - Підбереж - 4:1
Одиниця - Станківці - 2:2
Кропивник - Кальна - +:-
Перенесені матчі
Шевченкове - Гузіїв - 0:2
Підліски - Кальна - 2:1

Становище команд

                         І   В   Н  П     М     О
Новошин           13  12  0  1  53-12  36
Розточки           13  11  1  1  48-13  34
Одиниця           12  8  1  3  28-17  25
Княжолука        13  7  1  4  37-17  25
Гузііїв               12  7  2  3  30-13  23
Сл.-Долинська   13  7  0  6  28-30  21 
Підбереж          13  6  1  6  27-33  19
Шевченкове     13  5  0  8  19-26  15 
Кальна             13  5  0  8  22-33  15
Раків                12  4  2  6  27-34  14     
Станківці          13  2  1  10  22-51  7
Підліски            12  1  1  10  11-45  4 
Кропивник        12  1  0  11  11-39  3
 
Детальніше: Долинський футбол.

КАЛУШ (місто)

5 тур
«Дністер» - Збора - 0:3
«Червона Валіза» - Хотінь - 1:6

Становище команд
                              І В Н П   М   О
Збора                    6 5 0 1  13-4  15
"Євробуд-Олімпія" 5 4 1 0  18-4  13
"Дністер"               5 2 1 2  8-10  7
Хотінь                   4 1 0 3  7-6    3
"Червона Валіза"   6 0 0 6  5-27  0
"УТОГ-Іскра"         знята

Детальніше: ФК "Калуш".

КАЛУЩИНА

1 ліга. 13 тур
Гуменів - Верхня1:5
Голинь - Підгірки - 5:2
Станькова - Д. Войнилів - 9:1
Ст. Угринів - Студінка - 3:3
Д.-Калуське - Перекоси - 4:1
С.-Калуська - Вістова - 3:1

Становище команд
                   І    В  Н  П    М       О
Станькова   13  11  1  1  41-16  34
Верхня        13  10  1  2  37-14  31
Голинь         13  7  1  5  33-19  22
Д. Войнилів  13  7  0  6  21-32  21
Д.-Калуське 13  6  3  4  29-21  21
Студінка      13  6  3  4  27-30  21
С.-Калуська 13  4  4  5  21-22  16
Вістова        13  4  3  6  20-20  15
Гуменів        13  4  2  7  17-28  14 
Ст. Угринів   13  3  1  9  16-29  10
Перекоси     13  3  1  9  17-31  10
Підгірки       13  2  2  9  15-32    8 

2 ліга
1 зона. 13 тур
Боднарів - Бережниця  - перенесено
Добровляни - Підмихайля - 0:3
Б.-Середній - Новиця - 3:2
Кадобна - Перевозець - 3:4
Грабівка - Бабин-Зарічний - 1:0

Становище команд

                   І    В Н П   М      О
Грабівка      13  9 2 2  32-14  29
Перевозець 13  9 2 2  31-15  29
Б.-Зарічний  12  9 1 2  24-5   28
Підмихайля  13  7 2 4  24-17  23
Боднарів     12  6 1 5  27-23  19 
Б.-Середній 12  5 1 5  23-24  16
Кадобна      13  4 2 7  25-29  14 
Новиця        13  3 3 7  26-31  12
Добровляни 13  2 1 10  12-38  7
Бережниця  12  1 1 10  13-43  4

2 зона. 14 тур
Копанки - Негівці - 0:4
Довжка - Завадка - 1:2
Довпотів - Томашівці -
Слобідка - Лука - 0:1
Дубовиця - Войнилів - 1:4


Становище команд
                    І    В  Н П    М      О
Войнилів      13  10 1 2  39-11  31
Лука            13  8 4 1  31-9   28
Негівці         12  7 2 3  33-15  23
Станькова-2 12  7 2 3  34-18  23
Копанки       13  7 1 5  24-18  22 
Слобідка      13  6 2 5  35-21  20
Довпотів       11  5 2 4  16-17  17
Завадка       13  4 0 9  16-28  12
Дубовиця     13  3 3 7  17-27  12 
Томашівці     11  2 2 7  11-51   8 
Довжка        13  0 1 12  9-50   0

Детальніше: ФК "Войнилів".

КОЛОМИЙЩИНА

1 ліга. 14 тур
Мала Кам'янка - Семаківці - 3:1
Шепарівці -
Ліс. Хлібичин - 0:3
Воскресинці - Молодятин - 2:1
Іванівці - Коршів - 1:5
Струпків - В. Вербіж - 7 серпня
Угорники - Жукотин - 0:1
Дебеславці - Спас - 1:0
Матч 10 туру
Воскресинці - Шепарівці - 2:0 (14 липня)

Становище команд
                   І    В  Н  П    М      О 
Жукотин       14  9  4  1  20-6   31
Воскресинці 14  9  3  2  23-12  30
Струпків      13  8  5  0  38-10  29
Коршів         14  9  0  5  42-18  27
Л. Хлібичин  14  7  3  4  25-19  24
М. Кам'янка  14  7  2  5  19-18  23
Семаківці     14  6  4  4  20-13  22
В. Вербіж     13  6  4  3  21-18  22 
Дебеславці  14  5  4  5  12-18  19 
Угорники     14  5  0  9  18-35  15  
Іванівці       14  3  1  10  13-37  10
Спас            14  3  0  11  11-27  9 
Молодятин   14  2  3  9  15-24   9 
Шепарівці    14  1  1 12  7-29     4

2 ліга. 14 тур
Черемхів - Джурків - 2:2
Печеніжин - Голосків - 2:0
Ліс. Слобідка - В. Кам'янка - 0:2
Годи-Добровідка - Ковалівка - 3:1
Матеївці - Підгайчики - 3:0
Сопів - Ценява - 1:2

Становище команд
                           І    В  Н  П    М     О  
Печеніжин           13  10  2  1  22-8   32
Матеївці               13  8  4  1  40-13  28
Велика Кам’янка  13  8  1  4  35-21  25
Лісна Слобідка     13  7  4  2  24-11   25
Ценява                13  6  4  3  20-16  22  
Черемхів              13  6  3  4  29-22  21 
Королівка-Корнич 12  6  3  3  15-19  21
Годи-Добровідка  13  6  1  6  18-20  19
Ковалівка            13  3  4  6  19-22  13 
Джурків               13  2  4  7  21-32  10 
Сопів                   13  2  3  8  13-29   9
Голосків               13  2  2  9  12-26   8  
Підгайчики           13  0  1  12 12-41  1  
Ворона                знята

Детальніше: Футбол Коломийщини.

КОСІВЩИНА

10 тур
Рожнів - Слобідка - 3:0
Старі Кути - Хімчин - 2:3
Тюдів - Пістинь - 0:2
Вербовець - Яблунів - 6:0
Березів - Шешори - 2:1

Становище команд
                  І    В Н П    М     О
Вербовець  10  8 1 1  29-7   25
Березів       10  8 1 1  29-17  25
Пістинь       10  7 3 0  38-11  24
Рожнів        10  7 1 2  24-16  22
Ст. Кути      10  4 1 5  23-23  13
Тюдів         10  4 1 5  18-23  13
Хімчин        10  4 0 6  20-24  12
Шешори      10  2 1 7  16-22  7
Слобідка    10  1 1 8  9-31    4
Яблунів      10  0 0 10  9-41   0

Детальніше: http://vk.com/football_kosiv.

НАДВІРНЯНЩИНА

1 ліга. 10 тур 
Тисменичани - Пнів - 4:1
Назавизів - Перерісль - 0:1
Гаврилівка - Лісна Тарновиця - 2:0
Фитьків - Волосів - 4:5
Камінне - Красна - 4:1

Становище команд
                       І    В Н П     М     О
Гаврилівка       10  5 3 2  18-12  18
Камінне            10  5 2 3  23-16  17
Перерісль         10  4 5 1  21-11  17 
Тисменичани     10  4 4 2  22-12  16
Красна             10  4 2 4  17-15  14
Л. Тарновиця    10  3 4 3  17-17  13
Фитьків             10  3 3 4  19-24  12
Волосів             10  3 2 5  20-29  11 
Назавизів          10  2 3 5  17-23   9 
Пнів                  10  2 2 6  17-32  8  
"Нафтовик" Б    знятий

2 ліга. 11 тур
Парище - Стримба - 1:1
Білі Ослави - Пасічна - 3:1
Саджавка - Молодків - 2:0

Становище команд
                        І   В Н П    М     О
Б. Ослави          9  6 2 1  25-16  20 
Парище             9  5 4 0  26-13  19
Стримба            9  5 1 3  29-11  18
Саджавка         9  5 1 3  18-10  16
Гвізд                 8  4 1 3  21-25  13
Пасічна             9  3 2 4  16-18  11
Серед. Майдан  8  2 2 4  10-18  8 
Молодків           9  2 1 6  11-22  7
Зелена              8  0 0 8  10-33  0  
Верх. Майдан   знято

Детальніше: Футбол Надвірнянщини.

РОГАТИНЩИНА

1 ліга. 11 тур
Васючин - Обельниця - 2:1
Лучинці - Долиняни - 0:0
Ниж. Липиця - Потік - 4:0
"Укрлісекcпорт" - Помонята - 0:8
Черче - Добринів - 0:2
Юнашків - Верх. Липиця - 0:1

Становище команд
                         І   В Н П    М      О
В. Липиця          11  6 4 1  25-12  22
Помонята           11  7 0 4  30-7    21
Обельниця        11  6 2 3  20-10  20
Юнашків            11  6 2 3  20-14  20
Добринів            10  5 4 1  18-11  19
Лучинці             11  5 3 3  15-12  18
Долиняни           11  4 4 3  24-21  16
Васючин            11  4 2 5  25-24  14
Потік                  11  4 1 6  21-21  13
Черче                11  2 2 7  17-25  8
Н. Липиця          11  1 3 7  15-32  6
"Укрлісекcпорт"  10  1 1 8  9-50    4

2 ліга. 11 тур
Пуків - Бабухів - 0:2
Кліщівна - Беньківці - 5:1
Підвиння - Путятинці - 1:2
Козарі - Приозерне - +:-
Букачівці - Залужжя - 5:0
Липівка - Світанок - 4:1

Становище команд

                 І   В Н П    М     О
Бабухів     11  9 2 0  23-5   29
Липівка     10  8 1 1  29-11  25
Підвиння   11  6 4 1  38-10  22
Козарі       11  7 0 4  23-17  21
Букачівці  11  6 2 3  21-12  20
Світанок   11  5 3 3  25-23  18
Кліщівна    10  5 2 3  34-13  17
Путятинці   11  4 2 5  18-23  14
Пуків         11  3 1 7  23-27  10
Беньківці   11  2 0 9  18-27  6
Залужжя    11  0 2 9  12-54  2
Приозерне  11  0 1 10 13-54  1 

2 ліга. 9 тур
"Схід"
Сарники – Конюшки - 2:0
Діброва – Жовчів - 1:3
Явче – Чесники - 0:1

Становище команд
                І  В Н П    М   О
Жовчів     7  5 1 1  16-7  16
Чесники   7  5 0 2  10-7    15
Конюшки  7  4 1 2  15-11  13
Руда        7  3 2 2  15-12  11
Сарники   7  3 1 3  7-7   10
Діброва    7  3 1 3  10-11  10
Загір'я      7  1 1 5  9-17  4
Явче        7  0 1 6  2-12   1
Княгиничі знято
Чагрів      знято

"Захід"
Підкамінь – Григорів - +:-
Колоколин – Воскресинці - 0:1
Фрага – Чернів - 4:0
Долиняни-2 – Яглуш - 2:2

Становище команд
                   І   В Н П   М    О
Підкамінь     8  7 1 0  17-5  22
Воскресинці 8  6 2 0  20-4  20
Фрага          8  5 1 2  33-9   16
Колоколин   8  3 2 3  24-14  11
Яглуш          8  2 3 3  16-15  9
Заланів        7  2 1 4  11-20  7
Чернів         8  2 1 5  7-20   7
Григорів       7  0 2 5  8-28   2
Долиняни-2  8  0 3 5  9-30   3
Журів          знято

Детальніше: Футбол Рогатинщини.

РОЖНЯТІВЩИНА

1 ліга. 15 тур
Рожнятів - Закерничне - 2:0
Берлоги - Брошнів - 2:4
Сваричів - "Карпати" Лоп'янка - 5:1
Вільхівка - "Лімниця" Перегінське - 2:0
Петранка - ФК "Перегінське" - -:+
Небилів - Цінева - 2:1
Ниж. Струтин  - Ясень - 4:2 

Становище команд
                      І    В Н П    М      О
Небилів          14  10 2 2  38-11  32
Цінева            14  9 3 2  25-15  30 
Н. Струтин      14  9 2 3  30-18  29
Сваричів        14  9 1 4  29-12  28
"Перегінське" 14  9 1 4  36-24  28
"Лімниця" П    14  8 0 6  19-18  24
Брошнів         14  6 3 5  21-17  21
Рожнятів        14  6 2 6  25-18  20
Берлоги         14  5 2 7  20-22  17
Ясень            14  5 0 9  13-22  15
Вільхівка       14  3 3 8  19-37  12
Закерничне   14  3 1 10  19-30  10
"Карпати" Л   14  3 2 9  19-37   8 
Петранка       14  1 2 11 14-46  2

2 ліга. 10 тур
В. Струтин - Спас - 1:3 
Сл.-Рівнянська - Дуба - 4:1
Рівня - "Скала" Лоп'янка - 2:0 
Суходіл - Камінь - 2:0 

Становище команд
                       І  В Н П     М       О
Сл.-Рівнянська 9  8 0 1  29-9    24 
Рівня                9  7 1 1  21-4    22 
Суходіл            9  6 1 2  21-19  19
Спас                 9  4 3 2  29-17  15 
Камінь              9  4 1 4  16-19  13 
"Скала" Л         9  3 1 5  13-19  10
В. Струтин        9  2 1 6  12-23   7 
Креховичі         8  1 2 5  14-22   5 
Дуба                 9  0 0 9  10-33   0
Вербівка знята з першості

Детальніше: Футбол Рожнятівщини.

СНЯТИНЩИНА

1 ліга. 14 тур


Становище команд
                  І    В Н П     М      О
Видинів      12  11 0 1  45-13  33
Прутівка     12  9 2 1  25-11  29
Княже        12  8 0 4  30-20  24
Вовчківці   12  7 2 3  37-11  23
Задубрівці  12  6 1 5  23-21  19
Белелуя     12  5 2 5  17-23  17
Підвисоке   12  5 2 5  19-27  17
Залуччя     12  4 2 6  13-15  14
Устя           12  4 1 7  17-27  13
Балинці      12  2 2 8  12-24  8
Потічок       12  2 2 8  12-25  8
Борщів       12  2 2 8  12-28   8
Тулуків      12  2 2 8  10-29   8


2 ліга
Група А. 12 тур
Русів - Завалля - 3:0
Прутівка-2 - Стецева - 1:9
"Лідер" Снятин - Красноставці - 3:4
Шевченкове - Келихів - 3:2

Становище команд

                     І    В Н П    М      О
Красноставці 12  9 3 0  42-10  30
Стецева        12  9 2 1  52-17  29

Русів             12  7 3 2  42-11  24
«Лідер»         12  6 1 5  45-25  19
Шевченкове  12  6 1 5  22-18  19
Завалля        12  2 3 7  18-24   9
Келихів         12  2 0 10  22-49  6
Прутівка-2     12  0 1 11  13-102  1

Група Б. 14 тур
"Чайка" Іллінці - Новоселиця - 2:1
Попельники - Любківці - 6:1
Джурів - "Стара Сеньйора" Іллінці - 3:0
Трійця - Олешків - 2:4

Cтановище команд
                    І    В Н П    М     О
Джурів         13  8 3 2  24-10  27
Попельники  12  6 4 2  25-10  22
Новоселиця  13  7 0 6  29-21  21
Трійця          13  6 3 4  33-22  21
«Стара 
Сеньйора»   12  6 1 5  14-24  19
Олешків       12  4 2 6  21-25  14
Любківці      13  4 2 7  13-24  14
Балинці        12  4 1 7  16-20  13
«Чайка»       11  1 3 7  12-31   6

Детальніше: Футбол Снятинщини.
Переглядів: 406 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
2  
Уточнення Ст. Угринів - Студінка - 3:3

3  
Виправляємо.

1  
1 «Карпати» (Джурів) 13 8 3 2 24-10 27
2 «Черемош» (Попельники) 12 6 4 2 25-10 22
3 «Факел» (Трійця) 13 6 3 4 33-22 21
4 «Рибниця» (Новоселиця) 13 7 0 6 29-21 21
5 «Стара Сеньйора» (Іллінці) 12 6 1 5 14-24 19
6 «Аеліта» (Олешків) 12 4 2 6 21-25 14
7 «Чорнява» (Любківці) 13 4 2 7 13-24 14
8 «Карпати» (Балинці) 12 4 1 7 16-20 13
9 «Чайка» (Іллінці) 12 1 4 7 14-33 7

Ім`я *:
Email *:
Код *: